Voorjaarsveiling Kunst & Antiek 2018

A.J. Lamme (Dordrecht 1812-1900 Berg en Dal)

Interieur met schaakspelers - 72,5 x 61,5 cm - ges l.o.

€ 5.250

Mogelijk Frans van Mieris

Muziekles - paneel - 44 x 34 cm

€ 15.500

Ph.L.J.F. Sadée (Den Haag 1837-1904 Den Haag)

Uitgaan van de kerk - papier op paneel - 36 x 30 cm - init. en gedat. (juli 1866) r.o.

Mogelijk H.G. ten Hoet (Amsterdam 1855-1928 Nunspeet)

Rustende ruiter - paneel - 40,5 x 21,5 cm - sign. resten l.o.

€ 300

W.C. Nakken (Den Haag 1835-1926 Den Haag)

Rustende paarden bij houtschuur - aquarel - 38 x 50 cm - ges. en gedat. (1908) r.o.

€ 700

Figuren bij hooiwagen in weiland - papier op paneel - 30,5 x 48 cm - ges. r.o.

H.J.H. Burgers (Huissen 1834-1899 Parijs)

Meisje met fluit bij beeld van faun - doek - 46 x 32 cm - ges. r.o.

De geliefden - doek - 46 x 32 cm - ges. r.o.

G. Henkes (Delfshaven 1844-1927 Rotterdam)

Aardappelschillende boerin - doek - 37 x 27 cm - ges. r.b.

Omgeving W. Maris Jbzn.

Meisjesportret - papier - 19,5 x 15 cm

€ 110

C. Westerbeek (Sassenheim 1844-1903 Den Haag)

Koeien bij beekje - 60 x 82 cm - ges. en gedat. (1903) r.o.

€ 1.275

Hollandse school (20e eeuw)

"Herfst" - marouflé - 32,5 x 30 cm

€ 200

Joh. Helder (Ten Boer 1842-1913 Utrecht)

Vissersman - paneel - 26 x 22,5 cm - ges. en gedat. (1899) r.o.

€ 240

Europese school (19e eeuw)

Boerenerf - doek (schilfers) - 40 x 65 cm - onduidelijk gesigneerd r.o.

Mogelijk B.J. Blommers (Den Haag 1845-1914 Den Haag)

Dorsende boeren op erf - doek - 29,5 x 44 cm

B.J. Blommers (Den Haag 1845-1914 Den Haag)

Gezin in boereninterieur - doek - 41 x 49 cm - ges. r.o.

€ 2.800

Gezin in boereninterieur - aquarel - 55 x 72 cm - ges. r.o.

€ 1.850

F. (Ferdinand) C. Sierig (Den Haag 1839-1905 Den Haag)

Moeder met kind in boereninterieur - paneel - 25,5 x 18 cm - ges. r.o.

Boerengezin bij stookplaats - paneel - 44 x 33 cm

€ 600

De brief - doek (beschadigd) - 87 x 72 cm - ges. l.o.

Onbekend (18e/19e eeuw)

Badende figuren in landschap - doek - 84 x 90 cm

€ 450

Toegeschreven aan J.H. Boshamer (Dordrecht 1775-1859 Dordrecht)

Schepen op woelige zee - paneel - 46 x 66 cm - ges. r.o.

Onbekend (18e eeuw)

Herder met vee bij drenkplaats in de sfeer van W. Romeyn - doek - 40 x 50 cm

€ 400

Onbekend (17e/18e eeuw)

Rustende herder bij vee in landschap - doek (ovaal) - 32,5 x 40,5 cm

I. (Isaac) de Moucheron (Amsterdam 1667-1744 Amsterdam)

Figuren in glooiend parklandschap - doek - 55 x 43,5 cm

€ 1.025

Onbekend (18e eeuw)

Interieur met figuren - doek - 46,5 x 37,5 cm

Europese school (18e eeuw)

Pastorale voorstelling - paneel - 38 x 30 cm

C. (Cornelis) van Essen (werkzaam in Amsterdam 1690-1720)

Rustende figuren bij herberg - paneel - 30 x 38 cm - ges. l.o.

D.J. Dongen (18e eeuw)

Diana en Cupido - paneel - 39 x 30,5 cm - ges. en gedat. (1770) r.o.

€ 400

Omgeving van Pieter de Bloot (Rotterdam 1601-1658 Rotterdam)

Boerengezelschap - paneel - 34 x 46,5 cm

€ 800

W. (Willem) van Nieuland (Antwerpen 1584-1635 Antwerpen)

''A capriccio view of Rome, showing the campo Vaccino and the therme of Tito'' - paneel - 49,5 x 64,5 cm (herkomst: collectie Hrh Prinses Christina van Oranje Nassau)

€ 6.000

K. (Karel) Breydel (Antwerpen 1678-1733 Antwerpen)

Pendant van veldslag tussen Turken en Oostenrijkers nabij Wenen - koper (2x) - 47 x 57,5 cm - ges. (C. Breijdel) r.o. en l.o. - (herkomst: Kunsthandel C. Nijstad, Lochem 1975, Privecollectie Nederland 1975-1999, veiling Sotheby's Amsterdam 1999, veiling Lempertz Keulen 2016)

€ 10.500

Omgeving M. Schouman (Dordrecht 1770-1848 Breda)

Zeegezicht met schepen - paneel - 34 x 45 cm - ges. r.o.

€ 1.125

Onbekend (18e/19e eeuw)

Jachtstilleven naar Jan Weenix - doek - 50 x 78 cm

€ 300

Omgeving David Teniers de Oudere (Antwerpen 1582-1649 Antwerpen)

Boerengezelschap in dorp - doek - 65,5 x 81 cm

Naar Rubens (19e eeuw)

Naar Rubens - Aanbidding der herders - paneel (schilfers) - 73 x 104 cm

Onbekend (18e eeuw)

Maria met kind - doek - 80 x 84 cm

J. (Jacques) van de Kerckhoven (1637-1712)

Jonge duiven bij jachttroffee van patrijzen en haas - doek - 100 x 81 cm

€ 4.000

Navolger van Jan Victors (Amsterdam 1619-1676 Oost-Indië)

Bijbels tafereel - paneel - 58 x 83 cm

Onbekend (ca. 1700)

Damesportret - doek - 62 x 51 cm

€ 10.750

Onbekend (18e eeuw)

Herenportret - doek - 61 x 57 cm

Vermoedelijk R.J.F. (Robert Jacques Francois) Lefevre (1755-1830)

Portret van Baron Johann de Trappe Ehrenschild, Directeur de Poste au service du princ de Turin et Paris en Barones Sophie de Trappe Ehrenschild - paneel - 50 x 40 cm

Onbekend (19e eeuw)

Stilleven met fruit en kreeft - paneel - 34,5 x 46,5 cm

€ 1.550

A. Schreuder (19e/20e eeuw)

Bloemstilleven - paneel - 23 x 19 cm - init. r.o.

€ 550

Onbekend (18e eeuw)

Madonna met kind - marouflé (verfschilfers)- 27 x 22,5 cm

€ 300

F.A. van Loon (18e/19e eeuw)

Schepen op het IJ met Amsterdams stadsgezicht - doek - 57 x 85,5 cm - ges. r.o. (herkomst: Prof. Doctor Otto Lanz, Amsterdam)

€ 3.500

C.J. Snoeijerbosch (Zutphen 1891-1975 Amersfoort)

Mansportret naar Frans Floris - paneel - 58 x 46 cm

€ 300

Onbekend (19e eeuw)

Portret van Heilige - paneel - 20 x 15,5 cm

€ 100

Onbekend (19e eeuw)

Portret van Heilige - paneel - 19 x 15,5 cm

€ 100

Onbekend (18e eeuw)

Biddende monnik - paneel - 62 x 45 cm

€ 500

Omgeving Palamedes Palamedesz. (Londen 1607-1638 Delft)

Rustende ruiters in landshap - metaal - 29,5 x 39,5 cm

€ 500

T. (Theo) Hanrath (Amsterdam 1853-1883 Amsterdam)

Aardappelrooiers - doek - 73 x 136 cm - ges l.o.

€ 4.200

M.W. Gerretsen (Zutphen 1848-1909 Voorburg)

Damesportret - doek - 78 x 60 cm - ges. en gedat. (1877) l.o.

J.W.H. (Willem) Witjens (Den Haag 1884-1962 's-Hertogenbosch)

"Turners Hill Sussex" - doek - 85 x 115 cm - ges. en gedat. (1953) r.o.

€ 220

L. (Leon) Richet (Solemnes 1843 - Fontainebleau 1907)

Molen in Barbizon - doek - 89 x 117 cm - ges. l.o.

P. Stortenbeker (Den Haag 1828-1898 Den Haag)

In de duinen bij Wassenaar - doek - 66 x 129 cm - ges. r.o.

€ 1.425

E. (Ernst) Muller-Schönefeld (Leipzig 1867-1944)

Twee breiende vrouwen zittend op tuinbank - doek - 110 x 116 cm - ges. l.o.

€ 1.100

Meisjes in open veld bij avondgloed - doek - 50 x 60 cm - ges. r.o.

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand (Krefeld 1929-2006 Keulen)

Plattelandsdorpje - doek - 24 x 30 cm - ges l.o. (afgebeeld pag. 19 van bijgevoegde biografie)

€ 250

Elegante lezende vrouw in park - paneel - 13 x 16 cm - ges. r.o.

€ 1.900