Algemene Inboedelveiling 5 september 2016

Marmeren zuil

Marmeren zuil met verguld geelkoperen montuur - h. 86 cm, bladmaat 30 x 30 cm

Wim Sjoerdsma ges. (1835)

Wim Sjoerdsma ges. (1835) - Rustende figuren bij kasteel - aquarel - 24 x 34 cm

€ 200

H. P. Bossers ges. (1912)

H. P. Bossers ges. (1912) - Havengezicht - paneel - 24 x 36 cm

J. Vrolijk ges.

J. Vrolijk ges. (20e eeuw) - Stadsgezicht met figuren - paneel - 24 x 18 cm

€ 120

Onbekend - Figuren in interieur - karton - 28 x 36,5 cm.

€ 80

Onbekend (18e eeuw) - Religieus portret (uitsnede van altaarstuk) - doek - 47 x 37 cm

€ 27.000

Onbekend - Visser en meisje aan waterkant - marouflé - 30,5 x 35,5 cm

€ 340

Delfts blauwe wandschotel

Delfts blauwe wandschotel met Wanli decor - 18e eeuw - Ø 39 cm (beschadigd)

€ 90

Paar appliques

Paar bronzen appliques met 2 kaarsenhouders - 19e eeuw

€ 150

Paar antieke wandversieringen

Paar antieke gesneden grenen wandversieringen - h. 42 cm

€ 65

Chinese bloemenhanger

Gekleurde Chinese bloemenhanger - 19e eeuw - h. 21,5 cm (barstje)

€ 260

Gekleurde Kanton terrine

Rechthoekige gekleurde Kanton terrine - 19e eeuw - h. 12 cm (greep deksel barstje)

€ 110

Gekleurde Kanton kom en dekselpot

Gekleurde Kanton kom en dekselpot - 19e eeuw - Ø 25 en h. 14 cm (kom barst en pot schilfer)

€ 35

Porseleinen vogeltje en theekist

Gekleurd porseleinen vogeltje - B&G Denmark en mahonie theekist (beschadigd) - h. 6,5 en 10 cm

€ 20

Antieke bronzen vijzel

Antieke bronzen vijzel - h. 12 cm

€ 70

Rolwagenvaas

Melk en bloed rolwagenvaas met decor van bloemen - 20e eeuw - h. 46 cm.

€ 40

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen - paneel - 13 x 18 cm

Eiken bank

Rijkgesneden eiken halbank - h. 136, br. 136 en d. 53 cm

€ 220

Ovale mahonie coulissetafel

Ovale mahonie coulissetafel met tussenbladen - bladmaat 128 x 103 (3 afwijkende tussenbladen à 50 cm)

€ 50

6 noten stoelen

6 noten stoelen bekleed met geschoren velours - 19e eeuw (1 rugleuning gelijmd)

Kabinet

2-deurs eiken kabinet met 4 laden in orgelgebogen onderkast - 18e eeuw - h. 230, br. 180 en d. 60 cm

€ 400

Engelse staande klok

Eiken Engelse staande klok - Tho. Blakeway, Rushbury - h. 226 cm

€ 200

Chinees paard

Terracotta Chinees paard - Tang stijl - h. 52 cm

€ 120

Paar mahonie Engelse armstoelen

Paar mahonie Engelse armstoelen met ingelegde bies en groene velours - ca. 1900 (1 armleuning beschadigd)

€ 60

Ovaal kuipblad

Ovaal rozenhouten kuipblad met inlegwerk - Louis XVI stijl - 64 x 38,5 cm

€ 35

Noten pastoorskast

2-deurs noten pastoorskast - 18e eeuw - h. 195, br. 185 en d. 73 cm

€ 500

Delfts blauw kaststel

3-delig Delfts blauw kaststel - DPF - h. 28 en 20 cm

€ 130

Kraantjeskan

Koperen met geelkoperen kraantjeskan - 19e eeuw - h. 44 cm

€ 65

Caméo glazen coupe

Caméo glazen coupe met decor van bloesem - h. 24,5 en Ø 32 cm

€ 150

Porseleinen beelden

Gekleurd porseleinen marktman en vrouw - Napels - 29 cm (minieme beschadiging)

€ 120

Kandelaar

Gepatineerd bronzen zeemeermin als kandelaar - ca. 1880 - h. 23 cm.

€ 130

Delfts blauw bord en kristallen bokaal

Delfts blauw bord - 18e eeuw (barst) en boheems kristallen bokaal - Ø 23 en h. 22 cm

€ 20

Boheems kristallen bokaal

Boheems kristallen bokaal - h 13,4 cm

€ 20

Plateel hertje en hoofdje

Wit plateel hertje - Flora, Gouda en kinderhoofdje op houten voet - h. 20 en 12 cm

€ 20

Schaal

Gekleurde plateel schaal - Chryso - Regina, Gouda - Ø 20 cm

€ 30

3 diverse plateel vaasjes

3 diverse gekleurde plateel vaasjes - studiovoorbeeld - Iris, Gouda - h. 14 cm (beschadigd)

€ 10

Bronzen vrouwelijk naakt

Gepatineerd bronzen zittend vrouwelijk naakt - h. 19 cm

€ 80

Duitse pijp

Gesneden hoornen met gekleurd porseleinen Duitse pijp - h. 52 cm (barsten)

€ 24

2 gebronsde zinken beelden

2 gebronsde zinken oosterse straatverkopers - h. 18 cm

€ 50

Blaker en dekseldoos

Geelkoperen blaker en ronde polychroom porseleinen dekseldoos - h. 14 en Ø 16 cm

€ 20

Japanse lakdoos

Rechthoekige Japanse lakdoos - h. 11 cm (beschadigd)

€ 20

Paar kandelaars

Paar geelkoperen kandelaars - h. 20 cm

€ 20

Theekistjes

2 diverse mahonie theekistjes - 19e eeuw - h. 10 en 12 cm (beschadigd)

€ 65

2 diverse vijzels met stampers

2 diverse bronzen vijzels met stampers - h. 10 cm (1 stamper afwijkend)

€ 25

Bronzen scheepskanon

Kopie bronzen scheepskanon op houten met geelkoperen voet - h. 70 en l. 120 cm

€ 240

Eiken ladenkastje

Eiken ladenkastje - ca. 1800 - h. 75, br. 64 en d. 37 cm

€ 320

Engelse theetafel

Rechthoekige mahonie Engelse theetafel met lade en geborduurd kleedje - 80 x 50 cm

€ 90

4 mahonie Engelse stoelen

4 mahonie Engelse stoelen bekleed met beige velours - 19e eeuw

€ 100

Armfauteuil

Gesneden mahonie Victoriaanse armfauteuil bekleed met gestreepte velours

€ 65

M. Gasparri ges.

M. Gasparri ges. - Stilleven met fruit - koper - 17 x 23 cm

€ 80

H. Hohlfeld ges.

H. Hohlfeld ges. - Paard en wagen op bosweg - doek - 30,5 x 25,5 cm

€ 30

J. Eerdmans ges.

J. Eerdmans ges. - Wachtende figuren op het strand - paneel - 18 x 24 cm

€ 90

L.L. van der Tonge ges.

L.L. van der Tonge ges. (Amsterdam 1871-1937 Laren) - "Wulp met zilverplevier en tureluur" - doek - 73,5 x 59 cm

€ 200

Onbekend - Schepen voor de kust - paneel - 25 x 34 cm

€ 80

J.P. (Jan) van Delft ges.

J.P. (Jan) van Delft ges. (Waalwijk 1879-1952 Tilburg) - Stilleven met Oost-Indische kers - marouflé - 30.5 x 35,5 cm

€ 90

Onduidelijk ges. - Portret van een Russische man - doek - 40 x 30 cm

€ 190

Handgekleurde gravure

Handgekleurde gravure in lijst - "Gesicht by de Koekamp; tot aan de Leidsche Brug, tot Gravenhaghe" - 44 x 54 cm

€ 35

Wouter Jansen ges.

Wouter Jansen ges. (20e eeuw) - Zomerlandschap met schaapskudde - paneel - 40 x 50 cm

€ 240

E.J. Ligtelijn ges.

E.J. Ligtelijn ges. (Amsterdam 1893-1969 Laren) - Havengezicht - doek - 52 x 80 cm

€ 160

J. Martin ges. (20e eeuw)

J. Martin ges. (20e eeuw) - Molen aan poldervaart - doek - 60 x 50 cm

€ 40