Algemene Inboedelveiling 10 oktober 2016

2 paar tinnen kandelaars

2 paar tinnen kandelaars - h. 21 en 22 cm

€ 50

Buste

Gipsen buste naar 'De slaaf' Michaelangelo - h.39 cm

€ 90

Vintage handtas

Krokodillenleren vintage handtas - h. 30 cm

€ 75

2 tableau's van gekleurde kwadraattegels

2 tableau's van gekleurde kwadraattegels - 26 x 26 cm (gerestaureerd)

€ 80

2 bronzen kandelaars

2 bewerkte bronzen kandelaars waarvan 1 met kariatiden - eerste helft 19e eeuw - h. 30 cm

€ 450

Inktstel en kandelaar

3-delig polychroom porseleinen inktstel en witte porseleinen kandelaar (licht beschadigd) - h. 7-16 cm

€ 35

Beuken zomerhaardscherm

Beuken zomerhaardscherm - Louis XVI stijl - 100 x 70 cm (licht beschadigd)

€ 60

Bronzen jongen met vis

Zittende bronzen jongen met vis - h. 77 cm

€ 220

Noten Hollandse bakbarometer

Noten Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws model - h. 120 cm

€ 280

Paar Franse stoeltjes

Paar gesneden noten Franse stoeltjes met gestreepte bekleding - 19e eeuw

€ 100

Paar gekleurde en deels vergulde vazen

Paar gekleurde en deels vergulde vazen - Empire stijl - h. 33 cm

€ 425

P. van Bergen ges.

P. van Bergen ges. - Indonesisch landschap met ananasplantage - doek - 45 x 60 cm

€ 40

W. van Norden ges.

W. van Norden ges. - Strandgezicht met bomschuiten en schelpenvisser - doek - 40 x 50 cm

€ 170

Jacques Swijsen ges.

Jacques Swijsen ges. - "De Zusters van Orthenpoort", s' Hertogenbosch - doek - 61 x 101 cm

€ 110

Gietijzeren porte-manteau

Gietijzeren porte-manteau - 221 x 86 cm

€ 400

Paar porseleinen vazen

Paar polychroom en deels vergulde porseleinen vazen - Empire stijl - h. 42 cm

€ 340

Tuinvaas

Betonnen tuinvaas - h. 70 en Ø 51 cm

€ 150

Vrouwelijk naakt met cupido

Gossin - Vrouwelijk naakt met cupido - brons op zwartmarmeren voet - h. 26/30 cm

€ 120

Melk-en-bloed vaas

Melk-en-bloed vaas op houten sokkel - 19e eeuw - h. 39/43 cm (barsten)

€ 500

Bronzen danseres

A. Leonhard - Bronzen danseres op zwartmarmeren voet - h. 36/40 cm

€ 100

Noten wandtafeltje

Noten Engels wandtafeltje met lade - bladmaat 57 x 35 cm

€ 320

Eiken staande klok

Eiken staande klok met maanstand - J. Simpson, Wigton - h. 241 cm

€ 260

Onbekend - Vrouwen in interieur naar A.H. Bakker-Korff - paneel - 15 x 20 cm

€ 200

H.E. Roodenburg ges.

H.E. Roodenburg ges. (Den Haag 1893-1987 Wassenaar) - "H. Hoogewerff junior en Co's transportbedrijf N.V." Rotterdam - ets (2x) - 13,5 x 21 cm

€ 75

Wandlusters

Paar 3-armige geelkoperen wandlusters - h. 40 cm

Paar porseleinen wandconsoles

Paar gekleurde porseleinen wandconsoles - h. 25 cm

€ 50

Antieke Friese staartklok

Antieke eiken Friese staartklok met dubbele bel - h. 140 cm

€ 160

Ovale rozenhouten theetafel

Ovale rozenhouten theetafel - Louis XVI-stijl - bladmaat 71 x 47 cm

€ 65

W. Jansen ges. (1984)

W. Jansen ges. (1984) - Wintergezicht met figuren - paneel - 24 x 30 cm

€ 220

Onduidelijk ges. - Figuren in winters landschap - paneel - 26 x 36 cm

€ 100

Grote blauwe Japanse schotel

Grote blauwe Japanse schotel - 19e eeuw - Ø 62 cm (barsten)

€ 80

Tinnen kraantjeskan

Tinnen kraantjeskan op koperen komfoor - h. 42 cm

€ 90

Gekleurde porseleinen coupe

Gekleurde porseleinen coupe gedragen door cupido's - h. 46 cm

€ 100

Vergulde plantentafel

Vergulde houten plantentafel - Louis XVI-stijl - h. 103 cm

€ 150

Paar witte marmeren tuinvazen

Paar witte marmeren tuinvazen - h. 44 cm (minieme beschadigingen)

€ 220

Gesneden stenen hoofd

Gesneden stenen hoofd op zwarte hardstenen zuil - h. 30/85 cm

€ 110

Halbank

Rijkgesneden eiken halbank met kuif en klep - h. 135, br. 125 en d. 53 cm

€ 170

Miniatuur commode

Miniatuur gebogen commode met parquetterie - Louis XV-stijl - h. 40, br. 38 en d. 27 cm

€ 60

Ronde mahoniegebeitste houten plantentafel

Ronde mahoniegebeitste houten plantentafel met marmeren blad en bronzen beslag - Empire-stijl - Ø 54 cm

€ 170

Coupe en vaas

Gekleurde deels vergulde glazen coupe en gekleurde glazen vaas - h. 28 en 16 cm

€ 70

Rosenthal paard

Wit porseleinen paard - Rosenthal - h. 38 cm (staart schilfer)

€ 260

Erotisch bronzen beeld

Onbekend - Erotische voorstelling - brons op zwartmarmeren voet - h. 17/19 cm

€ 65

Plateel vaasje

Gekleurd plateel vaasje met twee oren - Orchidee, Goedewaagen - h. 13,5 cm

€ 25

3-delig gekleurd Delfts kaststel

3-delig gekleurd Delfts kaststel met voorstelling van de Oranjeboom en portretten van stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen - Kopie De Claauw - h. 24 en 15,5 cm (deksel gelijmd)

€ 65

Bronzen Foo dog

Bronzen Foo dog - h. 26 cm

€ 75

Gekleurde plateel theebus

Gekleurde plateel theebus - Rozenburg - h. 15 cm (dop gerestaureerd)

€ 70

Gekleurde glazen bolpot

Gekleurde glazen bolpot op onderschotel - h. 26 cm (pot schilfer en barst)

€ 10

Aardewerk Chinese man

Groen geglazuurde aardewerk Chinese man - h. 32 cm

€ 25

Lepelkistjes

3 diverse houten lepelkistjes (1 licht beschadigd)

€ 35

Gekleurde porseleinen man en vrouw

Gekleurde porseleinen man en vrouw - h. 15 cm

€ 75

Plateel vaasjes

2 diverse gekleurde plateel vaasjes - Regina, Gouda - h. 10 cm

€ 30

Antieke stenen baardmankruik

Antieke stenen baardmankruik - h. 34 cm

€ 120

2 Royal Doulton beeldjes

2 gekleurde porseleinen beeldjes - "The loveletter" en "Diana" - Royal Doulton - h. 12 en 21 cm

€ 20

Divers Herend

Gekleurde porseleinen bloempot en 2 diverse mandjes - Herend - Ø 13-16,5 cm

€ 80

Divers Delfts blauw

Paar Delfts blauwe knobbelvazen en 2 wandchoteltjes - DPF - h. 20 en Ø 14 cm

€ 30

4 diverse gekleurde porseleinen beeldjes

4 diverse gekleurde porseleinen beeldjes - h. 13-15 cm (schilfertjes)

€ 30

Porseleinen herder en herderin

Gekleurd porseleinen herder en herderin - Bavaria - h. 18 cm

€ 35

Russische ikoon

Russische ikoon - Sint Nikolaas - 19e eeuw - 27 x 22 cm

€ 240

Blauw Jasperware

Blauwe Jasperware theepot, schaaltje en 2 diverse dekseldoosjes - Wedgwood - h. 2-15 cm

€ 50

Geelkoperen kandelaars

2 paar geelkoperen kandelaars - 19e/20e eeuw - h. 22 en 30 cm

€ 80