Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling september

Miniatuur 2-deurs noten glazenkast

Miniatuur 2-deurs noten glazenkast met 4 laden in gebogen onderkast - h. 95, br. 62 en d. 22 cm

Ovale blauwe porseleinen schaal

Ovale blauwe porseleinen schaal met beschildering van bloemen en vogels, vergulde biezen in verguld bronzen montuur - Sevrès - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 360

Madonna met kind

Gematteerd glazen Madonna met kind - Stef Uiterwaal, Leerdam - h. 36,5 cm

Hamerprijs
€ 105

Met diverse houtsoorten ingelegd kistje

Met diverse houtsoorten ingelegd kistje - h. 13, br. 25,5 en d. 17 cm

Hamerprijs
€ 35

Frans draaiwerkje

Gesneden ivoren met ebbenhouten Frans draaiwerkje op zwartgelakte houten voet - 19e eeuw - h. 16/21cm (gelijmd en beschadigd)

Gesneden houten narrenklok

Gesneden houten narrenklok - J. Combe, Pithiviers - h. 98 cm

Rijkgesneden noten buffetkast

Rijkgesneden 5-deurs noten buffetkast met 4 laden, opstand en grijs marmeren blad - ca. 1880 - h. 277, br. 182 en d. 72 cm (blad gelijmd)

Hamerprijs
€ 340

Blauw Chinese bloempot

Blauw Chinese bloempot - Ø 38,5 cm (randschilfer)

Hamerprijs
€ 75

Gesneden ivoren okimono

Gesneden ivoren okimono van zittende man op wolk - Japan - 19e eeuw - h. 32 cm (enkele beschadigingen)

Hamerprijs
€ 175

4 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

4 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes - Kangxi (1 kopje schilfer, 1 kopje barst en 1 kopje beschadigd)

Hamerprijs
€ 311

4 blauw Chinese schoteltjes

4 blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand en decor van lange lijs - Kangxi - Ø 10,5 cm (1 met barst en 1 beschadigd)

Hamerprijs
€ 200

Gesneden ivoren okimono

Gesneden ivoren okimono van zittende figuren - ca. 1900 - h. 5 cm

Hamerprijs
€ 150

Onbekend - Zittende bulldog - brons - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 55

2 ovale zilveren plaquettes

2 ovale zilveren plaquettes in houten lijst met verguld bronzen montuur - 4 x 5 / 8,5 x 9,5 cm

Hamerprijs
€ 100

5 lowestoft borden

5 lowestoft borden met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 23 cm (randrestauraties)

Hamerprijs
€ 115

Gesneden ivoren Indiase god

Gesneden ivoren Indiase god op houten voetstuk - ca. 1920 - h. 13/17 cm

Gesneden ivoren Indiase god

Gesneden ivoren Indiase god

Gesneden ivoren Indiase god op houten voetstuk - ca. 1920 - h. 12,5/17 cm

Hamerprijs
€ 70

Gesneden ivoren heks op bezem

Gesneden ivoren heks op bezem in houten lijstje - ca. 1920 - 16 x 16 cm

Hamerprijs
€ 16

Rijkbewerkte bronzen armstoel

Rijkbewerkte bronzen armstoel met bewerkte rode bekleding

Hamerprijs
€ 1.275

Paar sang de boeuf vazen

Paar sang de boeuf vazen - h. 60,5 cm

Hamerprijs
€ 160

Onbekend - IJsvermaak naar J.M.H. ten Kate - doek - 50 x 63 cm

Hamerprijs
€ 300

H.A.C. Bogman ges.

H.A.C. Bogman ges. (Den Haag 1890-1975 Den Haag) - Stadsgezicht met gracht - doek - 18 x 24 cm

Hamerprijs
€ 150

Toegeschreven aan Rudolfus Lauwerer

Toegeschreven aan Rudolfus Lauwerer - Figuren in heuvelachtig landschap - paneel (barst) - 27 x 35,5 cm

Houten schoorsteenklok

Houten schoorsteenklok met bronzen montuur en Boulle beschildering - h. 77 cm

1-deurs penantkast

1-deurs mahonie penantkast - Louis XVI stijl - h. 82, br. 87 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 130

Gekleurd porseleinen beeld

Gekleurd porseleinen beeld van meisje met mand - Lladro - h. 28 cm

Hamerprijs
€ 51

Biedermeier naaitafeltje met intarsia

Palissander Biedermeier naaitafeltje met intarsia - h. 74, br. 52 en d. 42 cm

Hamerprijs
€ 111

Meissen kop en schotels

11 porseleinen kopjes en 10 schoteltjes met beschildering van roze rozen - Meissen (2 kopjes en 2 schoteltjes schilfer)

Boek

Boek - "Katechismus der natuur" deel II en deel IIII - J.F. Martinet - 1778 en 1779 - Johannes Allart, Amsterdam

Hamerprijs
€ 31

2 gekleurd porseleinen beeldjes van elegant paar

2 gekleurd porseleinen beeldjes van elegant paar - Passau - h. 23 cm (vingers dame beschadigd)

Hamerprijs
€ 80

Rechthoekig rozenhouten theekistje

Rechthoekig rozenhouten Louis XVI theekistje - h. 11, br. 19 en d. 10,5 cm

Hamerprijs
€ 160

Gekleurd porseleinen inktstel

Gekleurd porseleinen inktstel met geelkoperen montuur - Sevrès - h. 12,5, br. 18 en d.18 cm

Hamerprijs
€ 91

4 gelakte houten stoelen

4 gelakte houten stoelen met gevlochten zitting - vermoedelijk Horrix, Den Haag

Hamerprijs
€ 60

Biedermeier tafel

Ovale mahonie Biedermeier tafel - bladmaat 127 x 78 cm

Hamerprijs
€ 40

Japans samoerai pak

Japans samoerai pak

Hamerprijs
€ 1.350

G.J. Bos ges.

G.J. Bos ges. (Utrecht 1860-1943 Zutphen) - Meisjesportret - paneel - 28 x 22,5 cm

Hamerprijs
€ 60

Henk Munnik ges. (1938)

Henk Munnik ges. (1938) - Stilleven met vissen - doek - 38 x 46 cm

Hamerprijs
€ 151

Onbekend - Figuren in heuvellandschap - paneel - 63 x 79 cm

P.J. Strahn ges.

P.J. Strahn ges. (1904-1997) - Jongetje met geiten - doek - 40 x 30 cm

Hamerprijs
€ 61

G.J.A. van Luppen ges.

G.J.A. van Luppen ges. (Antwerpen 1834-1891Antwerpen) - ''Bucherons a Loeuvre'' - karton - 27 x 39 cm

Hamerprijs
€ 75

H.J. van Langen ges.

H.J. van Langen ges. (1874-1964) - Pijprokende boer bij haard - marouflé - 24 x 18 cm

Hamerprijs
€ 75

E.E.G. van der Ven ges.

E.E.G. van der Ven ges. ('s-Hertogenbosch 1866-1944 Laren) - Stilleven met Zinnia's - doek - 28,5 x 28 cm

Hamerprijs
€ 60

C.A. van der Willigen ges.

C.A. van der Willigen ges. (Haarlem 1850-1931 Laren) - "Stadje aan de Fransche kust" - board - 18 x 32 cm

Hamerprijs
€ 120

Onbekend - Landschap met figuren - papier op paneel - 29 x 37 cm

Marmeren schoorsteenklok

Marmeren schoorsteenklok - Lurasco Frere, Amsterdam - ca. 1880 - h. 38 cm

Hamerprijs
€ 55

Wit marmeren dekselvaas

Wit marmeren dekselvaas met bronzen montuur - h. 60 cm

Hamerprijs
€ 120

Eiken Engelse ladekast

Eiken Engelse ladekast - 18e eeuw - h. 88, br. 108 en d. 49 cm

Hamerprijs
€ 340

Gekleurd porseleinen beeld van hond

Gekleurd porseleinen beeld van hond - Pfeffer Gotha - h. 25,5 cm (oor en staart gerestaureerd)

Gekleurde aardewerk tafelolielamp

Gekleurde aardewerk tafelolielamp met bronzen montuur en goudbeschilderde opaline glazen bol - h. 78 cm

Hamerprijs
€ 150

6 geslepen kristallen wijnglazen

6 geslepen kristallen wijnglazen met wapengravering en 8 glazen likeurglaasjes

Hamerprijs
€ 75

Gekleurd porseleinen koffie- thee servies

Gekleurd Frans porseleinen koffie- theeservies bestaande uit: koffiepot, theepot, spoelkom, suikerpot, melkkan, 8 kopjes en 12 schoteltjes (oor melkkan gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 110

Geelkoperen met schildpadden zakhorloge

Geelkoperen met schildpadden klokje met secondewijzer - Ø 7,5 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 70

Rode Boheems kristallen coupe

Rode Boheems kristallen coupe met gravering van herten in bos - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 190

Metalen met schildpadden kaartenhouder

Metalen met schildpadden sigarenkoker met zilveren inlegwerk - l. 14,5 cm (schildpad gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 55

Cloisonné schoteltje, vlinder en bronzen plaquette

Cloisonné schoteltje, vlinder en bronzen plaquette - Ø 9 en 15 cm

Paar bronzen kandelaars op marmeren voetstuk

Paar bronzen kandelaars op marmeren voetstuk - Empire stijl - h. 22 cm (Parijs gietersstempel)

Hamerprijs
€ 150

Geelkoperen reisklokje

Geelkoperen reisklokje met secondewijzer - L'Epee, France - h. 10,5 cm

Hamerprijs
€ 71

2-deurs noten Grunderzeit vitrinekast

2-deurs noten Grunderzeit vitrinekast met lade en rijkgesneden kuif - 19e eeuw - h. 238, br. 123 en d. 54 cm

Hamerprijs
€ 180

Moor als staande schemerlamp

Polychroom kunststof en vergulde moor als 6-lichts staande lamp - h. 171 cm

Hamerprijs
€ 190