Algemene Inboedelveiling 4 Juli 2016

Bronzen vrouwenbuste

Bronzen vrouwenbuste op voetstuk - 19e eeuw - h. 15 cm

€ 55

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met aardbeien - paneel - 13 x 18 cm

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met kersen - paneel - 13 x 18 cm

€ 80

Pendule met olifantenkoppen

Gepatineerde zinken pendule met olifantenkoppen - h. 44 cm (beschadigd)

Eiken Engelse ladekast

Eiken Engelse ladekast - 18e eeuw - h. 98, br. 85 en d. 49 cm

€ 825

Mahonie Willem III bureaustoel

Mahonie Willem III bureaustoel bekleed met rode stof

€ 40

E. Houthekiet ges.

E. Houthekiet ges. - Havengezicht Antwerpen - doek - 36 x 54,5 cm

€ 150

B.J. Brouwer (Diepenveen 1872-1936 Voorburg)

B.J. Brouwer ges. (Diepenveen 1872-1936 Voorburg) - Boerin in moestuin - doek - 37 x 40 cm

€ 100

4 mahonie Empire stoelen

4 mahonie Empire stoelen bekleed met rood fluweel (beschadigd)

€ 25

5 Sèvres kop en schotels

5 gekleurde porseleinen kopjes en 6 schoteltjes met beschildering van diverse landschappen - Sèvres (1 schoteltje beschadigd)

€ 25

Tafelklokje

Zwartgelakt tafelklokje met geelkoperen montuur - h. 22 cm (beschadigd)

€ 70

Rechthoekige Jugendstil tinnen schaal

Gecontourneerde tinnen Jugendstil schaal met bloemmotieven, handgrepen en pootjes - Juventa Prime Metal - 43,5 x 23 cm

€ 110

Biedermeier vijzel

Geelkoperen Biedermeier vijzel met stamper - h. 11 cm

€ 30

Theekist

Rozenhouten theekistje - 18e eeuw - h. 12 cm (beschadigd)

€ 70

Lakdoos

Rechthoekige gecontourneerde oosterse lakdoos - h. 10 cm (beschadigd)

€ 40

Penkandelaar en paar kandelaars

Geelkoperen penkandelaar en paar kandelaars - h. 22 tot 46 cm

€ 20

Bronzen schoenmaker

Gepatineerd bronzen schoenmaker - h. 20 cm

€ 70

Rechthoekig houten kistje

Rechthoekig houten kistje met parquetterie - h. 10, br. 22 en d. 15 cm

€ 40

Paar koperen kandelaars, enz.

Paar geelkoperen kandelaars, wandlustertje, zandloper, strijkboutje, blaker en vijzel met stamper - h. 9 tot 14 cm

€ 70

Rijkgesneden houten Indische kist

Rijkgesneden houten Indische kist - h. 40, br. 69 en d. 31 cm

€ 50

Rechthoekige houten speeldoos

Rechthoekige houten Engelse speeldoos met 8 melodieën - h. 23, br. 48 en d. 28 cm

€ 380

Eiken boekenmolen

Eiken boekenmolen met ingelegde bies en schelpmotief in bovenblad - h. 90, br. 57 en d. 57 cm

€ 75

6 stoelen

6 iepen stoelen bekleed met gestreepte velours - Louis XVI stijl

€ 150

Eiken bolpoottafel

Eiken bolpoot uitschuiftafel - bladmaat 151/297 x 98 cm

€ 80

2-delige eiken buffetkast

2-delige eiken buffetkast met panelen en maskers - h. 221, br. 153 en d. 65 cm (enkele profielstukjes ontbreken)

€ 160

Polychroom gesneden houten paard

Polychroom gesneden houten paard - h. 88 cm

€ 110

Japans tabouret

Gekleurde Japanse gardenseat - h. 46 cm

€ 60

Japans Imari schotel

Japans Imari schotel - ca. 1900 - Ø 45 cm

€ 50

Onduidelijk ges. (London, 1855)

Onduidelijk ges. (London, 1855) - Jachtstilleven - doek (gaatje) - 80 x 60 cm

€ 260

Johan Kuipers ges.

Johan Kuipers ges. - Landschap - karton - 29 x 22 cm

€ 45

A. Roelofs ges. ('92)

A. Roelofs ges. ('92) - Bomen in landschap - marouflé - 22 x 18 cm

€ 50

Onduidelijk ges. - Witte begonia's - paneel - 24 x 16 cm

€ 50

Onduidelijk ges. - Figuren bij plas - doek - 40 x 70 cm

€ 120

Onduidelijk ges. - Stroomversnelling - doek - 38 x 58,5 cm

Ovaal dienblad

Ovaal eiken dienblad met geelkoperen grepen - 70 x 51 cm

€ 25

Delfts blauw wandschotel

Delfts blauw wandschotel - DPF - Ø 29 cm

€ 45

2 diepe Delfts blauwe schotels

2 diepe Delfts blauwe schotels - kopie - Ø 28,5 cm (schilfers en 1 met barst)

€ 30

Grote Imari vaas

Grote Japans Imari vaas - 20e eeuw - h. 130 cm

€ 160

Miniatuur Indische kabinetje

Miniatuur 2-deurs rijkgesneden houten Indische kabinet - 19e eeuw - h. 94, br. 64 en d. 27 cm

€ 80

Chinees plantentafeltje

Houten Chinees plantentafeltje met marmeren blaadje - h. 92 cm

€ 75

2-deurs boekenkast

2-deurs rozenhouten boekenkast met inlegwerk en uitneembare panelen - Louis XVI-stijl - h. 153, br. 114 en d. 30 cm

€ 425

Terracotta wandplaquette

Ovale terracotta wandplaquette - 52 x 30 cm

€ 12

Onduidelijk ges. - Zuid-Duitse jager met pijp - paneel - 18 x 13 cm

€ 50

Onbekend - 2 Hongaarse meisjes - koper - 25,5 x 20,5 cm

€ 40

Mahonie banjobarometer

Mahonie banjobarometer met thermometer - A. Abram, Liverpool - ca. 1880 - h. 100 cm

€ 100

Groenglazen wiskykaraf enz.

Groenglazen wiskykaraf en elixerflesje met tinnenmontuur en witte aardewerk kakatoe - Krobek - h. 12 tot 24 cm

€ 30

4-delig gekleurd plateel rookstel en vaas

4-delig gekleurd plateel rookstel en vaas - Maja en Latera, Arnhem - h. 3 tot 23 cm (beschadigd)

€ 20

Gekleurde aardewerk bijbel

Gekleurde aardewerk bijbel als jeneverkruik - 19e eeuw - h. 19 cm (beschadigd)

€ 100

Gekleurde aardewerk dansende vrouw

Gekleurde aardewerk dansende vrouw - Royal Dux, ca. 1920 - h. 20 cm

€ 40

Vergulde houten kartelklok

Vergulde houten kartelklok - h. 65 cm (beschadigd)

€ 50

Boekenmolen

Eiken boekenmolen - h. 114, br. 52 en d. 52 cm

€ 170

J. Martin (20e eeuw)

J. Martin ges. (20e eeuw) - Molen aan poldervaart - doek - 60 x 50 cm

W.F. Boekstal (Amsterdam 1887-1957 Amsterdam)

W.F. Boekstal ges. (Amsterdam 1887-1957 Amsterdam) Boer op erf met kippen - paneel - 32 x 48 cm

€ 50

Pottenkastje

Eiken pottenkastje met jaloeziedeur - 18e eeuw - h. 56 cm (beschadigd)

€ 20

Paarsglazen coupe

Deels vergulde paarsglazen coupe - h. 17 en Ø 22 cm

€ 380

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met aalbessen in kom - paneel - 13 x 18 cm

€ 113

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Fruitstilleven - paneel - 13 x 18 cm

€ 100

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen - paneel - 13 x 18 cm

€ 120

Mahonie theestoof

Mahonie Biedermeier theestoof - h. 56 cm (binnenbak beschadigd)

€ 25

Ovaal tafeltje

Ovaal mahonie tafeltje - Louis XVI stijl - 73 x 48 cm

€ 60