Algemene Inboedelveiling 10 oktober 2016

R. Gerbrands ges.

R. (Roelof) Gerbrands ges. (Groningen 1891-1954 Haarlem) - Fazant bij Gelderse roos - gekleurde tekening - 75 x 112 cm

€ 300

Mahonie tafelklok

Mahonie tafelklok - 20e eeuw - h. 59 cm

€ 475

W. Blanke ges.

W. Blanke ges. - Paleisinterieur - doek - 185 x 160,5 cm

€ 2.400

K. Schweers ges.

K. Schweers ges. - Indonesisch landschap - doek (2x) - 50 x 39 cm

€ 130

Oude man

Gesneden houten kop van oude man - h. 47 cm

€ 220

Porseleinen dekselvaas

Blauwe deels vergulde porseleinen dekselvaas met geelkoperen montuur - 20e eeuw - h. 76 cm

€ 240

Beuken Franse armfauteuil

Beuken Franse armfauteuil bekleed met gestreept velours (1 poot gelijmd)

€ 75

G.W. Delsaux ges.

G.W. Delsaux ges. ('87) (1862-1945) - "Coucher de soleil sur la mer" - doek - 51,5 x 102 cm

€ 400

Druivenspoeler

Geëtste glazen druivenspoeler - h. 18 cm

€ 170

Paar bronzen kandelaars

Paar bronzen kandelaars - 19e eeuw - h. 22 cm

€ 50

Porseleinen kop en schotels

Paar polychroom en vergulde porseleinen kop en schotels - Empire stijl - h. 12 cm

€ 60

Globe en paar kandelaars

Globe op houten voet - Erdglobus, Ludw. Jul. Heymann - en paar tinnen kandelaars - h. 31 en 18 cm (beschadigd)

€ 50

Roofvogel

Opgezette roofvogel - 30 cm

€ 75

M. Dumont

M. Dumont - "Tegen de wind in" - teracotta - h. 20 cm

€ 40

3 gekleurde porseleinen beeldjes

3 gekleurde porseleinen beeldjes - h. 11-16 cm

€ 25

Sokkel en blaadje

Ronde palissander sokkel met intarsia en rond ingelegd mahonie blaadje - h. 9, Ø 25 en 27,5 cm

€ 45

Tinnen kraantjeskan

Tinnen kan met 3 kraantjes op geelkoperen komfoor - 19e eeuw - h. 50 cm

€ 130

Antieke bronzen skillet

Antieke bronzen skillet - Ø 19 cm (gerestaureerd)

Italiaanse karaf en glazen

Geëtste Italiaanse glazen karaf met 6 glazen

€ 50

Divers plateel

Crème plateel koffiepot - Koninklijk Goedewaagen, Gouda - gekleurde plateel fruitschaal (barstje) en vissersvrouwen - h. 19-28 cm

€ 50

Antiek Friese staartklok

Antieke eiken Friese staartklok - h. 140 cm (kleine gewichtjes ontbreken en zijruit gebarsten)

€ 360

5-deurs noten Mechels buffet

5-deurs noten Mechels buffet - h. 250, br. 152 en d. 55 cm

€ 260

4-delig Delfts blauw kaststel

4-delig Delfts blauw kaststel - De Drie Klokken - h. 25,5 en 35,5 cm (1 stelvaas en dekselvaas schilfer, deksels beschadigd)

€ 80

Onbekend - Huizen aan de vaart - doek - 24 x 30 cm

€ 1.200

Engelse wandkast

2-deurs halfronde mahonie Engelse wandkast met lade - h. 85, br. 92 en d. 51 cm

€ 475

Engelse wandkast

€ 475

Marmeren kolompendule

Marmeren kolompendule met geelkoperen montuur - h. 37 cm (wijzerplaat beschadigd)

€ 110

Beeld Royal Copenhagen

Crème porseleinen naakte vrouw op hippocampus - Royal Copenhagen - h. 35 cm

€ 190

A. Markus ges.

A. Markus ges. (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - "Westervoort vrijdagmiddag 1909" - potloodtekening - 23 x 28 cm

€ 130

Indische bijzettafel

Vierkant rijkgesneden houten Indische bijzettafel met rozemarmeren blad - bladmaat 42 x 42 cm

€ 130

Famille vert bloempot

Famille vert bloempot - 20e eeuw - Ø 40 cm

€ 210

J.H.L. van den Voort

J.H.L. van den Voort - Mercurius en de oude man Battus - gebrandschilderd glas in lood - 41 x 30 cm

€ 55

H. van Riet ges.

H. van Riet ges. - Bloemstilleven - marouflé - 31,5 x 45,5 cm.

€ 60

L. van de Leur ges.

L. van de Leur ges. - Stilleven met goudstenen kannen - doek - 50 x 60 cm

€ 110

Banjobarometer

Mahonie Banjobarometer - h. 101 cm

€ 75

Opgezette hertenkop

Opgezette hertenkop op houten schild - h. 100 cm

€ 90

Delftse plooischotel

Gekleurde Delftse plooischotel - Ø 47,5 cm

Gesneden beuken piëdestal

Gesneden beuken piëdestal - Louis XVI stijl - h. 133 cm

€ 240

Porseleinen vaas

Polychrome deels vergulde porseleinen Italiaanse vaas - h. 38 cm

€ 50

Kussenkast

2-deurs eiken kussenkast - h. 182, br. 165 en d. 63

€ 260

Onduidelijk ges. - 't Kolkje Amsterdam - doek - 60 x 50 cm

€ 120

H. Froonen ges.

H. Froonen ges. (1878-1958) - Bloemstilleven met dahlia's - doek - 90 x 50 cm

€ 130

Beuken tafeltje

Rechthoekig beuken tafeltje met bronzen montuur en gecontourneerd marmeren blad (afwijkend) - bladmaat 64 x 45 cm

€ 100

Gebronsd zinken boerin

Gebronsd zinken boerin op houten voet - h. 52/60 cm

€ 65

Vergulde bronzen paraplustandaard

Vergulde bronzen paraplustandaard - h. 60 cm

€ 65

Naaitafeltje

Noten Willem III naaitafeltje met kleppen - bladmaat 44 x 45/75 cm

€ 190

P. van Bergen ges. (1925)

P. van Bergen ges. (1925) - Rijstvelden met Indonesische man - marouflé - 56 x 66 cm

€ 55

N.H.Bierman ges.

N.H.Bierman ges. - Stadsgezicht met figuren - doek - 50 x 40 cm

€ 130

Mahonie Engelse kast

2-deurs mahonie Engelse kast met schrijflade en vitrineopstand - h. 236, br. 121 en d. 58 cm

€ 320

Gekleurde porseleinen man en vrouw

Gekleurde porseleinen man en vrouw - h. 20 cm (vrouw pink ontbreekt en man 2 bloemen beschadigd)

Geëtst glazen coupe

Geëtst glazen coupe - Kosta Boda - h. 20 cm

€ 50

Crème porseleinen groep van dansende meisjes

Crème porseleinen groep van dansende meisjes - K. Tutter, Hutschenreuther - h. 22 cm (miniem schilfertje aan standring)

€ 90

Theekistje en lepelkistje

Schildpadden theekistje en lepelkistje - h. 6 en 8 cm (licht beschadigd)

€ 110

4 porseleinen beeldjes

Gekleurde porseleinen papgegaai, liggende hond en 3 koolmeesjes - h. 12-34 cm

€ 160

Bronzen vijzel met stamper

Antieke bronzen vijzel met stamper - h. 7 cm (bodem gerestaureerd)

Luiebaker

Polychroom deels vergulde luiebaker - Limoges - h. 26 cm

€ 50

Paar bronzen Chinese poortwachters

Paar bronzen Chinese poortwachters op houten sokkel - h. 13,5/16 cm

€ 150

Paar Chinese gemberpotten

Paar blauw Chinese gemberpotten - h. 23 cm (1 deksel beschadigd)

5-delig gekleurd porseleinen kaststel

5-delig gekleurd porseleinen kaststel met famille rose decor - Samson - h. 19 en 23 cm (2 dekselvazen, 1 stelvaas en 1 deksel beschadigd)

€ 70

Gipsen Adonis

Onbekend - Adonis die graan bind - geschilderd gips - h. 33 cm (licht beschadigd)

€ 65