Kunst- en Antiekveiling

Kunst- en Antiekveiling

Notarishuis Arnhem organiseert per jaar drie Kunst- en Antiekveilingen.

Voor data van kijk- en veilingdagen, zie veilingagenda. In de Kunst- en Antiekveilingen komen objecten in de onderstaande categorieën onder de hamer:
• schilderijen, aquarellen, tekeningen en pastels
• grafiek (etsen, litho’s, zeefdrukken)
• porselein, Japans, Chinees, Europees
• aardewerk en plateel, polychroom en blauw
• kristal en glas
• sieraden en gebruiksvoorwerpen van zilver en goud
• koper en tin
• sculpturen, brons en steen
• antieke meubelen, klokken, barometers, spiegels
• oosterse en andere tapijten, kelims, kussens en pendjereliks

Deze categorieën worden gedurende vier dagen onder de hamer gebracht. Zie voor meer informatie
ook kopen en verkopen.

Kijkdagen

Aan iedere Kunst en Antiekveiling gaan vier kijkdagen vooraf. Gedurende deze dagen kunt u geheel vrijblijvend het veilingaanbod bekijken. Medewerkers van Notarishuis Arnhem geven u alle informatie over de objecten. Voor data en tijden, zie veilingagenda.

Bij de Kunst- en Antiekveilingen verschijnt een rijk geïllustreerde catalogus. Deze wordt u op aanvraag toegezonden. U kunt deze telefonisch of direct via onze site bestellen.
Het veilingaanbod kan ook een week voor de veiling bekeken worden op deze site.
Bent u nieuwsgierig wat er zoal voor de veiling is ingebracht; bekijk dan onze vooruitblik voor een tipje van de sluier.