Kunst, Antiek en Inboedelveiling Februari 2019

Statenbijbel in lederen band met geelkoperen sloten

Statenbijbel in lederen band met geelkoperen sloten - Nicolaas Goetzee, Gorinchem 1748 (opnieuw gebonden)

Hamerprijs
€ 170

Rechthoekig dienblad

Rechthoekig geschilderd metalen dienblad - 19e eeuw - 71,5 x 51,5 cm

Hamerprijs
€ 209

Noten schrijfcasette

Noten schrijfcasette met parelmoeren inlegwerk - h. 13, br. 33 en d. 24 cm

Hamerprijs
€ 65

Noten bijouteriekistje

Rechthoekig noten bijouteriekistje - h. 16, br. 33 en d. 20 cm

Hamerprijs
€ 35

Onduidelijk ges. - Jachthaven en Middelandse zeekust - aquarel (2x) - 38 x 50 en 34 x 53 cm

D.A. (David) Bueno de Mesquita ges. (Amsterdam 1889-1962 Firenze)

D.A. (David) Bueno de Mesquita ges. (april 1921) (Amsterdam 1889-1962 Firenze) - Meisjesportret - potloodtekening - 22,5 x 17 cm

Hamerprijs
€ 80

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld)

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Figuren op brug - paneel - 15 x 18 cm

Hamerprijs
€ 170

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Havengezicht - olieverf op papier - 12 x 16,5 cm

Hamerprijs
€ 130

A.F. Pieck ges. (Den Helder 1895-1987 Overveen)

A.F. Pieck ges. (Den Helder 1895-1987 Overveen) - Kerktoren Amersfoort - ets eigendruk - 16 x 11 cm

Hamerprijs
€ 41

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Boerderij in landschap - doek - 18 x 24 cm

Hamerprijs
€ 75

H.H. (Harm) Kamerlingh Onnes init. (Zoeterwoude 1893-1985 Leiden)

H.H. (Harm) Kamerlingh Onnes init. (Zoeterwoude 1893-1985 Leiden) - Wintergezicht - marouflé - 15 x 21,5 cm

Hamerprijs
€ 280

2 geïriseerde gekleurde glazen vaasjes

2 geïriseerde gekleurde glazen vaasjes - gemerkt Tcheco-Slovaque (1x) - h. 13 en 22 cm (hoogste met schilfers)

Hamerprijs
€ 10

Blauw glazen met gehamerd tinnen vaas

Blauw glazen met gehamerd tinnen Jugendstil vaas - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 40

Diepe Delfts blauwe schotel

Diepe Delfts blauwe schotel - 18e eeuw - Ø 30 cm

Hamerprijs
€ 21

Gesneden jaden eendenpaar op houten voetstuk

Gesneden jaden eendenpaar op houten voetstuk - h. 12/17 cm

Hamerprijs
€ 55

Gesneden ivoren kruipende Chinese jongen

Gesneden ivoren kruipende Chinese jongen met druiven - ca. 1900 - h. 6,5 cm (beschadigd aan hand)

Hamerprijs
€ 190

4 famille rose kopjes en 5 schoteltjes

4 famille rose kopjes en 5 schoteltjes - (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 340

Paar famille verte vaasjes

Paar famille verte vaasjes - 19e/20e eeuw - h. 12 cm (beide minieme glazuurschilfer)

Hamerprijs
€ 150

Gesneden houten kris heft

Gesneden houten Javaanse kris heft op sokkel - h. 11/13,5 cm

Hamerprijs
€ 31

2 diverse glazen

Helder glazen spiraalglas en wijnglas - 18e/19e eeuw - h.18 cm (beide miniem schilfertje aan voet)

Hamerprijs
€ 50

Famille rose bord

Famille rose bord - 18e eeuw - Ø 22,5 cm(schilfertjes)

Hamerprijs
€ 60

Paar famille rose borden

Paar famille rose borden - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (1 met schilfertjes)

Hamerprijs
€ 170

Kanton bord en penselenbeker

Kanton bord en opengewerkte penselenbeker - 19e eeuw - Ø 25 en h. 10,5 cm (penselenbeker barst)

2 gesneden ivoren okimono's

2 gesneden ivoren okimono's - ca. 1900 - h. 14 en 17,5 cm

Hamerprijs
€ 151

2 gesneden ivoren okimono's

2 gesneden ivoren okimono's - ca. 1900 - h. 21,5 en 26,5 cm

Hamerprijs
€ 261

Ivoren Schwarzwalder briefopener en ivoren balboekje

Gesneden ivoren Schwarzwalder briefopener op wollen ondergrond en ivoren balboekje - ca. 1900 - l. 29 en 8 cm (briefopener gebroken)

Hamerprijs
€ 40

Paar blauw Chinese schoteltjes

Paar blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 16 cm (minieme randschilfertjes)

Hamerprijs
€ 55

Blauw Chinese dekselkop op schotel

Blauw Chinese dekselkop op schotel - Kangxi (beschadigd)

Hamerprijs
€ 100

Schildpadden lepeldoosje

Schildpadden lepeldoosje - 19e eeuw - h. 3,5 cm (scharnier gelijmd)

Hamerprijs
€ 51

Paar vergulde bronzen staande ooievaars

Paar vergulde bronzen staande ooievaars als montuur - h. 13,5 cm

Hamerprijs
€ 80

Blauw Chinees vaasje

Blauw Chinees vaasje - 19e eeuw, Japans Imari bord en gekleurd glazen vaasje - Mdina Glass - h. 9 en 19 en Ø 22 cm (bord schilfer)

Hamerprijs
€ 16

Onduidelijk ges. - Paard en wagen in bos - doek - 60 x 50 cm

Hamerprijs
€ 50

C.J. Ernens ges.

C.J. Ernens ges. - Gezicht op plas - doek - 60 x 50 cm

Hamerprijs
€ 66

Onbekend - Meisje met waskom op bank - pastel tekening - 64 x 49 cm

Hamerprijs
€ 260

6 prenten in lijst

6 prenten in lijst - Chinese voorstellingen - 19 x 25 cm

Hamerprijs
€ 110

M. (Mark) Kaplan ges. (Sint-Petersburg 1950)

M. (Mark) Kaplan ges. (Sint-Petersburg 1950) - Zicht op huizen in de winter - doek - 35 x 43 cm

Onbekend - Huis met tuin - karton - 39 x 35 cm

Hamerprijs
€ 19

Jos van Dijk ges.

Jos van Dijk ges. - Bloemen in blauwe vaas - doek - 40 x 30 cm

Hamerprijs
€ 35

J. (Jo) Schrynder (Druten 1894-1968 Amstelveen)

J. (Jo) Schrynder (Druten 1894-1968 Amstelveen) - Opvliegende eenden in polderlandschap - doek - 30 x 40 cm

Hamerprijs
€ 141

Onbekend - Damesportret - doek - 31 x 21,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Eiken staande klok

Eiken staande klok met maan en datum aanduiding - Eli Stanclife - h. 210 cm

Hamerprijs
€ 240

3 blauw Chinese borden

3 blauw Chinese borden met decor van koekoek bij zijn huisje - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 110

8 paars gebloemde Saksische kopjes, 9 schoteltjes en theebus

8 paars gebloemde porseleien Saksische kopjes, 9 schoteltjes en theebus (3 schoteltjes beschadigd)

Mahonie theekistje en Makkumer wandbord

Mahonie Biedermeier theekistje en gekleurd Makkumer wandbord met gecontourneerde rand - h. 13 en Ø 12 cm

Hamerprijs
€ 21

Doosje met diverse Chinese vaasjes

Doosje met diverse blauw Chinese vaasjes, gekleurd vaasje met mandarijnen decor enz. (beschadigd)

Hamerprijs
€ 45

3 diverse gesneden ivoren netsukes

3 diverse gesneden ivoren netsukes - ca. 1900 - h. 4 tot 4,5 cm

Hamerprijs
€ 160

4 diverse gesneden ivoren netsukes

4 diverse gesneden ivoren netsukes - ca. 1900 - h. 4,5 tot 5,5 cm

Hamerprijs
€ 190

8 diverse gesneden ivoren netsukes

8 diverse gesneden ivoren netsukes - ca. 1900 - h. 3,5 tot 5 cm

Hamerprijs
€ 341

3 diverse gesneden ivoren netsukes - ca. 1900 - h. 3 tot 4,5 cm

Hamerprijs
€ 180

7 diverse damasten servetten

7 diverse damasten servetten

Wit linnen damasten tafelkleed

Wit linnen damasten Jugendstil tafelkleed

Hamerprijs
€ 55

2 diverse wit linnen damasten tafellakens

Wit linnen damasten tafellaken

Wit linnen damasten tafellaken met floraal motief

Wit linnen damasten tafellaken met bloemmotief - ca. 1900

Zwartgelakte houten etagère

Zwartgelakte houten etagère - h. 120, br. 49 en d. 30 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 110

Groen geschilderde houten consoleklok

Groen geschilderde houten consoleklok - 19e eeuw - h. 95 cm (console beschadigd)

Mahonie commode met spiegelopstand

Mahonie Biedermeier commode met spiegelopstand met bronzen kandelaars - h. 194, br. 103 en d. 46 cm

Bonheur met schrijflade

Mahonie Willem III bonheur met schrijflade - h. 185, br. 102 en d. 51 cm

Hamerprijs
€ 75

Spiegel in rijkbewerkte en vergulde Franse lijst

Spiegel in rijkbewerkte en vergulde Franse lijst met kuif - 19e eeuw - 210 x 120 cm

Hamerprijs
€ 460

Vergulde cartelklok

Vergulde houten cartelklok - Holmia, Stockholm - h. 60 cm

Hamerprijs
€ 60