Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Mei/juni 2018

3-kantig mahonie bijzettafeltje

3-kantig mahonie Frans bijzettafeltje met geelkoperen randen en 3 uitklapbare kleppen - ca. 1900 - h. 73 en bladmaat 38 x 38 cm

Hamerprijs
€ 140

Mahonie penantkast

Mahonie penantkast met jalouziedeurtjes en 2 laden - Louis XVI-stijl - h. 83, br. 90 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 120

Gepatineerd zinken pendule

Gepatineerd zinken pendule van panter bij waterval waarin elektrische verlichting - h. 65 cm

Onduidelijk ges. - Volendams vissersportret - doek - 40 x 30 cm

Hamerprijs
€ 70

Heesakkers ges.

Heesakkers ges. - Bloemstilleven op plint - doek - 70 x 50 cm

Hamerprijs
€ 380

Patkan ges.

Patkan ges. - Dobbelaars - doek - 70 x 90 cm

Hamerprijs
€ 500

N. Laceur ges. (geb. 1967)

N. Laceur ges. (geb. 1967) - "Bloemenpracht" - doek - 61 x 51 cm (met certificaat)

Hamerprijs
€ 220

2 roodgekleurde gesneden ivoren Chinese schaakstukken

2 roodgekleurde gesneden ivoren Chinese schaakstukken op drakenbal - ca. 1900 - h. 15,5 en 16 cm (1 beschadigd)

Hamerprijs
€ 90

Oosterse wijsgeer

Polychroom en gesneden houten Oosterse wijsgeer - h. 20 cm

Hamerprijs
€ 70

Bruine persglazen vaas

Bruine persglazen vaas met bloemverdeler - h. 16,5 cm

Hamerprijs
€ 30

Afrikaans dubbelfiguur

Afrikaans dubbelfiguur - Hemba, Congo - h. 29,5 cm

Madonna met kind

Pia Manu - Madonna met kind - aardewerk wandreliëf - h. 62 cm

Hamerprijs
€ 45

Madonna met kind

Pia Manu - Madonna met kind - aardewerk wandreliëf - h. 41 cm

Hamerprijs
€ 25

Geglazuurde aardewerk wijwaterkan

Geglazuurde aardewerk wijwaterkan - W. Harzig - h. 26 cm

Hamerprijs
€ 35

Celadon grafkruik en kommetje

Celadon grafkruik en kommetje - h. 16 en Ø 13 cm (kom barsten)

Hamerprijs
€ 55

17 glazen

7 wijnglazen, 7 likeurglazen en 3 waterglazen - Servies B, K.P. C. de Bazel, Leerdam (1 met miniem schilfertje)

Hamerprijs
€ 150

Chateaux de Seguin 2006

Fles wijn in kist met kurkentrekker, stop, schenktuit en flessenring - Chateaux de Seguin, Grand Vin de Bordeaux 2006

Hamerprijs
€ 60

Glazen spijkervaasje en schaaltje

Glazen spijkervaasje en schaaltje - Leerdam - h. 9,5 en Ø 17,5 cm

Hamerprijs
€ 25

IJzeren sculptuur

IJzeren sculptuur - h. 21,5 cm

Hamerprijs
€ 15

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges.

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Stoomschip in haven - papier op paneel - 14 x 18 cm

Hamerprijs
€ 450

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Stoomschip in haven - marouflé - 12 x 16 cm

Hamerprijs
€ 260

Clos La Fleur Figeac

Fles wijn - Clos La Fleur Figeac, Saint-Emilion

Hamerprijs
€ 25

2-deurs Drents kabinet

2-deurs mahonie Louis XVI Drents kabinet - ca. 1800 - h. 260, br. 203 en d. 66 cm

Hamerprijs
€ 170

Antieke Groninger staartklok

Antieke meekrapkleurige eiken Groninger staartklok met bruidskrans - h. 173 cm (1 ruitje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 280

Mahonie wandtafel

Mahonie wandtafel met 3 laden - 18e eeuw - h. 72, br. 79 en d. 45,5 cm

Hamerprijs
€ 100

Onbekend - Stadsgezicht met schoenenlapper naar A. de la Riviere - doek - 45 x 35 cm

Hamerprijs
€ 250

Hoffman ges. (1933)

Hoffman ges. (1933) - Processie - doek - 38 x 40 cm

Hamerprijs
€ 525

Onbekend - IJspret naar A. Schelfhout - paneel - 36 x 48 cm

Hamerprijs
€ 280

Zwartgelakte houten bijouteriekist

Zwartgelakte houten bijouteriekist met inlegwerk - h. 13, br. 33 en d. 25 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 40

Engels serveerplateau

Rond eiken Engels serveerplateau zgn. Lazy Susan - h. 18 en Ø 60 cm

Hamerprijs
€ 410

Hindelopen schooltas

Hindelopen schooltas - h. 43 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 45

Grenen bibliotheektrapje

Grenen bibliotheektrapje - h. 68 cm

Hamerprijs
€ 110

Wit albasten tafelschemerlamp

Gesneden wit albasten tafelschemerlamp - h. 65 cm

Hamerprijs
€ 25

1-deurs mahonie vitrinekast

1-deurs mahonie vitrinekast met bronzen beslag - h. 112, br. 120 en d. 42 cm

Hamerprijs
€ 200

Paar famille verte potten

Paar famille verte potten - 20e eeuw - h. 20 cm (1 gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 95

Schuitema fauteuil

Kersenhouten fauteuil bekleed met donkerblauwe bewerkte stof - Schuitema & Zonen

Hamerprijs
€ 150

Schuitema armstoel

Kersenhouten armstoel bekleed met geruite stof - Schuitema & Zonen

Hamerprijs
€ 135

Schuitema salontafel

Vierkante kersenhouten salontafel - Schuitema & Zonen - bladmaat 112 x 112 cm

Hamerprijs
€ 242

2-delige Schuitema bijzettafel

2-delige kersenhouten bijzettafel - Schuitema & Zonen - bladmaat 51 x 51 en 125 x 35 cm

Hamerprijs
€ 380

Porseleinen vaas

Porseleinen vaas met bloembeschildering en vergulde bies - Meissen - h. 16,5 cm

Hamerprijs
€ 25

Rijkgesneden kokosnoot

Rijkgesneden kokosnoot - h. 10,5 cm

Hamerprijs
€ 35

Chinees Imari bord

Chinees Imari bord - 18e eeuw - Ø 22 cm

Hamerprijs
€ 55

Paar blauw Chinese schotels

Paar blauw Chinese schotels met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 27 cm(schilfers en 1 met barsten)

Hamerprijs
€ 190

Mogelijk W.G.F. Jansen ges.

Mogelijk W.G.F. Jansen ges. (1871-1949) - Boer met kar op landweg - paneel - 23,5 x 20 cm

Hamerprijs
€ 300

Onbekend - Mediterraans zeegezicht - paneel - 10 x 15 cm

Hamerprijs
€ 55

6 bowlglazen

6 bowlglazen - A.D. Copier, Leerdam

Paar bronzen Japanse vazen

Paar bewerkte bronzen Japanse vazen - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 100

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Mansportret - paneel - 9,5 x 4 cm

Hamerprijs
€ 25

Gekleurd porseleinen beeldje van mopshond

Gekleurd porseleinen beeldje van mopshond - h. 15,5 cm

Hamerprijs
€ 20

Blauw Chinees roomkannetje

Blauw Chinees roomkannetje - 18e eeuw - h. 9 cm

Hamerprijs
€ 65

Chinees Imari kopje en 2 schotels

Chinees Imari kopje en 2 schoteltjes - 18e eeuw (1 schoteltje barstje)

Hamerprijs
€ 60

2 betelnoot-krakers

2 diverse metalen betelnoot-krakers

Hamerprijs
€ 60

2 diverse famille verte schoteltjes

2 diverse famille verte schoteltjes met caffe au lait onderzijde - Kangxi - Ø 13 cm ( 1 gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 90

4-delig tinnen koffieservies

4-delig tinnen koffieservies - Chris van der Hoef, Gero - h. 8,5 tot 18 cm (koffiepot klein deukje aan onderzijde)

Hamerprijs
€ 14

3 diepe famille rose borden

3 diepe famille rose borden - 18e eeuw - Ø 20 cm (barsten)

Hamerprijs
€ 75

Oranje persglazen plaquette

Oranje persglazen plaquette - "Le Roy Albert I" - 18 x 13,5 cm

Hamerprijs
€ 46

Blauw Chinees aster bord

Blauw Chinees aster bord - 18e eeuw, Cheng Hua gemerkt - Ø 22 cm (minieme schilfertjes)

Hamerprijs
€ 110

4 Japans Imari kopjes en 4 schoteltjes

4 Japans Imari kopjes en 4 schoteltjes - 18e eeuw

Hamerprijs
€ 115

6 Chinees Imari kopjes en 3 schoteltjes

6 Chinees Imari kopjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw (schilfers, 1 kopje en 1 schoteltje barst)

Hamerprijs
€ 260

Gekleurd Chinees beeldje van moeder met kind

Gekleurd Chinees beeldje van moeder met kind - 20 eeuw - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 110