Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling september

Rechthoekig voetenbankje

Rechthoekig voetenbankje met bewerkte stof - h. 35, br. 65 en d. 50 cm

€ 50

B.P. (Bernard) Schregel

B.P. (Bernard) Schregel (Den Haag 1870-1956 Den Haag) - "Stadsgezicht Den Haag" - doek - 38 x 58 cm

€ 110

Geelkoperen klankschaal

Geelkoperen klankschaal - Ø 20 cm

€ 110

3-delig klokkenstel

3-delig gepatineerd zinken klokkenstel met gegraveerde glazen bloemendragers op albasten voetstuk - R. Zuurmond, Rotterdam - h. 44 en 49 cm

€ 280

Gesneden hardstenen portretbuste

Gesneden hardstenen portretbuste aan voetstuk - h. 56 cm (voetstuk schilfertjes)

€ 50

Chinese kraagvaas

Gekleurde Chinese kraagvaas met oren - 19e eeuw - h. 57 cm (randrestauratie)

€ 50

M. van E. init. (1970)

M. van E. init. (1970) - Staand vrouwelijk naakt - doek - 48 x 33 cm

€ 30

Kunisada

Kunisada - Actrice - kleurenhoutsnede - 35,5 x 25 cm

€ 140

Kunisada

Kunisada - Toneelscene - kleurenhoutsnede - 36 x 25 cm

€ 80

Kunisada II

Kunisada II - Acteurs - kleurenhoutsnede - 35 x 23 cm

€ 70

Kuniyoshi

Kuniyoshi - Toneelscene - kleurenhoutsnede - 35 x 32 cm

€ 75

2-deurs mahonie klapbuffet

2-deurs mahonie klapbuffet met grijsmarmeren blad en 2 laden - 19e eeuw - h. 104/152, br. 141 en d. 58 cm

Paar gekleurde porseleinen vazen

Paar gekleurde porseleinen vazen - "Vaze of 100 flowers" - Dawen-Wang - h. 30 cm

€ 40

Onbekend - Paard - brons - h. 28 cm

€ 40

Naar Le Brun

Naar Le Brun - Portretbuste van vrouw - marmer - h. 37 cm

€ 70

Chinese bloempot

Bronzen met champlevé Chinese bloempot - 19e eeuw - h. 18 cm (bodem los)

€ 30

Gesneden spekstenen Chinese visserman

Gesneden spekstenen Chinese visserman - h. 26 cm

€ 50

Paar Satsuma vazen

Paar Satsuma vazen - h. 24 cm

Paar Satsuma vazen

Paar Satsuma vazen - h. 28,5 cm

€ 55

Japans Imari schotel

Japans Imari schotel met gecontourneerde rand - ca. 1900 - Ø 31,5 cm

€ 40

Grote Japans Imari schotel

Grote Japans Imari schotel - ca. 1900 - Ø 47 cm (barsten)

€ 60

1-deurs mahonie buffetkast

1-deurs mahonie Art Deco buffetkast met spiegelopstand - h. 167, br. 90 en d. 40 cm

€ 300

Chinees landschap

Gesneden kurken Chinees landschap in rieten vitrine - h. 29, br. 48 en d. 10 cm

€ 20

4-persoons koffieservies

4-persoons zwart wit porseleinen koffieservies - Delta, Atelier Lesov, Porcelaine de Boheme

€ 80

Tincraquelé blauwe glazen vaas

Tincraquelé blauwe glazen vaas - vermoedelijk Leerdam - h. 20 cm

€ 220

Blauw Chinese gemberpot

Blauw Chinese gemberpot - 20e eeuw - h. 23 cm (deksel schilfer)

€ 45

Blauw Chinese gemberpot

Blauw Chinese gemberpot - 19e eeuw - h. 21 cm (deksel schilfer)

€ 35

Polychroom papier-maché moor

Polychroom papier-maché Moor - h. 42,5 cm (arm gelijmd)

€ 140

5 diepe Chinees Imari borden

5 diepe Chinees Imari borden - 18e eeuw - Ø 23,5 cm (schilfers, 1 met barstje en 1 met bodembarstje)

€ 100

J.C. Nachenius ges.

J.C. Nachenius ges. (Amsterdam 1890-1987 Garderen) - Bloemstilleven - board - 24 x 24 cm

€ 260

August Rodin

August Rodin - "De denker" - brons op zwartmarmeren voetstuk (schilfer) (Parijs gietersstempel) - h. 15/22 cm

€ 130

6 gekleurde Chinese kopjes en 6 schoteltjes

6 gekleurde Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (kopjes schilfers en 1 barst, schoteltjes 3 met schilfers en 1 afwijkend)

€ 260

2 ivoren Guanyins

2 gesneden ivoren Guanyins op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 15/18 cm (1 met minieme beschadiging aan bloemblad en haarstuk)

€ 320

V. Szczeblewski

V. Szczeblewski - "Mousse Siffleur" - brons - h. 22 cm (marmeren voetstuk zit los)

€ 110

Afrikaans beeld

Gesneden houten Afrikaans beeld - zgn. Mossi pop - h. 27 cm

€ 55

Pate de verte schaal

Pâte de verte schaal met reliëf van Bacchus - V. Almaric Walter en Henri Mercier, Nancy - Ø 16 cm

€ 1.650

Gekleurde Chinese porseleinen peer

Gekleurde Chinese porseleinen peer als dekseldoos waarin erotische voorstelling - h. 5 cm (voorstelling beschadigd)

€ 25

Blauw Chinees trekpotje

Blauw Chinees trekpotje met decor van lange lijs - Kangxi - h. 7,5 cm (deksel afwijkend)

€ 240

6-delig Droste servies

6-delig gekleurd porseleinen servies - Cacao, Droste

€ 70

Onbekend - Staande vrouw met hoed - brons - h. 29 cm

€ 200

Yixing trekpotje

Yixing trekpot met bekroning van foo dog - h. 10 cm

€ 55

Ivoren snuffbottle

Gesneden ivoren snuffbottle - ca. 1900 - h. 7,5 cm

€ 80

Koudbeschilderde bronzen herdershond

Koudbeschilderde bronzen herdershond - Wenen - h. 17 cm

€ 130

Gelakte houten Japanse dekseldoos

Gelakte houten Japanse dekseldoos - h. 30 en Ø 34 cm (deksel beschadigd)

€ 40

M. Sijbesma ges. ('93)

M. Sijbesma ges. ('93) - Paddestoel - paneel - 11,5 x 15 cm

€ 120

J.H.H. Bévort ges.

J.H.H. Bévort ges. (Utrecht 1917-1996 Schoorl) - Havengezicht - doek - 60 x 80 cm

€ 200

J.H.H. Bévort ges.

J.H.H. Bévort (Utrecht 1917-1996 Schoorl) - Amsterdams stadsgezicht - doek - 60 x 90 cm

€ 280

Bronzen beer

Bronzen liggende beer als salontafelpoot - h. 41, br. 78, d. 35 cm

€ 240

Gepatineerde bronzen pendule

Gepatineerde bronzen pendule met bekroning van zittende vrouw en kind - Boyer à Paris - h. 50 cm

W.G.F. Jansen ges.

W.G.F.(Harlingen 1871-1949 Blaricum) - Hollands riviergezicht met haven - doek - 36 x 51 cm

M.A.J.(Marius) Bauer ges.

M.A.J.(Marius) Bauer (Den Haag 1867-1932 Amsterdam) - "Een Perzisch feest" - ets - 7,5 x 14 cm

€ 45

Bronzen Afrikaans masker

Bronzen Afrikaans masker - Mpfele Senufo, Ivoorkust - h. 29 cm

Ivoren Chinese staande man

Gesneden ivoren Chinese staande man op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 20/23,5 cm

€ 160

Ivoren Chinese wijsgeer

Gesneden ivoren Chinese wijsgeer op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 21/24 cm

€ 170

3 blauw Chinese bibelots

3 blauw Chinese bibelots - 18e eeuw - h. 8 cm (2 met randschilfertje)

€ 170

Gekleurd Delfts pannekoekenbord

Gekleurd Delfts pannekoekenbord - kopie De Paauw - Ø 23,5 cm

€ 25

Blauw Chinese theebus

Blauw Chinese theebus - 19e/20e eeuw - h. 16 cm

€ 130

Paar diepe blauw Chinese schotels

Paar diepe blauw Chinese schotels - 18e eeuw - Ø 30 cm (beschadigd)

€ 60

2 ivoren Japanse figuren

Gesneden ivoren Japanse boer en marskramer - ca. 1900 - h. 20 en 21 cm (1 beschadigd)

€ 280

2 spekstenen Chinese wijsgeren

2 gesneden spekstenen Chinese wijsgeren - h. 25 en 26 cm

€ 75