Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Oktober 2019

9 gekleurd Chinese kopjes en 9 schoteltjes

9 gekleurd Chinese kopjes en 9 schoteltjes met decor van figuren bij wilgenboom - 19e eeuw (1 kopje en 2 schoteltjes barstje, 1 schoteltje schilfertjes en 2 kopjes gelijmd)

Hamerprijs
€ 3.800

3 diverse famille rose kommen

3 diverse famille rose kommen - 18e eeuw - Ø 23 cm (1 met randschilfers, 1 met randschilfer en barst en 1 met barst)

J. van Vuuren ges. (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo)

J. van Vuuren ges. (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo) - Dorpsstraatje - doek - 19 x 25 cm

Hamerprijs
€ 400

2 kristallen kroonluchters

2 kristallen kroonluchters - h. 75 cm (incompleet en beschadigd)

Hamerprijs
€ 475

Bronzen Indonesische gong aan houder

Bronzen Indonesische gong aan gesneden en polychroom houten houder - Ø 48, h. 103 en br. 104 cm

Hamerprijs
€ 110

Onbekend (18e eeuw) - Stilleven

Onbekend (18e eeuw) - Stilleven met valk en jachttrofeeën - paneel - 33 x 52,5 cm (verso gekerfd monogram JS of TS)

Hamerprijs
€ 500

Vergulde bronzen Empire pendule

Vergulde bronzen Empire pendule - Deniere & Matelin Fabr. de Bronzes a Paris - h. 48 cm

Hamerprijs
€ 800

Antieke noten lladekast op kruisvoet

Antieke noten ladekast op kruisvoet met lade - h. 118, br. 82 en d. 41 cm (3 pullers ontbreken)

Hamerprijs
€ 475

Mahonie Louis XVI bakbarometer

Mahonie Louis XVI bakbarometer - P. Wast & Zn, Amsterdam - h. 120 cm

Hamerprijs
€ 1.125

Onbekend (19e eeuw) - Portret van kinderen

Onbekend (19e eeuw) - Portret van kinderen met honden - doek - 130 x 147 cm

Hamerprijs
€ 1.300

Onbekend (18e/19e eeuw) - Religieuse voorstelling naar G. Bazzani

Onbekend (18e/19e eeuw) - Religieuse voorstelling naar G. Bazzani - doek - 117 x 169 cm

Hamerprijs
€ 1.350

Carla Rutgers

Carla Rutgers - Hendriksen (2002) - Moeder met 3 spelende kinderen - brons - moeder h. 72, l. 160 cm en kinderen h. 43, 80 en 93 cm

Hamerprijs
€ 5.555

Rechthoekig en ovaal houten Chinees blaadje

Rechthoekig en ovaal houten Chinees blaadje ingelegd met parelmoer - 62 x 17 en 24 x 35 cm

Hamerprijs
€ 160

Handgekleurde gravure in lijst

Handgekleurde gravure in lijst - "Die Niederland Nach denen XVII Provincien" - 16 x 19,5 cm

Hamerprijs
€ 100

Mogelijk C. Vreedenburgh (Woerden 1880-1946 Laren)

Mogelijk C. Vreedenburgh (Woerden 1880-1946 Laren) - Figuren op aanlegsteiger - aquarel - 25 x 48 cm

Hamerprijs
€ 100

A.G. Gerritsen verso ges. ('98) (Twello 1897-1989 Deventer)

A.G. (Ad)Gerritsen verso ges. ('98) (Twello 1897-1989 Deventer) - Aardewerk schotel beschilderd met portret - Ø 48,5 cm

Hamerprijs
€ 130

A.G. Gerritsen ges. ('64) (Twello 1897-1989 Deventer)

A.G. Gerritsen ges. ('64) (Twello 1897-1989 Deventer) - "Verdienste I" - doek - 125 x 100 cm

Hamerprijs
€ 415

Anton Rooskens ges. ('71) - "Face"

Anton Rooskens ges. ('71) - "Face" - doek - 50 x 66 cm

Hamerprijs
€ 2.500

Rob Luypen

Rob Luypen - "Geblindoekt'' - geglazuurd keramiek - h. 47 cm

Hamerprijs
€ 680

Onbekend - Landweg met karrespoor

Onbekend - Landweg met karrespoor - doek - 47 x 66 cm

Hamerprijs
€ 55

H. (Harrie) Kuijten ges. (Utrecht 1883-1952 Schoorl)

H. (Harrie) Kuijten ges. (Utrecht 1883-1952 Schoorl) - Boerderij aan landweggetje - marouflé - 45 x 38 cm

Hamerprijs
€ 1.335

H. (Harrie) Kuijten ges. (Utrecht 1883-1952 Schoorl) - Bomen in landschap - doek - 62 x 63 cm

Hamerprijs
€ 435

H. (Harrie) Kuijten ges. (Utrecht 1883-1952 Schoorl) - Rustende koe bij boerderij - paneel - 38,5 x 46 cm

Hamerprijs
€ 1.660

H. (Harrie) Kuijten ges ((Utrecht 1883-1952 Schoorl)

H. (Harrie) Kuijten ges ((Utrecht 1883-1952 Schoorl) - Landschap met duinen - doek - 42 x 57 cm

Hamerprijs
€ 845

J.A.M. van Anrooy ges. (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad)

J.A.M. van Anrooy ges. (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad) - Bloesembomen - doek - 25 x 36 cm

Hamerprijs
€ 425

J.A.M. van Anrooy ges. (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad) - Zicht op de Linge - doek - 25 x 36 cm

Hamerprijs
€ 200

J.A.M. van Anrooy ges. (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad) - Mandje met aardbeien - doek - 26 x 35 cm

Hamerprijs
€ 160

J.A.M. van Anrooy ges. (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad) - Winters riviergezicht - doek - 40 x 50 cm

Hamerprijs
€ 180

Paar 6-kantige gekleurde porseleinen vazen

Paar 6-kantige gekleurde porseleinen vazen met reliëf van draak - h. 61 cm

Hamerprijs
€ 130

Porseleinen vaas als tafelschemerlampvoet

Porseleinen vaas met polychroom beschildering als tafelschemerlampvoet - h. 65 cm

Hamerprijs
€ 60

Gesneden noten sigarenkastje

Gesneden noten sigarenkastje - h. 21, br. 22 en d. 16 cm

Hamerprijs
€ 80

Bewerkte koperen Art Deco pendule

Bewerkte koperen Art Deco pendule - h. 36 cm (deukjes)

Hamerprijs
€ 500

Gelakte tinnen kraantjeskan op geelkoperen komfoor

Gelakte tinnen kraantjeskan op geelkoperen komfoor - 19e eeuw - h. 46 cm (kraantje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 30

Eiken Louis XVI ladekast

Eiken Louis XVI ladekast - h. 95, br. 135 en d. 61 cm

Hamerprijs
€ 310

Houten Duits speelgoedtheater

Houten Duits speelgoed theater met diverse figuren en boekje - ca. 1900 - h. 65 cm

Hamerprijs
€ 110

Rozen- met satijnhouten Louis XV tafeltje

Rozen- met satijnhouten Louis XV tafeltje met gecontourneerd blad - 32,5 x 52 cm

Hamerprijs
€ 130

Geelkoperen monstrans

Geelkoperen monstrans - 20e eeuw - h. 45 cm

4 mahonie Louis XVI stoelen

4 mahonie Louis XVI stoelen bekleed met rode stof

Hamerprijs
€ 140

Ovale mahonie Louis XVI coulissentafel

Ovale mahonie Louis XVI coulissentafel met 4 tussenbladen à 50 cm - bladmaat 141 tot 341 x 112 cm

Hamerprijs
€ 1.000

Uitgebreid beschilderd 19e eeuws porseleinen eetservies - KPM

Uitgebreid porseleinen eetservies met bloembeschildering en vergulde bies bestaande uit: grote soepterrine op onderschotel, 4 dekselterrines, 4 sauskommen, 4 groenteschalen, coupe, 4 ronde schalen, 2 grote ovale schalen, 2 paar ovale schalen, 3 lepels, 36 platte borden, 17 diepe borden, 12 kleine borden, 12 dessertborden, 12 kop en schotels, 2 suikerpotten en 4 bakjes - KPM - ca. 1860 (1 deksel ontbreekt, coupe randschilfer, 1 dekselterrine randschilfer, dekselknop soepterrine gelijmd, 5 platte borden, 1 diep bord, 5 kleine borden en 1 dessertbord schilfertje en 1 plat bord barst)

Hamerprijs
€ 11.750

H.W. Jansen (Nijmegen 1855-1908 Zeist)

H.W. Jansen (Nijmegen 1855-1908 Zeist) - Havengezicht Hamburg, ca. 1907 - doek - 40 x 60 cm - ges. r.o. - afgebeeld in boek "Van Kattenburg tot Katwijk" pag. 62 en 63

H.W. Jansen (Nijmegen 1855-1908 Zeist) - Bomschuit in de branding - doek - 63 x 83,5 cm - ges. r.o.

Atelier Leon de Smet (Gent 1881-1966 Deurle)

Atelier Leon de Smet (Gent 1881-1966 Deurle) - Populieren in zomers landschap - doek - verso lakzegel en sticker Mr. Em. Maeyens, Antwerpen - 40 x 50 cm

Hamerprijs
€ 1.125

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld)

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Beekje in landschap - doek - 37 x 56 cm

Hamerprijs
€ 200

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Beek in herfstlandschap - doek - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 190

Onbekend - Zicht op dorp

Onbekend - Zicht op dorp in heuvellandschap - karton - 30 x 50 cm

Jules Heubes ges.

Jules Heubes ges. - Spelende kinderen in stadsgezicht - doek - 60 x 50 cm

Hamerprijs
€ 100

A. (Anton) Pieck (Den Helder 1895-1987 Overveen)

A. (Anton) Pieck (Den Helder 1895-1987 Overveen) - Studieblad met voorstelling vrouwelijke naakten, zgn. 'Kwartierschetsen' - krijttekening - 45 x 25 cm - ges. r.o. - (tentoongesteld: Zeist, Zeister Kunstkring - 'Anton Pieck', 20 dec. 1969 t/m 25 jan. 1970, nr. 73)

Hamerprijs
€ 240

A. (Anton) Pieck (Den Helder 1895-1987 Overveen) - Studieblad met voorstelling van vrouwelijke naakten, zgn. 'Kwartierschetsen' - krijttekening - 45 x 25 cm - ges. en gedat. (dec. 1971) r.o. (literatuur: B. van Eysselsteijn en H. Vogelesang, 'Anton Pieck: zijn leven, zijn werk', Amsterdam/Brussel, 1973, afb. p. 183.)

Hamerprijs
€ 170

Gebronsd zinken beeld van fluit spelende man

Gebronsd zinken beeld van fluit spelende man op wit marmeren voetstuk - h. 59/63 cm (fluit ontbreekt)

Dubbelwandige paarse glazen schaal

Dubbelwandige paarse glazen schaal - Ø 35 cm

Hamerprijs
€ 35

Mahonie Engelse commode

Mahonie Engelse commode met gebogen front - h. 80, br. 87 en d. 45 cm

Hamerprijs
€ 80

Gekleurd Chinese vaas

Gekleurd Chinese vaas met oren op houten sokkel - Republiek - h. 57/63 cm (barst in hals en boorgat)

Noten Davenport

Noten Davenport - h. 89, br. 55 en d. 53 cm

Chinese dubbelvaas met karakters

Chinese dubbelvaas met karakters - 20e eeuw - h. 31 cm

Diepe famille rose schotel - 20e eeuw

Diepe famille rose schotel - 20e eeuw - Ø 40 cm (schilfers)

Famille rose schotel - 20e eeuw

Famille rose schotel - 20e eeuw - Ø 39,5 cm

Famille verte schaal

Famille verte schaal - Ø 24 cm

Hamerprijs
€ 190

Famille verte bloempot - 20e eeuw

Famille verte bloempot - 20e eeuw - h. 17 cm

Gekleurde Chinese dekselterrine

Gekleurde Chinese dekselterrine met voorstelling van figuren en karakters - 19e/20e eeuw - Ø 23 cm

Hamerprijs
€ 70