Algemene Inboedelveiling Juli 2017

Speeltafel

Mahonie Victoriaanse speeltafel - bladmaat 90 x 44/88 cm

€ 80

Mahonie Engelse theetafel

Mahonie Engelse theetafel met 2 laden - bladmaat 77 x 63 cm

€ 150

Staande klok

Eiken staande klok met datum - Thomas Halloway, Great Hasely - h. 225

€ 360

Gebronsde aardewerk Romein

Gebronsde aardewerk staande Romeinse man - h. 95 cm (beschadigd)

€ 90

Koloniaal houten bank

3-zits rijk gesneden koloniaal houten bank met rieten zitting en los kussen - h. 122, br. 185 en d. 55 cm (samengesteld)

Paar Chinese plantentafels

Paar ronde houten Chinese plantentafels met marmeren blad - Ø 45 en h. 46 cm

€ 355

Ronde mahonie coulissentafel

Ronde mahonie coulissetafel met 3 afwijkende tussenbladen a 60 en 71 cm (2x) - 19e eeuw - bladmaat 134 x 66/130 cm

€ 100

Rozenburg tegeltableau

Gekleurd 15-tegeltableau in lijst - H.D. Schild - Rozenburg, Den Haag - 1899-1900 - 102 x 69 cm (2 tegels beschadigd)

€ 525

Onbekend (naar J.H.B. Koekkoek) - Zeilboot op woelige zee - doek - 32 x 45 cm

€ 100

Onduidelijk ges. - Kerkinterieur - doek - 60 x 50 cm

€ 190

Harry Maas ges. (1980)

Harry Maas ges. (1980) (Nederweert 1901-1982 Eindhoven) - Vrouwelijk naakt - aquarel - 45 x 26 cm

€ 120

R. (Ries) Mulder ges. (1938)

R. (Ries) Mulder ges. (1938) - Zonnebloemen - doek - 50 x 60 cm

€ 80

G.J. Sijthoff ges.

G.J. Sijthoff ges.(Delft 1867-1949 Laren) - Zonnig straatje - doek - 55 x 45,5 cm

Onbekend - Stadsgezicht - doek - 50 x 40 cm

€ 40

Mahonie bank

Mahonie bank bekleed met bewerkte beige velours - Biedermeier-stijl - br. 225 cm

€ 340

Loden beeld

Loden beeld van vrouw met luit op gipsen voetstuk - h. 50 cm

Terracotta beeld van echtpaar

Gekleurd terracotta beeld van echtpaar op houten voetstuk - h. 40/42,5 cm (minieme beschadigingen)

€ 45

4 mahnie stoelen

4 mahonie stoelen met velours zitting

€ 20

4 noten stoelen en 2 armstoelen

4 noten stoelen en 2 armstoelen (1 rugleuning gebroken)

€ 160

Rookstel

Noten rookstel - h. 22 cm

€ 75

Cupido als tazza

Bronzen cupido als tazza op marmeren voetstuk (schilfers) - h. 21,5/25 cm

€ 40

Benen meetlat

Benen meetlat van 1/4 meter - l. 32 cm

€ 55

Yixing trekpotje

Yixing trekpotje - 19e eeuw of vroeger - h. 8,5 cm (tuit schilfertje en deksel schilfertjes aan onderzijde)

€ 475

Yixing trekpotje

Yixing trekpotje - 19e eeuw - h. 5 cm

€ 50

Yixing trekpotje

Yixing trekpotje - 19e eeuw - h. 4,5 cm (schilfer aan de standring deksel)

€ 30

Yixing trekpotje

Yixing trekpotje met bekroning van lotusbloem en ingekerfte karakters- 19e eeuw - h. 5 cm

€ 50

P.J. Neuckens ges. (19e eeuw)

P.J. Neuckens ges. (19e eeuw) - Boerin in interieur - paneel - 27 x 21,5 cm

€ 65

Mailot ges. (19e/20e eeuw)

Mailot ges. (19e/20e eeuw) - Boerin op landweg - paneel - 23,5 x 32 cm

€ 60

Arabische dolk

Arabische dolk met hoornen heft in bewerkte schede - l. 40 cm

€ 100

Koekschaal en dekseldoosje

Porseleinen koekschaal met bietenrode beschildering - Herend - en polychroom dekseldoosje (deksel gelijmd)

€ 40

Japanse fishesdoos

Rechthoekige zwartgelakte houten Japanse fishesdoos met ingelegde voorstelling van kikkers - h. 5,5 cm

€ 25

Ronde mahonie salontafel

Ronde mahonie salontafel met bronzen beslag - Empire-stijl - Ø 60 cm

€ 280

Japanse diepe schotel

Diepe blauw Japanse schotel - ca. 1900 - Ø 54 cm

€ 70

Jan Schoenmakers ges.

Jan Schoenmakers ges. (geb. Nijmegen 1923) - Het kleine Bartholomeuskerkje te Beek - doek - 50 x 40 cm

€ 180

Kalliope speeldoos

Mahonie Kalliope speeldoos - h. 20, br. 40 en d. 38 cm (beschadigingen)

€ 380

2 glas in lood ramen

2 rechthoekige gebrandschilderde glas in lood ramen - 100 x 57 cm (1 ruitje beschadigd)

€ 55

Delfts blauwe dekselpot

Delfts blauwe dekselpot - DPF - h. 52 cm (barstjes in hals)

€ 50

Afrikaans masker

Gesneden houten Afrikaans masker gedecoreerd met kralen - h. 54 cm

Schedelrek

Gesneden houten Bioma figuur (zgn. schedelrek) - Papoea-Nieuw-Guinea - h. 46/49 cm

Gesneden houten vrouwelijk voorouderbeeld

Gesneden houten vrouwelijk voorouderbeeld - Malinke, Mali - h. 63 cm

Gesneden houten mannelijk voorouderbeeld

Gesneden houten mannelijk voorouderbeeld - Nias, Indonesië - h. 68 cm

€ 110

Deurtje met reliëf

Gesneden houten deurtje met reliëf van gezicht - Congo - 39 x 27 cm

€ 20

Gesneden houten gepatineerd masker

Gesneden houten gepatineerd masker - Mali - h. 58 cm (1 arm gebroken)

Gesneden houten Afrikaans beeld

Gesneden houten Afrikaans beeld - h. 70 cm (barst)

€ 20

Gesneden houten hoofd

Gesneden houten hoofd - Yoruba, Nigeria - h. 50 cm

€ 35

T.F. Goedvriend ges.

T.F. Goedvriend ges. (Rheden 1879-1969 Warnsveld) - Bosgrond met paddestoelen - doek - 32 x 43 cm

€ 320

H. Endlich ges.

H. Endlich ges. (pseudoniem voor J. Knikker) (1911-1990) - Boerenschuur in polder - doek - 30 x 40 cm

€ 100

Jan Knikker sr. ges.

Jan Knikker sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag) - Hollands heidelandschap met boer en kippen - doek - 40,5 x 80,5 cm (Herkomst: Kunsthandel Reeker, P.C. Hooftstraat, Amsterdam)

W.F. Noordijk ges.

W.F. Noordijk ges. (Schiedam 1887-1970 Laren) - Kooplieden in Marokkaanse stad - inkttekening - 30 x 22 cm

€ 60

Harry Maas ges. (1981)

Harry Maas ges. (1981) (Nederweert 1901-1982 Eindhoven) - Vrouwelijk naakt - aquarel - 36,5 x 33 cm

€ 110

Blauwe Arita schotel

Blauwe Arita schotel - Ø 33 cm (gerestaureerd aan achterzijde)

€ 65

Waaier

Polychroom beschilderde papieren waaier met ivoren heft - vermoedelijk 18e eeuw - h. 28 cm

€ 55

Delfts theepotje

Gekleurd Delfts theepotje - 19e/20e eeuw - h. 16 cm

€ 35

Bijbel en beursje

Bijbel met kunststof band ingelegd met metaal en parelmoer en bijpassend beursje in etui - h. 6 en 10 cm

€ 45

Paar cloisonné puntflessen

Paar cloisonné puntflessen - h. 30 cm (1 vaas beschadigd)

€ 220

2 gesneden ivoren visitekaarthouders

2 gesneden ivoren visitekaarthouders - ca. 1900 - h. 9 en 9,5 cm

€ 650

Ivoren Chinese staande vrouw

Gesneden ivoren Chinese staande vrouw met mandolin op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 20,5/24 cm (minime beschadiging aan haar)

€ 300

Ivoren Chinese vrouw

Gesneden ivoren Chinese vrouw met mandolin op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 15/18 cm

€ 340

Eiken pottenkastje

Eiken pottenkastje - h. 66, br. 55 en d. 43 cm

€ 40

Staande klok

Zwartgelakte houten staande klok met kalender en diverse tijdzones - Puskár József - h. 250 cm

€ 1.850