Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December

Handwerk tapisserie

Handwerk tapisserie - De intocht - 140 x 190 cm

Hamerprijs
€ 120

Wit marmeren karper als fontein

Wit marmeren karper als fontein - h. 77 cm (schilfertje)

Hamerprijs
€ 100

Zwartgelakte houten vleugel - Zimmerman

Zwartgelakte houten vleugel - Zimmerman - 180 cm

Hamerprijs
€ 2.450

Zwartgelakte houten pianostoel

Zwartgelakte houten in hoogte verstelbare pianostoel

Hamerprijs
€ 170

Mahonie Victoriaanse chaise-longue

Mahonie Victoriaanse chaise-longue bekleed met rode velours - br. 185 cm

Hamerprijs
€ 300

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Zicht op Haagse veer, Rotterdam - marouflé - 60 x 80 cm

IJ. Rolands ges.

IJ. Rolands ges. - Bloemstilleven - doek - 152 x 123 cm

Hamerprijs
€ 500

6 beschilderde glazen op voet - mogelijk Meyr's Neffe, Bohemia

6 beschilderde glazen op voet - mogelijk Meyr's Neffe, Bohemia - h. 16 cm

X. (Xeno) Münninghoff (Xeno) ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld)

X. (Xeno) Münninghoff ges. (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Boerderij in winterlandschap - doek - 25,5 x 35,5 cm

Hamerprijs
€ 260

Paar blauw Chinese vazen - Kangxi

Paar blauw Chinese vazen - Kangxi - h. 29 cm (glazuurschilfers en 1 met randschilfer)

Hamerprijs
€ 1.000

Paar antieke slingerglazen

Paar antieke slingerglazen - h. 15 cm

Hamerprijs
€ 125

Ad Arma (geb. Rotterdam 1954)

Ad Arma (geb. Rotterdam 1954) - Abstract figuur - brons op zwart marmeren sokkel - h. 19,5/ 24,5 cm

Hamerprijs
€ 65

6 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

6 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes met bovenglazuur decoratie - 19e eeuw

Hamerprijs
€ 55

Blauw Chinees vaasje

Blauw Chinees vaasje met decor van lange lijs - Kangxi - h. 11,5 cm (minieme glazuurschilfers)

Hamerprijs
€ 340

Blauw Chinees vaasje

Blauw Chinees vaasje - Kangxi - h. 12 cm

Hamerprijs
€ 320

5 blauw Chinese schoteltjes - Kangxi

5 blauw Chinese schoteltjes met decor van vissers - Kangxi - Ø 10 cm

Hamerprijs
€ 385

Yetty Elzas - "Klein liggend naakt III"

Yetty Elzas - "Klein liggend naakt III" - brons op wit marmeren sokkel - h. 5,5/10,5 cm

Hamerprijs
€ 240

Jaden varken en mannetje op vis

Jaden varken en mannetje op vis - h. 3,5 en 6,5 cm

Hans Blank (Wormerveen 1952-2019 Den Oever)

Hans Blank (Wormerveer 1952-2019 Den Oever) - Ruiter op steigerend paard - brons op zwart marmeren sokkel - h. 22/24 cm

Hamerprijs
€ 255

Gesneden albasten reliëfin houten lijst

Gesneden albasten reliëf houten lijst - Mechelen, ca. 1600 - Kruisafname - ca. 12,5 x 10 cm

Hamerprijs
€ 1.125

Gesneden albasten reliëf in houten lijst

Gesneden albasten reliëf in houten lijst - Mechelen, ca. 1600 - De graflegging - 12,5 x 10 cm - Herkomst: collectie Joan Dirven, Eindhoven

Hamerprijs
€ 1.275

Gesneden albasten reliëf in houten lijst - Mechelen, ca. 1600 - De kruisgang - 12,5 x 10 cm - Herkomst: collectie Joan Dirven, Eindhoven

Hamerprijs
€ 1.125

Gesneden albasten reliëf in houten lijst - Mechelen, ca. 1600 - Jezus met discipelen in de olijftuin - ca. 12,5 x 10 cm

Hamerprijs
€ 1.125

Vergulde porseleinen Empire vaas met beschildering van figuren in landschap

Polychroom en vergulde porseleinen Empire vaas met beschildering van figuren in landschap - h. 25 cm (1 oor met schilfertje)

Hamerprijs
€ 50

Porseleinen kop en schotel

Porseleinen kop en schotel met sepia beschildering en vergulde bies - 1838 en 1841

Hamerprijs
€ 55

Polychroom en vergulde porseleinen kop en schotel

Polychroom en vergulde porseleinen kop en schotel - Vieux Bruxelles

Hamerprijs
€ 50

Famille verte theepot

Famille verte theepot - 18e eeuw - h. 9 cm (deksel beschadigd en tuit glazuurschilfertje)

Hamerprijs
€ 170

6 famille verte kopjes en 6 schoteltjes met decor van vissen en schaaldieren

6 famille verte kopjes en 6 schoteltjes met decor van vissen en schaaldieren - Kangxi (1 schoteltje schilfer en 1 schoteltje barst)

Hamerprijs
€ 3.100

Antiek slingerglas

Antiek slingerglas - h. 16 cm

J.A. Neuhuijs atelierstempel (Utrecht 1844-1914 Locarno)

J.A. Neuhuijs atelierstempel (Utrecht 1844-1914 Locarno) - Moeder met kind in interieur - aquarel - 26 x 17 cm

Crème porseleinen mokkaservies

Crème porseleinen mokkaservies bestaande uit mokkapot, roomkan, suikerpot en 4 kop en schotels - Villeroy&Boch (1 kopje glazuurfout aan binnenzijde)

2 blauwe Makkumer borden en glazen pièce-de-milieu

2 blauwe Makkumer borden en glazen pièce-de-milieu - Ø 23,5 en h. 34 cm

Hamerprijs
€ 51

Gekleurde glazen vaas

Gekleurde glazen vaas in originele doos - Poppey (large), Kosta Boda - h. 50 cm

Hamerprijs
€ 100

11 miniatuur portret silhouettes in lijstjes

11 miniatuur portret silhouetten in lijstjes - h. 10,5 tot 24 cm

Hamerprijs
€ 75

Onbekend - Abstracte sculptuur - ijzer - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 28

Mahonie Louis XVI bakbarometer

Mahonie Louis XVI bakbarometer met ingelegde geelkoperen bies - C. Ruspinus, Amsterdam - h. 114 cm

Hamerprijs
€ 600

Mahonie bank

Mahonie bank bekleed met rood trijp - br. 120 cm

Hamerprijs
€ 170

6 noten Henri II stoelen

6 noten Henri II stoelen bekleed met trijp

Hamerprijs
€ 150

A. W. Leu ges. (1894) (Münster 1818-1897 Seelisberg)

A. W. Leu ges. (1894) (Münster 1818-1897 Seelisberg) - Kustgezicht Capri - doek - 65 x 96 cm

Hamerprijs
€ 2.500

Onbekend (17e eeuw)

Onbekend (17e eeuw) - Alexander de Groote verslaat koning Borus aan de rivier Hydaspus en richt hem daarna de diadeemring aan - doek - 63 x 86 cm

Helen Sieger ges.

Helen Sieger ges. - Meisje - gemengde techniek - 15 x 18 cm

Hamerprijs
€ 33

Charles Eijck ges. (febr. 1934) (Meerssen 1897-1983 Nuth)

Charles Eijck ges. (febr. 1934) (Meerssen 1897-1983 Nuth) - Tekenend jongentje - inkttekening - 27 x 20 cm

Hamerprijs
€ 30

Mahonie Willem III ameubelement

Mahonie Willem III ameublement bestaande uit vlinderbank , 2 armstoelen, 4 stoelen bekleed met roze velours en spinnekoptafel - bladmaat 135 x 100 cm

Hamerprijs
€ 640

Paar grote ovale blauw bedrukte aardewerk wandschotels

Paar grote ovale blauw bedrukte aardewerk wandschotels met voorstelling van San Romedio, Tirol - gemerkt T 2003 - 82 x 50 cm (1 met randrestauratie)

Hamerprijs
€ 180

3-delig blauw bedrukt aardewerk klokkenstel

3-delig blauw bedrukt aardewerk klokkenstel met cracked ice decor - h. 30 en 32 cm

Hamerprijs
€ 100

2-deurs mahonie Biedermeier buffet met opstand

2-deurs mahonie Biedermeier buffet met opstand en schrijflade - h. 203, br. 120 en d. 58 cm

Hamerprijs
€ 100

17 diverse miniatuur vliegtuigen op standaard

17 diverse miniatuur vliegtuigen op standaard - h. 5 tot 8,5 cm (merk Atlas)

Hamerprijs
€ 60

Lucebert ges. (L.J. Swaanswijk) (Amsterdam 1924-1994 Alkmaar)

Lucebert ges. (L.J. Swaanswijk) (Amsterdam 1924-1994 Alkmaar) - Abstract portret - pentekening - 21 x 32 cm

Antieke Chinese jas

Antieke zijden Chinese jas

Hamerprijs
€ 145

J. (Jan) van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo)

J. (Jan) van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo) - Straatje te Elburg - doek - 40 x 51 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 750

J.A.M. van Anrooy ges. (dec. '33) (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad)

J.A.M. van Anrooy ges. (dec. '33) (Zaltbommel 1901-1988 Kaapstad) - "Luit. Gen. Jhr. Wittert biedt een stel pauken met schabrak en dekkleden namens velen het G.R.V.A. te Leiden aan" - aquarel - 43 x 57 cm

Hamerprijs
€ 115

Marc Chagall

Marc Chagall - "Circus rijdster" - kleurenlitho - 36,5 x 52 cm

Hamerprijs
€ 200

Onbekend - Afgemeerde vissersboten

Onbekend - Afgemeerde vissersboten - doek - 40 x 50 cm

Hamerprijs
€ 160

P. Corette - Vrouw in landschap

P. Corette - Vrouw in landschap - paneel - 28 x 33 cm

Hamerprijs
€ 35

J.A. Vrolijk ges. ('59) (Den Haag 1834-1862 Den Haag)

J.A. Vrolijk ges. ('59) (Den Haag 1834-1862 Den Haag) - Stadhuis en Grote markt te Middelburg - gemengde techniek - 35 x 53 cm

Hamerprijs
€ 360

Mahonie Biedermeier toiletspiegel met lade

Mahonie Biedermeier toiletspiegel met lade - h. 70 cm

Hamerprijs
€ 105

Noten tafelklok

Noten tafelklok - John. Thomas, London - h. 28 cm

Hamerprijs
€ 80

Dubbelgebogen noten commode

Dubbelgebogen noten commode - h. 74, br. 98 en d. 52 cm

Hamerprijs
€ 70

4-slags groengeschilderd kamerscherm

4-slags groengeschilderd kamerscherm - Louis XVI stijl - 155 x 35 (4x)

Leslie Smith ges. ('88) (geb.1948)

Leslie Smith ges. ('88) (geb. 1948) - "Stourhead in November, The Temple of Apollo " - doek - 86,5 x 106,5 cm

Hamerprijs
€ 400