Catalogus

Kunst, Antiek en Inboedelveiling Mei 2019

1 object-1

Onduidelijk ges.

Onduidelijk ges. - Zomers landschap bij avondlicht - karton - 26 x 34 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
2 object-2

Cloisonné wandschotel

Cloisonné wandschotel - Ø 44 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
3 object-3

Wit aardewerk Italiaanse wandfontein met basin op mahonie plaat

Wit aardewerk Italiaanse fontein met reliëf van bloemen en bijbehorend bassin op mahonie schild - 77 x 51 cm

Startprijs
€ 70
Richtprijs
€ 80 - € 120
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
4 object-4

Scheepsklok in mahonie kist

Scheepsklok in mahonie kist - A. Lange & Söhne - h. 18,5 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
5 object-5

Vierkante bronzen moderne salontafel met glasplaat

Vierkante bronzen moderne salontafel met geslepen glasplaat - bladmaat 105 x 105 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 200
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
6 object-6

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld)

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Rijtuig in landschap - marouflé - 13 x 18 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
7 object-7

P. Renard ges.

P. Renard ges. - Strandgezicht te Scheveningen - paneel - 29,5 x 39,5 cm

Startprijs
€ 250
Richtprijs
€ 250 - € 350
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
8 object-8

Onbekend (ca. 1800)

Onbekend (ca. 1800) - Stilleven met bloemenvaas - aquarel (corrosieplekjes) - 36 x 26 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 200
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
9 object-9

Rechthoekige mahonie hangoortafel

Rechthoekige mahonie Engelse hangoortafel met 2 laden - ca. 1900 - bladmaat 101 x 55/118 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
10 object-10

Paar Delfts blauwe kannen met chinoiserie decor

Paar Delfts blauwe kannen met chinoiserie decor - 18e eeuw - h. 21 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 400
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
11 object-11

Ovaal op ivoor geschilderd portretminiatuur

Ovaal op ivoor geschilderd portretminiatuur van man in houten met schildpadden lijst - 12 x 10,5 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
12 object-12

Op ivoor geschilderd portretminiatuur van elegante dame

Op ivoor geschilderd portretminiatuur van elegante dame in metalen lijstje - Ø 7 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
13 object-13

Rechthoekige met diverse houtsoorten ingelegde mahonie theetafel

Rechthoekige met diverse houtsoorten ingelegde mahonie theetafel - eerste helft 20e eeuw - h. 75, br. 67 en d. 42 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
14 object-14

Chromen met rood lederen moderne fauteuil

Chromen met rood lederen moderne fauteuil

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 150 - € 250
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
15 object-15

3-delig marmeren klokkenstel

3-delig marmeren klokkenstel waarvan klok met wit albasten beeld van knielende vrouw - h. 15 en 34 cm (schilfertjes en slinger ontbreekt)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 70 - € 90
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
16 object-16

Crème aardewerk Art Deco olifantengroep

Crème aardewerk Art Deco olifantengroep en boekje "150 witte keramische dieren" - h. 31 cm

Startprijs
€ 90
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
17 object-17

2-zits mahonie Victoriaanse bank

2-zits mahonie Victoriaanse bank bekleed met geel velours - br. 195 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
18 object-18

Anton Heijboer ges. (Sabang 1924-2005 Den lIp)

Anton Heijboer ges. (Sabang 1924-2005 Den lIp) - Zittend figuur - doek - 24 x 30 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
19 object-19

Bewerkte en vergulde houten penkandelaars

Bewerkte en vergulde houten penkandelaars - tweede helft 18e eeuw - h. 83 cm (beschadiging)

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 300 - € 500
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
20 object-20

E. Picault

E. Picault - Romeinse strijder - brons - h. 81 cm (nagietsel)

Startprijs
€ 400
Richtprijs
€ 400 - € 600
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
21 object-21

Gesneden houten Chinese tafelschemerlamp

Gesneden houten Chinese tafelschemerlamp - h. 52 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
22 object-22

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeurtjes

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeurtjes - h. 65, br. 53 en d. 40 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
23 object-23

C.K. (Kees) Terlouw ges.(Rotterdam1890-1948 Saint-Maur des Fosses)

C.K. (Kees) Terlouw ges. (Rotterdam1890-1948 Saint-Maur des Fosses) - Stilleven met dahlia's - doek - 41 x 33 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
24 object-24

Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegde Moorse speeltafel

Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegde Moorse speeltafel - bladmaat 89 x 44,5 cm (beschadigingen aan inlegwerk)

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 200 - € 300
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
25 object-25

Gekleurde glazen Murano vintage tafelschemerlamp

Gekleurde glazen Murano vintage tafelschemerlamp - h. 71 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
26 object-26

Gekleurde aardewerk schaal

Gekleurde aardewerk schaal - Frans van Katwijk - Ø 32 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
27 object-27

3 blauw Chinese kopjes en 3 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw (1 kopje en 3 schoteltjes schilfertjes)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 200
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
28 object-28

Zwart marmeren presse-papier

Zwart marmeren presse-papier met micro mozaiek (schilfers), ovaal biscuit portretreliëf - Meissen en biscuit portretreliëf - Wedgwood - h. 10 tot 13 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
29 object-29

Geglazuurde terracotta papegaai

Geglazuurde terracotta papegaai - gemerkt AJ - h. 25 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
30 object-30

Antiek slingerglas

Antiek slingerglas - h. 16 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
31 object-31

2 blauw Chinese borden

2 blauw Chinese borden met decor van lange lijs - Kangxi - Ø 20 en 21,5 cm (1 met schilfers en barst en 1 met schilfer)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
32 object-32

Rechthoekige Schwarzwalder jardinière op tafelpoot

Rechthoekige Schwarzwalder jardinière met zinken binnenbak op tafelpoot - h. 88, br. 60 en d. 38 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
33 object-33

Bronzen met champlevé dekselpot

Bronzen met champlevé dekselpot op voetstuk - h. 46 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
34 object-34

Geslepen kristallen gembercoupe en gekleurd porseleinen vaas

Geslepen kristallen gembercoupe en gekleurd porseleinen vaas - h. 28,5 en 25 cm (deksel schilfer)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
35 object-35

Paar Delfts blauwe dekselpotten

Paar Delfts blauwe dekselpotten - 19e/20e eeuw - h. 28 cm (1 stelrand beschadigd)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
36 object-36

Johnson

Johnson - 2 jachthonden bij boomstronk - koudbeschilderd brons - h. 34 cm

Startprijs
€ 400
Richtprijs
€ 400 - € 600
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
37 object-37

Rechthoekig koloniaal houten dienblad

Rechthoekig koloniaal houten dienblad met reliëf van draak, eekhoorns en wijnranken - 60 x 40 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
38 object-38

Paar longhorn hoorns

Paar longhorn hoorns - l. 50 en 54 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
39 object-39

Vierkante rozenhouten theestoof

Vierkante rozenhouten theestoof - Louis XVI stijl - h. 51 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
40 object-40

Ovaal op ivoor geschilderd damesportret

Ovaal op ivoor geschilderd portret miniatuur van elegante dame in geelkoperen lijstje - 9,5 x 7 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
41 object-41

Gekleurde aardewerk papegaai

Gekleurde aardewerk papegaai - h. 17,5 cm (glazuurschilfers)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
42 object-42

Ajour stenen wierookbrander

Ajour stenen wierookbrander - h. 30 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 80 - € 120
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
43 object-43

Paar blauw Japanse schotels

Paar blauw Japanse schotels - Ø 31 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
44 object-44

Geslepen kristallen vaas met gravering

Geslepen kristallen vaas met gravering "3 maart 1855-1880" op gevulde zilveren voet (zwaardje gekeurd) - h. 32 cm (schilfertjes)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 30 - € 50
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
45 object-45

3 blauw Chinese schoteltjes met capucijner buitenzijde

3 blauw Chinese schoteltjes met capucijner buitenzijde - Nanking Cargo

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 30 - € 50
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
46 object-46

Onduidelijk ges.

Onduidelijk ges. - ovaal op ivoor geschilderd herenportret in mahonie lijst - ovaal 6,5 x 5,5 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
47 object-47

Gekleurd porseleinen Saksische groep

Gekleurd porseleinen Saksische groep van dansend paar - h. 22 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
48 object-48

6 famille rose borden met decor van pioenrozen

6 famille rose borden met decor van pioenrozen - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfertjes, 3 met barst en 1 gelijmd)

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 400 - € 600
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
49 object-49

Paar crème craquelé aardewerk boekensteunen

Paar crème craquelé aardewerk boekensteunen voorstellend Pierrot en Colombine - ca. 1925 - h. 19 cm

Startprijs
€ 70
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
50 object-50

Antieke bronzen kandelaar

Antieke bronzen kandelaar - h. 13,5 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
51 object-51

Antieke bronzen kandelaar

Antieke bronzen kandelaar - h. 19 cm (deukjes)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
52 object-52

Paar blauw Chinese kop en schotels

Paar blauw Chinese kop en schotels - 18e eeuw (schilfertjes en 1 kopje sterbodembarst)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
53 object-53

Opgezette steenuil

Opgezette steenuil - 1936 - h. 16 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
54 object-54

Paar bleikristallen vazen

Paar bleikristallen vazen - h. 27 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
55 object-55

4 powder blue bordjes

4 powder blue bordjes met gecontourneerde rand - Ø 15 cm (1 met schilfer uitlopend in barst)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
56 object-56

3 blauw Chinese kopjes, schoteltje en 2 Japans Imari kopjes en 2 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes, schoteltje en 2 Japans Imari kopjes en 2 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 4 kopjes en 2 schoteltjes barstje)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
57 object-57

Chinees Imari kopje en 2 schoteltjes

Chinees Imari kopje en 2 schoteltjes - Kangxi (1 schoteltje met barstje)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
58 object-58

Houten Chinees ameubelement

Ovale houten Chinese coulissentafel met 2 tussenbladen a 43 cm en 6 bijbehorende stoelen - bladmaat 124 x 116 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 200
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
59 object-59

A. de Bardy ges.

A. de Bardy ges. - Zeilboot voor de kust - paneel - 24 x 32 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 150 - € 200
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden
60 object-60

J. J. Briede ges. (Rotterdam 1885-1980 Amsterdam)

J. J. Briede ges. (Rotterdam 1885-1980 Amsterdam) - ''Landschap in Ljugarn, Godlandt'' - marouflé - 27 x 35 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Online sluiting
27-05-2019 19:00
Bieden

Zoek

Filter

Zoek

Filter

Sluiten