Najaarsveiling Kunst & Antiek 2018

P.P. Schiedges jr. (Den Haag 1860-1922 Amersfoort)

P.P. Schiedges jr. (Den Haag 1860-1922 Amersfoort) - Hollands rivierlandschap met molens - doek - 60 x 88 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 490

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Boerderij in winterlandschap - doek - 45 x 64 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 7.150

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Wintergezicht met huizen en molens aan vaart - doek 42,5 x 52,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 5.650

C.H.J. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz)

C.H.J. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz) - IJsgezicht met koek-en-zopie bij avondlicht - doek - 66 x 78 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 8.000

K. (Kasparus) Karsen (Amsterdam 1810-1896 Biebrich am Rhein)

K. (Kasparus) Karsen (Amsterdam 1810-1896 Biebrich am Rhein) - Hollands stadsgezicht met figuren - paneel - 31 x 44 cm - ges. en gedat. (1877) r.o.

Hamerprijs
€ 4.000

A. van der Wayen Pieterszen (Middelburg 1817-1880 Sint-Maria-Horebeke)

A. van der Wayen Pieterszen (Middelburg 1817-1880 Sint-Maria-Horebeke) - Winterlandschap - paneel - 33 x 43,5 cm - ges. en gedat. (1847) l.o.

P.L.F. (Pieter Lodewijk Francisco) Kluyver (Amsterdam 1816-1900 Amsterdam)

P.L.F. (Pieter Lodewijk Francisco) Kluyver (Amsterdam 1816-1900 Amsterdam) - Panoramisch landschap met figuren - paneel - 24 x 36 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 610

L. (Lionel) Schulman (Hilversum 1851-1943 Duitsland)

L. (Lionel) Schulman (Hilversum 1851-1943 Duitsland) - Landschap met landvolk, vee en figuren in bootje - paneel - 16 x 21,5 cm - ges. r.o.

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Figuren bij rustende herder in bergachtig landschap - paneel - 39 x 32 cm

Hamerprijs
€ 400

N.M. (Nicolaas Martinus) Wijdoogen (Koog aan de Zaan 1824-1898 Kopenhagen)

N.M. (Nicolaas Martinus) Wijdoogen (Koog aan de Zaan 1824-1898 Kopenhagen) - Hollands kustgezicht met figuren - doek - 36 x 51 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 500

A. (August) Knip (Amsterdam 1819-1859/61 Baden-Baden)

A. (August) Knip (Amsterdam 1819-1859/61 Baden-Baden) - Stalinterieur met schapen, kippen en eenden - paneel - 47 x 61 cm - ges. en gedat. (1844) r.m.

Hamerprijs
€ 1.570

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Hoenderhof - paneel - 14 x 18,5 cm - ges. en gedat. (1876) l.o.

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Hoenderhof - paneel - 36 x 49 cm - ges. en gedat. (1870) l.o.

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Vee in landschap - paneel - 37 x 45 cm

Hamerprijs
€ 110

P.G. van Os (Den Haag 1776-1839 Den Haag)

P.G. van Os (Den Haag 1776-1839 Den Haag) - Wachten op de overtocht met het voetveer - doek - 48 x 62 cm - ges. r.o.

H. (Henri) van Assche (Brussel 1774-1841 Brussel)

H. (Henri) van Assche (Brussel 1774-1841 Brussel) - Portret van een hond op fluwelen kussen - doek - 65,5 x 55 cm - ges. en gedat. (1801) l.o.

Hamerprijs
€ 1.950

Omgeving Abraham van Strij (Dordrecht 1753-1826 Dordrecht)

Omgeving Abraham van Strij (Dordrecht 1753-1826 Dordrecht) - Familie in een interieur (ca. 1800-1825) - paneel - 45,5 x 57,5 cm

L.F.G. (Louis Francois Gerard) van der Puyl (Utrecht 1750-1824 Frankrijk)

L.F.G. (Louis Francois Gerard) van der Puyl (Utrecht 1750-1824 Frankrijk) - Portret van Joost van Poot, zijn vrouw Johanna Digna Sandra en hun twee dochters - doek - 70 x 77 cm - ges. en gedat. (1780) midden op de brief

Hamerprijs
€ 7.250

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Ontdekking van de stijgbeugel (naar Johannes Stradanus) - koper - 22 x 29 cm

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Het raderuurwerk (naar Johannes Stradanus) - koper - 22 x 29 cm

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - De geboorte van Christus - doek - 49 x 62 cm

Hamerprijs
€ 725

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Kruisiging van Christus - paneel - 78 x 60 cm

Hamerprijs
€ 190

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Aanbidding der herders (naar Rubens) - paneel (schilfers) - 73 x 104 cm

Hamerprijs
€ 1.000

Omgeving G.M. (Giuseppe Maria) Crespi (Bologna 1665-1747 Bologna)

Omgeving G.M. (Giuseppe Maria) Crespi (Bologna 1665-1747 Bologna) - Wenende Maria - doek - 37 x 30 cm

Hamerprijs
€ 190

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Maria met kind - doek - 80 x 84 cm

Hamerprijs
€ 300

Onbekend (16e/17e eeuw)

Onbekend (16e/17e eeuw) - Madonna met kind - doek - 75,5 x 51,5 cm

Hamerprijs
€ 350

Onbekend (18e/19e eeuw)

Onbekend (18e/19e eeuw) - Romeinse soldaat - paneel (schilfertjes) - 45 x 33 cm

Hamerprijs
€ 5.600

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Aanbidding der Koningen - paneel - 39 x 47 cm

Hamerprijs
€ 395

Hollandse School (17e eeuw)

Hollandse School (17e eeuw) (in de trant van J. (Jan) van Goyen Leiden 1596-1656) - Figuren in zomerlandschap - paneel - 41 x 62,5 cm

Hamerprijs
€ 825

C. (Cornelis) van Essen (werkzaam in Amsterdam 1690-1720)

C. (Cornelis) van Essen (werkzaam in Amsterdam 1690-1720) - Rustende figuren bij herberg - paneel - 30 x 38 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 2.300

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Herderinnen met vee in Italiaans landschap - doek (schilfer) - 63 x 80 cm

Hamerprijs
€ 1.250

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Rustende herder bij vee in landschap - doek (ovaal) - 32,5 x 40,5 cm

Hamerprijs
€ 395

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Kooplieden met paarden aan waterkant - doek - 36 x 44 cm

Hamerprijs
€ 250

Omgeving van D.C. (Dirck Carelsz.) Maas (Maes) (Haarlem 1659-1717)

Omgeving van D.C. (Dirck Carelsz.) Maas (Maes) (Haarlem 1659-1717) - Landschap met valkenier te paard - paneel - 23 x 42 cm

Hamerprijs
€ 1.800

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Muziekmakende katten en apen in interieur - paneel - 27,5 x 40,5 cm

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Herenportret - doek - 61 x 57 cm

Hamerprijs
€ 800

B. (Bastiaan) de Poorter (Meeuwen 1813-1880 Meeuwen)

B. (Bastiaan) de Poorter (Meeuwen 1813-1880 Meeuwen) - Portret van oude man - paneel - 32 x 23 cm - ges. en gedat. (1853) r.b.

Hamerprijs
€ 120

Onbekend (ca. 1830)

Onbekend (ca. 1830) - Dames en herenportret (DAMESPORTRET MET WAPEN VAN VOORST) - paneel (pendant) - 61,5 x 54,5 en 61 x 52 cm (beide panelen barst en schilfers, 1 lijst ontbreekt)

Hamerprijs
€ 1.900

J.A. (Jan Aarnout) Louwerse (Den Haag 1882-1969)

J.A. (Jan Aarnout) Louwerse (Den Haag 1882-1969) - Portret van een officier - doek - 59 x 48 cm - ges. en gedat. (juli 1907) l.b.

Hamerprijs
€ 781

J. (Johannes) Linge (eerste helft 20e eeuw)

J. (Johannes) Linge (eerste helft 20e eeuw) - Portret van Reinier Hendrik Otto, Baron van der Capellen, Generaal Majoor Inspecteur der Cavalerie en Johanna Diederika Barones van der Capellen - doek (pendant) - 117 x 87 cm - ges. en gedat. (1912) l.o.

Hamerprijs
€ 1.600

J.H. (Johannes Hendrik) Veldhuijzen (Amsterdam 1831-1910 Amsterdam)

J.H. (Johannes Hendrik) Veldhuijzen (Amsterdam 1831-1910 Amsterdam) - Brief met slecht nieuws - doek (toogvormig) - 86 x 68 cm - ges. r.b.

Hamerprijs
€ 190

A. (Antonie) Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam)

A. (Antonie) Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam) - Riviergezicht met statenjacht Vlissingen - doek - 107 x 155 cm - ges. en gedat. (1845) op linker zeilschip

Hamerprijs
€ 4.950

F. (Felix) Possart (Berlijn 1837-1928 Berlijn)

F. (Felix) Possart (Berlijn 1837-1928 Berlijn) - Vrouw op ezel in landschap - doek - 99 x 139 cm - ges. en gedat. (1890) l.o.

Hamerprijs
€ 1.950

F. (Felix) Possart (Berlijn 1837-1928 Berlijn) - Winterlandschap bij El Escorial te Madrid - doek - 44 x 66 cm - ges. en gedat. (1891) r.o.

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Houtsprokkelaars op winterse boslaan bij avondzon - doek - 63 x 80 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 50.000

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Vrouw op jaagpad in winterlandschap - doek - 70 x 48 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 6.000

P. (Paul) Hermanus (Brussel 1859-1911 Brussel)

P. (Paul) Hermanus (Brussel 1859-1911 Brussel) - Figuren op pier bij vuurtoren in woelige branding - doek 74 x 95 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 925

C. (Carl) Schluter (Amsterdam 1886-1973 Laren)

C. (Carl) Schluter (Amsterdam 1886-1973 Laren) - Branding, Noordzee - doek - 50 x 78 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 120

H. (Henri-Jules) Pauwels (Haasdonk 1903-1983 Haasdonk)

H. (Henri-Jules) Pauwels (Haasdonk 1903-1983 Haasdonk) - Boerderij in winterlandschap - doek - 60 x 85 cm - ges. r.o.

M. (Martin) Coulaud (Frankrijk 1860-1906)

M. (Martin) Coulaud (Frankrijk 1860-1906) - Herder met schapen - doek - 48,5 x 65 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 240

A. Lamotte (Belgie 1844-1914)

A. Lamotte (Belgie 1844-1914) - Riviergezicht met schepen - doek - 32 x 38,5 cm - ges. en gedat. (1880) r.o.

F. (Fernando) L. (Liger) Hidalgo (Spanje 1880-1945))

F. (Fernando) L. (Liger) Hidalgo (Spanje 1880-1945)) - Alcazar Sevilla - doek - 38,5 x 21,5 cm - ges. r.o.

J.P. Tomasek (mogelijk Tsjechie 20e eeuw)

J.P. Tomasek (mogelijk Tsjechie 20e eeuw) - Studie van een vrouwelijk naakt - doek op board - 50 x 30 cm (etiket verso)

F. (Ferdinand) Cormon (Parijs 1845-1925 Parijs)

F. (Ferdinand) Cormon (Parijs 1845-1925 Parijs) - Vrouwelijk naakt op sofa - doek - 32 x 41 cm - ges. en gedat. (1871) r.o.

Onbekend ges. - Meisjes in open veld bij avondgloed - doek - 50 x 60 cm - onduidelijk ges. r.o.

Onbekend (Litouwen, 20e eeuw)

Onbekend (Litouwen, 20e eeuw) - Winterlandschap - doek - 58 x 70 cm - onduidelijk ges. en gedat. (1937) r.o.

M. (Maurice) Sijs (Gent 1880-1972)

M. (Maurice) Sijs (Gent 1880-1972) - Buiten zeilende visschersvloot - pasteltekening - 53 x 71 cm ges. en gedat. (Volendam 1915) r.o.

Hamerprijs
€ 1.050

A.A. (Arkady Alexandrovich) Plastov (Prislonikha 1893-1972 Moskou)

A.A. (Arkady Alexandrovich) Plastov (Prislonikha 1893-1972 Moskou) - Paard bij wagen - doek - 33,5 x 46 cm - monogram l.o. en verso ges.

A.A. (Arkady Alexandrovich) Plastov (Prislonikha 1893-1972 Moskou) - Huisje in landschap - doek - 33,5 x 46 cm - monogram l.o. en verso ges.

Grelser (Duitsland, 19e eeuw)

Grelser ges. (1847) - "De luistervink" - paneel - 23x18 cm - ges. en gedat. (1847) r.o.

Hamerprijs
€ 160