Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Maart

Engels klepbureau

Mahonie Engels klepbureau - 18e eeuw - h. 110, br. 103 en d. 51 cm

€ 150

Zwartgelakte houten schoorsteenklok

Zwartgelakte houten schoorsteenklok met boulle front - ca. 1880 - h. 28 cm

€ 140

Paar gekleurde porseleinen vazen

Paar gekleurde porseleinen vazen gedragen door bronzen putti - h. 27 cm

€ 220

Majolica schenkkan

Grote gekleurde majolica schenkkan - F. Bianchi, Napoli Chiatamone nr. 8 - h. 104 cm (handvat gelijmd)

€ 100

Onbekend (Engeland, 19e eeuw)

Onbekend (Engeland, 19e eeuw) - Vissers op het strand - doek - 26 x 38 cm

€ 100

H.A. van Daalhoff ges.

H.A. van Daalhoff ges. (Haarlem 1867-1953 Den Haag) - Landhuis tussen de bomen - doek - 40 x 56 cm

Jan Deij ges.

Jan Deij ges. - Schapen bij kooi - doek - 30 x 40 cm

€ 100

M.A. Mees ges.

M.A. Mees ges. - Koeien in landschap met molen - doek - 35,5 x 43 cm

€ 75

L. (Lambert) Jansen ges. (1969)

L. (Lambert) Jansen ges. (1969) (Amsterdam 1891-1965 Amsterdam) - Stilleven - doek - 40 x 50 cm

€ 50

Milo

Milo - Ballerina - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 27/32 cm (nagietsel)

€ 140

Vuurvergulde bronzen pendule

Vuurvergulde bronzen pendule met bekroning van herderinnetje - 2e helft 19e eeuw - h. 39 cm

€ 250

Herend dekselvaas en vaas

Apponyi oranje porseleinen dekselvaas en vaas met oren - Herend - h. 37 en 21,5 cm

€ 110

Mahonie klepbureau

Mahonie klepbureau met 3 laden in dubbelgebogen onderkast - 18e eeuw - h. 110, br. 120 en d. 60 cm

€ 250

Polychroom en gesneden houten beeld

Polychroom en gesneden houten beeld van Ganesha - h. 43 cm ( beschadigd)

€ 70

Wit marmeren piedestal

Wit marmeren piëdestal - h. 81 en Ø 31 cm

€ 110

Paar noten piedestals

Paar 1-deurs noten piëdestals met marmeren blaadje - h. 88, br. 31 en d. 31 cm

€ 800

Fratin

Fratin - Frans I, Koning van Frankrijk- - brons - h. 120 cm (degen gelijmd)

Famille verte vaas

Famille verte vaas met decor van krijgers - 19e eeuw - h. 30 cm (beschadigd)

€ 467

Milo

Milo - Panda - brons op marmeren voetstuk - h. 7,5/14,5 cm (nagietsel)

€ 100

Engelse schoorsteenklok

Mahonie Engelse schoorsteenklok met intarsia - h. 36 cm

€ 90

Claude

Claude - Hurkend vrouwelijk naakt - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 16/27,5 cm (nagietsel)

€ 110

Melk en bloed vaas

Melk en bloed vaas op houten sokkel - h. 23,5/29 cm (schilfer)

€ 150

Empire secretaire

Eiken Empire secretaire - h. 153, br. 100 en d. 49 cm (beslag incompleet)

€ 240

2 diverse Afrikaanse collages

2 diverse Afrikaanse collages van vlinders - 38 x 24 cm

€ 14

Blauw Chinees bord en schotel

Blauw Chinees bord en schotel met decor van koekoek bij zijn huisje - 18e eeuw - Ø 22,5 en 28,5 cm (schilfertjes en schotel gelijmd)

€ 45

Paar Sancai papegaaien

Paar geglazuurde aardewerk Sancai papegaaien - h. 25 cm

€ 80

4 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes

4 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes - 18e eeuw (2 kopjes schilfer, 1 kopje en 1 schoteltje barst)

€ 120

Blauw Chinese klapmuts

Blauw Chinese klapmuts - 18e eeuw - Ø 16 cm (gerestaureerd)

€ 60

4 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes met gecontourneerde rand - Kangxi (schilfertjes, 1 kopje en 2 schoteltjes beschadigd)

€ 65.535

Onbekend (19e eeuw) - Elegante dame - brons op zwartgelakt voetstuk - h. 22/28,5 cm

€ 65

Antieke glazen zaadfles

Antieke groene glazen zaadfles - h. 24 cm

€ 160

2 porseleinen groepjes

2 porseleinen groepjes van spelende kinderen - Hutschenreuther - h. 12 en 14,5 cm (1 duim gebroken)

€ 50

Gekleurd porseleinen

Gekleurd porseleinen beeld - ''The orange lady'' - Royal Doulton - h. 22 cm

€ 120

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met oesters - paneel - 24 x 30 cm

€ 100

Glazen vaas

Glazen vaas - Daum, France - h. 20 cm

€ 30

5 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 2 kopjes en 1 schoteltje barst)

€ 65.535

5 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes - 18e eeuw (4 kopjes en 3 schoteltjes beschadigd

€ 130

Paar opaline glazen vazen

Paar opaline glazen vazen met emaille beschildering - h. 23,5 cm

€ 40

Milo

Milo - Hurkende man - brons (gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 11/24 cm (nagietsel)

€ 90

Tibetaanse liggende Boedha

Bronzen Tibetaanse liggende Boedha - h. 10 cm

€ 110

8-kantige Chinees Imari theebus

8-kantige Chinees Imari theebus - 18e eeuw - met zilveren montuur en dop van later datum - h. 13,5 cm (schilfertjes waarvan 1 uitlopend in barst)

€ 100

8-kantige Amsterdams bont theebus

8-kantige Amsterdams bont theebus - 18e eeuw - h. 10,5 cm (schilfer aan onderzijde)

€ 150

Paar gelobde blauw Chinese schoteltjes

Paar gelobde blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 15 cm (schilfertjes)

€ 238

Gegraveerd benen dekseldoosje

Gegraveerd benen dekseldoosje - h. 4 cm

€ 160

Gesneden benen inro

Gesneden benen inro in vorm van dekselmand met eenkhoorntjes - h. 6 cm

€ 55

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand init.

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand init. (Krefeld 1929-2006 Keulen) - Allerzielen - paneel - 18 x 24 cm

€ 50

Barglobe

Barglobe - h. 90 cm

€ 220

1-deurs Biedermeier vitrinekast

1-deurs mahonie Biedermeier vitrinekast - h. 187, br. 104 en d. 49 cm

€ 95

Damesbureau

Mahonie met noten damesbureau en bronzen beslag - Louis XV stijl - h. 30, br. 70 en d. 46 cm

€ 80

Meissen serviesgoed

8 porseleinen kopjes, 8 schotels, 14 bordjes, melkkan en suikerpot met beschildering van roos - Meissen (1 schoteltje randbeschadiging)

€ 300

5 bietenrode Herend bloempotten

5 diverse bietenrode porseleinen bloempotten - Herend - h. 10,5 tot 14 cm (1 met bodembarst)

€ 190

Houten schaalmodel van zeilboot

Houten schaalmodel van zeilboot - h. 60 cm

€ 30

Debut

Debut - Panter - brons op marmeren voetstuk - h. 20/24 cm en lengte 53 cm (nagietsel)

€ 340

Paar Japans Imari kommen

Paar Japans Imari kommen - 18e eeuw - Ø 18,5 cm (barsten)

€ 65

2-deurs Willem III bonheur

2-deurs mahonie Willem III bonheur met vitrine opstand en schrijflade - h. 167, br. 105 en d. 52 cm (1 zuiltje gelijmd)

€ 50

Royal Albert serviesgoed

7 gekleurd porseleinen kop en schotels en roomstel - Old Country Roses, Royal Albert

€ 60

Divers blauw Chinees

4 blauw Chinese kommen, 2 kopjes, 4 schoteltjes, vaas, bordje en gekleurde Chinese theepot - h. tot 19 cm (beschadigd)

€ 40

Theetafel

Rechthoekige eiken theetafel - Chippendale stijl - h. 76, br. 74 en d. 50 cm

€ 150

Paar famille verte vazen

Paar famille verte vazen - h. 39 cm

€ 280

Kolompendule

Zwart gelakte houten kolompendule met bronzen montuur - ca. 1880 - h. 50 cm

€ 130