Algemene Inboedelveiling Februari 2017

121 object-121

Onduidelijk ges. ('57)

Onduidelijk ges. ('57) - Stilleven - doek - 50,5 x 61,5 cm

€ 70
122 object-122

Onduidelijk ges. - Bloemstilleven met tulpen - doek - 62 x 52 cm

€ 110
123 object-123

H. Schouten ges.

H. Schouten ges. - Ploegende boer - doek - 60 x 80 cm

€ 550
124 object-124

Vermoedelijk Corry Fleur

Vermoedelijk Corry Fleur - Tulpen in tinnen kan - board - 47 x 31 cm

125 object-125

C. Raaphorst ges.

C. Raaphorst ges. (Nieuwkoop 1875-1954 Wassenaar) - Stilleven met strobloemen - doek - 40 x 30 cm

€ 170
126 object-126

Toon Koster ges.

Toon Koster ges. - Bloemstilleven - doek - 60 x 43 cm

€ 80
127 object-127

Jacques van Melkebeke ges.

Jacques van Melkebeke ges. - Stilleven met schelpen - doek - 44 x 60 cm

€ 80
128 object-128

Onduidelijk ges. - Mariabeeld - doek - 60 x 38 cm

€ 35
129 object-129

Jan Flier ges.

Jan Flier ges. - Stilleven met theepot en bloemen - doek - 40 x 50 cm

€ 200
130 object-130

Onbekend - Moeder met kinderen - aquarel - 14 x 10 cm

€ 30
131 object-131

Gekleurd tegeltableau

Gekleurd 6-tegeltableau in eiken lijst - "Die pleit om een koe, geeft er een toe" - 31,5 x 44 cm

€ 140
132 object-132

P. in 't Hout ges.

P. in 't Hout ges. (Den Haag 1879-1965) - Zonnig boerenerf - paneel - 18 x 24 cm

€ 35
133 object-133

Eiken ladenkast

Eiken ladenkast met kolommen - h. 83, br. 114 en d. 47 cm

€ 40
134 object-134

Victoriaanse stoelen

Paar mahonie Victoriaanse stoelen met roze velours bekleding

€ 20
135 object-135

Zomerhaardscherm

Mahonie Biedermeier zomerhaardscherm met handwerk tappisserie - 19e eeuw - h. 106 en br. 65 cm

€ 50
136 object-136

Kinderstoel

Vruchtboomhouten kinderstoel met lichtroze bekleding - Empire-stijl

€ 75
137 object-137

Paar houten armstoelen

Paar houten armstoelen met lederen bekleding

€ 190
138 object-138

Vitrinekast

1-deurs mahonie vitrinekast met geelkoperen beslag en roodmarmeren blad - h. 141, br. 69 en d. 33 cm (1 zijruit barst)

€ 260
139 object-139

Eiken kistdressoir

3-deurs eiken kistdressoir met laden - h. 86, br. 132 en d. 50 cm

€ 190
140 object-140

Eiken wandtafeltje

Rechthoekig eiken Engels wandtafeltje met laden - bladmaat 84 x 56 cm

€ 90
141 object-141

Eiken gateleg tafel

Eiken gateleg tafel - bladmaat 36 x 117 en ovaal 125 x 117 cm

€ 120
142 object-142

J. van Severdonck ges.

J. van Severdonck ges. (Brussel 1819-1905) - Bij de hoefsmid - doek - 23,5 x 32 cm

€ 300
143 object-143

Onduidelijk ges. - Dame op strand - paneel - 35 x 27,5 cm

€ 90
144 object-144

K.M. Lechner ges.

K.M. Lechner ges. - Duinpan - board - 20 x 30 cm

€ 40
145 object-145

G. Haigh ges.

G. Haigh ges. - Golfer - papier op paneel - 25 x 18 cm

€ 80
146 object-146

L.M.(Louis) Krans ges.

L.M.(Louis) Krans ges. (Roermond 1875-1932 Assen) - Figuren op bospad - marouflé - 29 x 20 cm

€ 45
147 object-147

G. Rossenberger ges.

G. Rossenberger ges. - Herfstig stadsgezicht - doek - 44 x 33,5 cm

€ 80
148 object-148

G. Rossenberger ges.

G. Rossenberger ges. - Winters stadsgezicht - karton - 39 x 33 cm

€ 150
149 object-149

W. Lammers init.

W. Lammers init. (Aalten 1857-1913 Ginneken) - Kippen in stal - paneel - 13,5 x 16 cm

€ 220
150 object-150

H.J. van Noppen ges.

H.J. van Noppen ges. - Schepen in riviermonding - paneel - 15 x 20 cm

€ 20
151 object-151

Kabinet

2-deurs mahonie kabinet met 4 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 220, br. 152 en d. 56 cm

€ 160
152 object-152

Friese stoelklok

Friese stoelklok - h. 75 cm

€ 150
153 object-153

Plateel

Gekleurde plateel schotel (bakfout) en kan - Arnhem en Zuid-Holland, Gouda - Ø 34 en h. 27 cm

€ 50
154 object-154

Japans Imari kraagvazen

Paar gekleurde Japans Imari kraagvazen met gecontourneerde rand - h. 31 cm

€ 100
155 object-155

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel - 18e eeuw - Ø 35 cm (schilfertjes en bodembarst)

€ 40
156 object-156

Blauw Chinese borden

Paar blauw Chinese borden met decor van zotjes - 18e eeuw - Ø 23 cm

€ 75
157 object-157

Blauw Chinese gemberpot

Blauw Chinese gemberpot met decor van figuren - 19e eeuw - h. 20 cm

€ 240
158 object-158

Chinees porselein

Blauw Chinees roomschaaltje en kannetje - Ø 16,5 en h. 9 cm (beschadigd)

€ 25
159 object-159

Paar Chinese vaasjes

Paar gekleurde Chinese vaasjes met millefleur decor - h. 12 cm

€ 40
160 object-160

Famille rose borden

2 diverse famille rose borden - 18e eeuw - Ø 23 cm

€ 190
161 object-161

Blauw Chinese kopjes en schotels

5 Blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes - 19e eeuw (schilfertjes)

€ 130
162 object-162

Schwarzwalder beer

Gesneden houten Schwarzwalder beer - h. 16 cm

€ 240
163 object-163

A. Vibert

A. Vibert - Biddende vrouwenfiguur - brons op marmeren voetstuk - h. 34/36 cm

€ 220
164 object-164

A. Carrier

A. Carrier - Dame in tuin - brons op marmeren voetstuk - h. 24/25 cm

€ 80
165 object-165

Onbekend - Diana - brons - h. 37 cm

€ 360
166 object-166

Hebert

Hebert - Herdershond - brons op marmeren voetstuk - h. 16/18 cm

€ 55
167 object-167

B. Carpeaux

B. Carpeaux - Jongen met bijbel - brons op marmeren voetstuk - h. 22/24 cm

€ 90
168 object-168

L. Riché

L. Riché - Bok en wolf - brons op marmeren voetstuk - l. 72 cm

€ 130
169 object-169

Engels tafeltje

Mahonie Engels tafeltje met lade en kleppen - h. 73 cm

€ 60
170 object-170

Ovale theetafel

Ovale mahonie theetafel met afneembaar blad - Louis XVI stijl - h. 80 cm

€ 110
171 object-171

Mahonie armstoel

Mahonie armstoel - ca. 1850

€ 50
172 object-172

Delfts blauw

Delfts blauw wandbord en plooischotel (beschadigd) - DPF - Delfts blauw en blauw bedrukt bord - Ø 23-35 cm

€ 16
173 object-173

Delfts blauwe wandschotels

2 diverse Delfts blauwe wandschotels - DPF en RAM - Ø 35 en 30 cm

€ 25
174 object-174

Kreeftenschaaltje en pressepapier

Gekleurd porseleinen kreeftenschaaltje - Royal Copenhagen - en gekleurde glazen pressepapier - R. Materva, Leerdam - Ø 18 en h. 12 cm

€ 60
175 object-175

Gesneden stenen Afrikaans vrouwenfiguur

Gesneden stenen Afrikaans vrouwenfiguur - h. 25 cm

€ 55
176 object-176

Beschilderde en vergulde kopjes en schotels

Beschilderde en vergulde kop en schotel - KPM - en beschilderde en vergulde Franse kop en schotel (beide kopjes beschadigd en 1 schoteltje schilfer)

€ 20
177 object-177

Satsuma vaas

Satsuma vaas - h. 26 cm

€ 10
178 object-178

Paar wandschotels en vaas

Paar diepe blauw bedrukte wandschotels - "Nederland bevrijd 5 mei 1945" - PRM - en gekleurde Kanton vaas (randbeschadiging) - Ø 33 en h. 22,5 cm

€ 12
179 object-179

Strijkbout, kandelaar en dominospel

Geelkoperen strijkbout, schuifkandelaar en kistje met benen dominostenen - h. 6 tot 22 cm

€ 65
180 object-180

Divers Imari

2 diverse Japans Imari dekselpotten, 2 borden, kom en 5 gekleurde porseleinen bordjes - Ø 12,5 tot 21 cm, h. 21 en 25 cm (enkele delen beschadigd)

€ 60