Algemene Inboedelveiling Juli 2017

Rob Houdijk ges.

Rob Houdijk ges. (geb. Tilburg 1950) - Koeien in weiland - board - 42 x 36 cm

€ 425

Polychroom Swatow schotel

Polychroom Swatow schotel - ca. 1600 - Ø 38,5 cm (randbeschadiging en barst)

€ 625

W. Lehmbruck

W. Lehmbruck - Meisjesbuste - brons 6/8 (postuum nagietsel met gietersstempel) - h. 38 cm

3-armige bouillotte lamp

3-armige geelkoperen bouillotte lamp - h. 63 cm

€ 220

Theestoof

Mahonie theestoof met geelkoperen banden en binnenbak - h. 35 cm

€ 180

Vintage fauteuil

Teakhouten Vintage fauteuil met bruin lederen kussens

€ 130

Engelse klaptafel

Antieke ronde eiken Engelse klaptafel - Ø 87 cm

€ 180

Groninger staartklok

Eiken Groninger staartklok met maanstand - ca. 1860 - h. 186 cm (contra- en wekkergewicht ontbreekt)

Adri Bleijs ges.

Adri Bleijs ges. (Hoorn 1877-1964 Volendam) - Volendammer in interieur - doek - 49,5 x 39 cm

€ 220

Adri Bleijs ges.

€ 260

V. Szczeblewski

V. Szczeblewski - "Mousse Siffleur" - brons - h. 54 cm

€ 580

Stomme knecht

Mahonie Biedermeier stomme knecht - h. 83 cm

€ 240

6-armige Franse kandelaar

6-armige gesneden houten Franse kandelaar met glazen kralen - h. 72 cm

€ 100

Mahonie Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet - h. 100/160, br. 113 en d. 63 cm

€ 240

Engel als wijwaterbakje

Deels vergulde bronzen engel als wijwaterbakje - h. 38 cm

€ 170

Klaptafeltje

Zwartgelakt houten Willem III klaptafeltje met borduurwerk in blad - Ø 50 cm

€ 60

Mahonie bijzettafeltje

Rond mahonie bijzettafeltje met ingelegde koperen bies - Ø 66 cm

€ 200

Sang de boeuf vaas

Sang de boeuf vaas - 19e eeuw - h. 35 cm (boorgat en barsten)

€ 500

Vintage armstoel

Rotan met chromen Vintage armstoel - Dirk van Sliedrecht

€ 130

Mahonie penantkast

Mahonie penantkast met jalouziedeuren - h. 74, br. 75 en d. 40 cm (samengesteld)

€ 60

Pendule met Boulle werk

Pendule met Boulle werk gedragen door paarden - 19e eeuw - h. 103 cm (beschadigd)

€ 1.400

2 diverse theestoven

Mahonie theestoof - Empire stijl - en schuitvormige theestoof met geelkoperen banden (beschadigd) - h. 49 en 30 cm

€ 130

Paar geslepen kristallen karaffen

Paar geslepen kristallen karaffen met zilveren montuur en stop - h. 28 en 30 cm

€ 160

Tincraquele glazen schaal

Tincraquele glazen schaal - A.D. Copier, Leerdam - Ø 25 cm

€ 80

Paar blauw Chinese dekselvazen

Paar blauw Chinese dekselvazen - 19e eeuw - h. 25 cm (1 vaas barst en schilfers en beide deksels schilfers)

€ 150

Rond rijkgesneden koloniaal houten klaptafeltje

Ronde rijkgesneden koloniaal houten klaptafel - Ø 65 cm

€ 220

Houten schommelpaard

Polychroom houten schommelpaard - h. 125 cm (beschadigingen)

€ 340

Friese staartklok

Antieke eiken Friese staartklok - h. 148 cm

€ 190

C.E. Gallas

C.E. Gallas (Brielle 1885-1967 Den Haag) -Damesportret - karton - 50 x 38 cm

€ 80

Japans Imari schotel

Japans Imari schotel - ca. 1900 - Ø 45 cm

€ 80

Gesneden houten barometer

Gesneden en gebeitst houten barometer - Metall Barometer - h. 65 cm (kuifje gelijmd)

€ 60

J. van Delden ges.

J. van Delden ges. - Rotterdams havengezicht - doek - 25 x 45 cm

€ 180

Lambertus Hardenberg ges.

Lambertus Hardenberg ges. (Den Haag 1822-1900 Den Haag) - Hollands stadsgezicht - paneel - 24 x 29,5 cm

€ 350

Onbekend - Havengezicht bij maanlicht (naar J.B. Jongkind) - paneel - 24 x 29,5 cm

€ 80

J.F.G. Bode ges. (1910)

J.F.G. Bode ges. (1910) (Breda 1870-1960 Staphorst) - Molen in landschap - paneel - 23 x 30 cm

€ 14

Likeurkelder

Palisander likeurkelder - 2de helft 19e eeuw - h. 25, br. 30 en d. 22 cm (flessen en glaasjes ontbreken)

€ 90

Noten pendule

Noten pendule met geelkoperen montuur - Thomas & Sons, London - h. 40 cm

€ 180

Blauw Chinese theebus

Blauw Chinese theebus met decor van lange lijs - Kangxi - h. 9 cm (glazuur schilfers en schilfer aan hoek, uitlopend in barstje)

€ 200

Jet van Zijl

Jet van Zijl - "De Spreker" - brons - h. 20 cm

€ 60

Rechthoekige Yixing trekpot

Rechthoekige Yixing trekpot met duivelswerk perken en eekhoorn als dekselknop - 18e/19e eeuw - h. 13 cm (tuit en deksel schilfers, oor gelijmd)

€ 1.175

Mettlach dekselkan

Gekleurde biscuit dekselkan met emaille beschildering en tinnen montuur - Mettlach - h. 30 cm

€ 60

Vergulde porseleinen kop en schotel

Vergulde porseleinen kop en schotel met polychroom beschildering van "Das Brandenburger Thor zu Berlin" - vermoedelijk KPM

€ 260

5 groene wijnglazen

5 groene wijnglazen - 19e eeuw (1 afwijkend)

€ 55

Bronzen danseres

Bronzen danseres met gesneden ivoren hoofd en armen op onyx voetstuk - h. 15/20 cm

€ 400

Geelkoperen tafelschemerlamp

Geelkoperen tafelschemerlamp met transparantjes - h. 55 cm

€ 120

P.J.V.K. init. (1851)

P.J.V.K. init. (1851) - Riviergezicht - paneel - 18 x 28 cm

€ 140

Andre de la Porte ges. (1819)

Andre de la Porte ges. (1819) - Boerenschuur - sepia - 16,5 x 21 cm

€ 20

M. Lo

M. Lo - Hurkende man - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 10,5/23,5 cm

€ 110

Paar geelkoperen kandelaars

Paar geelkoperen kandelaars - h. 24,5 cm

€ 20

Boeddha op troon

Koperen zittende Boeddha op troon - h. 32 cm (gesoldeerd)

€ 300

Terracotta beeld

Georges Coste - Zittende naakte vrouw met hond - terracotta (Parijs gietersstempel) - h. 33 cm (schilfer aan achterzijde)

€ 70

Paar mahonie consoles

Paar gesneden mahonie wandconsoles - 19e eeuw - h. 35, br. 35 en d. 26 cm

€ 80

Koloniaal kistje

Koloniaal houten kistje met geelkoperen beslag - h. 26, br. 38 en d. 26 cm (scharnieren vervangen)

€ 140

Bronzen kunstobject

Onbekend (jaren '70) - 2 figuren - brons - Ø 44 cm

€ 80

J. Lussenburg ges.

J. Lussenburg ges. (Enkhuizen 1889-1975) - Polderlandschap - marouflé - 34 x 24 cm

€ 70

Gesneden ivoren nachtzwaluw

Gesneden ivoren zwaluw op houten voetstuk - Japan, ca. 1900 - h. 6/7 cm

€ 110

Gesneden ivoren nachtzwaluw

Gesneden ivoren zwaluw op houten voetstuk - Japan, ca. 1900 - h. 5/6,5 cm (ondersnavel en 2 teentjes beschadigd)

Gesneden ivoren vogel

Gesneden ivoren vogel op houten voetstuk - Japan, ca. 1900 - h. 5/6 cm

€ 130

Gesneden ivoren vogel

Gesneden ivoren vogel op houten voetstuk - Japan, ca. 1900 - h. 4/12 cm (1 vleugel beschadigd)

€ 80

Gesneden ivoren vogel

Gesneden ivoren vogel op houten voetstuk - Japan, ca. 1900 - h. 5/8 cm (1 vleugel beschadigd)

€ 80