Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Oktober 2019

5-delig blauw Chinees kaststel - Kangxi

5-delig blauw Chinees kaststel met perken waarin rivierlandschap en bloesem - Kangxi - h. 35 en 42 cm (1 stelvaas glazuurbeschadiging en 1 stelvaas gelijmd)

Hamerprijs
€ 19.000

Paar blauw Chinese pelgrimflessen

Paar blauw Chinese pelgrimflessen -19e eeuw - h. 26 cm (1 gerestaureerd en 1 met glazuurschilfers aan hals)

Famille verte schotel met decor van bloemenmand

Famille verte schotel met decor van bloemenmand - Kangxi - Ø 35,5 cm (glazuur schilfers)

Gelobde blauw Chinese theepot

Gelobde blauw Chinese theepot met decor van bloemperken - 18e eeuw - h. 11 cm (deksel schilfertjes)

Hamerprijs
€ 201

Blauw Chinese theepot

Blauw Chinese theepot met decor van rivierlandschap en zilveren montuur - 18e eeuw - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 260

Onbekend (18e eeuw) - Herder met koeien in berglandschap - achterglasschildering - 20 x 24 cm

Hamerprijs
€ 100

Icoon - Rusland (19e eeuw)

Icoon Rusland (19e eeuw) - 27 x 22 cm

Hamerprijs
€ 190

Bronzen Corpus Christi

Bronzen Corpus Christi aan metalen standaard - h. 16/19 cm

Hamerprijs
€ 110

Rechthoekige emaille plaquette met voorstelling van Sancte Phelipe

Rechthoekige emaille plaquette met voorstelling van Sancte Phelipe - Limoges - 18e eeuw - 11 x 9,5 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 360

Rechthoekige bronzen plaquette met reliëf van Heilige Sebastianus

Rechthoekige bronzen plaquette met reliëf van Heilige Sebastianus - 11 x 7 cm

Hamerprijs
€ 70

Rechthoekige bronzen plaquette met reliëf van Heilige

Rechthoekige bronzen plaquette met reliëf van Heilige - 9,5 x 6,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Watherford mand met zilveren montuur

Schuitvormige Watherford mand met ruitslijpsel en zilveren hengsel - h. 21 cm (schilfer)

Hamerprijs
€ 30

Rechthoekig houtsnedeblok met voorstelling van Madonna met kind

Rechthoekig houtsnedeblok met voorstelling van Madonna met kind - 8 x 7 cm

Hamerprijs
€ 50

Ovale bronzen plaquette

Ovale rijkbewerkte bronzen plaquette - h. 16,5 x 11,5 cm

Hamerprijs
€ 220

5 Chinees Imari borden

5 Chinees Imari borden - 18e eeuw - Ø 23 cm (1 met randschilfer, 1 met 2 barsten en 1 beschadigd)

Hamerprijs
€ 160

5 grote famille rose koppen en 5 schotels

5 grote famille rose koppen en 5 schotels met tabacco leave decor en gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 11 en 15,5 cm (minieme glazuurschilfers, 1 kop barstje en 2 schotels bodembarsten)

Hamerprijs
€ 6.250

8 famille rose kopjes en 6 schoteltjes

8 famille rose kopjes en 6 schoteltjes met tabacco leave decor en gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 9 en 14 cm (4 kopjes minieme schilfertjes, 2 kopjes barstje, 1 kopje schilfertjes en barstje, 2 schoteltjes miniem barstje, 1 schoteltje sterbodembarst en 2 schoteltjes barstjes)

Hamerprijs
€ 7.000

4 famille rose kopjes en 4 schoteltjes

4 famille rose kopjes en 4 schoteltjes met tabacco leave decor en gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 7,5 en 12 cm (1 kopje schilfertje, 1 kopje barstje, 2 schoteltjes barstje, 1 schoteltje schilfer en sterbodembarst)

Hamerprijs
€ 4.400

Onbekend (gemerkt YWR)

Onbekend (gemerkt YWR) - Putto - brons - h. 13,5 cm

Hamerprijs
€ 50

Jean Hans Arp voor Edigio Constantini

Jean Hans Arp voor Edigio Constantini - Fucina degli Angeli Venezia - amberkleurig glas - Ø 15,5 cm

Hamerprijs
€ 170

3 famille rose kopjes en 4 schoteltjes

3 famille rose kopjes en 4 schoteltjes - Yungzheng (schilfertjes, 1 kopje en 2 schoteltjes barstje)

Hamerprijs
€ 525

Blauw Chinese beker met deksel

Blauw Chinese beker met deksel - Kangxi - h. 13 cm (schilfertjes en deksel barst)

Hamerprijs
€ 180

Gelobde blauw Chinese theepot

Gelobde blauw Chinese theepot - 18e eeuw - h. 11 cm (bodembarst)

Hamerprijs
€ 130

Gesneden ivoren greep met hazewindhondkop

Antieke gesneden ivoren parasolgreep met hazewindhondkop - h. 15/20,5 cm (barst)

3-slags houten koloniaal haardscherm

3-slags houten koloniaal haardscherm met reliëf van figuren bij pagode, foo-dog en draak - ca. 1900 - h. 85, br. 60/120 cm

Hamerprijs
€ 220

2-deurs rozenhouten Louis XVI klapbuffet

2-deurs rozenhouten Louis XVI klapbuffet met lade - h. 93/141, br.117 en d. 53 cm

Hamerprijs
€ 800

Polychroom terracotta beeld

Polychroom terracotta beeld van musicerende jongen - 17e/18e eeuw - h. 93 cm

Hamerprijs
€ 700

Paar witgelakte houten armstoelen

Paar witgelakte houten armstoelen bekleed met geel damast - 18e eeuw

Hamerprijs
€ 120

Salontafel omgeving K.P.C. de Bazel

Ronde rijkgesneden padoek salontafel - omgeving K.P.C. de Bazel - Ø 80 cm

Hamerprijs
€ 160

Antieke geschilderde smeedijzeren geldkist

Antieke geschilderde smeedijzeren geldkist - h. 43, br. 89 en d. 42 cm

Hamerprijs
€ 901

Vermoedelijk Ludolf Backhuijsen

Vermoedelijk Ludolf Backhuijsen (Emden 1630 - 1708 Amsterdam) - Zelfportret - doek - 90 x 72,5 cm

Hamerprijs
€ 1.600

Noten staand horloge

Noten staand horloge met kalender - Arent Vijghs, Rotterdam - 18e eeuw - h. 284 cm

Hamerprijs
€ 2.700

Onbekend (17e/18e eeuw) - Portret van bisschop - doek - 125 x 90 cm

Onbekend (17e eeuw) - Groenteverkopers

Onbekend (17e eeuw) - Groenteverkopers - doek - 65,5 x 82 cm

Onbekend (17e/18e eeuw) - Jachtstilleven

Onbekend (17e/18e eeuw) - Jachtstilleven met gevogelte en konijn - doek - 63 x 95 cm

Hamerprijs
€ 800

Onbekend (ca. 1800) - Straatjongen met instrument

Onbekend (ca. 1800) - Straatjongen met instrument - doek - 75 x 62,5 cm

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Het verloren kaartspel - doek - 80 x 91,5 cm

Hamerprijs
€ 785

2-deurs noten kabinet

2-deurs noten kabinet met 4 laden in orgelgeborgen onderkast - 18e eeuw - h. 226, br. 198 en d. 70 cm

Hamerprijs
€ 1.250

3-delig gebronsd zinken met rood marmeren pendulestel

3-delig gebronsd zinken met rood marmeren pendulestel - ca. 1880 - h. 60 en 63 cm

Hamerprijs
€ 180

Antieke 2-deurs eiken Engelse buffet

Antieke 2-deurs eiken Engelse buffet met 3 laden - h. 854, br. 174 en d. 51 cm

Hamerprijs
€ 300

Betonnen Ganesha

Betonnen Ganesha - h. 72 cm

Hamerprijs
€ 210

Huib M. Luns ges. (Parijs 1881-1942 Amsterdam)

Huib M. Luns ges. (Parijs 1881-1942 Amsterdam) - "Vriendschappen voor Willy Sluiter" - krijttekening - 14 x 11,5 cm

Hamerprijs
€ 81

Willy Sluiter init. (Amersfoort 1873-1949 Den Haag)

Willy Sluiter init. (Amersfoort 1873-1949 Den Haag) - Studie met vissersvrouwen en visser te paard - krijttekening - 18 x 25 cm

Hamerprijs
€ 140

Gelobde Chinees Imari theepot

Gelobde Chinees Imari theepot - 18e eeuw - h. 10 cm (barsten)

Hamerprijs
€ 130

Blauw Chinese theebus

Blauw Chinese theebus met decor van bloemperken - Kangxi, Artimesia blad gemerkt en zilveren Biedermeier montuur en deksel - h. 18 cm

Hamerprijs
€ 425

Gelobde blauw Chinese theepot

Gelobde blauw Chinese theepot - 18e eeuw - h. 11 cm

Hamerprijs
€ 220

6 blauw Chinese schoteltjes

6 blauw Chinese schoteltjes met decor van lange lijzen en bloesempot - Kangxi (3 met schilfertjes)

Hamerprijs
€ 200

Gesneden ivoren netsuke

Gesneden ivoren netsuke - ca. 1900 - Man met hamer - h. 2,5 cm

Hamerprijs
€ 120

Gesneden ivoren schedel

Gesneden ivoren schedel - 19e eeuw of vroeger - h. 2,5/4,5 cm

Hamerprijs
€ 100

Terracotta bas-reliëf portretbuste van vrouw

Terracotta portretbuste van vrouw - 18e eeuw of vroeger - h. 7 cm

Hamerprijs
€ 50

Blauw Chinees dekselkannetje

Blauw Chinees dekselkannetje - 18e eeuw - h. 13 cm (tuitschilfer uitlopend in barstje)

Hamerprijs
€ 130

8 gecontourneerde blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

8 gecontourneerde blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes (waarvan 3 kopjes en 1 schoteltje met decor van rivierlandschap) - Kangxi (5 kopjes en 2 schoteltjes schilfertjes en 1 kopje en 4 schoteltjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 220

Creme aardewerk duif

Creme aardewerk duif - Sarreguemines, Fankrijk - eerste helft 20e eeuw - h. 22 cm

Paar geslepen kristallen gembercoupes

Paar geslepen kristallen gembercoupes - h. 32 cm (1 beschadigd en 1 met schilfertjes aan voet)

Hamerprijs
€ 75

Paar blauw Chinese stelvazen

Paar blauw Chinese stelvazen - 18e eeuw - h. 19 cm (1 met barst)

Hamerprijs
€ 380

Diepe Chinees Imari schotel

Diepe Chinees Imari schotel - 18e eeuw - Ø 24,5 cm (randschilfer uitlopend in barst)

Hamerprijs
€ 50

Eivormige blauw Chinese theebus

Eivormige blauw Chinese theebus met decor van tric-trac spelende lange lijzen - Kangxi Artimesia blad gemerkt - h. 8,5 cm (schilfer aan binnenzijde standring, barstje in hals en deksel ontbreekt)

Hamerprijs
€ 320

6-kantig gelobd blauw Chinees wijnkannetje

6-kantig gelobd blauw Chinees wijnkannetje - Kangxi - h. 17 cm (glazuurschilfers, tuit afgeslepen en dekselknop vervangen door zilveren knopje)

Blauw Chinees dekselvaasje

Blauw Chinees dekselvaasje - 18e eeuw - h. 10,5 cm (deksel beschadigd)

Hamerprijs
€ 80

2 diverse blauw Chinese dekselkannetjes

2 diverse blauw Chinese dekselkannetjes - 18e eeuw - h. 10 en 13 cm (1 kannetje barstjes in oor, 1 kannetje deksel afwijkend en tuitschilfer)

Hamerprijs
€ 90