Kunst, Antiek en Inboedelveiling Januari 2019

H.J. (Henri) Pauwels ges. (1903-1983)

H.J. (Henri) Pauwels ges. (1903-1983) - Boerenerf - marouflé - 79 x 63,5 cm

Hamerprijs
€ 90

D. Homberg ges. (1932) (Rotterdam 1885-1952 Amsterdam)

D. Homberg ges. (1932) (Rotterdam 1885-1952 Amsterdam) - Blinde handelaar in sesam koekjes - aquarel - 112 x 83 cm (papier beschadigd)

P. Kaeser (Wien)

P. Kaeser (Wien) - Kolkende rivier in landschap - doek - 76 x 95 cm

Hamerprijs
€ 150

Handgekleurde gravure in lijst

Handgekleurde gravure in lijst - "Descriptio Fluminum Rheni, Vahalis et Mosae [..]" - Hendrik Hondius, 1647 - 39 x 51 cm

Hamerprijs
€ 150

H. Endlich ges. (pseudoniem voor J. Knikker) (1911-1990)

H. Endlich ges. (pseudoniem voor J. Knikker) (1911-1990) - Zicht op vaart - doek - 51 x 61 cm

Hamerprijs
€ 150

J.L. (Jan) Kagie ges. (Den Haag 1907-1991 Amsterdam)

J.L. (Jan) Kagie ges. (Den Haag 1907-1991 Amsterdam) - Naderende storm - doek - 30 x 40 cm

Hamerprijs
€ 120

Onbekend - Voorstelling naar J. Israels - paneel - 33 x 25 cm

Hamerprijs
€ 150

Cornelis Kuijpers ges. (Gorinchem 1864-1932 Soest)

Cornelis Kuijpers ges. (Gorinchem 1864-1932 Soest) - Hollands zomerlandschap - doek - 30 x 40 cm

Hamerprijs
€ 720

H.A.C. Bogman ges. (Den Haag 1890-1975 Den Haag)

H.A.C. Bogman ges. (Den Haag 1890-1975 Den Haag) - Bloemen in vaas - aquarel - 35 x 25 cm

Hamerprijs
€ 140

Mogelijk J.A. Neuhuijs (Utrecht 1844-1914 Locarno)

Mogelijk J.A. Neuhuijs (Utrecht 1844-1914 Locarno) - Familie in boereninterieur - doek - 44 x 33 cm

Hamerprijs
€ 1.060

Delfts blauw fonteintje

Delfts blauw fonteintje met 6-kantige voorzijde, waarop voorstelling van figuren in tuin en geelkoperen kraan - Jan Pennis (18e eeuw) - h. 36 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 825

Rechthoekig mahonie kistje

Rechthoekig mahonie kistje met geelkoperen beslag - 18e eeuw - h. 13, br. 21,5 en d. 13 cm (reconstructies)

Hamerprijs
€ 70

Houten bijouteriekistje

Rechthoekig schildpad geschilderd houten bijouteriekistje met bronzen applique - h. 11,5, br. 17 en d. 12,5 cm

Hamerprijs
€ 55

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - O. Toikka voor Iittala Finland - h. 15 cm

Hamerprijs
€ 170

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - Jaarvogel 1997 door O. Toikka voor Iittala Finland - h. 13,5 cm

Hamerprijs
€ 425

2 gekleurde glazen vogels

2 gekleurde glazen vogels - O. Toikka voor Iittala Finland - h. 6 en 8,5 cm (grote vogel schilfer aan snavel)

Hamerprijs
€ 70

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - O. Toikka voor Iittala Finland - h. 14,5 cm

Hamerprijs
€ 260

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - O. Toikka voor Iittala Finland - h. 6 cm

Hamerprijs
€ 170

Gekleurde glazen stern

Gekleurde glazen stern - Jaarvogel 2000 door O. Toikka voor Iittala Finland - h. 12,5 cm (barst)

Hamerprijs
€ 65

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - O. Toikka voor Iittala Finland - h. 9 cm

Hamerprijs
€ 65

D. Wiggers ges. (Amersfoort 1866-1933 Den Haag)

D. Wiggers ges. (Amersfoort 1866-1933 Den Haag) - Landschap "Beek Limburg" - doek - 44,5 x 63,3 cm

Hamerprijs
€ 80

Onbekend - Voorstelling naar Geo Poggenbeek - aquarel - 17 x 31 cm

Hamerprijs
€ 55

Onbekend (naar A. (Adriaen) van de Venne 1589-1662)

Onbekend (naar A. (Adriaen) van de Venne 1589-1662) - Satirische voorstelling van oude vrouw die haar haar kamt - ets (papier beschadigd) - 14,5 x 13,5 cm - illustratie uit een boek van vermoedelijk Jacob Cats (18e eeuwse uitgave)

Hamerprijs
€ 10

Hollandse school (19e eeuw)

Hollandse school (19e eeuw) - Stilleven met fruit op plint - aquarel - 44 x 38 cm

Hamerprijs
€ 280

Noten Frans bankje

Noten Frans telefoonbankje met 2 laden en bekleed met gobelin - h. 80, br. 102 en d. 47 cm

Hamerprijs
€ 170

Mahonie kastje

Mahonie kastje met 2 laden - h. 72,5, br. 72 en d. 35,5 cm

Hamerprijs
€ 130

2-deurs mahonie Engelse vitrinekast

2-deurs mahonie Engelse vitrinekast op consolepoot - h. 238, br. 122 en d. 36 cm

Hamerprijs
€ 220

Ca. 49 stuks gekleurd porseleinen serviesgoed

Ca. 49 stuks gekleurd porseleinen serviesgoed - Heirloom, Royal Albert (4 kopjes beschadigd en dekselknop suikerpot gelijmd)

Hamerprijs
€ 190

2 kunststof borstbeeldjes

2 kunststof borstbeeldjes - h. 27 cm

Hamerprijs
€ 45

Van der Meer ges.

Van der Meer ges. - Stijgerende paarden - brons - h. 32 cm

Hamerprijs
€ 200

Onbekend - Staand meisje - brons - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 25

Gepatineerde bronzen olifant

Gepatineerde bronzen olifant aangevallen door 2 tijgers - Meiji - h. 17 cm (1 slagtand beschadigd, 1 slagtand ontbreekt en gebruikssporen)

Hamerprijs
€ 360

F. Preise

F. Preise - Badende vrouw - kunststof met zink op marmeren voetstuk - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 30

Onduidelijk ges. - Zittende vrouw - brons - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 111

Paar bronzen Franse kandelaars

Paar bewerkte bronzen Franse kandelaars - ca. 1900 - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 55

Kandelaar en 8-kantige theepot

Bronzen Empire kandelaar (verbogen) en 8-kantige Oosterse theepot - h.26, 5 en 20 cm

Hamerprijs
€ 40

Pistool

Revolver - gemerkt SUHL M1879 - l. 35 cm

Hamerprijs
€ 180

Metalen penning

Metalen en geëmailleerde penning - ''Tresor engloutis d'Egypte'' - in doosje - Ø 9,5 cm

Hamerprijs
€ 15

Antiek geglazuurd stenen baardmankruikje

Antiek geglazuurd stenen baardmankruikje - h. 16 cm

Hamerprijs
€ 310

4 op koper geschilderde portretminiaturen

4 antieke op koper geschilderde portretminiaturen - 6,5 x 5 tot 8 x 6 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 300

Gekleurde glazen vogel

Gekleurde glazen vogel - Peter Kaspar - h. 12 cm

Hamerprijs
€ 30

Metalen revolver

Metalen revolver met zwart gelakte houten kolf - Le Parisiën - 19e eeuw - l. 16 cm

Hamerprijs
€ 200

Mahonie Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet met jaloeziedeur, 2 laden en tinnen bak - h. 90/142, br. 107 en d. 59 cm (behoeft restauratie)

Hamerprijs
€ 160

Mahonie Victoriaanse voltaire

Mahonie Victoriaanse voltaire bekleed met bewerkte ijsblauwe satijn

Hamerprijs
€ 110

Vergulde bronzen pendule

Vergulde bronzen pendule - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 120

4 diverse goudstenen kommen

4 diverse goudstenen Engelse kommen - 19e eeuw - Ø 15 en 17 cm (1 kom gelijmd)

Hamerprijs
€ 30

Geelkoperen sluitgewicht

Geelkoperen sluitgewicht - h. 7,5 cm (incompleet)

Hamerprijs
€ 45

Chinese kwast en mesje

Koralen met benen Chinese kwast en mesje met roodlakwerk heft in metalen montuur - l. 30 en 18 cm

Paar blauw porseleinen vazen

Paar deels vergulde blauw porseleinen vazen met polychroom bloembeschildering - 19e eeuw - h. 25 cm (schilfers en 1 oor beschadigd)

Hamerprijs
€ 80

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Portretminiatuur van elegante dame - marouflé - 11 x 8 cm

Hamerprijs
€ 540

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld)

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Dame bij parkvijver - paneel - 14,1 x 18,1 cm

Hamerprijs
€ 1.001

Kristallen karaf op onderschotel en beker

Boheems kristallen karaf op onderschotel en beker - 19e eeuw

Hamerprijs
€ 35

Geïrisseerde helderglazen drijfschaal

Geïrisseerde helderglazen drijfschaal - K.P.C. de Bazel, uitgevoerd door glasfabriek Leerdam - Ø 21,5 cm (minieme schilfertjes)

2 diverse helderglazen vazen

2 diverse helderglazen vazen - K.P.C. de Bazel, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - h. 18 en 22,5 cm (hoge vaas met licht gele waas)

Helderglazen glaswerk

Helderglazen champagnecoupe, wijnglas en 3 borrelglazen - Servies J - en vingerkom, borrelglas en glas - Servies D - gemerkt K.P.C. de Bazel, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam

Hamerprijs
€ 100

2 helderglazen vazen cq kandelaars

2 helderglazen vazen cq kandelaars - Willem Noyons - h. 23,5 cm (1 met randschilfertje)

Hamerprijs
€ 30

Annagroen glazen bowlset

Annagroen glazen bowlpot op onderschotel en 3 kopjes - gewerkt A.D. Copier, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 40

Helderglazen glaswerk

Helderglazen karaf, 2 waterglazen, wijnglas, coupe, sherryglas en borrelglas - Servies C - gemerkt K.P.C. de Bazel, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam

Hamerprijs
€ 180

Gekleurde Delftse vaas

Gekleurde Delftse vaas met Perzisch decor - DPF - ca. 1910-1930 - h. 24 cm (gerestaureerd aan standring)

Hamerprijs
€ 320

3-delig glazen piece de milieu

3-delig glazen piece de milieu - h. 53 cm

Hamerprijs
€ 90