Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December 2018

Pallisander vintage wandmeubel

Pallisander vintage wandmeubel met 4 laden en ingelegd zwart houten cirkel - h. 74, br. 130 en d. 56 cm

Hamerprijs
€ 1.336

A. (Adrianus) van Everdingen ges. (Utrecht 1832-1912 Utrecht)

A. (Adrianus) van Everdingen ges. (Utrecht 1832-1912 Utrecht) - Visser aan waterkant in Hollands landschap - doek - 65 x 96 cm

Paar bronzen boekensteunen

Paar bronzen Art Deco boekensteunen met voorstelling van uil - Bronzmet - ca. 1920 - h. 13,5 cm

Hamerprijs
€ 180

Blauw Chinese vaas met decor van paarden op houten sokkel - 1e helft 20e eeuw - h. 15/25 en Ø 26 cm

Hamerprijs
€ 250

L.F.H. (Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

L.F.H. (Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Vrouw op jaagpad in winterlandschap - doek - 70 x 48 cm

Hamerprijs
€ 3.250

H. (Henk) Bellaard ges. (Dordrecht 1896-1975 Hilversum)

H. (Henk) Bellaard ges. (Dordrecht 1896-1975 Hilversum) - Scheepswerf in winterlandschap - doek - 50 x 70 cm

Hamerprijs
€ 150

W. (Wilhelm) Trubner ges. (Heidelberg 1851-1917 Karlsruhe)

W. (Wilhelm) Trubner ges. (Heidelberg 1851-1917 Karlsruhe) - Damesportret - karton - 29 x 23 cm

Hamerprijs
€ 650

Gekleurd porseleinen fazantenpaar

Gekleurd porseleinen fazantenpaar met bronzen montuur - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 65

2-deurs mahonie kabinet

2-deurs mahonie kabinet met 3 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 230, br. 157 en d. 63 cm

Hamerprijs
€ 1.000

Teakhouten vintage salontafel

Rechthoekige teakhouten vintage salontafel - bladmaat 140 x 150 cm

Hamerprijs
€ 295

Vintage 2-zits bank

Teakhouten vintage 2-zits bank bekleed met groene tweed - gemerkt Bovenkamp Furniture - br. 160 cm

Hamerprijs
€ 631

Bronzen cartelklok

Bronzen cartelklok - 19e eeuw - op houten schild - h. 27/32 cm

Hamerprijs
€ 220

J.J. Damstra ges. (1898-1963)

J.J. Damstra ges. (1898-1963) - Eendenfamilie aan waterkant - doek - 40 x 50 cm

Hamerprijs
€ 220

Onduidelijk ges. - Arbeider - marouflé - 26,5 x 24 cm

Hamerprijs
€ 70

Gekleurd majolica dekselpot

Gekleurd majolica dekselpot - vermoedelijk Italië, ca. 1900 - h. 52 cm (minieme glazuurschilfers aan voet)

Hamerprijs
€ 220

Koperen doofpot

Koperen met geelkoperen Biedermeier doofpot - h. 42 cm

Hamerprijs
€ 19

Ronde palissander Victoriaanse tafel

Ronde palissander Victoriaanse tafel met marmeren blad - bladmaat Ø 97 cm (blad schilfer)

Hamerprijs
€ 200

A. (Alexis) de Leeuw ges. (Brugge 1848-1883)

A. (Alexis) de Leeuw ges. (Brugge 1848-1883) - Figuren bij aangemeerde zeilboten aan kade - doek - 36,5 x 46,5 cm

Hamerprijs
€ 575

Mahonie Franse barometer

Mahonie Franse barometer met geelkoperen montuur - eerste helft 19e eeuw - h. 102 cm (buis defect)

Hamerprijs
€ 110

Paar bleikristallen coupes

Paar bleikristallen coupes - h. 30 en Ø 30 cm

Hamerprijs
€ 100

Engelse staande klok

Ingelegde mahonie Engelse staande klok met secondewijzer - 18e eeuw - h. 236 cm

Hamerprijs
€ 750

Vintage bankstel

Teakhouten vintage bankstel met bruin lederen kussens bestaande uit: 2-zits bank, 3 fauteuils en ronde salontafel - Stella, Soren Nissen en Ebbe Gehl voor I.Olsen & Son - Ø 110 cm

Hamerprijs
€ 150

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Rotterdams havengezicht - doek - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 800

Tonny Ross ges.

Tonny Ross ges. - Stilleven - doek - 60 x 80 cm

Hamerprijs
€ 65

Paar 1-deurs ovale noten kasten

Paar 1-deurs ovale noten kasten met marmeren blad - h. 145 cm, br. 62 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 425

Noten Willem III vlinderbank

Noten Willem III vlinderbank bekleed met groene velours - br. 170 cm

Hamerprijs
€ 525

J.C. van Rijsewijk ges. (Arnhem 1928-1987)

J.C. van Rijsewijk ges. (Arnhem 1928-1987) - IJspret met koek en zopie - doek - 60 x 90 cm

Hamerprijs
€ 300

Paar blauw Japanse kraagvazen

Paar blauw Japanse kraagvazen - ca. 1900 - h. 61 cm (1 met randschilfers en 1 gelijmd)

Hamerprijs
€ 90

Biedermeier trumeau

Mahonie Biedermeier trumeau - h. 90, br. 100 en d. 51 cm

Hamerprijs
€ 150

H.E. Heijn ges.

H.E. Heijn ges. - Vissers in boomrijk beeklandschap - doek - 85 x 110 cm

Hamerprijs
€ 390

C.H. Warland ges. (Verviers 1856-1921 Brussel)

C.H. Warland ges. (Verviers 1856-1921 Brussel) -Landschap met korenveld en bloeiende bloemen - doek - 100 x 150 cm

Hamerprijs
€ 675

Onbekend - Moeder met kind - brons op houten voetstuk - h. 13/20,5 cm

Hamerprijs
€ 46

Ronde blauw Chinese dekseldoos

Ronde blauw Chinese dekseldoos met bloemdecor - 19e eeuw - h. 8,5 en Ø 14 cm

Gekleurd porseleinen sierstuk

Gekleurd porseleinen Italiaans sierstuk van eieren in mand - h. 43 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 100

Ebbenhouten likeurkelder

Ebbenhouten likeurkelder met inlegwerk van parelmoer, geelkoper en rozenhout en uitneembare palissander houder waarin 4 gegraveerde glazen karaffen en 16 glaasjes - ca. 1880 - h. 27, br. 33 en d. 24 cm (scharnier beschadigd, 6 glaasjes afwijkend en 1 glaasje gelijmd)

Hamerprijs
€ 340

Rozenhouten damesbureautje

Rozenhouten damesbureautje met klep en roodmarmeren blad - Louis XVI-stijl - h. 120, br. 49 en d. 39 cm (schilfer aan marmeren blad)

Hamerprijs
€ 120

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Rotterdams havengezicht - doek (scheurtje) - 61 x 101 cm

Hamerprijs
€ 750

A. (Anton) Martineau ges. (Amsterdam 1926-2017 Amsterdam)

A. (Anton) Martineau ges. (Amsterdam 1926-2017 Amsterdam) - Koppen - doek - 125 x 125 cm -

Hamerprijs
€ 340

A. (Aart) Schonk (Laren 1946-2015 Laren)

A. (Aart) Schonk (Laren 1946-2015 Laren) - Mercurius - brons op marmeren voetstuk - h. 92/95 cm (voetstuk beschadigd)

Gekleurd aardewerk koektrommel

Gekleurd aardewerk koektrommel met geelkoperen montuur - h. 17 cm

Hamerprijs
€ 190

Gekleurde plateel dekselkom

Gekleurde plateel dekselkom met bekroning van kikker met worm - h. 9,5 cm

Hamerprijs
€ 35

7 helderglazen wijnglazen

7 helderglazen wijnglazen - gemerkt K.P.C. de Bazel, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - h. 11 cm (5 glaasjes schilfers)

Hamerprijs
€ 45

2 gekleurd plateel jeneverkruiken

2 gekleurd plateel jeneverkruiken - "Mobilisatie 1939" en " 't is Oranje en 't blijft Oranje 1939" - Zuid-Holland, Gouda - h. 24,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Paar gekleurd porseleinen hondjes

Paar gekleurd porseleinen Staffordshire hondjes - h. 26 cm

Hamerprijs
€ 30

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas met oortjes - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 40

Geïrisseerde helderglazen drijfschaal

Geïrisseerde helderglazen drijfschaal - gemerkt C. (Chris) de Lorm, uitgevoerd door glasfabriek Leerdam - Ø 16,5 cm

Hamerprijs
€ 50

Helderglazen druppelkaraf, 3 waterglazen, wijnglas en borrelglas

Helderglazen druppelkaraf, 3 waterglazen, wijnglas en borrelglas - ontwerp "Normaal I" - gemerkt C. (Chris) de Lorm uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - h. 6,5 tot 24 cm (karaf geïrriseerd en gebruikssporen, borrelglas schilfer)

Hamerprijs
€ 50

Onduidelijk ges. - Portretminiatuur van Koningin Louise in ivoren lijstje - ivoor - 10 x 9,5 cm

Hamerprijs
€ 110

Nagietsel Milo

Milo - Uilenpaar - brons (Parijs' gieterijstempel) op rood marmeren voetstuk - h. 18/26 cm (nagietsel)

Hamerprijs
€ 45

Gekleurd glazen vaasje

Gekleurd glazen vaasje met bronzen voetstuk - Murano - h. 17 cm (voet deukje)

Onbekend (monogram WK)

Onbekend (monogram WK) - Veulen - brons - h. 11 cm

Hamerprijs
€ 140

Grote cloisonné terrine

Grote cloisonné terrine met decor van feniksen en draken - 19e eeuw - h. 28 en br. 30 cm (minieme schilfertjes)

Gekleurd Chinese beker

Gekleurd Chinese beker met oor en decor van vogels - 18e eeuw - h. 10 cm

Hamerprijs
€ 270

Mahonie Jugendstil schoorsteenklok

Mahonie Jugendstil schoorsteenklok met bewerkte koperen en groen glazen appliques - vermoedelijk Oostenrijk - h. 63 cm (enkele glazen appliques beschadigd)

Religieuse met Boulle-werk

Louis XV religieuse met Boullewerk - Charles Bommeual, Paris - h. 62 cm (beschadigingen)

Onbekend - Wachtende figuren - geglazuurd keramiek op betonnen voetstuk - h. 42,5/57,5 cm

Hamerprijs
€ 80

18 decoratieve jagers- en vissersmessen

18 decoratieve jagers- en vissersmessen in 3 houten vitrinelijsten - Solingen, Germany - 18 x 35 cm

Hamerprijs
€ 600

Onbekend - ''Love and Understanding'' - aardewerk - h. 57 cm

Hamerprijs
€ 76

Kinderfornuis

Metalen met geelkoperen kinderfornuis - h. 52, br. 28,5 en d. 17 cm (barst in schoorsteen)

Hamerprijs
€ 170

Gesneden ivoren cachet

Gesneden ivoren cachet van vrouwenbuste met geelkoperen montuur - 18e eeuw of vroeger - h. 11 cm (kapsel gerestaureerd)