BKR werken Gemeente Arnhem - Deel II

P. Jordaan 1985 zonder titel 3b acryl - 77 x 133 cm (inclusief lijst)

€ 140
121 object-121

Ton Nelemans 1986 Taste untouchable 3 hoogdruk - 117 x 84 cm (inclusief lijst)

€ 12
122 object-122

Geertruida v. Rossum 1986 2 Spookjes kleurpotlood (tekening) - 71 x 51 cm (inclusief lijst)

€ 50
125 object-125

Hans Pieko 1987 Femke P. gem. techniek - 52 x 41 cm (inclusief lijst)

€ 40
126 object-126

Geertruida v. Rossum 1987 Uitgelopen ui aquarel/kleurpotlood - 51 x 36 cm (inclusief lijst)

€ 25
127 object-127

H. Eloy 1975 Niet kleuren, motieven 3 acryl - 84 x 129 cm (inclusief lijst)

€ 40
128 object-128

Frans Witte 1976 Sycles olieverf - 108 x 108 cm (inclusief lijst)

€ 35
129 object-129

Frits Doff 1971 zonder titel olieverf - 126 x 110 cm (inclusief lijst)

€ 320
130 object-130

Marten Hendriks 1998 zonder titel zeefdruk - 103 x 80 cm (inclusief lijst)

€ 160
131 object-131

Benoît Nuyten - 1970 Doorsnee - gem. techniek - 74 x 50 cm (inclusief lijst)

€ 12
132 object-132

Dave Desjardijn 1970 - zonder titel (15x) ets - diverse maten

€ 140
133 object-133

Hanny Ramaer 1971 zonder titel ets - 65 x 50 cm

€ 10
134 object-134

Hanny Ramaer 1971 zonder titel ets - 83 x 50 cm

€ 16
135 object-135

€ 14
136 object-136

€ 14
138 object-138

Benoît Nuyten 1971 Anthologië gouache - 67 x 51 cm (inclusief lijst)

€ 10
139 object-139

Hanny Ramaer 1971 zonder titel ets - 60 x 46 cm

€ 12
140 object-140

Map met: Peti Buchel 1971 zonder titel 8x gem. techniek en pentekening - diverse maten

€ 20
142 object-142

Benoît Nuyten 1972 Cochenille gouache - 67 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 12
143 object-143

Benoît Nuyten 1972 Goed vooruitzicht gouache 68 x 53 cm (inclusief lijst)

€ 12
144 object-144

Ad Gerritsen 1973 Marinus van der Lubbe zeefdruk - 81 x 55 cm (inclusief lijst) ( beschadigd, glas ontbreekt )

€ 40
145 object-145

Ad Gerritsen 1973 Uit de serie 'Crime & Criminals' zeefdruk - 80 x 56 cm (inclusief lijst)

€ 305
146 object-146

Benoît Nuyten 1973 Rejeton Rouge gouache - 75 x 63 cm (inclusief lijst)

€ 12
147 object-147

Vincent Derksen 1973 Velperpoortlangstraat houtsnede - 58 x 42 cm (inclusief lijst)

€ 18
148 object-148

Henk Suichies 1973 zonder titel acryl - 62 x 95 cm (inclusief lijst)

€ 14
149 object-149

Benoît Nuyten 1973 Bloei des doods gouache - 67 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 10
150 object-150

Jenke v/d Water 1973 Zwarte ster pentekening - 41 x 41 cm (inclusief lijst)

€ 12
151 object-151

Peter v/d Feltz 1973 zonder titel blinddruk - 22 x 22 en 18 x 18 cm

€ 120
153 object-153

Henk Suichies 1974 Grensovergang bij Mashed kleurpotlood - 70 x 88 cm (inclusief lijst)

€ 10
154 object-154

Inez Vandeghinste 1975 Zwart sneeuwmasker gem. techniek 76 x 56 cm (inclusief lijst)

€ 14
155 object-155

Jenke v/d Water 1975 Botten dood pentekening - h. 11,5 cm (inclusief lijst)

€ 18
158 object-158

Henk Suichies 1979 zonder titel gouache - 57 x 66 cm (inclusief lijst)

€ 25
159 object-159

Vincent Derksen 1975 Vlaams dorpje houtsnede - 66 x 53 cm (inclusief lijst)

€ 10
160 object-160

Vincent Derksen 1975 Straatje in Gent houtsnede - 66 x 53 cm (inclusief lijst)

€ 10
161 object-161

Henk Suichies 1975 Conan Doyle gouache - 55 x 78 cm (inclusief lijst)

€ 30
163 object-163

Map met: Eddy v/d Velden 1976 Kamerbreed (4x) zeefdruk - 36 x 36 cm

€ 35
164 object-164

Vincent Derksen 1976 Dorpsplein met trapgevel houtsnede - 43 x 58 cm (inclusief lijst)

€ 10
165 object-165

Laurens Figee 1976 Al Capone gouache - 51 x 71 cm (inclusief lijst)

€ 35
166 object-166

Henk Suichies 1976 Surinaamse familie acryl - 73 x 63 cm (inclusief lijst)

€ 45
167 object-167

Vincent Derksen 1976 Oud Gent houtsnede - 58 x 43 cm (inclusief lijst)

€ 10
169 object-169

Laurens Figee 1976 Miel 25 polymeer - 62 x 91 cm (inclusief lijst)

€ 18
171 object-171

Alfred van Werven 1976 Nr. 12 Z.IJ.P. kunstharsdruk - 63 x 83 cm (inclusief lijst)

€ 25
172 object-172

Alfred van Werven 1976 Nr. 113 Zijp kunstharsdruk - 63 x 83 cm (inclusief lijst)

€ 14
173 object-173

Alfred van Werven 1976 zonder titel kunstharsdruk - 63 x 81 cm (inclusief lijst)

€ 30
174 object-174

€ 45
176 object-176

Chr. Paul Damsté 1977 zonder titel nr. 1 zeefdruk - 53 x 68 cm (inclusief lijst)

€ 35
177 object-177

Kees Rademaker 1977 zonder titel nr. 1 gouache - 70 x 70 cm (inclusief lijst)

€ 25
178 object-178

Java Bryant 1977 Desert storm aquarel - 35 x 44 cm (inclusief lijst)

€ 14
180 object-180

Bruno Visser 1978 Kabuki Robot 1 pentekening - 93 x 72 cm (inclusief lijst)

€ 60
181 object-181

Natasja Kaindl 1978 zonder titel potloodtekening - 72 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 18
182 object-182

Iet van Es 1978 zonder titel olieverf - 62 x 69 cm (inclusief lijst) ( ruit barst )

€ 60
183 object-183

Vincent Derksen 1978 Bourgondische huizen houtsnede - 44 x 54 cm (inclusief lijst)

€ 10
184 object-184

Arno Arts 1979 Winnetou Button I kleurpotlood - 50 x 50 cm (inclusief lijst)

€ 80
185 object-185

Arno Arts 1979 Winnetou Button III kleurpotlood - 50 x 50 cm (inclusief lijst)

€ 100
186 object-186

Ad Gerritsen 1979 Tagger identity zeefdruk - 50 x 65 cm

€ 50
187 object-187

€ 30
188 object-188

€ 40
189 object-189

€ 35
190 object-190

G. Huisman 1979 The strenght of the country lies in its youth ets/aquatint - 52 x 62 cm (inclusief lijst) ( ruit barst )

€ 30
191 object-191

Leon Tebbe 1979 Potje houtsnede - 67 x 50 cm (inclusief lijst) ( beschadigd )

€ 30