Najaarsveiling Kunst & Antiek 2016

P.P. Schiedges (Den Haag 1813-1876 Den Haag)

Zeegezicht met radarboot - doek - 60 x 76 cm - ges. l.o. en gedat.1853

Hamerprijs
€ 1.150

E.P. van Bommel (Amsterdam 1819-1890 Wenen)

Hollandse schepen voor de kust - doek - 44 x 69 cm - ges. l.o. en gedat. 1870

Hamerprijs
€ 2.000

C.E. Baagoe (Kopenhagen 1829-1902 Snekkersten)

Zeilschepen en stoomboot op woelige zee - doek - 61,5 x 95,5 cm - ges. r.o. en gedat. 1882

Hamerprijs
€ 2.900

P.C. Dommersen (Utrecht 1834-1912/1922 Groot-Brittannie)

Capriccio stadsgezicht 'Rouen' met figuren en markt - doek - 51 x 76,5 cm - ges. l.o. en gedat. 1906

W.R. Dommersen (Dommerson) (GEBOREN 1859)

"Stadsgezicht met de St. Laurenskerk, Rotterdam" - doek - 50 x 40 cm - ges. l.o.

"The Cloth Hall, Malines Belgium" - paneel - 51,5 x 39 cm - ges. en gedat. 1903 l.o. (lakstempel met initialen PCD op achterzijde)

Hamerprijs
€ 1.100

W.R. Dommersen (Dommerson) (Nederland 1834-1927 Londen)

Straattafereel met figuren - doek - 46 x 36 cm - ges. r.o.

C.J. de Vogel (Dordrecht 1824-1879 Dordrecht)

Figuren bij de Leuvenumse beek - doek - 84 x 70 cm - ges.r.o.

Hamerprijs
€ 450

H. Hulk (Amsterdam 1842-1937 Haarlem)

Botters bij aanlegplaats - paneel - 27,5 x 40 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 650

Hollandse school (19e eeuw)

Zomers riviergezicht met visser - paneel - 28,5 x 42 cm

Hamerprijs
€ 450

C.H. Meiners (Amsterdam 1819-1894 Arnhem)

Winterlandschap met schaatsers op een bevroren rivier - paneel - 23,5 x 28 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.450

Toegeschreven aan F. M. Kruseman (Haarlem 1816-1882 Sint-Gilles [Brussel])

Romantisch landschap met reiziger en ruïne bij maanlicht - paneel - 27 x 35 cm

Hamerprijs
€ 2.000

A. Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Rustend vee aan waterkant - doek - 34,5 x 45,5 - ges. en gedat. 1862 l.o.

J.J.C. Spohler (Amsterdam 1837-1894 Amsterdam)

Figuren in zomers landschap met voetveer - doek - 46 x 77 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 2.500

C. Haanen (Maastricht 1778-1849 Amsterdam)

Moeder met kind in keukeninterieur - doek - 35,5 x 65,5 cm - ges. in tafelblad en gedat. 1838

N. Riegen (Amsterdam 1827-1889 Amsterdam)

2 Schepen op woeste zee - paneel - 27 x 36 cm - ges. l.o.

Vissersboot met figuren - doek - 35 x 50 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 2.000

Hollandse School (19e eeuw) Mogelijk F.H. Sijpkens

Rivierlandschap met figuren bij maanlicht - doek - 31 x 39 cm

Hamerprijs
€ 500

J.A.B. Stroebel (Den Haag 1821-1905 Leiden)

De hofmakerij - paneel - 40,5 x 28,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.200

C.J.A. Hekking (Nijmegen 1826-1861 Nijmegen)

Gezicht op Kleef met de Zwanenburcht en ateliertoren van B.C. Koekkoek - paneel - 25,5 x 34 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.400

A. Vermeulen (Dordrecht 1763-1814 Amsterdam)

Hollands winterlandschap met schaatsenrijders, arreslede en koek en zopie - doek - 64 x 76 cm

Hamerprijs
€ 2.500

Onduidelijk ges. (Duisland 19e eeuw)

Zuid-Duits herbergexterieur met muzikanten - doek - 51 x 67 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 325

J.A. (Antonio) Padilla (19e eeuw)

Huiselijk tafereel met jonge muzikant en danseres - doek - 33,5 x 39 cm - ges. l.b.

Hamerprijs
€ 1.200

A. (Andries) Schelfhout (Den Haag 1787-1870 Den Haag)

Riviervallei met reizigers met paardenspan en diligence bij een dorp - sepia - 25 x 34,5 cm - ges. l.o.

S. van den Berg (Overschie 1812-1891 Arnhem)

Vee in glooiend zomerlandschap - paneel - 26 x 34 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 900

J.G. Hans ges. (Den Haag 1826-1891 Rijswijk)

Rustende herder met vee in landschap - paneel - 29 x 40 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 500

W. Vester (Heemstede 1824-1871 Haarlem)

IJsvermaak - paneel - 27 x 36 cm - initialen m.o.

Hamerprijs
€ 1.800

Kippen met kuikens in landschap - paneel - 14 x 19,5 cm - ges. l.o. en gedat. 1878

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Koeien in een Hollands weidelandschap - paneel - 14 x 17,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.800

A. Eversen (Amsterdam 1818-1897 Delft)

Zomers dorpsgezicht met figuren - marouflé - 25 x 31 cm - signatuur resten l.o.

J. Kobell III (Rotterdam 1800-1838)

Koeien aan rivieroever - paneel - 28 x 39 cm - ges. r.o. - Herkomst: Sotheby's, Amsterdam, 23 april 2001, lotnr. 66

Hamerprijs
€ 800

G. van der Laan (Heerenveen 1844-1915 Den Haag)

Bomschuiten op de Noordzee bij dreigend weer - doek - 64,5 x 107 cm - ges. l.o.

Mogelijk S. de Vletter (Den Haag 1823-1872 Den Haag)

Dame in interieur - paneel - 39 x 31,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 300

Mogelijk J.F. Carabain (Amsterdam 1834-1924 Belgie)

Figuren op een stadsplein - schilderskarton - 22,5 x 27,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 500

G.L. Kiers (Amsterdam 1838-1916 Amsterdam)

Havengezicht bij ondergaande zon - paneel - 24 x 33 cm - init. l.o.

P.L.F. Kluijver (Amsterdam 1816-1900 Amsterdam)

Houthakkers in winters landschap - paneel - 53,5 x 43 - ges. l.o. en gedat. 1864

Hamerprijs
€ 3.600

J.P. van Wisselingh (Amersfoort 1812-1899 Utrecht)

Wasvrouwen aan stadsgracht te Amersfoort - paneel - 43,5 x 55 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 600

H.B. Koekkoek (Amsterdam 1849-1949 London)

Winterlandschap - doek - 53,5 x 34,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 350

G. Craeijevanger (Utrecht 1810-1895 Utrecht)

Figuren in boomrijk zomerlandschap - doek - 74 x 60 cm - ges. m.o. en gedat. 1880

E. (Egbert) van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam)

Figuren in Hollands zomerlandschap met grillige bomen - paneel - 61 x 82 cm - ges. en gedat. 1807 r.o.

Hamerprijs
€ 15.000

J.C. Cogels (Brussel 1785-1831 Donauwörth)

Figuren bij Zuid-Duitse stadspoort - doek - 55,5 x 72 cm - ges. r.o. en gedat. 1816

Hamerprijs
€ 800

Hollandse School (eerste helft 19e eeuw)

Figuren bij vuurplaats - paneel - 39 x 51 cm

Hollandse School (18e/19e eeuw)

Zicht op veemarkt te HEERENVEEN, BEGIN 19E EEUW - doek - 67 x 89 cm

Hamerprijs
€ 1.500

Onbekend (17e eeuw)

Herders met vee in landschap - doek - 83,5 x 108,5 cm - onduidelijk ges. r.o.

Hamerprijs
€ 800

Onbekend (18e eeuw)

Doopceremonie aan de rivier - paneel - 58 x 83 cm

Hamerprijs
€ 460

Onbekend (17e eeuw)

Gesprek met Samaritaanse vrouw - paneel - 48 x 72 cm.

Hamerprijs
€ 700

Onbekend (17e/18e eeuw)

Figuren bij een dorpsherberg - marouflé - 41,5 x 51 cm

Hamerprijs
€ 900

Onbekend (17e eeuw)

Strijders te paard - doek - 35 x 48,5 cm - V.H.E.G. initialen l.o.

Hamerprijs
€ 550

T. (Theobald) Michau (Doornik 1676-1755 Antwerpen)

Dorpsgezicht met feestende figuren - doek (plekje) - 27,5 x 40,5 cm

Hamerprijs
€ 1.000

J.H.O. Block

Herder en herderin met vee bij waterput - paneel - 28,5 x 22,5 cm - ges. op waterput

Leendert Vols (1873-1908)

Leendert Vols (1873-1908) - Landschap met geitenhoedster - paneel - 25 x 45 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 100

Willaerts

Kasteel op rots langs de kust met figuren - paneel - 15 x 19 cm - ges. l.o. en gedat. 1634

Hamerprijs
€ 1.700

P.J. Horemans (België 1700-1776)

Bordeelscène - doek - 40,5 x 32 cm - monogram r.o.

Hamerprijs
€ 2.100

Duitse School (17e eeuw)

Portret van man in wapenuitrusting - doek - 118 x 91cm

Hamerprijs
€ 3.550

Mogelijk M. (Matthys) van der Bergh (1617-1687) VERMOEDELIJK Gillisz. de Bergh

Lezende oude man - paneel - 72 x 100 cm - onduidelijk ges. l.o.

Hamerprijs
€ 6.600

Onbekend (17e/18e eeuw)

Wachtlokaal met dobbelende soldaten naar David Teniers II - paneel - 52 x 74 cm

Hamerprijs
€ 1.200

Onbekend (17e eeuw)

De muntenteller - paneel (barst) - 49 x 35 cm

Hamerprijs
€ 575

Onbekend (18e eeuw)

Vioolspeler - paneel - 24 x 20,5 cm

Hamerprijs
€ 300

Onbekend (17/18e eeuw)

Man met bierpul - paneel - 11 x 10 cm

Hamerprijs
€ 300

M. Latrorga

Meisjesportret - paneel - 11,5 x 10 cm. - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.300