BKR werken Gemeente Arnhem - Deel III

Bruno Visser 1978 Sphinx lay-out olieverf - 130 x 104 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10

Iet van Es 1978 zonder titel olieverf - 51 x 61 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 111

Iet van Es 1978 zonder titel olieverf - 51 x 70 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 35

Huub Milder 1978 Geen picknick vandaag olieverf - 28 x 34 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 320

Iet van Es 1978 zonder titel olieverf - 60 x 70 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 160

Henk Suichies 1978 Bin al Caman gouache - 51 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 20

Henk v/d Ploeg 1978 Gewogen en te licht bevonden litho 42 x 32 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10

Huub Kelfkens 1978 Achterzijde huizen pentekening - 59 x 39 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 100

Vincent Derksen 1978 Bourgondische huizen houtsnede - 44 x 54 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 45

Vincent Derksen 1978 Kerkplein houtsnede - 44 x 54 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst) ( ruit barst )

€ 18

Gerard Huisman 1979 The strenght of the country lies in its youth ets/aquatint - 51 x 61 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 70

Vincent Derksen 1979 Franse dorpshuizen houtsnede 3/5 - 44 x 53 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 25

Henk Suichies 1979 IBN Saoudi de 2e gouache - 51 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 12

€ 35

Huub Kelfkens 1979 Ine met breiwerk pentekening - 58 x 42 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10

"Huub Kelfkens 1979 Marjo in de ""hondemand"" pentekening - 61 x 47 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst) "

€ 10

Gerard Huisman 1979 Doings litho - 61 x 52 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 60

Huub Kelfkens 1979 Bed + prikbord pentekening - 66 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 18

Anneke Dekkers 1979 Wezenstraat 4 aquarel - 67 x 52 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 35

Diederick v. Kleef 1979 Toegepast systeem gem. techniek - 70 x 55 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 25

Walter Lentjes 1979 Target ets - 61 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst) ( ruit barst )

€ 14

Huib Kelfkens 1979 Voorkamer met stoelen pentekening - 67 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 30

Huub Kelfkens 1979 Kat op het bed pentekening - 65 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 12

Vincent Derksen 1971 Doesburg houtsnede - 43 x 58 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 14

Vincent Derksen 1979 Vlaams kasteel houtsnede - 41 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 18

Henk Suichies 1980 Patio gouache - 53 x53 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 30

Vincent Derksen 1980 Vakwerkhuizen 3 houtsnede - 43 x 58 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 20

Ramon Gieling 1980 De kunstcriticus collage - 67 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 55

Ramon Gieling 1980 The modern man collage - 66 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 55

Maria Strik 1980 …en dan is er het drijven… zeefdruk - 68 x 82 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 80

Chris van der Berg 1980 Koningsdrama 3 delig brons - h. 70 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst) + h. 57 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 2.600

Henk Suichies 1980 Het leger in aktie inkttekening - 40 x 49 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10

Maarten Beks 1980 Drie weken vacantie pentekening - 53 x 67 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 12

Reny de Graaf 1980 Henriëtte brons - h. 46 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 425

Cor van Haasteren 1980 Parkingang 2 ets - 41 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst) ( ruit barst )

€ 14

Wil Gerritsen 1980 De eieren olieverf - 21 x 27 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 50

Fred Arends 1980 Belinda 1 kleurpotlood - 63 x 56 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 65

Huub Kelfkens 1980 Sentiment in mono pentekening - 68 x 48 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 60

Arnoud de Blauw 1980 zonder titel gouache - 66 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 110

GeertJan Buitenhuis 1980 zonder titel map met 11 zeefdrukken

€ 18
131 object-131

Theo v/d Horst 1980 De sleutel van mevr. Kröller-Müller droge naald ets

€ 20
132 object-132

Henk Suichies 1980 Sheik Mohamed van Daoud gouache - 50 x 40 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 14
133 object-133

Fred Arends 1980 North State olieverf - 108 x 128 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 120
135 object-135

Ramon Gieling 1980 Assefeest (map) ets

€ 20
138 object-138

Paulien Wittenrood 1980 Larix in de herfst 1 ets - 42 x 52 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 65
139 object-139

Vincent Derksen 1980 Kasteel Aprimont houtsnede - 41 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10
140 object-140

Vincent Derksen 1980 Dorp met beekje houtsnede - 41 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 26
141 object-141

Walter Lentjes 1980 zonder titel nr. 1 ets/aquatint - 51 x 66 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10
142 object-142

Walter Lentjes 1980 zonder titel 2 nr. 1 ets/aquatint - 66 x 50 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 10
143 object-143

G. Vollenbrock 1980 Schilderij acryl/polymeer - 113 x 134 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

144 object-144

Marisa Polin ? Nostalgia al futura olieverf - 83 x 104 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 25
145 object-145

Maarten Beks 1980 Reisdagen grafiekmap/pentekeningen

€ 30
146 object-146

Iet van Es 1981 Abstrakt nr. 7 olieverf - 51 x 71 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 120
150 object-150

Gerard Philipsen 1981 Rozendaal nr. 4 grafiekpotlood/airbrush - 68 x 53 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 12
151 object-151

Henk Suichies 1981 Opium pentekening - 39 x 47 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 20
152 object-152

Arnoud de Blauw 1981 Nr. B1 krijt/olieverf/lak - 67 x 52 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 30
153 object-153

Arnoud de Blauw 1981 Nr. B2 krijt/olieverf/lak - 66 x 51 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 65
154 object-154

Walter Lentjes 1981 Menselijke activiteiten ets/aquatint - 74 x 58 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 30
155 object-155

Theo v/d Horst 1981 Postma olieverf - 25 x 19 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 75
156 object-156

Reny de Graaf 1981 zonder titel brons - 68 cm (indien aanwezig is maat incl. lijst)

€ 700