Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Juni 2019

Famille verte theepot

Famille verte theepot - Kangxi - h. 13 cm (emaille beschadiging)

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Antiek geslepen wapenglas met gravering van stamboom

Geslepen wapenglas met gravering van stamboom - 18e eeuw - h. 20,5 cm

Startprijs
€ 500
Richtprijs
€ 1.000 - € 1.500
Bieden

Antiek slingerglas

Antiek slingerglas - h. 15 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren okimono van 2 muzikanten

Gesneden ivoren okimono van 2 muzikanten - ca. 1900 - h. 8 cm

Startprijs
€ 130
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

Vergulde bronzen zittende Boeddha op lotustroon

Vergulde bronzen zittende Boeddha op lotustroon - h. 12,5 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Antieke miniatuur bronzen kraagkandelaar

Antieke miniatuur bronzen kraagkandelaar - h. 11 cm (barstje in bobech en onderzijde gesoldeerd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren okimono

Gesneden ivoren okimono van man met rat - ca. 1900 - h. 15 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Famille rose vaasje

Famille rose mille fleur vaasje met gouden fond - ca. 1900, 4 karakter merk - h. 19 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

3 diverse blauw Chinese borden

3 diverse blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 22 en 23 cm (2 met schilfertjes)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Beschilderde zijden waaier en paar gesneden stenen Foo Dogs

Beschilderde zijden waaier en paar gesneden stenen Foo Dogs - h. 27 en 14,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren okimono

Gesneden ivoren okimono van man met hond - ca. 1900 - h. 14,5 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Gesneden ivoren dame met bloemen

Gesneden ivoren dame met bloemen en waaier op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 17/20,5 cm (beschadiging aan bloem)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Onbekend - Hert - brons - h. 11,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

10 diverse Chinees Imari borden

10 diverse Chinees Imari borden - 21,5 tot 23 cm (beschadigd)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Blauw Chinese kom met capucijner buitenzijde

Blauw Chinese kom met capucijner buitenzijde - 18e eeuw - Ø 19 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Onbekend - Zittend mannelijk naakt - brons met marmeren stuk - h. 9,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke van leven en dood - ca. 1900 - h. 4 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

7 gesneden ivoren Chinese figuren op houten sokkel

7 gesneden ivoren Chinese figuren op houten sokkel - ca. 1930 - h. 10,5 tot 15 / 13,5 tot 21,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren dame en stenen asbak

Gesneden ivoren dame op houten voetstuk en stenen asbak met zilveren dolfijn - h. 10 en 4 cm (schilfertjes)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 30 - € 50
Bieden

Blauw Chinese kom met capucijner buitenzijde - 18e eeuw - Ø 14,5 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

10 blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand

10 blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw (glazuurschilfers en 2 met barstje)

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Zwart gelakte houten schoorsteenklok

Zwart gelakte houten schoorsteenklok - La Castel - h. 30 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

G. de Jong ges. (1934)

G. de Jong ges. (1934) - 'Kippenschuurtje' - ets - 10 x 16,5 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 10 - € 30
Bieden

Onduidelijk ges. (1929)

Onduidelijk ges. (1929) - Damesportret - board - 30 x 25,5 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

Jan Voerman jr. monogram (Hattem 1890-1976 Blaricum)

Jan Voerman jr. monogram (Hattem 1890-1976 Blaricum) - Vrouwelijk naakt - tekening - 38 x 19 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

A. Eversen init. (Amsterdam 1818-1897 Delft)

A. Eversen init. (Amsterdam 1818-1897 Delft) - De Waag in Hoorn - potloodtekening - 21 x 25 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gekleurde Chinese dekselvaas

Gekleurde Chinese dekselvaas - h. 47 cm (gerestaureerd en deksel beschadigd)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Paar mahonie fauteuils

Paar mahonie Amsterdamse School fauteuils bekleed met gebloemde stof

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Mahonie klepbureau

Mahonie klepbureau - 18e eeuw - h. 105, br. 114 en d. 59 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

3-delig pendule stel

3-delig marmeren met bronzen Frans pendule stel - 19e eeuw - h. 43,5 en 27,5 cm

Startprijs
€ 240
Richtprijs
€ 250 - € 350
Bieden

Omgeving Francken

Omgeving Francken - Het wassen van de voeten - paneel - 35 x 45 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

J.S. (Jacobus Sibrandi) Mancandan (Bonn 1602-1680 Tjerkgaast)

J.S. (Jacobus Sibrandi) Mancadan (Bonn 1602-1680 Tjerkgaast) - Figuur in boomrijk landschap - paneel - 64 x 46,5 cm

Startprijs
€ 900
Richtprijs
€ 1.000 - € 1.500
Bieden

Navolger Willem van Diest (18e eeuw)

Navolger Willem van Diest (18e eeuw) - Platbodems op woeste zee - doek - 50,5 x 85,5 cm

Startprijs
€ 500
Richtprijs
€ 500 - € 700
Bieden

F. (Frederick) van Frytom ges. (1632-1707)

F. (Frederick) van Frijtom (1623/1643-1692/1702) - Figuren in boomrijk landschap - paneel - 53 x 47 cm

Startprijs
€ 900
Richtprijs
€ 1.000 - € 1.500
Bieden

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Bruiloft feest - paneel - 43,5 x 62,5 cm

Startprijs
€ 180
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Ruitergevecht - marouflé - 39 x 45 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Eiken zetel

Eiken zetel met briefpanelen en gesneden kuif - Gotische stijl - h. 190 cm (beschadigd en samengesteld)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Adrian van Hees ges. (1944)

Adrian van Hees ges. (1944) - Figuren bij kerk - aquarel - 41 x 71 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 30 - € 50
Bieden

H.O. van Thol ges. (Den Haag 1859-1902 Ermelo)

H.O. van Thol ges. (Den Haag 1859-1902 Ermelo) - Boerderij in Hollands landschap - doek - 28 x 42 cm

Startprijs
€ 180
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

F. (Frans) Masereel init. (1x) (Blankenberge 1889-1972 Avignon)

F. (Frans) Masereel init. (1x) (Blankenberge 1889-1972 Avignon) - Figuren in stadsgezicht (2x) en Slavenhandelaar - houtsnede e.a. - 20 x 12 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Blauw Chinese kom

Blauw Chinese kom - 18e eeuw - Ø 19 cm (gelijmd)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

6 blauw Chinese kopjes, 5 schoteltjes en deksel

6 blauw Chinese kopjes, 5 schoteltjes en deksel met bovenglazuur rood en goud - 18e eeuw (3 kopjes en 2 schoteltjes schilfertjes en 3 schoteltjes beschadigd)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Paar Delfts blauwe pannekoekborden

Paar Delfts blauwe pannekoekborden - 18e eeuw - CB gemerkt (Cornelis de Bruyn) - Ø 22 cm (boorgaatje)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Delfts blauwe kardinaalsschotel

Delfts blauwe kardinaalsschotel - 18e eeuw - Ø 40 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Gekleurde Kanton dekselvaas

Gekleurde Kanton dekselvaas - ca. 1900 - h. 39,5 cm (barst in hals)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Blauw Hirado siervaas met deksel

Blauw Hirado siervaas met deksel - ca. 1900 - h. 31 cm (oortjes Foo Dog beschadigd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Gesneden ivoren okimono van boer met kippen

Gesneden ivoren okimono van boer met kippen - ca. 1900 - h. 27 cm (minieme beschadiging)

Startprijs
€ 290
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Gesneden ivoren netsuke van oude man met kind

Gesneden ivoren netsuke van oude man met kind - ca. 1900 - h. 3 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gesneden ivoren netsuke van Shishi met jong

Gesneden ivoren netsuke van Shishi met jong - ca. 1900 - h. 4 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gesneden ivoren netsuke van Fukurokuju als fallussymbool

Gesneden ivoren netsuke van Fukurokuju als fallussymbool - Meiji - h. 6,2 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren netsuke van paard

Gesneden ivoren netsuke van paard - ca. 1900 - h. 4,3 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Gesneden ivoren zittende boeddha

Gesneden ivoren zittende Boeddha - ca. 1920 - h. 20 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

2 Delfts blauwe borden

2 Delfts blauwe borden - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (1 bord gelijmd)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel met decor van vogel en bloemen - 18e eeuw - Ø 34 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Satsuma deksel met bekroning van Foo Dog en 6 Kutani kopjes en 6 schoteltjes

Satsuma deksel met bekroning van Foo Dog en 6 Kutani kopjes en 6 schoteltjes (4 kopjes en 2 schoteltjes met barst)

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 70 - € 90
Bieden

8 blauw Chinese schoteltjes

8 blauw Chinese schoteltjes - 18e eeuw (2 met schilfertjes)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

6 blauw Chinese schoteltjes

6 blauw Chinese schoteltjes met decor van haas en capucijner buitenzijde - 18e eeuw

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gesneden ivoren zittende Boeddha op lotustroon

Gesneden ivoren zittende Boeddha op lotustroon - ca. 1900 - h. 12,5 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Blanc de Chine Guanyin, Boeddha en gekleurd Chinese zittende Budai

Blanc de Chine Guanyin, Boeddha en gekleurd Chinese zittende Budai - h. 13 tot 36 cm (1 beschadigd)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurd Japanse koro

Vierkante gekleurd Japanse koro - 19e eeuw - h. 16 cm (deksel beschadigd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden