Kunst, Antiek en Inboedelveiling Januari

121 object-121

4 Japans Imari kop en schotels

4 Japans Imari kopjes en 4 schoteltjes - ca. 1900

€ 70
122 object-122

Blauw Chinees theepotje

Blauw Chinees theepotje - 18e eeuw - h. 10 cm (dekselknop gerestaureerd en tuit schilfertje)

€ 150
123 object-123

Franse buikcommode

Rozenhouten met palissander Franse buikcommode met 3 laden en marmeren blad - 18e eeuw - h. 85, br. 71 en d. 42 cm (beschadigd)

124 object-124

Tuinvaas

Wit geschilderde betonnen tuinvaas op voet - h. 61,5 en Ø 50 cm

€ 170
125 object-125

Bang & Olufsen radiocombinatie

Bang & Olufsen radiocombinatie met boxen

€ 2.500
126 object-126

Pooltafel

Mahonie pooltafel - Biljartfabriek Wam vd Broek & Zn., Haarlem - 240 x 125 cm (inclusief toebehoren)

€ 300
127 object-127

Paar bronzen Boeddha's

Paar bronzen Boeddha's op lotustroon - h. 25 cm

€ 525
128 object-128

6-kantige Satsuma wierookbrander

6-kantige Satsuma wierookbrander - h. 18 cm

€ 25
129 object-129

F.D. Prins ges.

F.D. Prins (20e eeuw) ges. - Winterlandschap met houtsprokkelaarster bij ondergaande zon - paneel - 16,5 x 22,5 cm

€ 200
130 object-130

Paar blauw porseleinen vaasjes

Paar blauw porseleinen vaasjes met bloembeschildering en zilveren montuur - h. 17 cm (montuur beschadigd)

€ 35
131 object-131

Koperen tabaksdoos

Ovale koperen met geelkoperen tabaksdoos met gravering van Arnhem - l. 16 cm

€ 160
132 object-132

Wierookbrander

Bronzen met champlevé wierookbrander - h. 7 cm

€ 35
133 object-133

Ivoren okimono

Gesneden Ivoren okimono van 2 muisjes - ca. 1900 - h. 4,5 cm

€ 120
134 object-134

2 diverse bronzen armbanden

2 diverse bewerkte bronzen armbanden zgn. bronsgeld - Ø 6 tot 11 cm

135 object-135

Fossiel van vis

Fossiel van vis - 12 x 7,7 cm

€ 110
136 object-136

6 blauw Chinese kopjes en 7 schotels

6 blauw Chinese kopjes en 7 schotels - 18e eeuw (3 schoteltjes haarlijn en schilfers en 3 kommetje schilfers)

€ 340
137 object-137

Paar Chinees Imari baluster vazen

Paar Chinees Imari baluster vazen - 18e eeuw - h. 21 cm (gerestaureerd)

€ 35
138 object-138

8-kantige blauw Chinese dekselkan

8-kantige blauw Chinese dekselkan - 18e eeuw - h. 21 cm (beschadigd)

€ 55
139 object-139

Romain Looymans ges.

Romain Looymans ges. - Landschap - paneel - 11 x 16 cm

€ 200
140 object-140

Engelse klaptafel

Ronde mahonie Engelse klaptafel - Ø 76 cm

€ 280
141 object-141

Polychroom gietijzeren tafelezeltje

Polychroom gietijzeren tafelezeltje - Jugendstil-stijl - h. 65 cm

€ 120
142 object-142

Tincraquele schaal

Tincraquelé schaal - vermoedelijk A.D. Copier, Leerdam - Ø 36 cm

€ 130
143 object-143

Muziekstandaard

Mahonie Engelse muziekstandaard - h. 123 cm

€ 700
144 object-144

Rozenhouten klepbureau

Rozenhouten klepbureau met parqueterie - Louis XV-stijl - h. 185, b.105 en d. 43 cm (beschadigd)

145 object-145

Onduidelijk ges .

Onduidelijk ges. - "Lac du Como" - doek - 55 x 66 cm

€ 340
146 object-146

H.H. Berten ges.

H.H. Berten ges. (Kalk 1894-1959 Laren) - Gemengd boeket in vaas - doek - 80 x 100 cm

€ 800
147 object-147

G.J.H. Poggenbeek ges.

G.J.H. Poggenbeek ges. (Amsterdam 1853-1903 Amsterdam) - Ruiter in polderlandschap - doek - 30 x 40 cm

€ 180
148 object-148

G. (Gerard) Altmann ges.

G. (Gerard) Altmann ges. (Rotterdam 1877-1940 Rotterdam) - Koe aan waterkant - doek - 25 x 35 cm

€ 280
149 object-149

A. van Gilst ges.

A. van Gilst ges. - Schelpenvisser op het strand - doek - 45 x 60 cm

€ 260
150 object-150

Mogelijk J. Kuijpers ges.

Mogelijk J. Kuijpers ges. - Winterlandschap - doek - 68 x 45 cm

€ 200
151 object-151

A. Vogelzang ges. (1926)

A. Vogelzang ges. (1926) - Bloemstilleven - doek - 76 x 93 cm

€ 110
152 object-152

J. de Pauw ges.

J. de Pauw ges. (St.-Nicolaas Waes 1888-1930 Velle-Tamise) - Wintergezicht - doek - 30 x 40 cm

€ 180
153 object-153

Mahonie speeltafel

Mahonie speeltafeltafel met etagere - 19e eeuw - h. 76, b. 80 en d. 41 cm

€ 160
154 object-154

Paar Japans Imari potten en vaas

Paar Japans Imari dekselpotten - 18e eeuw - en dekselvaas - h. 26 en 38 cm (beschadigd)

€ 55
155 object-155

Afrikaans voorouderbeeld

Gesneden houten voorouderbeeld - Baulé, Ivoorkust - h. 40 cm

156 object-156

Afrikaans offerbeeld

Gesneden houten offerbeeld - Senufo, Ivoorkust - h. 38,5 cm

157 object-157

1-deurs mahonie vitrinekast

1-deurs mahonie vitrinekast met ingelegde geelkoperen bies - h. 171, br. 110 en d. 43 cm

€ 400
158 object-158

Ca. 25 stuks kristallen glazen

Ca. 25 stuks kristallen glazen - gemerkt gekroonde S

€ 260
159 object-159

5-delig Boheems kristallen toiletstel

5-delig Boheems kristallen toiletstel (schilfers)

€ 85
160 object-160

Ca. 25 stuks Engels serviesgoed

Ca. 25 stuks gebloemd porseleinen serviesgoed - Royal Albert en Royal Windsor - (bonbonschaaltje bodembarst)

€ 90
161 object-161

Gebombeerde mahonie commode

Gebombeerde mahonie commode - Louis XV stijl - h. 85, br. 67 en d. 35 cm

€ 300
162 object-162

Beuken armstoel

Beuken armstoel - Louis XVI stijl - ca. 1900

€ 40
163 object-163

Gebogen eiken hoekkastje

Gebogen 2-deurs eiken hoekkastje met laden - h. 83, br. 75 en d. 47 cm

€ 500
164 object-164

Zwartgelakte houten pendule

Zwartgelakte houten pendule met inlegwerk - h. 49 cm (beschadigd)

€ 140
165 object-165

Omgeving Nicolaas Bauer (ca. 1800)

Omgeving Nicolaas Bauer (ca. 1800) - Boten op woeste zee - paneel - 33 x 41 cm

€ 130
166 object-166

Mogelijk J.W. Bilders (Utrecht 1811-1890 Oosterbeek)

Mogelijk J.W. Bilders (Utrecht 1811-1890 Oosterbeek) - Knotwilgen in landschap - paneel - 29 x 39 cm

€ 400
167 object-167

J.H. Weijns (Weyns) ges.

J.H. Weijns (Weyns) ges. (Zwolle 1864-1945 Rotterdam) - Boerenerf te Enschede - doek - 37 x 51 cm

€ 120
168 object-168

A.E. Kerling ges.

A.E. Kerling ges. (Den Haag 1862-1955 Den Haag) - Boerenerf - paneel - 65 x 54 cm

€ 90
169 object-169

Jos vd Berg ges.

Jos vd Berg ges. - Achterhuizen - doek - 50 x 70 cm

€ 110
170 object-170

C.C. Ricken ges.

C.C. Ricken ges. - Rodhondendrons in vaas - doek - 70 x 60 cm

€ 60
171 object-171

Mogelijk W.J. Weissenbruch

Mogelijk W.J. Weissenbruch (Den Haag 1864-1941 Bloemendaal) - Zeilschip op water - doek - 50 x 60 cm

€ 475
172 object-172

12 geslepen kristallen karaffen

12 geslepen kristallen karaffen - h. 30 cm (enkele stops minime schilfers)

€ 425
173 object-173

Ca. 37 stuks Arzberg serviesgoed

Ca. 37 stuks wit porseleinen serviesgoed met rode bies - Arzberg, Germany (enkele delen beschadigd)

€ 20
174 object-174

Houten schaalmodel zeilboot

Houten schaalmodel van zeilboot - h. 125 cm

€ 55
175 object-175

Houten schaalmodel van zeilboot

Houten schaalmodel van zeilboot - h. 98 cm

€ 35
176 object-176

Halfmaankastje

Mahonie halfmaankastje met jaloeziedeurtjes - h. 79, br. 89 en d. 47,5 cm

€ 260
177 object-177

P.A. (Peter) van den Braken ges.

P.A. (Peter) van den Braken ges. (Eindhoven 1896-1979 Eindhoven) - Amsterdams grachtengezicht - doek - 85 x 65 cm

€ 550
178 object-178

P.A. (Peter) van den Braken ges. (Eindhoven 1896-1979 Eindhoven) - Afgemeerde tjalk - doek - 90 x 136 cm

€ 351
179 object-179

P.A. (Peter) van den Braken ges. (Eindhoven 1896-1979 Eindhoven) - Boerderij - doek - 100 x 120 cm

€ 120
180 object-180

Zwartgelakte houten wandtafel

Zwartgelakte houten wandtafel met bronzen beslag en wit marmeren blad - h. 90, br. 96 en d. 44 cm

€ 525