Algemene Inboedelveiling Februari 2017

Bronzen meisje met jongen

Onbekend - Meisje bij bloemen - brons - h. 29 cm

€ 160

Blauwglazen vaas

Geëtste blauwglazen vaas - Kaza, France - h. 28 cm

€ 55

Victioriaanse speeltafel

Mahonie Victoriaanse speeltafel - 85 x 42.5/85 cm

€ 220

Bronzen plaquette - J.C. Wienecke

J.C. Wienecke - "Emma, Koningin moeder" - bronzen plaquette - 6 x 5 cm

€ 40

Wedgwood servies

Ca. 84 stuks crème aardewerk servies - Wedgwood, Briar Rose

€ 575

Porseleinen paard

Wit porseleinen steigerend paard - Hutschenreuther - h. 27 cm

€ 60

Gesneden ivoren Guanyin

Gesneden ivoren Guanyin op lotustroon - ca. 1900 - h. 17 cm

€ 300

Armstoelen

Paar crèmegelakte armstoelen met damasten bekleding - Louis XVI-stijl (bekleding licht beschadigd)

€ 100

2-deurs eiken kabinet

2-deurs eiken kabinet met vier laden in orgelgebogen onderkast - 18e eeuw - h. 237, br. 162 en d. 60 cm

€ 650

Blauw Chinese kommen

3 blauw Chinese kommen - 18e eeuw - Ø 14 cm (2 met schilfertjes)

€ 75

Chinese borden

Blauw Chinees bord met decor van snoek en baars - 19e eeuw - en paar blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 25,5 en 23 cm

€ 90

7-delig millefleur sweetmeatset

7-delig gekleurde Chinese sweetmeatset met millefleur-decor in ronde gelakte houten doos - Ø 32,5 cm

€ 240

8 Delfts blauwe herinneringsborden

8 Delfts blauwe herinneringsborden - 1914-1920 - Ø 18 cm - en gelijmd bord 1933

€ 75

2 opgezette eenden en wintertalingen op stronk

2 opgezette eenden en wintertalingen op stronk - h. 22 en 28 cm

€ 65

Kop van hartenbeest

Opgezette kop van een hartenbeest - h. 76 cm

€ 240

Onbekend - Stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer - doek - 80 x 100 cm

€ 150

Banjobarometer

Palissander banjobarometer met thermometer - Reballio & zoon, Rotterdam - 19e eeuw - h. 101 cm

€ 75

Klepbureau

Antiek eiken Engels klepbureau met 4 laden - h. 101, br. 77 en d. 46 cm (beschadigd)

€ 150

Antieke kussenkast

Antieke 2-deurs noten kussenkast met zwartgelakte kolommen - h. 180, br. 195 en d. 79 cm

€ 475

Antiek hoekhangkastje

Antiek 1-deurs Engels eiken hoekhangkastje - h.75, br. 40 en d. 40 cm

€ 60

Joseph van Severdonck ges.

Joseph van Severdonck ges. - Militair te paard - doek - 40,5 x 23,5 cm

€ 825

L. Montz ges.

L. Montz ges. - Hoefsmid - paneel - 33,5 x 43 cm

€ 625

A.J. Zwart ges. (Ibiza)

A.J. Zwart ges. (Ibiza) (Rijswijk 1903-1981 Laren) - Vrouw bij wit huis - goauche - 33 x 43 cm

€ 340

W.N. van Dranen ges.

W.N. van Dranen ges. - Koeien aan sloot en Molen in landschap - aquarel (2x) - 16 x 31 cm

€ 25

Chinese kraagvaas

Gekleurde Chinese kraagvaas met oren - ca. 1900 - h. 58 cm (randschilfers)

€ 75

Paar Chinese dekselpotten

Paar blauw Chinese dekselpotten - 20e eeuw - h. 55 cm

€ 80

Paar Japans Imari schotels

Paar Japans Imari schotels - ca. 1900 - Ø 46 cm

€ 340

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel met voorstelling naar Rembrandt - DPF - Ø 41,5 cm

€ 280

Onbekend - Voorstelling naar P. de Hoogh - doek - 59 x 70 cm

€ 80

T.F. Goedvriend ges.

T.F. Goedvriend ges. (Rheden 1879-1969 Warnsveld) - Paddestoelen - doek - 79 x 95 cm

€ 200

Onbekend - Voorstelling naar P. de Hoogh - doek - 54 x 62 cm

€ 100

Marmeren piëdestal

Marmeren piëdestal - h. 107 cm (schilfers)

€ 50

Pendulestel

3-delig witmarmeren met geelkoperen Frans pendulestel - h. 26 en 42 cm (glazen achterplaat beschadigd)

€ 130

Plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Zuid Holland, Gouda - h. 44 cm (BOORGAT)

€ 30

Paard en klokkeman

Polychroom houten paard als driewieler en geschilderde tinnen klokkeman - h. 63 en 40 cm

€ 60

Tegeltableau

Gekleurd 6-tegel tableau in eiken lijst - "De trekschuit" - 42,5 x 29,5 cm

€ 70

Bronzen beelden

4 bronzen figuren waarvan 3 op houten sokkel - h. 21 tot 38 cm

€ 80

Pendule

Vergulde zinken pendule onder ovale glazen stolp - h. 36/50 (verguldsel beschadigd)

€ 130

L.v. Straaten ges.

L.v. Straaten ges. (H. Koekkoek Jr. ges. (Amsterdam 1836-1909 Londen)) - Hollands watergezicht met molen - aquarel - 37 x 54 cm

€ 255

M. Schildt ges.

M. Schildt ges. - Boerin bij kachel - aquarel - 48,5 x 39 cm

€ 520

Engelse ladenkast

Eiken Engelse ladenkast - h. 90 cm, br. 97 en d. 57 cm

€ 280

Antieke kruik

Antieke stenen kruik - no. 4 - h. 74 cm (schilfers)

€ 45

Onbekend - Figuren in winterlandschap naar Ch. Leickert - paneel - 21 x 27 cm

€ 300

J.B.N. van Gent ges.

J.B.N. van Gent ges. (Arnhem 1891-1954 Den Haag) - Fresia's in pul - doek - 30 x 24 cm

€ 100

Ziinken beeld

Gebronsd zinken beeld van man bij steigerend paard - h. 42 cm

€ 50

Delfts blauwe tabakspot

Delfts blauwe tabakspot met geelkoperen deksel - Goedewaagen - h. 36/44 cm

€ 30

Chinese kraagvaas

Gekleurde Chinese kraagvaas met oren - 19e eeuw - h. 57 cm (randrestauratie)

Delfts blauwe dekselpot

Delfts blauwe dekselpot - DPF - h. 50 cm (barstjes in hals)

€ 90

Paar kandelaars en koffiepot

Paar geelkoperen kandelaars (1 gesoldeerd) en gekleurde porseleinen koffiepot - h. 18 en 23 cm

€ 25

Paar kandelaars en 3 bakvormen

Paar geelkoperen kandelaars en 3 koperen bakvormen - h. 11.5 cm

€ 55

H. Poeder ges.

H. Poeder ges. (geb. Ede 1964) - Paarden in stal - board - 12,5 x 17,5 cm

€ 55

Jan van Steene ges. en J. Koerten ges.

Jan van Steene ges. en J. Koerten ges. - Figuren in winterlandschap - paneel en board - 18 x 24 en 15 x 19 cm

€ 55

Chr. (Chris) van der Windt ges.

Chr. (Chris) van der Windt ges. (Brussel 1877-1952 Leiden) - Boerderij'tje - tekening (2x) en ets - 4 x 10-16 x 23 cm

€ 130

Tegels en kopje

3 blauwe tegels, polychroom tegel en gesneden eiken kopje - 13 x 13 en h. 14,5 cm

€ 25

Byzantijns kruis

Met emaille ingelegd bewerkt geelkoperen Byzantijns kruis - h. 20 cm

€ 70

Mapje met gravures

Mapje met 13 gravures - 9 x 8 tot 12 x 21 cm (allen verlijmd)

€ 12

J. Maris

J. Maris (Den Haag 1837-1899 Karlsbad) - Vrouw in stadspoort - ets - 23 x 16 cm

€ 35

N. Kolsteren ges. ('46)

N. Kolsteren ges. ('46) - Zicht op boerderij aan Kralingse plassen - aquarel - 28 x 47 cm (vochtschade)

€ 20

Betty Kubalak

Betty Kubalak - 'Cirrus' - zeefdruk/reliëfdruk - 16 x 30 cm

Mapje diverse tekeningen en aquarellen

Mapje met 18 diverse tekeningen en aquarellen w.o. Phocas, Fokkens, M. Heijl, von Kaulbak

€ 50