Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Juni 2019

Javaanse kudi trantjang

Kudi trantjang - Bali

2 Balinese krissen met ivoren grepen

2 Balinese krissen met damast gesmeden lemet, gesneden ivoren heft en 1 geelkoperen overschede - l. 45,5 en 49,5 cm (1 heft schilfers)

Hamerprijs
€ 285

Bronzen mes

Bronzen mes - l.18 cm

Gesneden bamboe brushpot

Gesneden bamboe brushpot - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 30

Ikoon

Ikoon - Moedergods - Rusland - 26 x 24 cm

Hamerprijs
€ 205

Blauw Makkumer wandschotel

Blauw Makkumer wandschotel met gecontourneerde rand - Tichelaar - Ø 28 cm

Hamerprijs
€ 10

Ovale blauw Makkumer fruittest

Ovale blauw Makkumer fruittest met gecontourneerde rand op onderschotel - Tichelaar - 27 x 27,5 cm (minieme schilfertjes)

Hamerprijs
€ 25

2 diverse blauw Makkumer fruittesten op onderschotel en theebus

2 diverse blauwe Makkumer fruittesten op onderschotel en theebus - Tichelaar - 27 x 21,5 en Ø 23 en h. 13 cm

Hamerprijs
€ 60

2 diverse gekleurd Makkumer wandschotels

2 diverse gekleurde Makkumer wandschotels - Tichelaar - Ø 35 cm

Hamerprijs
€ 40

Chinees Imari dubbelbord,

Chinees Imari dubbelbord, Lowestoft bord en 3 blauw Chinese roomschaaltjes - 18e eeuw - Ø 26, 23 en 16,5 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 40

Gesneden ivoren lakstempel, stenen lakstempel

Gesneden ivoren lakstempel, stenen lakstempel, sang de boeuf snuffbottle, gesneden schildpad snuffbottle en stenen armband op rond metalen blad - h. 5 tot 8 en Ø 30 cm

Hamerprijs
€ 70

Blauw Chinese kop en schotel en 3 diverse schoteltjes

Blauw Chinese kop en schotel en 3 diverse schoteltjes - 19e eeuw (1 schoteltje en kopje barst)

Hamerprijs
€ 605

10-delig kapstel, geëtst glas en odeurfles

10-delig kapstel, geëtst glas en odeurflacon - WMF

Hamerprijs
€ 25

Album met munten

Album met munten

Hamerprijs
€ 42

Diverse oude munten en biljetten

Diverse oude munten en bankbiljetten

Hamerprijs
€ 60

Paar gekleurd porseleinen beelden

Paar gekleurd porseleinen beelden van elegante vrouw met vogel en heer met jachttrofee - Napels - h. 24 en 24,5 cm

Hamerprijs
€ 130

Gekleurd porseleinen groep

Gekleurd porseleinen groep van liefdespaar met vogeltje - h. 22 cm (vogelkooitje beschadigd)

Gekleurd porseleinen beeld

Gekleurd porseleinen beeld van man met schaal - KPM - h. 22 cm

Hamerprijs
€ 100

2 gekleurd porseleinen beelden

Gekleurd porseleinen beeld van man met mand en lepels en man met vuurpot - Saksen - h. 22 en 21 cm (gerestaureerd en 1 met gebroken vinger)

Hamerprijs
€ 35

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel met decor van bloemenmand - Kangxi - Ø 27,5 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 165

Blauw Chinees dubbelbord

Blauw Chinees dubbelbord met decor van bloemenmand - 18e eeuw - Ø 27 cm

Hamerprijs
€ 225

Japans Imari scheerbekken

Japans Imari scheerbekken - ca. 1700 - Ø 26 cm

Hamerprijs
€ 190

3 gesneden ivoren netsukes

3 gesneden ivoren netsukes - h. 4 tot 5 cm

Hamerprijs
€ 97

Ivoren dekseldoos waarin portret miniatuur door Adolf Theer (Oostenrijk 1811-1868)

Ivoren dekseldoos waarin portret miniatuur door Adolf Theer (Oostenrijk 1811-1868) - Ø 7 cm

Hamerprijs
€ 180

Gesneden ivoren netsuke van schelpen

Gesneden ivoren netsuke van schelpen - ca. 1900 - h. 2,5 cm

Hamerprijs
€ 80

Gesneden ivoren netsuke van paard met rat

Gesneden ivoren netsuke van paard met rat - ca.1900 - h. 3 cm

Hamerprijs
€ 55

Gesneden ivoren netsuke van de zeven goden van fortuin

Gesneden ivoren netsuke van de zeven goden van fortuin - ca.1900 - h. 4,5 cm

Hamerprijs
€ 85

8-kantig schildpadden theekistje op zilveren bolpootjes

8-kantig schildpadden theekistje op zilveren bolpootjes en zilveren theeduim - 19e eeuw - h. 10 cm (1 ivoren biesje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 185

2 polychroom en gesneden ivoren groepen

2 polychroom en gesneden ivoren groepen op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 23/26 cm

Hamerprijs
€ 400

Japans Imari schotel

Japans Imari schotel - ca. 1700 - Ø 29,5 cm

Hamerprijs
€ 80

Diep blauw Chinees bord

Diep blauw Chinees bord met decor van rivierlandschap - 18e eeuw - Ø 23 cm (glazuurschilfers)

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel met decor van vogels - Wanli - Ø 28 cm (schilfertjes en barst)

Hamerprijs
€ 170

8 Chinese kopjes, 8 schoteltjes, roomkan, theebus en kommetje

8 Chinese kopjes, 8 schoteltjes, roomkan, theebus en kommetje - 18e eeuw (schilfertjes, 1 schoteltje en kommetje barst, deksel theebus beschadigd en deksel roomkan glazuurschilfers)

Hamerprijs
€ 700

Blauwe Japanse kraagvaas en paar blauw Chinese stelvazen

Blauwe Japanse kraagvaas en paar blauw Chinese stelvazen - 19e en 18e eeuw - h. 31 en 19 cm (stelvazen beschadigd)

Sumatraanse (Atjeh) sikim panjang

Sikim panjang met damast gesmeden lemet en gesneden hoornen greep - Atjeh, Sumatra

Sumatraanse (Batak) sukul ngangan

Sukul nganga met hoornen greep en houten schede - Batak, Sumatra

Hamerprijs
€ 55

Javaanse golok

Golok met damast gesmeden lemet, gesneden hoornen greep en houten schede - Java

Hamerprijs
€ 55

Gesneden houten Afrikaans offerbeeld van 3 figuren op kruk

Gesneden houten Afrikaans offerbeeld van 3 figuren op kruk - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 25

Beschilderde marmeren tegel en snuffbottle met metalen montuur

Beschilderde marmeren tegel en snuffbottle met metalen montuur - 29,5 x 17 en h. 9 cm

Hamerprijs
€ 25

2 struisvogel eieren

2 struisvogel eieren

Hamerprijs
€ 40

Bronzen inktstel

Bronzen inktstel op groen marmeren voetstuk - h. 14, br. 52,5 en d. 27,5 cm (1 inktpot los)

Hamerprijs
€ 80

Gekleurde plateel wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - gemerkt J.H. - Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda - Ø 42,5 cm (schilfer)

Hamerprijs
€ 60

Oosterse dolk

Oosterse dolk met houten heft in geelkoperen met zilveren schede - l. 40 cm

Hamerprijs
€ 60

5-delig Japans Imari kaststel en paar vazen

5-delig Japans Imari kaststel en paar vazen - ca. 1700 - h. 17,5 cm (deksels ontbreken, 1 pot en 2 stelvazen barst, 1 stelvaas schilfer)

Hamerprijs
€ 125

Polychroom en gesneden houten beeld

Polychroom en gesneden houten beeld van Johannes - h. 35 cm

Hamerprijs
€ 110

Polychroom en verguld porseleinen bord en paar plaquettes in geelkoperen striklijst

Polychroom en verguld porseleinen bord en paar plaquettes in geelkoperen striklijst - Ø 22 en h. 19 en 21 cm

Hamerprijs
€ 50

5 gekleurd porseleinen beeldjes en wit biscuit beeldje

5 gekleurd porseleinen beeldjes en wit biscuit beeldje w.o. Meissen en Passau - h. 12 tot 14 cm (2 beeldjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 90

3 gekleurdeporseleinen beelden van militairen

3 gekleurde porseleinen beelden van militairen - Napels - h. 20,5 en 24,5 cm (1 bajonet gebroken)

Hamerprijs
€ 50

Blauw Chinese kom

Blauw Chinese kom met perken waarin mandarijnendecor - 18e eeuw - Ø 20 cm (barst en standring gerestaureerd)

Gekleurd Japanse miniatuur kast

Gekleurd Japanse miniatuur kast met schuifdeurtjes, klep en 2 laden - h. 30 cm (gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 160

Ovale ajour witte mand

Ovale ajour witte mand met reliëf van bloemen en bloembeschildering - Plaue - 30 x 20 cm (schilfertjes)

Paar gekleurd porseleinen vazen

Paar gekleurd porseleinen vazen met reliëf van figuren - Capo-di-Monte - h. 19 cm (1 gelijmd)

Gekleurd porseleinen vaas

Gekleurd porseleinen vaas met reliëf van putti - Capo-di-Monte - h. 31 cm

Ovale gekleurd porseleinen dekseldoos

Ovale gekleurd porseleinen dekseldoos met geelkoperen montuur - Capo-di-Monte - h. 13 cm

Gekleurd porseleinen Franse coupe

Gekleurd porseleinen Franse coupe met reliëf van schelpen en 4 bakjes met bloembeschildering - h. 23 cm

Hamerprijs
€ 70

24 diverse toverlantaarn plaatjes

Hamerprijs
€ 20

Gesneden ivoren netsuke van baal gras met ratjes

Gesneden ivoren netsuke van baal gras met ratjes - ca. 1900 - h. 3 cm

Hamerprijs
€ 55

Gesneden ivoren netsuke van schildpad met rat

Gesneden ivoren netsuke van schildpad met rat - ca. 1900 - h. 2,5 cm

Hamerprijs
€ 55

Gesneden ivoren netsuke van konijn met jong

Gesneden ivoren netsuke van konijn met jong - ca. 1900 - h. 2 cm

Hamerprijs
€ 85

Gesneden ivoren netsuke van Shishi met jong

Gesneden ivoren netsuke van Shishi met jong - ca. 1900 - h. 3 cm

Hamerprijs
€ 145