Kunst, Antiek en Inboedelveiling Mei 2019

Onduidelijk ges. - Zomers landschap bij avondlicht - karton - 26 x 34 cm

Hamerprijs
€ 280

Cloisonné wandschotel

Cloisonné wandschotel - Ø 44 cm

Hamerprijs
€ 150

Wit aardewerk Italiaanse wandfontein met basin op mahonie plaat

Wit aardewerk Italiaanse fontein met reliëf van bloemen en bijbehorend bassin op mahonie schild - 77 x 51 cm

Scheepsklok in mahonie kist

Scheepsklok in mahonie kist - A. Lange & Söhne - h. 18,5 cm

Vierkante bronzen moderne salontafel met glasplaat

Vierkante bronzen moderne salontafel met geslepen glasplaat - bladmaat 105 x 105 cm

Hamerprijs
€ 190

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld)

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Rijtuig in landschap - marouflé - 13 x 18 cm

Hamerprijs
€ 200

P. Renard ges.

P. Renard ges. - Strandgezicht te Scheveningen - paneel - 29,5 x 39,5 cm

Onbekend (ca. 1800)

Onbekend (ca. 1800) - Stilleven met bloemenvaas - aquarel (corrosieplekjes) - 36 x 26 cm

Hamerprijs
€ 100

Rechthoekige mahonie hangoortafel

Rechthoekige mahonie Engelse hangoortafel met 2 laden - ca. 1900 - bladmaat 101 x 55/118 cm

Hamerprijs
€ 120

Paar Delfts blauwe kannen met chinoiserie decor

Paar Delfts blauwe kannen met chinoiserie decor - 18e eeuw - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 510

Ovaal op ivoor geschilderd portretminiatuur

Ovaal op ivoor geschilderd portretminiatuur van man in houten met schildpadden lijst - 12 x 10,5 cm

Hamerprijs
€ 80

Op ivoor geschilderd portretminiatuur van elegante dame

Op ivoor geschilderd portretminiatuur van elegante dame in metalen lijstje - Ø 7 cm

Hamerprijs
€ 80

Rechthoekige met diverse houtsoorten ingelegde mahonie theetafel

Rechthoekige met diverse houtsoorten ingelegde mahonie theetafel - eerste helft 20e eeuw - h. 75, br. 67 en d. 42 cm

Hamerprijs
€ 140

Chromen met rood lederen moderne fauteuil

Hamerprijs
€ 65

3-delig marmeren klokkenstel

3-delig marmeren klokkenstel waarvan klok met wit albasten beeld van knielende vrouw - h. 15 en 34 cm (schilfertjes en slinger ontbreekt)

Hamerprijs
€ 160

Crème aardewerk Art Deco olifantengroep

Crème aardewerk Art Deco olifantengroep en boekje "150 witte keramische dieren" - h. 31 cm

2-zits mahonie Victoriaanse bank

2-zits mahonie Victoriaanse bank bekleed met geel velours - br. 195 cm

Hamerprijs
€ 250

Anton Heijboer ges. (Sabang 1924-2005 Den lIp)

Anton Heijboer ges. (Sabang 1924-2005 Den lIp) - Zittend figuur - doek - 24 x 30 cm

Hamerprijs
€ 190

Bewerkte en vergulde houten penkandelaars

Bewerkte en vergulde houten penkandelaars - tweede helft 18e eeuw - h. 83 cm (beschadiging)

Hamerprijs
€ 300

E. Picault

E. Picault - Romeinse strijder - brons - h. 81 cm (nagietsel)

Hamerprijs
€ 440

Gesneden houten Chinese tafelschemerlamp

Gesneden houten Chinese tafelschemerlamp - h. 52 cm

Hamerprijs
€ 41

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeurtjes

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeurtjes - h. 65, br. 53 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 75

C.K. (Kees) Terlouw ges.(Rotterdam1890-1948 Saint-Maur des Fosses)

C.K. (Kees) Terlouw ges. (Rotterdam1890-1948 Saint-Maur des Fosses) - Stilleven met dahlia's - doek - 41 x 33 cm

Hamerprijs
€ 220

Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegde Moorse speeltafel

Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegde Moorse speeltafel - bladmaat 89 x 44,5 cm (beschadigingen aan inlegwerk)

Hamerprijs
€ 550

Gekleurde glazen Murano vintage tafelschemerlamp

Gekleurde glazen Murano vintage tafelschemerlamp - h. 71 cm

Hamerprijs
€ 46

Gekleurde aardewerk schaal

Gekleurde aardewerk schaal - Frans van Katwijk - Ø 32 cm

Hamerprijs
€ 50

3 blauw Chinese kopjes en 3 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw (1 kopje en 3 schoteltjes schilfertjes)

Hamerprijs
€ 180

Zwart marmeren presse-papier

Zwart marmeren presse-papier met micro mozaiek (schilfers), ovaal biscuit portretreliëf - Meissen en biscuit portretreliëf - Wedgwood - h. 10 tot 13 cm

Hamerprijs
€ 222

Geglazuurde terracotta papegaai

Geglazuurde terracotta papegaai - gemerkt AJ - h. 25 cm

Hamerprijs
€ 220

Antiek slingerglas

Antiek slingerglas - h. 16 cm

Hamerprijs
€ 185

2 blauw Chinese borden

2 blauw Chinese borden met decor van lange lijs - Kangxi - Ø 20 en 21,5 cm (1 met schilfers en barst en 1 met schilfer)

Hamerprijs
€ 340

Rechthoekige Schwarzwalder jardinière op tafelpoot

Rechthoekige Schwarzwalder jardinière met zinken binnenbak op tafelpoot - h. 88, br. 60 en d. 38 cm

Hamerprijs
€ 130

Bronzen met champlevé dekselpot

Bronzen met champlevé dekselpot op voetstuk - h. 46 cm

Hamerprijs
€ 200

Geslepen kristallen gembercoupe en gekleurd porseleinen vaas

Geslepen kristallen gembercoupe en gekleurd porseleinen vaas - h. 28,5 en 25 cm (deksel schilfer)

Hamerprijs
€ 130

Paar Delfts blauwe dekselpotten

Paar Delfts blauwe dekselpotten - 19e/20e eeuw - h. 28 cm (1 stelrand beschadigd)

Hamerprijs
€ 60

Johnson

Johnson - 2 jachthonden bij boomstronk - koudbeschilderd brons - h. 34 cm

Hamerprijs
€ 150

Rechthoekig koloniaal houten dienblad

Rechthoekig koloniaal houten dienblad met reliëf van draak, eekhoorns en wijnranken - 60 x 40 cm

Hamerprijs
€ 150

Paar longhorn hoorns

Paar longhorn hoorns - l. 50 en 54 cm

Hamerprijs
€ 40

Vierkante rozenhouten theestoof

Vierkante rozenhouten theestoof - Louis XVI stijl - h. 51 cm

Hamerprijs
€ 65

Ovaal op ivoor geschilderd damesportret

Ovaal op ivoor geschilderd portret miniatuur van elegante dame in geelkoperen lijstje - 9,5 x 7 cm

Hamerprijs
€ 85

Gekleurde aardewerk papegaai

Gekleurde aardewerk papegaai - h. 17,5 cm (glazuurschilfers)

Hamerprijs
€ 45

Ajour stenen wierookbrander

Ajour stenen wierookbrander - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 170

Paar blauw Japanse schotels

Paar blauw Japanse schotels - Ø 31 cm

Hamerprijs
€ 21

Geslepen kristallen vaas met gravering

Geslepen kristallen vaas met gravering "3 maart 1855-1880" op gevulde zilveren voet (zwaardje gekeurd) - h. 32 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 40

3 blauw Chinese schoteltjes met capucijner buitenzijde

3 blauw Chinese schoteltjes met capucijner buitenzijde - Nanking Cargo

Hamerprijs
€ 60

Onduidelijk ges. - ovaal op ivoor geschilderd herenportret in mahonie lijst - ovaal 6,5 x 5,5 cm

Hamerprijs
€ 40

Gekleurd porseleinen Saksische groep

Gekleurd porseleinen Saksische groep van dansend paar - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 130

6 famille rose borden met decor van pioenrozen

6 famille rose borden met decor van pioenrozen - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfertjes, 3 met barst en 1 gelijmd)

Hamerprijs
€ 100

Paar crème craquelé aardewerk boekensteunen

Paar crème craquelé aardewerk boekensteunen voorstellend Pierrot en Colombine - ca. 1925 - h. 19 cm

Hamerprijs
€ 70

Antieke bronzen kandelaar

Antieke bronzen kandelaar - h. 13,5 cm

Hamerprijs
€ 35

Antieke bronzen kandelaar

Antieke bronzen kandelaar - h. 19 cm (deukjes)

Hamerprijs
€ 55

Paar blauw Chinese kop en schotels

Paar blauw Chinese kop en schotels - 18e eeuw (schilfertjes en 1 kopje sterbodembarst)

Hamerprijs
€ 75

Opgezette steenuil

Opgezette steenuil - 1936 - h. 16 cm

Hamerprijs
€ 60

Paar bleikristallen vazen

Paar bleikristallen vazen - h. 27 cm

Hamerprijs
€ 36

4 powder blue bordjes

4 powder blue bordjes met gecontourneerde rand - Ø 15 cm (1 met schilfer uitlopend in barst)

Hamerprijs
€ 180

3 blauw Chinese kopjes, schoteltje en 2 Japans Imari kopjes en 2 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes, schoteltje en 2 Japans Imari kopjes en 2 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 4 kopjes en 2 schoteltjes barstje)

Hamerprijs
€ 121

Chinees Imari kopje en 2 schoteltjes

Chinees Imari kopje en 2 schoteltjes - Kangxi (1 schoteltje met barstje)

Hamerprijs
€ 71

Houten Chinees ameubelement

Ovale houten Chinese coulissentafel met 2 tussenbladen a 43 cm en 6 bijbehorende stoelen - bladmaat 124 x 116 cm

Hamerprijs
€ 140

A. de Bardy ges.

A. de Bardy ges. - Zeilboot voor de kust - paneel - 24 x 32 cm

Hamerprijs
€ 60

J. J. Briede ges. (Rotterdam 1885-1980 Amsterdam)

J. J. Briede ges. (Rotterdam 1885-1980 Amsterdam) - ''Landschap in Ljugarn, Godlandt'' - marouflé - 27 x 35 cm

Hamerprijs
€ 167