Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December 2019

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - "Bij het Park, Rotterdam" - marouflé - 19,5 x 26 cm

Hamerprijs
€ 270

6 gekleurd Chinese koppen en 2 schotels

6 gekleurde Chinese koppen en 2 schotels - Tongzhi, 19e eeuw (1 kop en 1 schotel barst, 1 kop gelijmd en 1 schotel beschadigd)

Hamerprijs
€ 2.240

Boomstronk-vormige Yixing theepot

Boomstronk-vormige Yixing theepot met prunus-decor - 19e eeuw, merk in deksel - h. 9 cm (deksel schilfers)

Blauw Chinese theebus

Blauw Chinese theebus - Kangxi - met zilveren Biedermeier montuur en dop - h. 20,5 cm (schilfers aan standring)

Hamerprijs
€ 510

Iriserende gematteerde persglazen vaas

Iriserende gematteerde persglazen vaas met reliëf van vissen - Czechoslovakia - h. 20 cm (miniem randschilfertje)

Hamerprijs
€ 65

Gematteerd persglazen vaasje

Gematteerd persglazen vaasje met reliëf van varens - "Malines", René Lalique France - h. 12 cm

Hamerprijs
€ 350

Terracotta barende vrouw

Terracotta barende vrouw - Midden-Amerika - h. 22,5 cm

Bofill - "La Becquee"

Bofill - "La Becquee" - brons - h. 34 cm

Hamerprijs
€ 220

Gesneden ivoren Jeanne d'Arc

Gesneden ivoren triptiek van Jeanne d'Arc - 19e eeuw, vermoedelijk Dièppe - h. 28 cm (vaandel gelijmd)

Hamerprijs
€ 925

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - De Distel - h. 20,5 cm (gelijmde schilfer aan voet)

Hamerprijs
€ 60

Blauw Chinees bord - Rotterdam riot plate

Blauw Chinees bord - "Rotterdam riot plate" - Kangxi, Chenghua gemerkt - Ø 20,5 cm

Hamerprijs
€ 1.725

5 blauw Chinese bordjes - Kangxi

5 blauw Chinese bordjes met decor van aap in boom - Kangxi, Chenghua gemerkt - Ø 16 cm (randschilfertjes, 1 met haarlijn en 1 gelijmd)

Hamerprijs
€ 1.375

Satsuma theebus met decor van chrysanten en vlinders

Vierkante Satsuma theebus met decor van chrysanten en vlinders - ca. 1900 - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 100

Satsuma bord met decor van prunus

Satsuma bord met decor van prunus - ca. 1900 - Ø 19,5 cm

Hamerprijs
€ 130

Geelkoperen reisklok in lederen foudraal

Geelkoperen reisklok in lederen foudraal - 19e eeuw - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 135

Gekleurde porseleinen bloempot - Herend

Gekleurde porseleinen bloempot - Herend - h. 18,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Onbekend (17e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Schepen voor kust met burcht - goauche - 17,5 x 22,5 cm

Hamerprijs
€ 320

Lika Mutal (1939-2016)

Lika Mutal (1939-2016) - Sculptuur - steen - h. 9, br. 25 cm - met tentoonstellingscatalogus (randschilfertjes)

Hamerprijs
€ 490

2 gesneden houten Afrikaanse kammen

2 gesneden houten Afrikaanse kammen - h. 16 en 18 cm

Hamerprijs
€ 70

Craquelé glazuur keramiek neushoorn

Craquelé glazuur keramiek neushoorn - h. 8,5 cm

Hamerprijs
€ 80

Gekleurde porseleinen olifant

Gekleurde porseleinen olifant - Hugo Postl, Goldscheider, Wenen - h. 14,5 cm

Hamerprijs
€ 80

J. (Jan) Zoetelief Tromp ges. (Batavia 1872-1947 Breteuille)

J. (Jan) Zoetelief Tromp ges. (Batavia 1872-1947 Breteuille) - Boerin met koeien bij drenkplaats - aquarel - 14 x 24 cm

Hamerprijs
€ 1.325

Marmeren buste van Romeinse keizer

Marmeren buste van Romeinse keizer - h. 90 cm (schilfers)

Paar gekleurde Kanton vazen

Paar gekleurde Kanton vazen op houten sokkels - 19e eeuw - h. 40/44,5 cm (randrestauraties)

Hamerprijs
€ 260

Mahonie Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet met geelkoperen binnenbak - h. 92/149, br. 120 en d. 57 cm

Hamerprijs
€ 680

Grote gekleurde Japanse vaas

Grote gekleurde Japanse vaas op houten sokkel - 20e eeuw - h. 92/107 cm (voet gelijmd)

Onbekend - Vrouwentorso

Onbekend - Vrouwentorso - brons op zwart marmeren zuil - h. 40/143 cm (schilfer aan sokkel)

Hamerprijs
€ 500

Draaifauteuil op metalen poot

Draaifauteuil op metalen poot - model Gigi, Gerard van de Berg

Hamerprijs
€ 200

2-lichts metalen vintage staande lamp

2-lichts metalen in hoogte verstelbare vintage staande lamp - mod. 480, Luci Italie - h. 208 cm

Hamerprijs
€ 440

Ronde moderne salontafel met glazen blad

Ronde Vintage salontafel met glazen blad - Ø 94 cm

Hamerprijs
€ 130

Teakhouten vintage schommelstoel

Teakhouten vintage schommelstoel (bekleding beschadigd)

Hamerprijs
€ 325

W. Schuhmacher (Amsterdam 1894-1986 Amsterdam)

W. Schuhmacher (Amsterdam 1894-1986 Amsterdam) - "Stilleven met rode en witte bloemen in een kan" - doek - 81 x 60,5 cm - afgebeeld in boek "Wim Schuhmacher, De meester van het grijs", pag. 210 afb. 59 door Jan van Geest

Hamerprijs
€ 1.850

Jan van Herwijnen ges.

Jan van Herwijnen ges. - "Stilleven met brood" - doek (kras) - 60 x 81 cm

Sarika Góth ges. (1978)

Sarika Góth ges. (1978) - Gemengd boeket in aardewerk kannetje - doek - 50 x 40 cm

Hamerprijs
€ 305

Hetty Hees ges.

Hetty Hees ges. - Bloemenvaas op sokkel - gouache - 65 x 46 cm

Hamerprijs
€ 75

Roodschilderde smeedijzeren kinderslee met houten zitting

Hamerprijs
€ 35

J.B. Jongkind ges. (Lattrop 1819-1891 Grenoble)

J.B. Jongkind ges. (Lattrop 1819-1891 Grenoble) - Figuren in de duinen - doek - 40 x 50 cm

Hamerprijs
€ 2.500

1-deurs mahonie Louis XVI kast met lade

1-deurs mahonie Louis XVI kast met lade - 138, br. 68 en d. 43 cm (stoffering in deur ontbreekt)

Hamerprijs
€ 150

Bronzen Indonesische gong aan houder

Bronzen Indonesische gong aan gesneden en polychroom houten houder - Ø 48, h. 103 en br. 104 cm

Hamerprijs
€ 110

Onbekend (vermoedelijk Zimbabwe)

Onbekend (vermoedelijk Zimbabwe) - Damesbuste - marmer op houten sokkel - h. 47/58 cm en boek "Beeldhouwers van Zimbabwe Beelden op de Berg 5"

Hamerprijs
€ 225

N.G. v. Bochmann ges.

N.G. v. Bochmann ges. - Arbeiders bij schuur - doek (verfverlies) - 90 x 154 cm

Hamerprijs
€ 1.301

Fritz W. Schutz ges. (1884-1962)

Fritz W. Schulz ges. (1884-1962) - Bedrijvigheid in een haven - doek (verfverlies, vochtschade) - 150 x 200 cm

Hamerprijs
€ 750

Moderne witglazen tafellamp

Moderne witglazen tafellamp - Munega door Luciano Vistoi - h. 49 cm

Hamerprijs
€ 340

C. (Cornelis) Vreedenburgh ges. (1924) (Woerden 1880-1946 Laren)

C. (Cornelis) Vreedenburgh ges. (1924) (Woerden 1880-1946 Laren) - Schreierstoren Amsterdam - doek - 32 x 40 cm

Hamerprijs
€ 4.800

Antieke rood marmeren zuil

Antieke rood met wit marmeren zuil - h. 123 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 370

Keramiek schotel

Keramiek schotel met erotische voorstelling - Ø 46 cm

Hamerprijs
€ 92

D. Schulman ges. (Hilversum 1881-1966 Laren)

D. Schulman ges. (Hilversum 1881-1966 Laren) - Havenmond met vissersboten - karton - 32 x 47 cm

Hamerprijs
€ 280

F.J. van Rossum du Chattel ges. (Leiden 1856-1917 Yokohama)

F.J. van Rossum du Chattel ges. (Leiden 1856-1917 Yokohama) - Plasgezicht - doek - 44 x 66 cm

M.A. Koekkoek I (ges. ) (Middelburg 1807-1868 Amsterdam)

M.A. Koekkoek I (ges.) (Middelburg 1807-1868 Amsterdam) - Rustende figuren in landschap - doek - 45 x 58,5 cm

Hamerprijs
€ 3.000

Paar gekleurd Chinese vazen

Paar gekleurde Chinese vazen met decor van figuren in rivierlandschap - 20e eeuw - h. 57 cm (1 met randbeschadiging en 1 met barst)

Hamerprijs
€ 150

C.D.L. (Constant) Artz ges.(Parijs 1870-1951 Soest)

C.D.L. (Constant) Artz ges.(Parijs 1870-1951 Soest) - Eenden aan waterkant - doek - 40,5 x 80 cm

Hamerprijs
€ 1.650

E. Jacque ges. (1848-1912)

E. Jacque ges. (1848-1912) - Man met paarden aan waterkant - doek - 50 x 67 cm

Hamerprijs
€ 710

Onduidelijk ges. - Drie vrouwen aan de gracht - doek - 30 x 60,5 cm

B.J. van Hove ges. (1868) (Den Haag 1790-1880 Den Haag)

B.J. van Hove ges. (1868) (Den Haag 1790-1880 Den Haag) - Romantisch stadsgezicht met figuren - paneel - 46 x 62 cm

H.A.J.M. (Herman) Moerkerk ges. ('s-Hertogenbosch 1879-1949 Haarlem)

H.A.J.M. (Herman) Moerkerk ges. (dec. 1947) ('s-Hertogenbosch 1879-1949 Haarlem) - Maria met kindje Jezus - doek (scheurtje) - 150 x 125 cm

Paar mahonie Willem III voltaires

Paar mahonie Willem III voltaires bekleed met groene velours

Hamerprijs
€ 180

Goudkleurig geschilderde ggietijzeren plantentafel

Goudkleurig geschilderde gietijzeren plantentafel met witmarmeren blaadje - Ø 42 cm

Hamerprijs
€ 150

Vergulde schouwspiegel

2-delige rechthoekige spiegel in goudkleurige Louis XVI lijst - 200 x 76 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 175

Mahonie wandtafel

Mahonie wandtafel met marquetterie - h. 82, br. 90 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 135

2-deurs mahonie Empire kabinet

2-deurs mahonie Empire kabinet met marquetterie - h. 211, br. 164 en d. 63 cm

Hamerprijs
€ 1.300