Kunst, Antiek en Inboedelveiling Mei 2019

M. (Mark) Kaplan ges. (Sint-Petersburg 1950)

M. (Mark) Kaplan ges. (Sint-Petersburg 1950) - Zicht op huizen in de winter - doek - 35 x 43 cm

Hamerprijs
€ 90

Onbekend naar D.H. (Dick) Ket (Den Helder 1902-1940 Bennekom)

Onbekend naar D.H. (Dick) Ket (Den Helder 1902-1940 Bennekom) - Stilleven met eieren en witte kan - marouflé - 34 x 46 cm - Museum voor Moderne Kunst Arnhem heeft authenticiteit niet kunnen bevestigen; Schilderij wordt als kopie bevonden.

Hamerprijs
€ 320

Rond gietijzeren plantentafel

Rond gietijzeren plantentafel met houten blad - h. 77 en Ø 40 cm

Hamerprijs
€ 110

Polychroom houten wandbord

Polychroom houten wandbord - Staet hier en ziet offer eene droefheyt gelijk aen de myne is - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 160

Groen geschilderde houten consoleklok

Groen geschilderde houten consoleklok - 19e eeuw - h. 95 cm (console beschadigd)

Hamerprijs
€ 300

E. Sabe

E. Sabe - Panter - brons op houten voetstuk - h. 20/24 cm

1-deurs mahonie vitrinekast

1-deurs mahonie Engels vitrinekastje met inlegwerk - h. 112, br. 53 en d. 38 cm

Hamerprijs
€ 100

Rechthoekige houten Chinese sidetable

Rechthoekige houten Chinese sidetable - h. 89,5, br. 128,5 en d. 45 cm

Hamerprijs
€ 290

Gekleurd porseleinen groep

Gekleurd porseleinen groep van 2 zwervers op bank - Napels - h. 22 cm (barst, 1 vinger en plunjezak beschadigd)

Hamerprijs
€ 40

Cloisonné vaas

Cloisonné vaas op houten sokkel (barst) - h. 39/47 cm

Hamerprijs
€ 110

Bronzen raindrum

Bronzen raindrum - h. 44 en Ø 52 cm

Hamerprijs
€ 240

O. (Otto) Coenders (Utrecht 1883-1952 Voorburg)

O. (Otto) Coenders ges. (Utrecht 1883-1952 Voorburg) - Stilleven met irissen - doek - 46 x 62 cm

Hamerprijs
€ 180

J.F.E. (Joop) Coenders (Tilburg 1913-1986 Den Haag)

J.F.E. (Joop) Coenders ges. (Tilburg 1913-1986 Den Haag) - Gezicht op molen te Leidschendam - marouflé - 68 x 88 cm

Hamerprijs
€ 220

O. (Otto) Coenders ges. ('40) (Utrecht 1883-1952 Voorburg) - Kippen op erf - marouflé - 62 x 74 cm

Hamerprijs
€ 260

J.F.E. (Joop) Coenders ges. (Tilburg 1913-1986 Den Haag) - "Stilleven met meloen en tomaten"- marouflé - 62 x 74 cm

Hamerprijs
€ 120

O. (Otto) Coenders ges. (Utrecht 1883-1952 Voorburg) - Gezicht op de Veluwe - marouflé - 62 x74 cm

Hamerprijs
€ 360

Rechthoekige eiken tafel

Rechthoekige eiken tafel - bladmaat 193 x 78 cm

Hamerprijs
€ 120

Paar Chinees Imari schotels

Paar Chinees Imari schotels - 18e eeuw - Ø 28,5 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 41

Paar Satsuma vazen

Paar Satsuma vazen - ca. 1900 - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 170

Ronde emaille plaquette

Ronde emaille plaquette met voorstelling van Pontius Pilatus wast zijn handen in onschuld - Limoges - 19e eeuw - Ø 25 cm (rand restauratie)

Hamerprijs
€ 150

2 gekleurd porseleinen beeldjes

2 gekleurd porseleinen beeldjes - h. 22 cm

Porseleinen zittend Chineesje

Porseleinen zittend Chineesje met polychroom beschildering als inktpot - KPM - 19e eeuw - h. 9 cm (schilfer aan onderzijde deksel)

Hamerprijs
€ 90

Vogelkooi als uurwerk

Vogelkooi als uurwerk - h. 19 cm

Hamerprijs
€ 190

Gekleurd porseleinen beeld

Gekleurd porseleinen beeld van jongen met fluit - Meissen - h. 23 cm (gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 66

Ovaal mahonie naaitafeltje

Ovaal mahonie Biedermeier naaitafeltje - h. 80 cm

Hamerprijs
€ 100

Eiken staande klok

Eiken staande klok - Edw. Matthews Sen'r, Welshpool - h. 224 cm

Hamerprijs
€ 135

3-deurs mahonie buffetlkast

3-deurs mahonie buffetkast met lade en 3 vitrinedeuren in opstand - vermoedelijk H. Pander en Zn. - h. 220, br. 194 en d. 60 cm

Hamerprijs
€ 190

Onduidelijk ges. - Houtsprokkelaar op bospad - doek - 125 x 110 cm

Hamerprijs
€ 90

Paar gekleurde Japanse kraagvazen

Paar gekleurde Japanse kraagvazen - ca. 1900 - h. 47 cm (1 gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 110

Vuurvergulde bronzen pendule

Vuurvergulde bronzen pendule met bekroning van herderinnetje - 19e eeuw - h. 52 cm

Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet met tinnen binnenbak en kraantjeskan - h. 94/145, br. 117/202 en d. 49 cm

Hamerprijs
€ 60

Polychroom en gesneden houten beeld

Polychroom en gesneden houten beeld - Jozef met kindje Jezus - Spanje - vermoedelijk 17e eeuw - h. 59 cm (Jezus beschadigd)

Hamerprijs
€ 350

Polychroom en gesneden houten beeld van Singha

Polychroom en gesneden houten beeld van Singha - h. 102 cm

Hamerprijs
€ 256

Betonnen tuinleeuw en 2 ornamenten

Betonnen tuinleeuw en 2 ornamenten - h. 85 en 28 cm

Hamerprijs
€ 40

Schaalmodel boot

Schaalmodel boot - Riva - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 120

Gepatineerd koperen schoorsteenklok

Gepatineerd koperen schoorsteenklok van twee meisjes in klederdracht - h. 50 cm

Hamerprijs
€ 280

Keramiek beeld van stier

Keramiek beeld van stier op houten sokkel - h. 34/132 cm

Hamerprijs
€ 380

Mahonie Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet met tinnen spoelbak en 3 laden - h. 98/146, br. 125 en d. 57 cm

Hamerprijs
€ 150

Groot polychroom en gesneden houten beeld van Garoeda

Groot polychroom en gesneden houten beeld van Garoeda - h. 145 cm

Hamerprijs
€ 370

Gekleurde plateel cachepot

Gekleurde plateel cachepot - Eskaf, Holland - Ø 25,5 cm

Hamerprijs
€ 60

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Rhodian, Zuid-Holland Gouda - Ø 47,5 cm

Hamerprijs
€ 100

Paar gekleurde plateel vazen

Paar gekleurde plateel vazen - Maduras - Plazuid, Gouda - h. 23 cm (1 met glazuurschilfer aan hals)

Hamerprijs
€ 65

Gekleurde plateel schenkkan

Gekleurde plateel schenkkan - Potterij Rembrandt, Holland - h. 23 cm (glazuur barsten in bodem)

Hamerprijs
€ 30

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Noir - Zuid-Holland, Gouda - Ø 32 cm (barst)

Hamerprijs
€ 12

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Zuid-Holland, Gouda - Ø 37 cm

Hamerprijs
€ 75

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Verdura - Zuid-Holland, Gouda - h. 28 cm

Hamerprijs
€ 40

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Noda - Plazuid, Gouda - h. 26 cm

Hamerprijs
€ 140

Gekleurde plateel schenkkan

Gekleurde plateel schenkkan - decor Breetvelt - Zuid-Holland, Gouda - h. 33 cm

Hamerprijs
€ 70

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Plazuid, Gouda - Ø 36,5 cm

Hamerprijs
€ 280

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Campana - Regina, Gouda - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 110

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Nimrod - Goedewaagen, Gouda - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 340

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Plazuid, Gouda - Ø 36 cm

Hamerprijs
€ 650

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - Ter Clouw - Zuid-Holland, Gouda - Ø 36 cm

Hamerprijs
€ 60

Gekleurde plateel schenkkan

Gekleurde plateel schenkkan - Purdah - Plazuid, Gouda - h. 35 cm

Hamerprijs
€ 60

Gekleurde plateel schaal

Gekleurde plateel schaal - Favorite - Goedewaagen, Gouda - Ø 19,5 cm

Hamerprijs
€ 21

Gekleurde plateel schaal

Gekleurde plateel schaal - Plazuid, Gouda - Ø 22 cm

Hamerprijs
€ 31

Gekleurde plateel schenkkan

Gekleurde plateel schenkkan - Zuid-Holland, Gouda - h. 38 cm

Hamerprijs
€ 70

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Kreta - Zuid-Holland, Gouda - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 45

Paar gekleurde plateel wandborden

Paar gekleurde plateel wandborden - Rhodian - Zuid-Holland, Gouda - Ø 21 cm (1 met barstje)

Hamerprijs
€ 31

Paar gekleurde plateel vazen

Paar gekleurde plateel vazen - Ali - Zuid-Holland, Gouda - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 50