Algemene Inboedelveiling Januari 2017

E. van Rijswijck ges.

E. van Rijswijck ges. (1871-1931) - Stilleven met anjers - karton - 30 x 50 cm

€ 100

Onbekend (17e eeuw)

Onbekend (17e eeuw) - Rachel verstopt afgodsbeelden - paneel - 40 x 50,5 cm

€ 625

Mahonie kabinet

2-deurs mahonie kabinet met 3 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 255, br. 185 en d. 60 cm

€ 1.000

Everzwijnkop

Everzwijnkop op houten schild - h. 70 cm

€ 140

Portretbuste

Onbekend - Portretbuste - brons op marmeren voetstuk - h. 35/48 cm

€ 200

Mahonie Empire bank

Mahonie Empire bank met gesneden zwanenhalzen - h. 80, br. 155 en d. 66 cm (beschadigd)

€ 1.650

Mogelijk Willy Sluiter ges.

Mogelijk Willy Sluiter ges. (Amersfoort 1873-1949 Den Haag) - Duinlandschap met dorp - paneel - 23,5 x 44,5 cm

€ 360

Ohlig Schinger ges.

Ohlig Schinger ges. - Stadsgezicht - board - 45 x 35 cm

€ 60

Onduidelijk ges. - Moeder met kind in interieur - paneel - 48 x 40 cm

€ 525

Tafelschemerlamp

Japans Imari dekselvaas op bronzen voet als tafelschemerlamp - h. 52 cm (beschadigd)

€ 160

Blauw Chinese dekselpot

Blauw Chinese dekselpot - 20e eeuw - h. 46 cm

€ 65

Engelse staande klok

Rijkgebeeldhouwde eiken Engelse staande klok met datum en secondewijzer - William Jourdin, London - h. 243 cm

€ 600

Mahonie cilinder bureau

Mahonie cilinderbureau met 3 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 118, br. 135 en d. 66 cm

€ 300

H.H. Kamerlingh Onnes init.

H.H. Kamerlingh Onnes init. ('66)(Zoeterwoude 1893-1985 Leiden) - Echtpaar aan tafel - board - 40 x 34 cm

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas met 2 oren met voorstelling naar Th. de Bock - De Distel - h.26 cm (schilfer aan rand)

€ 100

Beker en pul

Beschilderde glazen beker en pul - h. 15 en 9,5 cm

€ 70

2 porseleinen kop en schotels

2 diverse beschilderde en vergulde porseleinen kop en schotels - 1e helft 19e eeuw - h. 13 cm (verguldsel sleets)

€ 120

Paar emaille vaasjes

Paar emaille kraagvaasjes - 19e eeuw - h. 18 cm (beschadigd)

€ 45

Velsen vaas en schenkkan

Gekleurde plateel vaas en schenkkan - Velsen - h. 14-24 cm

€ 320

Vergulde houten wandlusters

Vergulde houten wandlusters - Louis XVI stijl - h. 47 cm (1 bobêche ontbreekt)

€ 120

Gubbe ges.

Gubbe ges. - Zittende kinderen met duif - terracotta - h. 38 cm (2 voetjes licht beschadigd)

€ 55

3 beeldjes

Paar gekleurde porseleinen beeldjes - Meissen (1 beschadigd) en geschilderd biscuit groepje - h. 16 en 11 cm

€ 240

2 bronzen beelden

Bronzen beeld van Frederik van Pruisen en stadsomroeper op marmeren voetstuk - h. 20/25 en 8/12 cm

€ 220

Divers Schwarzwalder

Gesneden Schwarzwalder inktstel en 3 voorwerpen met beren - h. 9-10 cm

€ 50

Geelkoperen reisklok

Geelkoperen reisklok met wekker - h. 15 cm

€ 120

Theekist

Mahonie Biedermeier theekist - h. 13,5 cm

€ 45

Grafoffer

Peruviaans grafoffer met precolumbiaanse textielffragmenten - h. 16 cm

€ 70

Meissen serviesgoed

28 stuks porseleinen serviesgoed met korenbloem - Meissen - 19e eeuw (theepot, melkkan, deksel suikerpot en 4 kopjes beschadigd en 2 kopjes, melkkan en 1 schoteltje schilfer)

€ 120

Blauw Chinese vaas - 19e/20e eeuw - h. 56,5 cm

€ 120

Plantentafel

Mahoniegebeitste houten plantentafel - h. 112 cm

€ 130

6-kantig houten tafeltje

6-kantig houten tafeltje met Fries kerfsnijwerk - Ø 44 cm

€ 45

Trekpaard

Trekpaard op wieltjes - Steiff - h. 77 cm (beschadigd)

€ 60

Eiken halbank

Eiken halbank - h. 142, br. 96 en d. 54 cm

€ 140

Mahonie Willem III speeltafel

Mahonie Willem III speeltafel - bladmaat 83 x 42 cm

€ 150

2 theestoven en koperen ketel

2 diverse noten theestoven en koperen ketel - h. 28-42 cm

€ 90

H. Philips ges.

H. Philips ges. - Mythologische voorstelling - doek - 75 x 58 cm

€ 80

Engelse dumbwaiter

Mahonie Engelse dumbwaiter - h. 106,5 cm (bovenblad gelijmd)

€ 100

Th. v. Oorschot ges.

Th. v. Oorschot ges.- Boereninterieur - doek - 45,5 x 55,5 cm

€ 340

Herman Vreedenburgh ges. (1914)

Herman Vreedenburgh ges. (1914) (Woerden 1887-1956 Bergen) - Stilleven met magnolia's - doek - 45 x 58 cm

€ 300

Koperen aker

Genagelde koperen aker - h. 20 en Ø 37 cm

€ 100

2 diverse Delfts blauwe schotels

2 diverse Delfts blauwe schotels met Wanli decor - Ø 35 en 33,5 cm (gelijmd)

€ 75

Bavianenmasker

Gesneden houten en polychroom bavianenmasker gedecoreerd met hulzen, haar en textiel - West-Afrika - h. 30 cm

€ 180

Sarreguemines plaquettes

Paar gekleurde aardewerk plaquettes - Sarreguemines - h. 28 cm

€ 170

Chinees paard

Geglazuurd aardewerk Chinees paard - 20e eeuw - h. 58 cm (schilfers)

€ 45

Eiken uitschuiftafel

Ovale eiken uitschuiftafel met 2 tussenbladen á 51 cm - bladmaat 136 x 124 cm

€ 55

4 stoelen

4 bewerkte noten stoelen met damasten zitting - ca. 1880

€ 260

2-deurs pastoorskast

Antieke 2-deurs palissander pastoorskast - h. 231, br. 198 en d. 75 cm

€ 300

Paar mahonie armstoelen

Paar mahonie armstoelen met maskers - Empire stijl (behoeft restauratie)

€ 425

Blanc de Chine Guanyin

Blanc de Chine Guanyin - 19e/20e eeuw - h. 21 cm

€ 50

2 kristallen vazen

2 diverse 8-kantige geëtste kristallen vazen - Art Czech Republic - h. 22,5 cm

€ 20

Chinees gelakte stapeldoos

Chinees gelakte stapeldoos met bewerkt geelkoperen hengsel - ca. 1900 - h. 20 cm

€ 70

Blauw Chinese trekpot

Schuitvormige blauw Chinese wijnketel - h. 12 cm

Danilo (20e/21e eeuw)

Danilo (20e/21e eeuw) - Mannelijk torso - brons - h. 50 cm

€ 200

Blauw Chinese vaas met decor van wijsgeer - 19e eeuw - h. 38 cm

Sèvres schaal

Porseleinen schaal met beschildering van figuren in bootje en verguld bronzen montuur - Sèvres - 19e eeuw - h. 11 en br. 25 cm

€ 200

Onbekend (18e/19e eeuw)

Onbekend (18e/19e eeuw) - Rivierlandschap met vissers - aquarel - 12 x 18,5 cm

Pendant silhoutte

2 ovale geschilderde silhouetten van de heer en mevrouw Molière-Abbema in geelkoperen lijstjes - h. 15 cm

Gekleurde Kanton vaas

Gekleurde Kanton vaas - 19e eeuw - h. 46 cm (gerestaureerd)

€ 55

Friese staartklok

Antieke Friese eiken staartklok met bruidskrans - h. 128 cm

€ 200

Onbekend (17e eeuw)

Onbekend (17e eeuw) - Bijbelse voorstelling - gewassen tekening - 27,5 x 17,5 cm (tekening met restauraties)

€ 150