Algemene Inboedelveiling December 2016

Schoorsteenklok

Zwartmarmeren schoorsteenklok met gebronsd zinken boer - ca. 1880 - h. 75 cm (glas ontbreekt)

€ 70

Chinese vazen

Paar gekleurde Chinese vazen - 19e eeuw - h. 45 cm (1 met schilfers aan rand)

€ 65

Palissander boekenkistje

Palissander boekenkistje met 3 boekjes - h. 8, br. 21 en d. 14 cm

€ 40

T.J.D. (Dorus) Arts ges.

T.J.D. (Dorus) Arts ges. (Bergharen 1901-1980 Canada) - Boerin bij boerderij - doek - 40 x 50

€ 200

H.J. Ansingh ges.

H.J. Ansingh ges. (Nijmegen 1880-1957 Harderwijk) - Grote Marktstraat in Harderwijk - paneel - 30 x 40 cm

€ 475

J.A. van Mourik ges.

J.A. van Mourik ges. (Amsterdam 1879-1965) - Boerderij in landschap - doek - 30 x 45 cm

Noten armstoel

Noten Engelse armstoel met gebloemde zitting

€ 130

Stereokijker

Bewerkte zwartgelakte stereokijker met loep - ca. 1900 - h. 10 cm

€ 80

Naaitafeltje

Rechthoekig palissander naaitafeltje met klep - h. 73, br. 55 en d. 39 cm

€ 80

Japanse vaas

Gepatineerde bronzen Japanse vaas met zilveren ingelegde vogels - h. 28 cm

€ 110

Riihimaki Kumela vaas

Rechthoekige gekleurde glazen vaas met verguld geelkoperen montuur - Riihimaki Kumela, Finland - h. 23,5 cm

€ 50

Porseleinen groep

Gekleurde porseleinen groep van dansende meisjes bij waterput - h. 18 cm (1 bloemblaadje beschadigd)

€ 80

Bronzen hond

Gepatineerde bronzen liggende hond - h. 5 cm

€ 65

Syrisch-Romeins vaasje

Groen glazen Syrisch-Romeins vaasje met ribben - h. 13,5 cm (schilfer aan rand)

Bronzen Guanyin

Bronzen Guanyin - mogelijk 19e eeuw - h. 30 cm

€ 475

Antieke Delftse knobbbelvaas

Antieke gekleurde Delftse knobbbelvaas - h. 22 cm (glazuurbeschadiging)

€ 280

Geelkoperen beker met ajour verzilverd montuur

Geelkoperen beker met ajour verzilverd montuur - h. 13,5 cm

€ 50

Geelkoperen kandelaar

Geelkoperen kandelaar - h. 14 cm

€ 40

Geelkoperen sextant

Geelkoperen sextant - Stanley, London

€ 110

2 Deflts blauwe kannetjes

Delfts blauw azijnkannetje en dekselkannetje - 18e eeuw - h. 14 cm (beschadigd)

€ 200

Beuken armfauteuil

Gesneden gebeitste beuken armfauteuil met gebloemde fluwelen bekleding

€ 160

Parelmoeren schelp en zilveren vingerhoed

Parelmoeren schelp als portemonnaie en zilveren vingerhoed in metalen ei - h. 5 en 4 cm

€ 50

Mahonie banjobarometer

Mahonie banjobarometer met thermometer - J.P. & T. Bregazzi - h. 100 cm

€ 75

Bronzen naakte vrouwen

Bronzen knielende naakte vrouw - h. 40 cm

€ 525

Rond bijzettafeltje

Rond mahonie bijzettafeltje - Ø 43,5 cm

€ 75

P. Renard ges.

P. Renard ges. - Spelende kinderen op het strand - paneel - 20 x 25 cm

€ 275

H.J. Ansingh ges.

H.J. Ansingh ges. (Nijmegen 1880-1957 Harderwijk) - Stadsgezicht met poortje - doek - 50 x 40 cm

€ 200

Onbekend - Boerderij in landschap - doek - 40 x 50 cm

€ 30

Bakbarometer

Eiken bakbarometer met thermometer - Louis XVI-stijl - h. 130 cm

€ 140

Schildpadden schild

Schildpadden schild - h. 39 cm

€ 90

Geelkoperen reisklok

Geelkoperen reisklok in lederen foedraal - h. 14,5 (foudraal beschadigd)

€ 160

2 aardewerk vaasjes

2 diverse geglazuurde aardewerk vaasjes - h. 5,5 en 11,5 cm

€ 10

Blauw Chinees kaststel

5-delig blauw Chinees kaststel - 19e eeuw - h. 26,5 en 27 cm (deksels beschadigd)

€ 500

2 beeldjes

Aardewerk staande boer en terracotta jager - h. 23 en 20 cm (beiden beschadigd)

Laszlo Marton

Laszlo Marton - "Le petit prince" (34/100) - brons op marmeren voet - h. 22/24 cm

€ 100

Geelkoperen sluitgewicht

Geelkoperen sluitgewicht - h. 4 cm (1 gewichtje ontbreekt)

€ 40

4 diverse Dupont aanstekers

4 diverse vergulde Dupont aanstekers - h. 6-14 cm

€ 240

Chinees Imari kaststel

3-delig Chinees Imari kaststel - 18e eeuw - h. 16 en 19 cm (1 stelvaas barstje en dekselvaas halsbeschadiging)

€ 60

Porseleinen Duitse vaas

Gekleurde porseleinen Duitse vaas met cupido en vogel - h. 28 cm (schilfertjes)

€ 30

Koperen doofpot

Koperen doofpot en dekselpan - h. 35 en 40 cm

€ 40

E.J. Ligtelijn ges.

E.J. Ligtelijn ges. (Amsterdam 1839-1975 Laren [N.H.] - Hollands riviergezicht met molen - karton - 26 x 44 cm

€ 110

Noten archiefkastje

2-deurs noten archiefkastje met lade - h. 84, br. 61 en d. 30 cm

€ 140

Paar rozenhouten stoelen en armstoel

Paar rozenhouten stoelen met gestreepte bekleding en armstoel met webbing (beschadigd)

€ 90

Staande Engelse klok

Staande Engelse klok in mahonie kast met ingelegde bies - R. Dawes, South-Hampton - h. 203 cm

€ 320

Eiken armstoel

Eiken armstoel met gestreepte groene velours bekleding - Louis XVI-stijl

€ 50

Zittende monnik

Gesneden en polychroom houten oosterse zittende monnik - h. 30 cm

€ 65

Blauw Chinese vaas - 19e eeuw - h. 44 cm (beschadigd)

Kamerscherm

4-slag kamerscherm met geborduurde voorstelling van kraanvogels - h. 170 cm (licht beschadigd)

€ 100

Theestoof met ketel

Mahonie zandlopervormige Biedermeier theestoof met geelkoperen binnenbak en koperen ketel

Paar putti

Paar gesneden eiken putti - h. 22 cm (1 vleugeltje gelijmd)

€ 90

Csot ges.

Csot ges. - Hoenderhof - paneel - 15 x 32 cm

€ 200

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Figuren bij watermolen - paneel - 22 x 30 cm

€ 150

J. init. ('37)

J. init ('37) - Vissers op woeste zee - paneel - 21 x 30 cm

€ 220

Hangvitrinekastje

2-deurs eiken hangvitrinekastje - h. 95, br. 64 en d. 21 cm (schapjes ontbreken)

€ 240

Eiken consoletafel

Gesneden eiken consoletafel - h. 78, br. 78 en d. 40 cm

€ 300

Slangenleren vintage handtas

Slangenleren bruine vintage handtas (gebruikssporen)

€ 25

Bronzen vijzel met stamper

Bronzen vijzel met stamper - h. 10 cm (randbeschadiging)

€ 25

Engelse passerset

Geelkoperen met metalen Engelse passerset in palissander kistje - h. 4 cm

€ 50

Geëtste glazen sigarenbeker

Geëtste glazen sigarenbeker op koperen en zwartgelakte houten voet - h. 20 cm

€ 90

Otto Schmidt Hofer (1873 - 1925)

Otto Schmidt Hofer (1873 - 1925) - Naakte vrouw met masker - brons op marmeren voetstuk - h. 19/24 cm (hand behoeft restauratie)

€ 150