Kunst, Antiek en Inboedelveiling Oktober 2017

Geglazuurde aardewerk olifant

Geglazuurde aardewerk olifant - h. 48 cm

€ 75

Gesneden mahonie voltaire

Gesneden mahonie voltaire bekleed met roze stof - 2e helft 19e eeuw

€ 190

Bibliotheektrap

Gebeitst houten bibliotheektrap - h. 122 cm

€ 700

Mahonie Empire bank

Mahonie Empire bank bekleed met gestreepte velours - h. 82, br. 188 en d. 63 cm

€ 2.800

Bert Alers ges.

Bert Alers ges. - Herder met schaapskudde in heidelandschap - doek - 52 x 79 cm

€ 90

E. (Edith) Pijpers ges.

E. (Edith) Pijpers ges. (Amsterdam 1886-1963 Amersfoort) - Bloemstilleven - doek - 80 x 60 cm

€ 360

X. (Xeno) Münninghoff ges.

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Heidelandschap - doek - 60 x 100 cm

€ 220

O. Kriens ges.

O. Kriens ges. (Den Haag 1873-1930 Voorburg) - Vrouw in boereninterieur - doek - 46,5 x 61 cm

€ 400

Mogelijk J.F. Hoppenbrouwers

Mogelijk J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) - Figuren in landschap - paneel - 48 x 65 cm

€ 450

Koperen zomerhaardscherm

Koperen zomerhaardscherm met reliëf - h. 93 en br. 58 cm

€ 150

Mahonie damesbureautje

Mahonie damesbureautje met 6 laden en groenlederen blad - h. 97, br. 90 en d. 48 cm

€ 365

Chinese plantentafel

Vierkante rozenhouten Chinese plantentafel met marmeren blaadje - h. 48 en 32 x 32 cm

€ 120

Eiken klepbureau

Eiken klepbureau met 3 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 113, br. 113 en d. 55 cm

€ 170

Mahonie naaitafeltje

Mahonie naaitafeltje - h. 72, br. 40 en d. 41 cm

€ 905

Onbekend - Zittend vrouwelijk naakt - brons op marmeren voetstuk - h. 24 cm

€ 150

Bronzen Franse pendule

Bronzen Franse pendule - Empire stijl - h. 42 cm

€ 190

Paar Japans Imari dekselpotten

Paar geribde Japans Imari dekselpotten - ca. 1900 - h. 48 cm (1 deksel knop gelijmd en 1 deksel schilfer)

€ 280

1-deurs rozenhouten kast

1-deurs rozenhouten kast met bloemmotief en groen marmeren blad - h. 112, br. 100 en d. 47 cm

€ 320

5-lichts glazen kroon

5-lichts glazen kroon met kristallen pegels - h. 50 cm

€ 70

Paar blauw Chinese borden

Paar blauw Chinese borden met decor van langelijs en zotjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw - Ø 9 tot 22 cm (schoteltjes glazuurschilfertjes en borden gebarsten)

€ 320

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel - Wanli - Ø 36 cm (bakfout, barst en bodembarst)

€ 1.225

Ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van foo dog - ca. 1900 - h. 5 cm

€ 45

Ivoren dekseldoos

Gesneden ivoren dekseldoos met reliëf van olifanten op houten sokkel - ca. 1900 - h. 10,5/14,5 cm (beschadigd)

€ 220

Ivoren Chinese visitekaartdoos

Gesneden ivoren Chinese visitekaartdoos ca. 1900 - 10,5 x 6,5 cm (deksel en binnenzijde scheurtje)

€ 100

Schildpadden theekistje

Schildpadden theekistje - 19e eeuw - h. 9,5 cm (beschadigd)

€ 209

Ovaal schildpadden doosje

Ovaal schildpadden doosje - h. 1,5, br. 9 en d. 7,5 cm

€ 40

Lowestoft theebus

Lowestoft theebus met zilveren dop - 18e eeuw - h. 13,5 cm

€ 160

Plateel kaketoe van Leen Muller

Groengeglazuurde plateel kaketoe - Leen Muller, Zuid-Holland, Gouda - h. 23 cm

€ 170

Paar gekleurde Chinese schotels

Paar gekleurde Chinese schotels met decor van draken en phoenix - 19e eeuw - Ø 32 cm

€ 180

5-delig Samson kaststel

5-delig gekleurd porseleinen kaststel met famille rose decor - Samson - h. 12 en 16 cm (1 deksel beschadigd)

€ 75

Paar Empire kandelaars

Paar gelakte tinnen Empire kandelaars - h. 18 cm (beschadigd)

€ 60

5 blauwe Japanse schoteltjes

5 blauwe Japanse schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e/19e eeuw - Ø 9,5 cm

€ 40

Staande blanc de Chine guanyin

Staande blanc de Chine guanyin - 20e eeuw - h. 27 cm

€ 60

Onbekend - Zittende figuren - gips op marmeren voetstuk en terracotta - h. 11/14 cm en 15 cm

€ 20

4 blauw Chinese borden

4 blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 32 cm (minieme randschilfers)

€ 140

Blauw Japanse klapmuts

Blauw Japanse klapmuts met gecontourneerde rand - 19e eeuw - Ø 20 cm (2 schilfers)

Divers blauw Chinees

Blauw Chinees bordje, vaasje, theebusje en 3 kopjes (1 kopje beschadigd, schoteltje schilfer)

€ 110

Divers blauw Chinees

2 diverse blauw Chinese bordjes, 2 schoteltjes en 4 kopjes (meerdere delen beschadigd)

€ 75

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel - 18e eeuw - Ø 39 cm (beschadigd)

€ 80

6 blauw Chinese borden

6 achtkantige blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfertjes en 3 beschadigd)

€ 50

5 diverse blauw Chinese borden

5 diverse blauw Chinese borden met decor van koekkoek bij zijn huisje - Ø 21 tot 25 cm (1 gekramt, 2 met barst en 2 met schilfertjes)

€ 80

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel met decor van vogel - 19e eeuw - Ø 25,5 cm

€ 140

6 groene roemers

6 groene glazen roemers - 18e/19e eeuw

€ 300

Damasten tafellaken en 6 bijbehorende servetten

Damasten tafellaken en 6 bijbehorende servetten met patroon van asters en monogram - 400 x 200 en 118 x 83 cm

€ 260

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met fruit - paneel - 18 x 24 cm

€ 100

Japanse aquarel en kleurlitho

Japanse aquarel en kleurlitho in lijst - 25 x 20 en 21,5 x 16,5 cm

€ 20

Onbekend - Landschap naar P.J.C. Gabriel - paneel - 16 x 23 cm

€ 50

Onduidelijk ges. - Madonna met kind - gemengde techniek (ovaal) - 25 x 19 cm

€ 35

Jef Ronda ges. ('43)

Jef Ronda ges. ('43) - Bloesembomen in landschap - doek - 45 x 33 cm

€ 60

C.G. vd Linden ges. (1925)

C.G. vd Linden ges. (1925) - Stilleven met rozen - doek - 23,5 x 28,5 cm

€ 50

Dingeman Korf ges. (1951)

Dingeman Korf ges. (1951) (Zaandam 1906-1982 Leeuwarden) - Duingezicht - marouflé - 32 x 45 cm

€ 40

H. Schallenberg ges.

H. Schallenberg ges. - Stilleven met Zinnias - doek - 24 x 19 cm

€ 45

Chr. van der Windt ges. (1936)

Chr. van der Windt ges. (1936) (Brussel 1877-1952 Leiden) - Melkende boerin - pasteltekening - 16,5 x 14 cm

€ 75

F.V.G. init.

F.V.G. init. - Herder met schaapskudde - paneel - 14 x 22 cm

€ 110

Adam Barland ges.

Adam Barland ges. - Herder met vee in rivierlandschap - doek - 36 x 58 cm

Diepe Japans Imari schotel

Diepe Japans Imari schotel met gecontourneerde rand - Ø 30 cm (schilfer)

€ 25

P. Chenet

P. Chenet - Stier - brons - h. 28 cm

€ 550

Globe en paar kandelaars

Globe op houten voet - Erdglobus, Ludw. Jul. Heymann - en paar tinnen kandelaars - h. 31 en 18 cm (beschadigd)

€ 60

Geschilderde houten kakstoel

Geschilderde houten kakstoel - ca. 1900 - h. 130 cm

€ 65

Paar Sang de Boeuf vazen

Paar Sang de Boeuf vazen op houten sokkel - 20e eeuw - h. 20 cm

€ 500