Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling September 2019

Th. van Rijswyck (1911-1958)

Th. van Rijswyck (1911-1958) - Zittende beer (1929) - brons - h. 45 cm

Startprijs
€ 1.000
Richtprijs
€ 2.000 - € 4.000
Bieden

Onduidelijk ges. - Vrouw met hoed - doek - 84 x 65 cm

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 400 - € 600
Bieden

J.T.(Jan) Toorop ges. (1911) (Java 1858-1928 Den Haag)

J.T.(Jan) Toorop ges. (1911) (Java 1858-1928 Den Haag) - Portret van dr. Claes Noorduyn - potloodtekening - 53 x 41,5 cm

Startprijs
€ 900
Richtprijs
€ 1.000 - € 2.000
Bieden

5-delig Japans Imari kaststel

5-delig Japans Imari kaststel - ca. 1700 - h. 40 en 29 cm (1 stelvaas barsten, 1 stelvaas randschilfer, 1 dekselpot en 1 deksel craquelé)

Startprijs
€ 500
Richtprijs
€ 700 - € 1.000
Bieden

Powderblue dekselpot

Powderblue dekselpot met bovenglazuur goudbeschildering - 18e eeuw - h. 23 cm (deksel beschadigd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Vintage wandmeubel

2-delig teakhouten met zwart gelakt metalen vintage wandmeubel - Royal Systeem, Poul Cadovius - h. 200, br. 168 en d. 35,5 cm (1 kastje ophangsysteem beschadigd, fineerschade en 1 metalen staander doorgezaagd)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Sang de boeuf vaas

Sang de boeuf vaas - 19e eeuw - h. 41 cm (bodem boorgat en barstje)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Zwart gelakte ijzeren zonnewijzer

Zwart gelakte ijzeren zonnewijzer op antiek bewerkte stenen sokkel - h. 76/150 cm (sokkel beschadigd)

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

W.G.F. Jansen ges. (Harlingen 1871-1949 Blaricum)

W.G.F. Jansen (Harlingen 1871-1949 Blaricum) - Rivierlandschap met hooiboeren - doek - 69 x 96 cm - ges.r.o.

Startprijs
€ 900
Richtprijs
€ 1.000 - € 1.200
Bieden

Leon Huygens (1876-1918)

Leon Huygens (1876-1918) - Houtsprokkelaar bij huizen in de winter - doek - 100 x 130 cm - ges. en gedat. (1909) r.o.

Startprijs
€ 400
Richtprijs
€ 500 - € 700
Bieden

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel - BOCX Interiors

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Onbekend NK monogram

Onbekend NK monogram - Zittend dierfiguur - hout - h. 16 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Verguld bronzen amulet

Antiek verguld bronzen amulet met decor van engel - h. 5 cm - in lijstje

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

D.J.H. Joosten (Haarlem 1818-1882 Haarlem) ges. en gedat. (1843)

D.J.H. Joosten (Haarlem 1818-1882 Haarlem) - Stilleven op plint - paneel - 28,5 x 25 cm - ges. en gedat. (1843) r.o.

Startprijs
€ 500
Richtprijs
€ 800 - € 1.200
Bieden

Antiek bronzen sculptuur

Antiek bronzen sculptuur - Godin Diana - h. 6,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Gesneden stenen hoofd

Gesneden stenen hoofd op stenen sokkel - h. 10/20 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Bronzen Japanse vaas met olifanten

Bronzen Japanse vaas met olifanten - Meiji - h. 30,5 cm (deels met ivoren slachttanden)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Hermine David (1886-1970)

Hermine David ges. - Figuren in landschap - doek - 19 x 24 cm - ges.r.o.

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Bewerkte bronzen plaquette

Antieke aan tweezijdige bewerkte bronzen plaquette met religieuze voorstelling - Ø 7,5 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Antiek bronzen ornament

Antiek bronzen ornament met reliëf van hoofd - h. 8 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Antieke bewerkte bronzen plaquette

Antieke bewerkte bronzen plaquette met reliëf van religieuze voorstelling - 11,5 x 7 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Hoornen doos met portret

Ronde hoornen doos met bwg inleg en met beschilderd damesportret in bwg rand op deksel - Ø 6 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Bronzen plaquette

Antieke bronzen plaquette met reliëf van figuren te paard - Ø 6 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Paar Chinese Junyao kommen

Paar Chinese Junyao kommen met "purple splached" glazuur - Ø 10 cm

Startprijs
€ 250
Richtprijs
€ 500 - € 700
Bieden

Bernhard Hoetger ges. (1874-1949)

Bernhard Hoetger ges. (1874-1949) - Kinderhoofd op voetstuk - gips - h. 33 cm (kleine beschadigingen)

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Rustende figuren in panoramisch rivierlandschap bij avondzon - papier op paneel - 11,5 x 5,5 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Mogelijk Abraham van Dijck (1635-1672)

Mogelijk Abraham van Dijck (1635-1672) - Zelfportret - paneel - 24,5 x 21,5 cm

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Burgt - Staande figuur

Burgt - Staande figuur - gebronsd kunststof - h. 26 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Burgt - Abstract figuur

Burgt - Abstract figuur - gebronsd kuststof - h. 20 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Careaux

Careaux - Meisjesbuste - brons op marmeren voetstuk - h. 22/32 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Constantin Platounoff (1885-1965) ges. (1939)

Constantin Platounoff (1885-1965)- Portret - karton - 22,5 x 22,5 cm - ges. (1939) l.o.

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Grote gehamerde geelkoperen schaal

Grote gehamerde geelkoperen schaal met inscriptie - "Herzliche glück und segenswünsche zur vermahlung, Albert Nestleraglahr" - Ø 52 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 70 - € 90
Bieden

Onbekend - foto

Onbekend - Uitdagende pose in interieur - foto achter plexiglas - 120 x 180 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Hasapi

Hasapi (luit) met gesneden figuur op sokkel - Sumatra - h. 71,5/78 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Onbekend - naar Meindert Hobbema

Onbekend - Dorpstafereel naar Meindert Hobbema - paneel - 40 x 55 cm

Startprijs
€ 1.500
Richtprijs
€ 2.000 - € 3.000
Bieden

Bronzen zittende Guanyin op Foodog

Bronzen zittende Guanyin op Foodog - h. 37 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Personificatie van religie - doek - 62 x 48 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

Vintage stoel - J.L. Müller Models

Houten vintage stoel met gevlochten zitting - gemerkt J.L. Müller Models

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Mahonie staande klok

Mahonie staande klok met dag- en maanaanduiding - Wasbroughs, Bristol - h. 238 cm

Startprijs
€ 500
Richtprijs
€ 700 - € 900
Bieden

7 achtkantige gekleurd Chinese borden

6 achtkantige gekleurd Chinese borden en diep bord met mandarijnen decor - 18e eeuw - Ø 22 cm (4 met minieme schilfertjes)

Startprijs
€ 1.000
Richtprijs
€ 1.500 - € 2.000
Bieden

G.H. Laurent - Pennenhouder

G.H. Laurent - bronzen met marmeren pennenhouder - h. 14 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Sibylle May - Bronzen figuur

Sibylle May (1927) - Figuur - brons op marmeren voetstuk - 9/15,5

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Onbekend - schorpioen

Onbekend - Schorpioen - brons - l. 9,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Henri Narezo - Paar boekensteunen met karpers

Henri Narezo - Paar grijsmarmeren boekensteunen met vergulde bronzen karpers - h. 1,5 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Miniatuur ijzeren Japanse helm "kabuto"

Miniatuur ijzeren Japanse helm "kabuto" - 18,5 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Onbekend - Nefertiti - brons op marmeren voetstuk - h. 17/26 cm

Startprijs
€ 180
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Bronzen Chinese vaas

Bronzen Chinese vaas met olifantsoortjes - 19e eeuw - h. 22 cm (1 ringetje ontbreekt)

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gesneden ivoren netsuke van staande Kan'u hertshoorn

Gesneden ivoren netsuke van staande Kan'u hertshoorn - 19e eeuw - h. 11 cm

Startprijs
€ 350
Richtprijs
€ 400 - € 600
Bieden

Gesneden ivoren okimono van boer met kind

Gesneden ivoren okimono van boer met kind - ges. Takazu - 19e eeuw - h. 15,5 (hark gelijmd)

Startprijs
€ 250
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Ivoren groep

Gesneden ivoren groep van figuren bij edelhert - ca. 1900 - h. 12 cm (licht beschadigd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Tarek Zabady

Tarek Zabady - Composizione '85 - hout - h. 24 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Jac. Lovades - 2 tegels

2 keramiek tegels - ontwerp Jac. Lovades, Westraven - 15 x 7,5 en 19 x 15 cm (grote tegel barstje)

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

2 rechthoekige geëtste ruiten

2 rechthoekige geëtste ruiten met Louis XVI motief - 101 x 51 en 100,5 x 51 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Onduidelijk ges

Onduidelijk ges. - Boogschutter op paard - brons op marmer - h. 31/42 cm (beschadigd en incompleet)

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 500
Bieden

Noten Louis XVI staande klok

Noten Louis XVI staande klok met datum- en secondeaanduiding - John Davis, Dublin - h. 222 cm

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 400 - € 600
Bieden

Paar essen stoelen en bijbehorende salontafel

Paar essenhouten stoelen en bijbehorende salontafel - vermoedelijk Oostenrijk - 19e eeuw - bladmaat 85 x 60 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gesneden houten zittende Boeddha op lotustroon

Gesneden houten zittende Boeddha op lotustroon - h. 62 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Salvador Dali ges.

Salvador Dali ges. (1965) - David en Goliath - handgekleurde ets - 75 x 55 cm

Startprijs
€ 300
Richtprijs
€ 400 - € 600
Bieden

Onbekend - 18e eeuw - Herenportret - doek (kras) - 39,5 x 32 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Henri Sieurac (1823-1863)

Henri Sieurac (1823-1863) - Studie van vrouw - houtskooltekening - 23 x 19 cm - monogr. l.o.

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden