BKR werken Gemeente Arnhem

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 14 x 12 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 26 x 19 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 27 x 17 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 16 x 20 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 20 x 16 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

€ 5

Ad Gerritsen 1973 - zonder titel - zeefdruk - 80 x 55 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 260

Hanny Ramaer 1973 - Naakt van boven - droge naald ets - 53 x 39 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 30

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 21 x 16 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 25

P. Jordaan - "Life is afigure & graoun" - aquarel - 80 x 101 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 35

Vincent Derksen 1973 - Poortje Kerkstraat - houtsnede - 25 x 19 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 110

Vincent Derksen 1973 - Landweg - ets - 15 x 18 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

Vincent Derksen 1973 - Houthandel - houtsnede - 20 x 21 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1973 - Kerkstraat Arnhem - houtsnede - 22 x 18 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 25

Zeger Reijers 1973 - zonder titel - zeefdruk - 55 x 38 cm (indien aanwezig, incl. lijst) (incompleet)

€ 18

Inez Vandeghinste 1973 - Benen - gem. techniek - 151 x 66 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 18

Hanny Ramaer 1973 - Baby met textiel - droge naald ets - 53 x 39 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 16

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 15 x 8 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - ets - 17 x 22 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1973 - 2e Spijkerstraat - houtsnede - 25 x 22 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 14

Vincent Derksen 1973 - zonder titel - houtsnede - 27 x 18 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1973 - Kasteel - houtsnede - 24 x 27 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Ans Woldringh 1973 - De avond - krijt - 25 x 37 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Vincent Derksen 1974 - Steegje Rab - houtsnede - 27 x 18 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1974 - Haven Mahan - houtsnede - 22 x 19 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

€ 5

Vincent Derksen 1974 - Putstraat Arnhem - houtsnede - 28 x 21 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 14

Vincent Derksen 1974 - Nijmegen achter de toren - houtsnede - 20 x 27 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Vincent Derksen 1974 - zonder titel - houtsnede - 27 x 20 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 30

Vincent Derksen 1974 - Valepoort Arnhem - houtsnede - 28 x 25 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 12

Vincent Derksen 1974 - Seine brug Paris - houtsnede - 18 x 30 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10

Vincent Derksen 1974 - Maastricht - houtsnede - 26 x 16 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Vincent Derksen 1974 - Dorpsstraat - houtsnede - 24 x 28 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Inez Vandeghinste 1974 - Eet - gem. techniek - 41 x 30 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 25

€ 10

€ 5

€ 10

€ 10

Peter v/d Feltz 1974 - zonder titel - houtconstructie - 125 x 125 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 800

J. Homan 1974 - Lanzarote - houtskool - 73 x 62 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 14

J. Homan 1974 - Ibiza - houtskool - 70 x 60 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 50

Joke v/d Water 1975 - zonder titel - monotype - 51 x 41 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 12

Inez Vandeghinste 1975 - Schandmasker - gem. techniek - 59 x 74 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5

Hanny Ramaer 1975 - Olifantenvrouw - droge naald ets - 36 x 25 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 14

Inez Vandeghinste 1975 - Vlindervleugel met pels - kleurpotlood - 51 x 71 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 12

Laurens Figee 1975 - zonder titel - polymeer - 56 x 68 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5
121 object-121

Vincent Derksen 1975 - Oud Antwerpen - houtsnede - 32 x 26 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 5
122 object-122

€ 14
123 object-123

Vincent Derksen 1975 - Vlaams dorpje - houtsnede - 30 x 28 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 10
124 object-124

Benno Helders 1975 - zonder titel - gem. techniek - 122 x 92 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 12
125 object-125

J. v. Dreumel 1975 - Stilleven - gouache -

€ 40
126 object-126

Peter v/d Locht 1975 - Mahameru V - zeefdruk - 56 x 67 cm (indien aanwezig, incl. lijst)

€ 12