Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Februari

Vintage tafel met 4 stoelen

Rechthoekige teakhouten vintage tafel met 4 stoelen - Vejle, Denmark - bladmaat 119 x 84 cm

€ 300

Eiken pottenkastje

Eiken pottenkastje - h. 72, br 57 en d. 43 cm

Etagere tafeltje

Zwartgelakte met rozenhouten Frans etagère tafeltje met marquetterie en geelkoperen beslag - ca 1900 - h. 74, br. 43 en d. 29 cm

€ 70

Wit aardewerk olifant

Wit aardewerk olifant - 1ste helft 20e eeuw - h. 28 cm

€ 70

6-lichts metalen met glazen kroon

6-lichts metalen met glazen kroon en kristallen pegels - h. 80 cm

€ 110

P. Chenet

P. Chenet - Taurus - brons - h. 28 cm

€ 400

Achille Koetschet ges. (1885)

Achille Koetschet ges. (1885) (Saint-Imier [Zwitserland] 1862-1895 Camiers) - Panorama op een stad - doek - 27 x 41 cm

€ 100

T. (Toon) Kelder ges.

T. (Toon) Kelder (Rotterdam 1894-1973 Rotterdam) ges. ('25) - Stilleven met azalea - doek (verfschilfer) - 64 x 48 cm

H.A. van Daalhoff ges.

H.A. van Daalhoff ges. (Haarlem 1867-1953 Den Haag) - Boerenerf - doek - 38,5 x 46 cm

€ 120

Onduidelijk ges. - Slachthuis - doek - 40 x 32 cm

€ 220

Onbekend - Cottage in landschap - doek - 31 x 45 cm

€ 70

H.D. Faber ges.

H.D. Faber ges. - Stadsgezicht - paneel - 16,5 x 22,5 cm

€ 110

Onbekend - Vissersvrouwen in de duinen - paneel - 17,5 x 25 cm

€ 60

L.S. monogram

L.S. monogram - Vissers aan het strand - marouflé - 22 x 30 cm

€ 55

Onduidelijk ges. - Slapende honden - paneel - 14 x 26,5 cm

€ 300

A.J. Groenewegen ges.

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn) - Landschap - board - 23,5 x 28 cm

E.W.F. Kerling sr. ges. (1916)

E.W.F. Kerling sr. ges. (1916) (Den Haag 1860-1923 Den Haag) (1916) - Oosters stadsgezicht - doek - 29 x 47 cm

G. (Georgius) Heerebaart ges.

G. (Georgius) Heerebaart ges. (1881) - (Amsterdam 1829-1915 Amsterdam) - Vissers met gezelschap in sloep - aquarel - 19 x 25 cm

€ 150

Famille rose vaas

Famille rose vaas - h. 62 cm

€ 170

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel - 18e eeuw - Ø 35 cm (randbeschadiging)

€ 30

Gesneden spekstenen beeld

Gesneden spekstenen beeld van Chinees dorp op bergwand - h. 50 cm

€ 150

Gelakt beuken dressoir

Gelakt beuken dressoir - Pietro Constantini, Italia - h. 86, br. 200 en d. 55 cm

Ovale gatelegtafel

Ovale mahonie gatelegtafel - bladmaat 184 x 47,5/143 cm

€ 300

Paar Chinese planten tafels

Paar ronde houten Chinese plantentafels met grijs marmeren blaadje - h. 80 cm

€ 200

Noten schildersezel

Noten schildersezel - h. 160 cm

€ 220

Paar glazen vazen

Paar glazen vazen in smeedijzeren houders - h. 116 en d. 36 cm

€ 140

Onbekend - Staand vrouwelijk naakt - brons op marmeren voetstuk (schilfers) - h. 50/101 cm

€ 170

Ovale uitschuiftafel

Ovale mahonie uitschuiftafel met 1 tussenblad à 60 cm - Empire-stijl - bladmaat 160 x 115 cm

€ 280

6 beuken stoelen en 2 armstoelen

6 beuken stoelen en 2 armstoelen met blauwe velours zitting

€ 300

Vleugel

Zwartgelakte houten vleugel - Belohlavek - h. 102, br. 145 en d. 175 cm

€ 700

Paar foodogs

Paar groen geglazuurde terracotta foo dogs - h. 60 cm

€ 150

2 gekleurde Makkumer schotels

Paar gekleurde Makkumer schotels met decor van aescula en gecontourneerde rand - Ø 28 cm

€ 170

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel - DPF - Ø 35,5 cm

€ 50

Glazen beker Chris Lanooy en beker H.P. Berlage

Blauw glazen beker - Chris Lanooy, Leerdam (krasjes) - paars glazen beker - Ovata, H.P. Berlage, Leerdam (schilfers en glascorrosie) en paars geïrisseerd glazen vaasje - h. 13 en 11 cm

€ 60

Biscuit Lipizaner

Biscuit steigerende Lipizaner hengst - Pamela du Boulay, Levade - h. 25 cm (inclusief echtheidscertificaat)

€ 60

Ivoren beeld van Chinese man

Gesneden ivoren beeld van Chinese man - ca. 1900 - h. 8,5 cm (gebarsten)

€ 55

Blauw Chinees schoteltje

Blauw Chinees schoteltje en vaas - Ø 15,5 en h. 26 cm

€ 625

Amsterdams bonte kom

Amsterdams bonte kom - 18e eeuw - Ø 15 cm

€ 120

Bol zakhorloge

Bol zakhorloge aan bronzen houder - h. 25 cm

€ 130

Gekleurde Delftse vaas

Gekleurde Delftse vaas met Perzisch decor - DPF - h. 31 cm

€ 65

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt - "De vriendinnen" - brons (nagietsel) - h. 22 cm

€ 475

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (3 kopjes en 1 schoteltje beschadigd)

€ 200

Blauw Chinese dekselvaas

Blauw Chinese dekselvaas - 18e eeuw - h. 30 cm (barst en deksel beschadigd)

€ 35

Paar blauw Chinese borden

Paar blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfers)

€ 50

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel met Chinoiserie decor - 17e eeuw - Ø 35,2 cm (gerestaureerd)

€ 200

Paar bronzen visitekaarthouders

Paar bronzen visitekaarthouders - h. 25,5 cm

€ 70

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt - "Truus met geheven armen" - brons (nagietsel) - h. 21 cm

€ 550

3 blauw Chinese bibelots

3 blauw Chinese bibelots - 18e eeuw - h. 4,5 tot 6 cm (1 beschadigd)

€ 105

Gesneden ivoren Guanyin

Gesneden ivoren Guanyin - ca. 1900 - h. 15 cm

€ 100

Tabaksdoos

Rechthoekige gegraveerde koperen met geelkoperen tabaksdoos - h. 3, br. 16,5 en d. 5 cm (gesoldeerd aan scharnier)

€ 50

Tabaksdoos

Ovale geelkoperen tabaksdoos met gravering van Dordrecht - h. 3, br. 15 en d. 6 cm

€ 130

Gesneden ivoren Japanse groep

Gesneden ivoren Japanse groep van figuren op rots - ca. 1900 - h. 19 cm

€ 280

Mangreb

Mangreb - Zittende vrouw met vogeltje - brons (Weens gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 20/22,5 cm

€ 625

Gesneden ivoren Chinese wijsgeer

Gesneden ivoren Chinese wijsgeer op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 20/24,5 cm

€ 150

4 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

4 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (3 kopjes en 2 schoteltjes beschadigd)

€ 60

7 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

7 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes - 18e eeuw (meerdere delen beschadigd)

€ 180

Wit porseleinen vaas

Wit porseleinen vaas met polychroom bloem beschildering - Meissen - h. 14 cm

€ 20

Geelkoperen dekseldoosje

Geelkoperen dekseldoosje met miniatuur damesportret - Ø 8 cm

€ 110

Rechthoekig spiegeltje

Rechthoekig spiegeltje in houten lijst met marqueterie - 35 x 29 cm

€ 300

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand atelierstempel

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand verso atelierstempel (Krefeld 1929-2006 Keulen) - Portret van elegante dame - paneel - 15 x 12 cm

€ 675