Najaarsveiling Kunst & Antiek november 2015

Naast de circa 8 Algemene Kunst-, Antiek- en Inboedelveilingen in Duiven, organiseert Notarishuis Arnhem twee keer per jaar een Kunst & Antiekveiling van hoog niveau in Arnhem.

De kijkdagen worden in Arnhem gehouden van 5 tot en met 8 november 2015.
De veiling vindt plaats van 9 tot en met 12 november.

Inbrengen voor deze veiling kan nog tot en met 25 september. Dit kan dagelijks, tussen 9.00 en 17.00 uur, bij onze vestiging in Duiven. Voor een zo goed mogelijke promotie ontvangen wij uw inbreng graag zo vroeg mogelijk.
Informatie over inbrengen.

Jan Voerman Sr. ges. (Kampen 1857-1941 Hattem) - IJsselgezicht met turfstekers - paneel - 39 x 64 cm -
Richtprijs € 4000-6000

Diepe porseleinen schotel met blauw decor van parasoldames - China, Kangxi (merk en periode) - ø 34,5 cm
Richtprijs € 1500-2500

Tabaksdoos - Rechthoekig model met gravering van houtnerven waarover sigarenbandjes met Russische inscripties - Mt. A.C in rechthoek, vermoedelijk Alekseì V. Stepanov, Moskou (1847/1898) - 84 solotnik, gehalte 875/1000 - 344 gram
Richtprijs € 2000-3000

Kees Verkade (1941) initialen 1978 - Moeder met kind - brons - h. 20 cm
Richtprijs € 800-1200.

Rijkgesneden slachttand op gesneden houten standaard - China 19e eeuw - lengte 45 cm, h. sokkel 14 cm
Richtprijs € 800-1200

Grote ovale ring met koningsblauw fond waarop 7 roosgeslepen diamanten en entourage van 16 roosgeslepen diamanten in dichte zilveren zetting - gehalte 0.585 en 0.835 - 13.8 gram - maat 53
Richtprijs € 1500-2000

Vier achtkantige zilveren kandelaars met lof versiering, staande op achtkantige voet met in het midden een iets verdiept rond centrum - D. Robol,  Amsterdam (1729/1749) - 1739 - 1539 gram - h. 18 cm
Richtprijs € 8000-12000

UW STUK OP DE COVER?

Het kan; inbrengen is nog mogelijk tot en met 25 september!