Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December

Max Wilhelm Roman ges.

Max Wilhelm Roman ges. (Freiburg 1849-1910 Karlsruhe) - Berglandschap - paneel - 13,5 x 21 cm

€ 140

Divers gekleurd porselein

Gekleurde porseleinen theepotje, bakje en schaaltje - Royal Copenhagen - en bladvormig schaaltje - B&G - h. tot 13,5 cm

€ 220

Ivoren leeuw van Luzern

Gesneden ivoren beeld van de leeuw van Luzern - "Helvetiorum fidei ac virtuti" - 19e eeuw - h. 3,5 cm

€ 80

Plaquette H.K.H. Prinses Beatrix

Gipsen plaquette in lijst - H.K.H. Prinses Beatrix - Jan Wichers voor Koninklijke Goedewagen - Ø 7,5 en 14,5 x 14,5 cm

Paar Lowestoft borden

Paar Lowestoft borden - 18e eeuw - Ø 23 cm (beschadigd)

€ 30

Blauw Chinees vaasje

Blauw Chinees vaasje - Kangxi - h. 9,5 cm (hals gelijmd)

€ 35

2 blauw Chinese vaasjes

Blauw Chinees puntvaasje - Kangxi - en vaasje - 18e eeuw - h. 13,5 en 14 cm (beschadigd)

€ 150

Paar capucijner kopjes

Paar capucijner kopjes met haantjes decor - 18e eeuw

€ 130

Meissen kop en schotel

Gekleurd porseleinen kop en schotel met beschildering van elegant paar - Meissen - 19e eeuw

€ 380

5 diverse blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

5 diverse blauw Chinese kopjes en 6 diverse schoteltjes (meerdere delen beschadigd)

€ 210

Bronzen Japanse tijger met krokodil

Gepatineerde bronzen Japanse tijger met krokodil als prooi - Meiji (tweede helft 19e eeuw) - h. 9 en l. 20 cm

€ 340

Porseleinen asbak

Gekleurde porseleinen pierot als asbak - PG gemerkt - Ø 18,5 cm

€ 36

3 gekleurde porseleinen vazen

3 gekleurde porseleinen vazen - Royal Copenhagen - h. 14 tot 24 cm

€ 200

Famille rose dekselkom

Famille rose dekselkom met hanendecor - 18e eeuw - Ø 9 cm (randbeschadiging)

€ 170

3 diverse fossielen

3 diverse fossielen - 8 x 7 cm

€ 30

Parfumflacon en bord

Gematteerd persglazen parfumflacon en groen glazen bord - h. 15 en Ø 24 cm

€ 35

Yvonne Piller (geb. 1947)

Yvonne Piller (geb. 1947) - Uil - brons op marmeren voetstuk - h. 13/15 cm

€ 240

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes en 1 kopje en 3 schoteltjes beschadigd)

€ 320

L. van der Vlist ges.

L. van der Vlist ges. (Numansdorp 1894-1962 Voorburg) - Boerenerf met kippen - marouflé - 20,5 x 33 cm

€ 60

Blauwe Japanse kan en vaas

Blauwe Japanse man met kruik als kan en vierkante vaas met drakenoren - Hirado, 19e eeuw - h. 14,5 en 17,5 cm (kan barstje in rand en vaas schilfer, bakfout en barst)

€ 80

Paar porseleinen bakjes

Paar porseleinen bakjes met bloembeschildering - Meissen - Ø 11 cm (1 beschadigd)

€ 25

Paar blauw Chinese kop en schotels

Paar blauw Chinese kop en schotels - Kangxi (1 kopje en 1 schoteltje barst)

€ 160

3 Delfts blauwe borden

3 Delfts blauwe borden met Chinoiserie decor - 18e eeuw - Ø 23 cm

€ 55

Adolphe Mouilleron init. (1856)

Adolphe Mouilleron init. (1856) (Parijs 1820-1881 Parijs) - "On attend la cavalande, Utrecht" - tekening - 20 x 25 cm

€ 130

L. van der Vlist ges.

L. van der Vlist ges. (Numansdorp 1894-1962 Voorburg) - "Wijnvaarder in de haven van Viareggio, Italie" - marouflé - 24 x 35 cm

€ 120

L. van der Vlist ges.

L. van der Vlist ges. (Numansdorp 1894-1962 Voorburg) - "Aan de Kaag" - paneel - 20 x 34,5 cm

€ 120

3 Delfts blauwe borden

3 Delfts blauwe borden - 18e eeuw - Ø 22 cm (2 met schilfertje)

€ 35

Meissen serviesgoed

Porseleinen mokkakan, roomkan, suikerpot, 6 kopjes, 6 schoteltjes en 6 bordjes met rode bies - Meissen

€ 220

4 gekleurde Chinese kopjes en 4 schoteltjes

€ 110

Geelkoperen buste van Mao Zedong

Geelkoperen buste van Mao Zedong - h. 13,5 cm

€ 60

Beschilderd glas

Glas met beschildering van burcht in landschap - h. 12,5 cm

€ 30

Schildpadden brillenkoker

Schildpadden brillenkoker - l. 13 cm (minieme beschadiging)

€ 45

W. Janssen ges. (20e eeuw)

W. Janssen ges. (20e eeuw) - Figuren in bosrijk zomerlandschap - marouflé - 60 x 90 cm

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt ges.

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt ges. (Amsterdam 1873-1965 Abcoude) - Gladiolen - doek - 86 x 60 cm

€ 200

Pieter Knorr mon. ('08)

Pieter Knorr mon. ('08) - Narcissen op vaas - paneel - 72 x 51,5 cm

€ 1.350

Onduidelijk ges. - Stilleven met Chrysanten - doek - 80 x 70 cm

€ 140

R. Knipscheer ges.

R. Knipscheer ges. - Stilleven met mand en gladiolen - doek - 45 x 60 cm

€ 50

4 noten Henri II stoelen en tafel

4 noten Henri II stoelen bekleed met groen velours (sleets) en rechthoekige tafel - 54 x 90 cm

€ 120

Onbekend - David als Engel naar Michelangelo - brons (gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 33/40 cm

€ 170

Globe

Globe op houten voet - Paul Räte, Leipzig - h. 62 cm

€ 180

Celadon schaal

Diepe Celadon schaal - Ø 32 cm (schilfer en bakfout)

€ 90

Opgezette ijsvogel

Opgezette ijsvogel op boomstronk - h. 27 cm

€ 425

14 Leerdam glazen

7 annagroene wijnglazen en 7 diverse glazen - K.P.C. de Bazel, Leerdam (2 diverse glazen schilfer)

€ 170

Gematteerd glazen Maria beeld

Gematteerd glazen Maria beeld op bakelieten lampvoetstuk - S.A. Uiterwaal, Leerdam - h. 24/30 cm (beeld chip)

€ 110

Gekleurde porseleinen vaas

Gekleurde porseleinen vaas met decor van lelie's - Dennis Chinaworks - h. 32 cm

€ 150

7 diverse gekleurde porseleinen beeldjes

7 diverse gekleurde porseleinen beeldjes - Rosenthal - h. 2,5 tot 13 cm

€ 450

Pierre Chenet

Pierre Chenet - Haas - brons (2x) - h. 14,5 en 21,5 cm

€ 280

Gekleurde porseleinen vaas

Gekleurde porseleinen vaas - Blossom and Bee, Dennis Chinaworks - h. 30,5 cm

€ 150

Persglazen vaas met oren

Persglazen vaas met oren - h. 20 cm

€ 30

3 gekleurde porseleinen wandbordjes

3 gekleurde porseleinen wandbordjes met decor van vleermuizen - Royal Copenhagen - Ø 15 tot 22,5 cm

€ 450

3 porseleinen vazen

3 diverse gekleurde porseleinen vazen - Royal Copenhagen - h. 14 tot 16 cm

€ 260

Milo

Milo - Duiker - brons op marmeren voetstuk - h. 10/23 cm

€ 280

Willem III bonheur

Mahonie Willem III bonheur - h. 191, br. 103 en d. 49 cm

€ 100

Rozenhouten wandkastje

Rozenhouten wandkastje met parquetterie - h. 73, br. 61 en d. 35 cm

€ 130

A.E. (Adrien) Gaudez

A.E. (Adrien) Gaudez - Moeder met kind - brons op houten voetstuk - h. 56/60 cm

L. van der Vlist ges.

L. van der Vlist ges. (Numansdorp 1894-1962 Voorburg) - "Moerkapelle" - gemengde techniek - 24,5 x 35 cm

€ 160

Paar famille rose kommen

Paar famille rose kommen - Ø 17 cm (beide met barst)

€ 150

Mahonie schoorsteenklok

Mahonie schoorsteenklok - h. 21 cm

€ 70

Paar opaline glazen vazen

Paar opaline glazen vazen met emaille beschildering - ca. 1900 - h. 35 cm

€ 70

2 gekleurde Delftse kommen

2 gekleurde Delftse kommen - 18e eeuw - Ø 15 cm (1 met randrestauratie)

€ 180