Algemene Inboedelveiling Mei 2017

Franse lantaarnklok

Franse lantaarnklok met wekker en 3 gewichten - h. 29 cm

€ 280

4 noten stoelen

4 noten stoelen met gesneden kuif en roze velours bekleding

€ 140

Onbekend - Voorstelling naar John Constable - marouflé - 30 x 39 cm

€ 90

Onbekend (naar J.H.B. Koekkoek) - Zeilboot op woelige zee - doek - 32 x 45 cm

Gekleurde Makkumer schotel

Gekleurde Makkumer schotel met Wanli decor - Tichelaar nr. 645 - Ø 44 cm (schilfer en schilfertje)

€ 50

Bakbarometer

Mahonie bakbarometer - Louis XVI stijl - h. 132 cm

€ 240

Onbekend - Hortensia's in pul - doek - 50 x 60 cm

€ 40

Onduidelijk ges. - Stadsgezicht met flanerende figuren - doek - 50 x 60 cm

€ 130

J.S. Sanders ges.

J.S. Sanders ges. - Ruïne bij maanlicht - doek - 55 x 81 cm

€ 240

Mogelijk Frans Courtens

Mogelijk Frans Courtens - Koeien in weiland - doek - 37 x 50 cm

€ 525

Ronde kersenhouten tafel

Ronde kersenhouten tafel - Ø 101 cm

€ 90

Chinese plantentafel

Ronde houten Chinese plantentafel met marmeren blad - Ø 45 en h. 46 cm

€ 140

Palissander schrijfkist

Palissander schrijfkist met metalen inlegwerk - h. 16, br. 43 en d. 28 cm

€ 200

Blauw Chinese vaas met leeuwenoortjes - ca. 1900 - h. 43 cm

€ 110

Jo Gijsen

Jo Gijsen - Marmeren sculptuur op metalen voetstuk - h. 25 cm

€ 110

Bruinlederen oorfauteuil

Gecapitonneerde bruinlederen oorfauteuil

€ 300

Blauwglazen kan en glazen

Blauw glazen kan met emaille beschildering e 3 bijbehorende glazen - tweede helft 19e eeuw - h. 30 en 17 cm

€ 220

Delfts blauwe koe

Delfts blauwe koe - DPF - h. 10 cm

€ 75

Onbekend - Liggende hond - brons - h. 5 cm

€ 80

Paar ivoren drakenballen

Paar gesneden ivoren drakenballen op standaard - ca. 1900 - h. 15,5 cm

€ 260

Makkumer haringschaaltje

Rechthoekig gekleurd Makkumer haringschaaltje - 29 x 13,5 cm (enkele randschilfertjes)

€ 220

Clodion

Clodion - Naakte vrouw - brons op marmeren voetstuk - h. 27,5/30 cm

€ 220

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel - De Porceleyne Claeuw - Ø 30 cm

€ 40

Japans Imari ghendi

Japans Imari ghendi - ca. 1700 - h. 21 cm (tuit schilfertje, barst en bodembarst)

€ 90

4 porseleinen bloemendragertjes

4 diverse gekleurde porseleinen bloemendragertjes - h. 10-11,5 cm (minieme schilfertjes)

€ 25

Paar wandconsoles

Paar gesneden en vergulde houten wandconsoles - h. 18 cm

€ 150

Paar Wedgwood kandelaars

Paar gele biscuit kandelaars - Wedgwood - 20e eeuw - h. 20,5 cm (1 met minieme randschilfer)

€ 20

Empire porseleinen borden

Paar gekleurde en vergulde Empire porseleinen borden met polychrome beschildering van figuren in landschap - Ø 22 cm

€ 150

Ivoren schaakspel in houten kistje

Incompleet gesneden ivoren schaakspel in houten kistje - h. tot 12 cm

€ 55

Empire likeurkelder

Rechthoekige mahonie Empire likeurkelder met 6 goud beschilderde glazen karaffen en 2 glaasjes - h. 20, br. 26 en d. 18 cm (fineerschade)

€ 220

Groninger staartklok

Eiken Groninger staartklok met maanstand - ca. 1860 - h. 186 cm

Balinees beeld

Gesneden houten Balinees beeld van Hanuman - h. 46 cm (schilfer aan achterzijde)

€ 60

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel - 19e eeuw - Ø 36,5 cm (minieme randschilfertjes)

€ 200

Koloniaal houten kist

Koloniaal houten kist op tafelpoot met lade - h. 78, br. 82 en d. 40 cm

€ 240

Bronzen zittende Boeddha

Bronzen zittende Boeddha op houten voetstuk - Birma - h. 63/72 cm

€ 520

1-lichts chromen staande schemerlamp

1-lichts chromen staande globelamp met rookglazen kap - Frank Ligtelijn, Raak - h. 135 cm

€ 320

Onbekend (naar Faure de Brousse)

Onbekend (naar Faure de Brousse) - "L' Abondance recompencé le travail" - gepatineerd zink - h. 77 cm

€ 320

Eiken staand horloge

Eiken staand horloge met maanstand en wekker - 18e eeuw - h. 283 cm

€ 1.075

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Madonna met kind - potloodtekening - 20 x 14,5 cm

€ 55

H. Forain ges.

H. Forain ges. - Parijs' stadsgezicht met paardenkoets - marouflé - 40 x 50 cm

€ 275

Onbekend (A. Eversen gemerkt)

Onbekend (A. Eversen gemerkt) - Stadsgezicht - paneel - 37 x 28 cm

€ 360

Engels haardbankje

Noten Engels haardbankje met rode stof bekleed

€ 280

Yixing trekpotje

Vierkant Yixing trekpotje - 18e eeuw - h. 10,5 cm (schilfertjes, tuit gelijmd en dekselknopje ontbreekt)

€ 625

Yixing trekpotje

Dubbel 6-kantig Yixing trekpotje - 19e eeuw - h. 11,5 cm (tuit gelijmd, deksel schilfer en gelijmd)

€ 35

Gekleurde porseleinen vrouw en man

Gekleurde porseleinen vrouw met trommel en man met luit - h. 26 cm (beide beschadigd)

€ 55

Chinees Imari theebus

Chinees Imari theebus - 18e eeuw - h. 12 cm (glazuur schilfers en barstje in hals)

€ 170

Ivoren Japanse visser

Gesneden en gekleurde Ivoren Japanse visser op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 18/21 cm

€ 190

Gesneden ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van eekhoorn op paddestoel - 18/19e eeuw - h. 3 cm

€ 550

Ivoren bijbeltje

Gesneden ivoren bijbeltje als portemonnee - h. 7,5 cm

€ 80

Ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van Chinese man met kalebas - ca. 1900 - h. 4,5 cm (gesigneerd en met certificaat)

€ 525

Ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van man met juk - ca. 1900 - h. 4,5 cm (gesigneerd en met certificaat)

€ 130

Ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van man met kalebas - ca. 1900 - h. 4,5 cm (gesigneerd en met certificaat)

€ 180

Ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van een man met een zak - ca. 1900 - h. 4 cm (gesigneerd en met certificaat)

€ 425

Kinderrouwserviesje

5-delig zwartgeglazuurd aardewerk kinderrouwserviesje - 19e eeuw - h. 6 tot 12 cm (2 deksels gelijmd, 1 deksel schilfers)

€ 60

Persglazen bonbonnière

Gematteerde persglazen bonbonnière met reliëf chrysant - R. Lalique, France - Ø 10 cm(dekselschilfer)

€ 60

Mahonie Victoriaanse bonheur

Mahonie Victoriaanse bonheur - h. 230, br. 111 en d. 50 cm (snijwerk incompleet)

€ 425

6-persoons porseleinen koffieservies

6-persoons porseleinen koffieservies met blauwe bloembeschildering - "Lottine", Fürstenberg

€ 90

Mahonie tafelpiano

Mahonie tafelpiano - T. Tomkison - ca. 1830/1840 - h. 86, br. 175 en d. 70 cm

€ 380

Engels schoorsteenklok

Mahonie Engelse schoorsteenklok - h. 32,5 cm (achterplaatje uurwerk ontbreekt)

€ 80

Johannes Lussenburg ges.

Johannes Lussenburg ges. (Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet) - "Vissersboten op water" - doek - 40 x 50 cm

€ 1.550