Algemene Inboedelveiling 23 Mei 2016

Gekleurde plateel dekselpot

Gekleurde plateel dekselpot - Gouda - h. 16 cm

€ 20

2 diverse vazen

2 diverse porseleinen vazen met Chinees decor - h. 24 en 41 cm

€ 14

Russisch ikoon

Russisch ikoon met verzilverd oklad - 22,5 x 18 cm (doorgepoetst en rechterbovenhoek beschadigd)

€ 65

2 Russische doosjes

2 diverse gelakte Russische doosjes w.o. Palech - 20 x 12 cm en 13 x 9 cm

€ 50

Chinees kistje

Rechthoekig zwartgelakt houten Chinees bijouteriekist met parelmoer inlegwerk - h. 8,5 cm

€ 40

Diepe Kanton schaal

Diepe gekleurde Kanton schaal met gecontourneerde rand - Ø 26 cm (gerestaureerd)

€ 40

2 vijzels

2 bronzen vijzels met stampers - h. 11 cm

€ 25

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met rozen - paneel - 13 x 18 cm

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met appels - paneel - 24 x 30 cm

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen - paneel - 13 x 18 cm

Paar koloniale armstoelen

Paar teakhouten koloniale armstoelen met rieten bespanning

€ 75

Noten glazenkast

1-deurs noten glazenkast met 3 laden en 2 deuren in de onderkast - h. 198, br. 114 en d. 39 cm

€ 140

Eiken Engels ladekastje

Antiek eiken Engels ladekastje - h. 67 cm

€ 40

Onduidelijk ges. (1878)

Onduidelijk ges. (1878) - Figuur op landweg - doek - 38 x 47 cm

€ 110

J. Bakker ges.

J. Bakker ges. - Polderlandschap - doek - 30 x 40 cm

€ 20

Onduidelijk ges. (1970)

Onduidelijk ges. (1970) - "Le pont" - doek - 50 x 65 cm

€ 45

A.J. Wildeboer ges.

A.J. Wildeboer ges. - "Rhone delta 1994" - doek - 50 x 60 cm

€ 55

X. Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld)

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Boerderijen in de winter - doek (beschadigd) - 35 x 55 cm

€ 400

H.A. Dievenbach ges.

H.A. Dievenbach ges. - Boereninterieur met figuren - doek - 37 x 47 cm

€ 800

Mogelijk Pijnackers (17e eeuw)

Mogelijk Pijnackers (17e eeuw) - Landschap met figuur te paard - paneel - 38 x 49 cm

€ 280

F. Blanvalet ges.

F. Blanvalet ges. - Vissershaven Villagoyosa - board - 44 x 57 cm

J.L. van der Meide (Gouda 1910-2003 Rotterdam)

J.L. van der Meide monogram (Gouda 1910-2003 Rotterdam) - Plasgezicht bij Reewijk - doek - 37 x 70 cm

€ 120

A. van Everdingen (Utrecht 1832-1912 Utrecht)

A. van Everdingen (Utrecht 1832-1912 Utrecht) - Huis achter struikgewas en bomen - papier op paneel - 39 x 54 cm

€ 200

S. Baukema ges. (Oudemirdum 1852-1936 Arnhem)

S. Baukema ges. (Oudemirdum 1852-1936 Arnhem) - Landschap met bomen en beek - marouflé - 27 x 44 cm

M. de Jongere ges.

M. de Jongere ges. - Boslaan - aquarel - 40 x 70 cm

€ 80

Onbekend - Kippen op binnenplaats - doek (beschadigd) - 40 x 30 cm

€ 25

J. van Duitt ges.

J. van Duitt ges. - Gezicht op stad aan het water - doek - 28 x 40 cm

€ 75

Onduidelijk ges. (1855)

Onduidelijk ges. (1855) - Figuren in panoramisch landschap - marouflé - 31 x 36 cm

€ 40

Gesneden eiken armstoel

Gesneden eiken armstoel bekleed met gobelin (bekleding gesleten)

€ 10

Mahonie Engelse ladenkast

Mahonie Engelse ladenkast - h. 115, br. 108 en d. 48 cm

€ 300

Mahonie halbank

Mahonie halbank - h. 124, br. 106,5 en d. 46 cm

€ 90

Polychroom Chinees kastje

Polychroom houten Chinees kastje met laden - h. 34, br. 51 en d. 27 cm

€ 90

Noten tafelklok

Noten tafelklok met maanstand - h. 33 cm

€ 100

Eiken boekenmolen

Eiken boekenmolen - h. 100, br. 54 en d. 54 cm

€ 220

Vergulde gesneden houten consoletafel

Vergulde gesneden houten consoletafel met zwart marmeren blad - h. 87, br. 137 en d. 40 cm

€ 200

Aardewerk martavan

Aardewerk martavan - h. 50 cm (schilfers en boorgat in bodem)

€ 50

Blauwe cachepot

Grote blauwkleurige aardewerk cachepot met goudbeschildering - h. 43 en Ø 55 cm

€ 45

Chinees plantentafeltje

Zwartgelakt houten Chinees plantentafeltje - h. 40 cm

€ 35

Chinese waskast

Roodgelakte en opengewerkte houten Chinees altaar met houten kom (afwijkend) - h. 181, br. 46 en d. 50 cm

€ 200

Chinees kamerscherm

6-slags beschilderd houten Chinees kamerscherm - h. 190 en d. 47 cm

€ 350

Chinese tafelschemerlamp

Rijkbewerkte bronzen Chinese tafelschemerlamp - h. 70 cm

€ 110

Aardewerk zittende hond en kat

Gekleurde aardewerk zittende hond en kat - Goebel - h. 28 cm

€ 60

Gepatineerde bronzen beer

Gepatineerde bronzen beer - h. 20 cm

€ 600

Biscuit lamp

Biscuit groep als tafelschemerlamp - h. 57 cm (beschadigd)

€ 25

Tafelpendule

Bruingepatineerd zinken arbeider met kruiwagen als tafelpendule - Cantonier - h. 52 cm

€ 100

Gekleurd porseleinen officier

Gekleurd porseleinen officier - Passau - h. 25 cm (schilfer)

€ 20

Paar lelie-vormige glazen vazen

Paar lelie-vormige gekleurd glazen vazen - Murano - h. 20 cm

€ 45

Biscuit vaas

Bewerkte biscuit vaas met voorstelling van vrouw bij fontein - h. 34 cm (schilfer)

€ 49

KPM en Meissen

Gekleurd porseleinen dekselkan - KPM, ca. 1870, 2 polychroom vergulde kop en schotels - Wenen en Meissen vaasje - h. 5 tot 12 cm

€ 75

Gekleurd plateel kannetje met oor

Gekleurd plateel kannetje met oor - Distel, Amsterdam - h. 8 cm

€ 30

Famille rose schotel

Blauw Chinese schotel en Samson schotel met famille rose decor - 18e en 19e eeuw - Ø 28 en 31 cm (blauwe schotel randbeschadiging)

€ 30

Metalen beeldje - Ajax

Metalen borstbeeld op sokkel - Ajax - h. 28 cm

€ 55

Chinese keizerspaar

Gesneden ivoren Chinees keizerspaar - ca. 1900 - h. 31 cm

€ 725

5 Staffordshire beeldjes

3 Staffordshire beeldjes als vaasjes en paar hondjes - h. 14 tot 18 cm (deels beschadigd)

€ 30

3 Chinese spekstenen

3 gesneden Chinese spekstenen figuren - h. 10 tot 20 cm (licht beschadigd)

€ 45

Vaas met ruiters in landschap

Glazen vaas met beschildering van ruiters in landschap - h. 20,5 cm

€ 50

Kolompendule

Zwartgelakte pendule met getorste kolommen en inlegwerk - 19e eeuw - h. 45 cm

€ 110

Geelkoperen reisklok

Geelkoperen reisklok met wekker - h. 11.5 cm

Zwartglazen beer

Zwartglazen beer - ca. 1920 - h. 12,5 cm

€ 50

Barometer

Ronde geelkoperen Hollandse barometer - Ø 13 cm (gedeukt)

€ 50