Voorjaarsveiling Kunst en Antiek 2016

H.J.C. Linse (Amsterdam 1843-1906 Den Haag)

Elegante dame bij schilder plein air - paneel - 46 x 33,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.350

W. Verschuur jr. (Amsterdam 1841-1936 Zwitserland)

Tweespan in zomerlandschap - paneel (lichte verfschade) - 24 x 32 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 800

G.F. van Schagen (Den Haag 1880-1968 Laren)

"Peperpoorthuis hofje Groningen" - schilderskarton - 27 x 23,5 cm - ges. r.o. en gedat.1928

Hamerprijs
€ 340

L. (Louis) Soonius (Den Haag 1883-1956 Den Haag)

"Nootdorp" - doek - 30 x 40 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 325

H. Broedelet (Delfshaven 1877-1966 Deventer)

Interieur met waterput - marouflé - 35 x 25 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 225

Willem Oppenoorth (Amsterdam 1847-1905 Utrecht)

Man op punter in de vaart bij molen - doek - 20 x 30 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 160

H. de Groot (Havelte 1872-1967 Vries)

Boerenerf - paneel - 29 x 21 cm - ges. r.o

Hamerprijs
€ 80

J.H. Doeleman (Rotterdam 1848-1913 Den Haag)

Polderlandschap met hooiwagen en wipmolen - paneel - 22 x 32,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 600

C.H. Meiners (Amsterdam 1819-1894 Amsterdam)

Vissers aan de oever - marouflé - 31 x 26 cm - ges. l.o. en gedat. 1852

Hamerprijs
€ 300

Mogelijk Ph.L.J.F. Sadée (Den Haag 1837-1904 Den Haag)

Arbeiders aan waterkant - marouflé - 23 x 34 cm - ges. l.o. Herkomst: kunsthandel C.M. van Gogh, Amsterdam

Toon Koster (Schiedam 1913-1989 Woerden)

Huizen langs de vaart bij avondschemering - board - 18 x 24 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 325

Ch. Dankmeijer (Amsterdam 1861-1923 Den Haag)

Man in roeiboot bij kasteel - paneel - 17,5 x 23 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 180

E. (Evert) Moll (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

Figuren bij aangemeerde boot - paneel - 21 x 27 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 525

W.C. Nakken (Den Haag 1835-1926 Den Haag)

Boeren werkend op het land - marouflé - 22 x 23 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 800

S.N. (Nicolaas) Bastert (Maarseveen 1854-1939 Loenen aan de Vecht)

Gezicht op de watermolen in Haaksbergen - marouflé - 19 x 27,5 cm - ges. r.o. (Amsterdam, Maatschappij Arti et Amicitiae, (expositie eigen bezit 5/6-5/7 1971))

Hamerprijs
€ 200

E.J. Moerenhout (België, 19e eeuw)

Houtwerker met paarden - paneel - 20 x 26 cm - ges. r.o. (verso titel)

Hamerprijs
€ 200

B.C.C. (Cor) Noltee (Den Haag 1903-1967 Dordrecht)

Stadsgezicht met stratenmakers - board (krasjes) - 25 x 41 cm - ges. r.o.

P.F. van Os (Amsterdam 1808-1892 Haarlem)

Stalinterieur met paard, ezel en bok - paneel - 21 x 26 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 180

C.P. Gruppe (Picton 1860-1940 Rocport)

Zuid-Hollands landschap met brug - marouflé - 16 x 26 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 210

F. Keelhoff (Neerharen1820-1891 Brussel)

Badende vrouwen in zomers landschap - paneel - 20 x 17 cm - ges. r.o.

Evert Pieters (Amsterdam 1856-1932 Laren)

Kippen bij boerenschuur - doek - 117 x 177 cm - ges. l.o. (expositie: Antwerpen, Campo&Campo december 1994)

Hamerprijs
€ 1.100

H. van Leeuwen (Van Oudewater) (Ter Aar 1890-1972 Voorburg)

Zonnig Alpenlandschap met riviertje "Hohenschwangau" - doek - 115 x 160 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 300

Boerderij met erf - board - 25 x 40 cm - ges.l.o.

Hamerprijs
€ 225

T.F. Goedvriend (Rheden 1879-1969 Warnsveld)

Bosgrond met paddestoelen - paneel - 19 x 28 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 100

Panoramisch vergezicht - marouflé - 13 x 30 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 350

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874-1963 Horn)

Rozen in vaas -marouflé - 25 x 23 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 140

Kasteel in de winter - marouflé - 20 x 15,5 cm - ges. l.o.

J.S.(Jan) Knikker Jr. (Leiden 1911-1990 Den Haag)

Stadsgezicht Elburg - doek - 24 x 18 cm - ges. r.o. (herkomst: Kunstkontakt, Kunsthandel Roozemond, Amsterdam)

Hamerprijs
€ 250

Liggend vrouwelijk naakt - board - 25 x 40 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 200

H.J. (Hendrik) Valk (Zoeterwoude 1897-1986 Arnhem)

Stilleven met Delfts blauw wijwaterbakje - schildersboard - 19 x 13 cm - ges. r.o. en onduidelijk gedat.

Hamerprijs
€ 100

Spelende kinderen in het park - paneel - 16,5 x 29 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 325

Jan Poortenaar (Amsterdam 1886-1958 Naarden)

Gezicht op Venetië - doek - 30 x 35,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 170

O. (Otto) Eerelman (Groningen 1839-1926 Groningen)

Damesportret naar P.P. Rubens - potloodtekening - 20 x 15 cm - ges. op achterzijde

Stadsgezicht - potloodtekening - 16 x 20,5 cm - ges. l.o.

"Johanna van Beek bij de overstroming der Bommelerwaard" - aquarel (scheurtje) - 26 x 31 cm - ges. op achterzijde

Ploegende boer in heuvelachtig landschap bij Arnhem - aquarel - 48 x 69,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 3.300

R.A.A. Graafland Jhr. (Maastricht 1875-1940 Heerlen)

"In gedachten verzonken" - marouflé - - 29,5 x 23,5 cm - monogram l.o. en gedat. '35

Hamerprijs
€ 800

J.F.C. (Johan) Scherrewitz (Amsterdam 1868-1951 Hilversum)

Boerenerf met ossenkar - doek - 50 x 66 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 2.700

Mogelijk D.A.C. Artz (Den Haag 1837-1890 Den Haag)

Luisterend meisje - doek - 30 x 41 cm - ges. r.o.

J. de Rijk (Hilversum 1806-1882 Hilversum)

Geiten bij drenkplaats - doek - 75 x 66 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.000

G. Craeijevanger (Utrecht 1810-1895 Utrecht)

Figuren in boomrijk zomerlandschap - doek - 74 x 60 cm - ges. m.o. gedat. 1880

J.S.H. Kever (Amsterdam 1854-1922 Laren)

Moeder met kinderen in Larens interieur - doek - 66 x 80 cm - ges. l.o.

R. Knötel (Glogów Malopolski 1857-1914 Berlijn)

Inspectie van de Hongaarse troepen tijdens de Habsburgse periode - gouache - 60 x 100 cm - ges. r.o. en gedat. 1913

Hamerprijs
€ 1.100

J.G. Smits (Den Haag 1823-1910 Den Haag)

Houtsprokkelaarsters - aquarel - 21 x 33,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 400

A.E.H. (Alice) Ronner (Brussel 1857-1906)

Stilleven met Oost-Indische kers en perzikken - doek/marouflé - 48 x 60 cm - ges. r.m. en gedat. 1898

Hamerprijs
€ 525

Jan Korthals (Amsterdam 1916-1972 Amsterdam)

Frans havengezicht - doek - 75 x 91 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 600

M.J. de Jongere (Amsterdam 1912-1977 Rotterdam)

Rotterdams havengezicht met loodsboot - doek - 50 x 80 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.000

Rotterdams havengezicht - doek - 40,5 x 80,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.100

J.P. (Joop) Molenaar (Rotterdam 1914-1990 Rotterdam)

Havengezicht - doek - 25 x 45 cm - ges. r.o.

Johan Barthold Jongkind (Lattrop 1819-1891 Grenoble)

"Marine, Dutch vessels on the English coast" - doek - 58,5 x 80 cm - ges. r.o. en gedat. 1864 (herkomst: E.J. van Wisselingh, Amsterdam)

Hamerprijs
€ 17.500

Henri Roidot (Anderlecht 1877-1960 Lingebeek)

Bomen langs een waterpartij - paneel - 19,5 x 31,5 cm - ges. r.o.

C. van Leemputten (Werchter 1841-1902 Schaarbeek)

Haan met kippen - paneel - 16,5 x 19 cm - ges. r.o. en gedat. 1863

Hamerprijs
€ 775

J. C. Watelet (Beauraing 1867 - 1954 Brussel)

Dame in witte avondjurk - doek - 90 x 70 cm - ges. m.o. en gedat. 1929

D. Schulman (Hilversum 1881-1966 Laren)

Winterse zonsondergang te Laren - doek - 50 x 70 cm - ges. l.o.

E.L. (Elchanon) Verveer Den Haag 1826-1900 Den Haag)

Op de uitkijk - doek - 58 x 39,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 2.000

Hollandse school (19e eeuw)

Koeien aan waterkant - doek - 40 x 50 cm - gemerkt W. Maris

Hamerprijs
€ 325

Zeegezicht met schepen in de schemering - paneel - 30 x 46,5 cm - ges. l.o. en gedat. 1867

Hamerprijs
€ 500

A. van Everdingen (Utrecht 1832-1912 Utrecht)

Landschap met ruiter en schip - paneel - 17 x 28,5 cm - ges. l.o. (achter lijst)

Hamerprijs
€ 500

A. Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Koeien in wiedelandschap - paneel - 14 x 17,5 cm - ges. m.o. en gedat. 1874 (herkomst: H. Parson jr., Kalverstraat 144, Amsterdam, omstreeks 1874)

Hamerprijs
€ 1.900

Hoenderhof - paneel - 15 x 20 cm - ges. l.o. en gedat. 1877

Hamerprijs
€ 1.500