Maandelijks Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling

Vrijwel iedere maand organiseert Notarishuis Arnhem een verrassende en veelzijdige Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling.

Onder de digitale hamer komen 2000 tot 2500 kavels uit onderstaande categorieën:

• schilderijen, aquarellen, tekeningen en pastels
• grafiek (etsen, litho’s, zeefdrukken)
• porselein, Japans, Chinees, Europees
• aardewerk en plateel, polychroom en blauw
• kristal en glas
• sieraden en gebruiksvoorwerpen van zilver en goud
• koper en tin
• sculpturen, brons en steen
• antieke meubelen, klokken, barometers, spiegels
• oosterse en andere tapijten, kelims, kussens en pendjer

Kijkdagen

Aan iedere Algemene Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling gaan twee kijkdagen vooraf. Gedurende deze dagen kunt u geheel vrijblijvend in ons pand aan de Toekomst 4 te Duiven het veilingaanbod bekijken. Medewerkers van Notarishuis Arnhem geven u alle gevraagde informatie over de objecten.

Voor data en tijden, zie veilingagenda

De geïllustreerde catalogus is voor € 5,00 verkrijgbaar tijdens de kijkdagen.
Een week voor aanvang van de kijkdagen wordt de veiling geopend en is het veilingaanbod te bekijken op www.BVA-art.com.

Uitnodiging

Wilt u nooit meer een veiling missen?
Meld u dan onder aan de homepage aan voor de nieuwsbrief en wij sturen u een week voor de kijkdagen een uitnodiging per email.