Kunst, Antiek en Inboedelveiling Maart 2019

Paar blauw Chinese dekselvazen

Paar blauw Chinese dekselvazen - 19e/20e eeuw - h. 33 cm (1 deksel gelijmd

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Gepatineerd zinken met wit marmeren schoorsteenklok

Gepatineerd zinken met wit marmeren schoorsteenklok met voorstelling van het reliëf ''Le Marseillaise'' van de Arc de Triomph - h. 65 cm (minieme schilfertjes)

Startprijs
€ 450
Richtprijs
€ 500 - € 700
Bieden

Rijkgesneden noten bank met klep

Rijkgesneden noten bank met klep - h. 142, br. 155 en d. 52 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel met decor van bloemenvaas en bamboe - 18e eeuw - Ø 28 cm (schilfers)

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

P. Comolera

P. Comolera - Fazanthaan - gebronsd composiet - h. 35 cm (punt staart breuk)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

5-lichts deels vergulde bronzen discuskroon

5-lichts deels vergulde bronzen discuskroon - Ø 53 cm

Startprijs
€ 220
Richtprijs
€ 250 - € 300
Bieden

Gekleurd porseleinen beeld

Gekleurd porseleinen beeld van vrouw met luit - "Melody" Royal Doulton, England - h. 15,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Zwart marmeren met gebronsd zinken pendule

Zwart marmeren met gebronsd zinken pendule - ca 1880 - h. 34,5 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Houten schaalmodel van de Titanic

Houten schaalmodel van de Titanic - h.30 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

2-deurs mahonie theekastje

2-deurs mahonie theekastje - Amsterdamse school - h. 81,5, br. 84 en d.45 cm

Startprijs
€ 90
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

Gekleurd Makkumer theebus en klapmuts

Gekleurd Makkumer theebus en klapmuts - Tichelaart - h. 15 en Ø 14 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

G. (Gian) Paolo Martinuzzi

G. (Gian) Paolo Martinuzzi (geb. Venetie 1933) - glazen plaquette met gravering van figuren - 31,5 x 20 cm - ges. l.o. (minieme beschadiging)

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Onduidelijk ges. (circa 1900)

Onduidelijk ges. (circa 1900) - Mediterraans zeegezicht met vissers - doek - 75 x 55 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

C. Verschuur ges. (Gouda 1888-1966 Den Haag) -

C. Verschuur ges. (Gouda 1888-1966 Den Haag) - Houthakkers met langejan - doek (gaatje) - 60 x 100 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 250 - € 350
Bieden

C. (Cor) van Reken ges.

C. (Cor) van Reken ges. - Gezicht op ven - doek - 60 x 80 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Heinrich Dietzsch ges. (1938)

Heinrich Dietzsch ges. (1938) - Poserend meisje met beer - doek - 76 x 60 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Man met ezel in zomers landschap - doek - 48 x 60 cm (draagt signatuur B.C. Koekkoek)

Startprijs
€ 250
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

L. Daels ges. (Belgie 1826-1893)

L. Daels ges. (Belgie 1826-1893) - Portert van monnik - doek (beschadigd) - 80 x 66,5 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Gebronsd zinken zeeman

Gebronsd zinken pendule bekroond met staande zeeman - h. 78 cm

Startprijs
€ 70
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Famille vert dekselpot

Famille vert dekselpot - 19e eeuw - h. 44 cm (hals gelijmd)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

2 flessen port in geschenkkist

2 flessen port - Vintage Port Quinta de la Rosa 1994 in lederen geschenkkist met toebehoren

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 70 - € 100
Bieden

Wit albasten tafelschemerlamp

Wit albasten vaas met bronzen montuur als tafelschemerlamp - h. 32 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Gekleurde Delftse wandschotel

Gekleurde Delftse wandschotel met Chinoiserie decor - Kopie - Ø 42 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Vitrinelijst met diverse vlinders

Vitrinelijst met diverse vlinders, kevers enz. - 26 x 39 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 30 - € 50
Bieden

6-kantige gekleurde Chinese garden seat

6-kantige gekleurde Chinese garden seat - h. 40 en Ø 27 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gebronsde en vergulde metalen pendule

Gebronsde en vergulde metalen olifant als pendule - h. 40 cm

Startprijs
€ 220
Richtprijs
€ 250 - € 350
Bieden

Paar zwart marmeren klokkenvazen

Paar zwart marmeren klokkenvazen - h. 22 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 20 - € 40
Bieden

Geglazuurde keramiek staande Madonna met Kind

Geglazuurde keramiek staande Madonna met Kind - vermoedelijk Russel Tiglia Atelier voor sierkeramiek, Tegelen - h. 80 cm (schilfer aan voetstuk)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 70 - € 100
Bieden

Paar mahonie armfauteuils

Paar mahonie armfauteuils bekleed met bruin leer - ca. 1900

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

1-deurs mahonie Willem III vitrinekast

1-deurs gecontourneerde mahonie Willem III vitrinekast met wit marmeren blad - h. 93 , br. 126 en d. 52 cm (blad gelijmd)

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Mahonie Engelse Sutherland tafel

Mahonie Engelse Sutherland tafel met getorste poten - ca 1900 - h. 65 en bladmaat 60 x 17/87 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Ronde mahonie Biedermeier tafel

Ronde mahonie Biedermeier tafel - Ø 110 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Clubfauteuil

Clubfauteuil bekleed met bruin leder

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Rechthoekige mahonie tafel

Rechthoekige mahonie Engelse tafel met lade - bladmaat 82 x 62 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 70 - € 90
Bieden

Porseleinen schemerlampje

Porseleinen schemerlampje met vrouwelijk naakt - Bavaria - h. 36 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Grote famille noir dekseldoos

Grote famille noir dekseldoos - 19e eeuw - Ø 24,5 cm (glazuurschilfers en deksel gerestaureerd)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Zwart marmeren schoorsteenklok

Zwart marmeren schoorsteenklok - Paul Garnier, Hger Mcien de la marine - h. 30 cm (schilfers)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Onduidelijk ges. (18e eeuw)

Onduidelijk ges.(18e eeuw) - Os geplaagd door hond - paneel - 33 x 28 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

H. Endlich ges. (pseudoniem voor J. Knikker [1911-1990])

H. Endlich ges. (pseudoniem voor J. Knikker [1911-1990]) - Lezende vrouw in boereninterieur - doek - 40 x 30 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

A. de Bree ges. (1882)

A. de Bree ges. (1882) - Rustende jager bij paard en honden - doek - 46 x 61 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Jan H.B. Koekkoek ges. (Amsterdam 1840-1912 Hilversum)

Jan H.B. Koekkoek ges. (Amsterdam 1840-1912 Hilversum) - Stalinterieur met boerin en vee - marouflé - 40 x 32 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Japans Imari schotel

Japans Imari schotel - ca. 1900 - Ø 47 cm (barst aan rand ca. 5 cm)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurd Chinees vaasje

Gekleurd Chinees vaasje met decor van fazant bij pioenroos - ca. 1900 - h. 21 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Lecornee

Lecornee - Meisje - brons op marmeren voetstuk - h. 27/37 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurd biscuit Venetiaans gekostumeerde staande man en vrouw

Gekleurd biscuit Venetiaans gekostumeerde staande man en vrouw - h. 35 cm (man beschadigd en vrouw vinger gelijmd)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 20 - € 40
Bieden

Blauw Chinese dekselpot

Blauw Chinese dekselpot - 19e eeuw - h. 42 cm (hals gelijmd en sterbodembarst)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden houten vogel op tak

Gesneden houten vogel op tak - h. 120 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Goudkleurige zinken pendule

Goudkleurige zinken pendule - h. 36,5 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

2 koperen met geelkoperen doofpotten

2 koperen met geelkoperen doofpotten - 19e eeuw - h. 32 en 38 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

12- kantige eiken klaptafel

12- kantige eiken klaptafel - Ø 71 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Capricciogezicht op Florence - paneel - 19,5 x 26 cm

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 400 - € 600
Bieden

Onbekend (20e eeuw)

Onbekend (20e eeuw) - Stadsgezicht - doek - 30 x 24 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Madonna met Kind - doek - 41,5 x 29,5 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

E. vd Laan ges.

E. vd Laan ges. - Stilleven met vis en gemberpot - karton - 31,5 x 45 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Henri van Os-Delhez ges. (Nieuwer-Amstel 1880-1976 Blaricum)

Henri van Os-Delhez ges. (Nieuwer-Amstel 1880-1976 Blaricum) - Parijs stasdsgezicht, 14. Rue Notre Dame de Lorette - doek - 40,5 x 30,5 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 250 - € 350
Bieden

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Rustende figuren in boomrijk landschap - paneel - 26,5 x 22,5 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

2 iepen Louis XVI armstoelen en 2 stoelen

2 iepen Louis XVI armstoelen en 2 stoelen met witte katoenen zitting

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Orgelgebogen noten klepbureau

Orgelgebogen noten klepbureau met 3 laden in onderkast - 19e eeuw - h. 110, br. 96 en d. 48 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

Mahonie halbankje

Mahonie halbankje - h. 100, br.111 en d. 50 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

1-deurs eiken vitrinekast

1-deurs eiken vitrinekast op met afgeschuinde hoeken op tafelpoot met 2 laden - 19e eeuw - h. 191, br. 87 en d. 26 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden