Algemene Inboedelveiling Maart 2017

Mogelijk atelier Han van Meegeren

Mogelijk atelier Han van Meegeren - Verliefd paartje - doek - 50 x 60 cm

€ 100

Chinese theebus

6-kantige gekleurde blikken Chinese theebus - h. 40 cm

€ 260

Klaptafeltje en piëdestal

Mahonie klaptafeltje en piëdestal (samengesteld) - h. 73 en 103 cm

€ 60

Polychroom Garuda

Gesneden houten en polychroom Garuda - h. 77 cm

€ 220

Yoruba vruchtbaarheidsbeeld

Gesneden houten mannelijk vruchtbaarheidsbeeld - Yoruba - h. 63 cm

€ 80

Bijzettafeltje

Rond mahonie bijzettafeltje met marmeren blad en geelkoperen montuur - Louis XVI-stijl - Ø 41 en h. 46 cm

€ 80

Hangboekkastje

Geschilderd houten hanghoekkastje - h. 130, br. 31,5 en d. 31,5 cm

€ 120

Pohl

Pohl - Liggend vrouwelijk naakt - brons (Frans gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 6/14 cm

€ 120

Gekleurde Delftse schotel

Gekleurde Delftse schotel - 18e eeuw - Ø 32 cm (schilfertjes)

€ 200

2 beeldjes

2 diverse gekleurde porseleinen meisjes - h. 10,5 cm (1 hand gerestaureerd)

€ 40

Plateel kaststel

3-delig gekleurd plateel kaststelletje - Schoonhoven, Holland - h. 13 en 15 cm

€ 65

Camee lampje

Camee lampje op bronzen voet - h. 19 cm

€ 40

4 plateel dierfiguren

4 crème plateel dierfiguren - Zuid-Holland, Gouda - h. 8-17 cm

€ 110

Onbekend - Vlieger - brons op marmeren voetstuk (schilfers) - h. 25/27 cm

€ 340

Gero theeservies

5-delig tinnen theeservies - Chris van der Hoef, Gero - h. 7-16 cm

€ 25

Gekleurde glazen vaas

Gekleurde glazen vaas - h. 28 cm

€ 70

Jasperware schenkkan en schoteltje

Groene Jasperware schenkkan en blauw Jasperware schoteltje - Wedgwood - h. 16 en Ø 11 cm

€ 30

3 plateel vazen

3 gekleurde plateel schenkkannen met oor - Zuid-Holland, Gouda - h. 14 en 21 cm

€ 110

Chinees bijouteriekastje

Chinees bijouteriekastje met geelkoperen beslag - h. 18 cm (sleutel ontbreekt)

€ 110

2 aardewerk vazen

2 diverse geglazuurde aardewerk vazen - h. 22 en 23 cm

Geelkoperen zeekijker

Geelkoperen zeekijker - Richard Tindal, Londen (lens los)

€ 35

Onbekend (20e eeuw)

Onbekend (20e eeuw) - Vermoedelijk stadsgezicht Nijmegen - paneel - 29 x 56 cm

€ 100

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Veldslag - doek - 35 x 54 cm

€ 825

Onbekend - Boerderij in winters landschap - paneel - 32 x 39 cm

€ 30

Hollandse School (omstreeks 1900-1920)

Hollandse School (omstreeks 1900-1920) - Bellenblazende kinderen - doek - 58 x 46 cm

€ 320

Noten buffet

2-deurs noten Willem III buffet met spiegelopstand - h. 200, br. 137 en d. 61 cm

€ 260

Glazen vazen

Paar blauw opaline glazen vazen met goudkleurige bloemen - h. 30 cm

€ 50

Onbekend - Vrouwenbuste - wit marmer - h. 33/36 cm (natuurlijke barst)

€ 225

Paar vazen

Paar gekleurde Chinese vazen - 20e eeuw - h. 33 cm

€ 45

Breistoel

Mahonie Engelse breistoel

€ 75

Marmeren plantentafel

8-kantige zwart marmeren plantentafel met bronzen beslag en ingelegd blad - bladmaat Ø 50 en h. 76 cm (schilfertjes aan voet)

€ 110

Speeltafel

Vierkante mahonie speeltafel met lade - 20e eeuw - bladmaat 74 x 74 cm

€ 50

Schrijfkist

Noten schrijfkist met inlegwerk van diverse houtsoorten - h. 18, br. 36 en d. 29 cm

€ 70

Onduidelijk ges. - Bomschuit op het strand - doek - 60 x 73 cm

€ 550

Onbekend - Voorstelling in de stijl van B. Viegers - doek - 48 x 60 cm

€ 1.275

Onbekend - Voorstelling naar J.A.B. Stroebel - oleografie - 62 x 48 cm

€ 70

Mogelijk W.L. Bruckman

Mogelijk W.L. Bruckman - Het kasteel van Apremont - doek (verfschilfer) - 55 x 46 cm

€ 55

Onbekend - Voorstelling naar J. Maris - doek - 60 x 40 cm

€ 100

H. Weegewijs ges.

H. Weegewijs ges. - Landschap met boerderij - doek - 25 x 35 cm

€ 55

Houten bokkenwagen

Houten bokkenwagen - h. 94, br. 66 en d. 240 cm

€ 600

Onduidelijk ges. - Hoefsmid - doek - 101 x 131 cm

€ 340

Eiken Engelse staande klok

Eiken Engelse staande klok met secondewijzer en datumaanduiding - Alex Procter, Abercherder - h. 220 cm

€ 220

Wit marmeren zuil

Wit marmeren zuil - h. 70 cm

€ 55

Opgehoogde litho's

2 opgehoogde litho's van kinderportretten in lijst - 57 x 46 cm

€ 50

Glas-in-lood raamhanger

Rechthoekige glas-in-lood raamhanger - 80 x 51,5 cm

€ 140

Gebronsd zinken pendule

Gebronsd zinken pendule - ca. 1880 - h. 43 cm (wijzerplaat beschadigd)

€ 90

Afrikaans beeld van krijger

Polychroom en gesneden Afrikaans beeld van krijger - h. 66 cm

€ 55

Beuken vintage armstoel

Beuken vintage armstoel met sisal bekleding (gebroken)

€ 30

Eiken vintage armstoel

Eiken vintage armstoel met bespanning van gevlochten touw

€ 240

Doofpot

Koperen Biedermeier doofpot - h. 39 cm

€ 20

Naaitafeltje

Mahonie Willem III naaitafeltje met spinnekop - bladmaat 57 x 38 cm

€ 190

Crème plateel everzwijn

Crème plateel everzwijn - h. 23 cm

€ 70

Ovale gekleurde porseleinen schaal

Ovale gekleurde porseleinen schaal met beschildering van figuren en bloemen in bronzen montuur - Sèvres - h. 23 cm

€ 550

Onbekend - "Cigogne d'Alsace" - geelkoper op marmeren voetstuk - h. 15/17 cm

€ 40

Paar penkandelaars

Paar geelkoperen penkandelaars - h. 20 cm

€ 40

Dekseldoos

Gekleurde porseleinen dekseldoos met bloem beschildering - Meissen - eerste helft 20e eeuw - Ø 9 cm

€ 70

Kinderservies

6-persoons tinnen kinderservies op gelakt metalen dienblad - circa 1900

€ 150

Jeneverkruik

Groengeglazuurde aardewerk bijbel als jeneverkruik - h. 20 cm

€ 20

A.D. Copier glazen

6 glazen champagnecoupes en likeurglaasje - Romanda - A.D. Copier, Leerdam (1 coupe beschadigd en 2 coupes schilfers)

€ 60

Famille rose bord

Famille rose bord - 18e eeuw - Ø 25 cm

€ 120