Kunst- en Antiekveiling

Kunst- en Antiekveiling

Notarishuis Arnhem organiseert per jaar twee Kunst- en Antiekveilingen.

Voor data van kijk- en veilingdagen, zie veilingagenda. In de Kunst- en Antiekveilingen komen objecten in de onderstaande categorieën onder de hamer:
• schilderijen, aquarellen, tekeningen en pastels
• grafiek (etsen, litho’s, zeefdrukken)
• porselein, Japans, Chinees, Europees
• aardewerk en plateel, polychroom en blauw
• kristal en glas
• sieraden en gebruiksvoorwerpen van zilver en goud
• koper en tin
• sculpturen, brons en steen
• antieke meubelen, klokken, barometers, spiegels
• oosterse en andere tapijten, kelims, kussens en pendjer

Zie voor meer informatie ook kopen en verkopen.

Kijkdagen

Aan iedere Kunst en Antiekveiling gaan vier kijkdagen vooraf. Gedurende deze dagen kunt u geheel vrijblijvend het veilingaanbod bekijken. Medewerkers van Notarishuis Arnhem geven u alle informatie over de objecten. Voor data en tijden, zie veilingagenda.

Bij de Kunst- en Antiekveilingen verschijnt een rijk geïllustreerde catalogus. Deze wordt u op aanvraag toegezonden. U kunt deze telefonisch of direct via deze site bestellen.
Het veilingaanbod kan ook een week voor de veiling bekeken worden op www.bva-art.com.
Bent u nieuwsgierig wat er zoal in komende veilingen wordt ingebracht; bekijk dan onze vooruitblik voor een tipje van de sluier.