Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Februari

Meissen schotel - 18e eeuw

Diepe porseleinen schotel met beschildering van vogels in landschap en rijkversierde rand - Meissen, 18e eeuw - Ø 27,5 cm

Hamerprijs
€ 320

Meissen bord - 18e eeuw

Gelobd porseleinen bord met beschildering van papegaaien in oosters landschap en vergulde gecontourneerde rand - Meissen, 18e eeuw - Ø 24,5 cm (2 schilfertjes)

Hamerprijs
€ 240

F.A. (Frans) Langeveld ges. (Amsterdam 1877-1939 Laren)

F.A. (Frans) Langeveld ges. (Amsterdam 1877-1939 Laren) - Zicht op Nooderkerk vanaf de Prinsengracht - doek - 60 x 100 cm

Hamerprijs
€ 2.150

Bronzen sculptuur

Onbekend - Eeuwige liefde - brons - h. 56 cm

Hamerprijs
€ 450

E. Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Rotterdams havengezicht - doek - 75 x 100 cm

Hamerprijs
€ 1.400

Blauw Chinese kom met decor van figuren en bloemen

Blauw Chinese kom met decor van figuren en gecontourneerde rand - Kangxi - Ø 20,5 cm (barst, schilfertje en barstje)

Hamerprijs
€ 535

Vuurvergulde bronzen Empire vaaspendule

Vuurvergulde bronzen Empire vaaspendule - Gattin à Autin - h. 36 cm

Hamerprijs
€ 1.650

Bruin lederen nijlpaard met kunststof tanden

Bruin lederen nijlpaard met kunststof tanden - h. 34 cm

Hamerprijs
€ 260

Antieke tinnen dekselkan

Tinnen dekselkan met ramskoppen - Pierre Goncet - 18e eeuw - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 320

Antieke tinnen dekselkan

Tinnen dekselkan - 18e eeuw - h. 33 cm (dekselknop ontbreekt)

Hamerprijs
€ 430

W.H. (Willem) van den Berg ges. (1955) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam)

W.H. (Willem) van den Berg ges. (1955) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam) - Mansportret - board - 25,5 x 19 cm

Hamerprijs
€ 220

8 zeemleren blauw Chinese kopjes en 8 schoteltjes met decor van snoek en baars

8 zeemleren blauw Chinese kopjes en 8 schoteltjes met decor van snoek en baars - 19e eeuw (3 kopjes en 3 schoteltjes schilfertje en 2 schoteltjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 750

Paar blauw Chinese kannetjes - Kangxi

Paar blauw Chinese kannetjes met decor van lange lijzen - Kangxi - h. 8 cm

Hamerprijs
€ 430

2 blauw Chinese bibelots - Kangxi

2 blauw Chinese bibelots - Kangxi - h. 5,5 cm

Hamerprijs
€ 100

Gelobde blauw Chinese kom - Kangxi

Gelobde blauw Chinese kom - Kangxi - Ø 15 cm (glazuurschilfertjes)

Hamerprijs
€ 175

Twee gelobde melk en bloed borden - Kangxi

Twee gelobde melk en bloed borden met gecontourneerde rand en decor van figuren - Kangxi - Ø 22 cm

Hamerprijs
€ 580

Twee gelobde melk en bloed borden

Twee gelobde melk en bloed borden met gecontourneerde rand en decor van tric trac spelende lange lijsen - Kangxi - Ø 22 cm (1 gelijmd en 1 met barst)

Hamerprijs
€ 135

Paar gelobde melk en bloed borden

Paar gelobde melk en bloed borden met gecontourneerde rand en decor van rivierlandschap - Kangxi - Ø 22 cm (minieme glazuurschilfers en 1 met haarlijn 2 cm)

Hamerprijs
€ 530

2-deurs geschilderd houten buffet

2-deurs geschilderd houten buffet met marmeren blad - Louis XVI-stijl - ca. 1900 - h. 102, br. 122 en d. 47 cm (blad schilfer en snijwerk beschadigd en incompleet)

Hamerprijs
€ 800

Globe op gietijzeren standaard

Globe op gietijzeren standaard - Globe Terrestre J. Lebegue, Parijs - h. 57 cm

Hamerprijs
€ 270

Grote Duits gekleurd porseleinen ''centrepiece''

Grote Duits gekleurd porseleinen ''centrepiece'' - h. 52 cm (schilfers en beschadigen aan stam)

Hamerprijs
€ 80

C. (Cyril) Mendjisky (geb. Parijs 1968)

C. (Cyril) Mendjisky (geb. Parijs 1968) - "A bras ouverts" - metaal op houten voetstuk - h. 51/54 cm

Hamerprijs
€ 123

Marmeren buste van Romeinse keizer

Marmeren buste van Romeinse keizer - h. 90 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 170

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel - BOCX Interiors

Hamerprijs
€ 1.525

Marmeren vrouwenbuste - 20e eeuw

Marmeren vrouwenbuste - 20e eeuw (schilfers)

Hamerprijs
€ 165

Onbekend naar Barye

Onbekend naar Barye - Arabier te paard - brons - h. 135 cm

Hamerprijs
€ 2.125

Bronzen cowboy

Onbekend - Cowboy met paarden - brons - h. 100 cm

Hamerprijs
€ 800

V. (Victor) Bauffe ges. (Bergen 1849-1921 Den Haag)

V. (Victor) Bauffe ges. (Bergen 1849-1921 Den Haag) - Anjers in vaas - marouflé - 60 x 45 cm

Hamerprijs
€ 220

H. van Gessel ges.

H. van Gessel ges. (pseudoniem G.J. (Gerard) Delfgaauw (Monster 1882-1947 Den Haag)) - Zinnia's in vaas - doek - 60 x 50 cm

Hamerprijs
€ 100

Heinrich Hermanns

Heinrich Hermanns ges. - Boerin met kippen op erf - doek - 64,5 x 90,5 cm

Hamerprijs
€ 380

Y.H. (Ype) Wenning ges. (Leeuwarden 1879-1959 Wassenaar)

Y.H. (Ype) Wenning ges. (Leeuwarden 1879-1959 Wassenaar) - Boerin bij boerderij in winter - doek - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 200

Rozenhouten damessecretaire

Rozenhouten damessecretaire met 4 laden, bronzen beslag en marmeren blaadje - h. 132, br. 70 en d. 38 cm

Hamerprijs
€ 850

Paar vintage stoelen

Paar vintage stoelen bekleed met blauwe en groene stof

Hamerprijs
€ 240

Paar gesneden houten Chinese ornamenten

Paar gesneden houten Chinese ornamenten op plexiglazen voetstukken - h. 64, br. 44 cm

Geelkoperen pendule met kwikslinger

Geelkoperen pendule met kwikslinger - J. M. van Wielik, La Haye - h. 33,5 cm (deurtje en 1 zijpaneel glas barst)

Vital-Cornu - bronzen herder

Vital-Cornu - Herdersjongen - brons op marmeren voetstuk - h. 64/68 cm

Hamerprijs
€ 230

Bronzen wijsgeer

Bronzen wijsgeer op olifant - circa 1900 - h. 20,5 cm

Hamerprijs
€ 125

Bronzen wijsgeer op mythisch dier

Bronzen wijsgeer op mythisch dier - ca. 1900 - h.22 cm

Hamerprijs
€ 130

8 famille rose koppen

8 famille rose koppen - h. 8,5 cm

Hamerprijs
€ 900

Schildpadden theekist

Schildpadden theekist - 19e eeuw (barstje in deksel)

Hamerprijs
€ 126

2 gebatikt houten kistjes

2 gebatikt houten kistjes - H. Steinpatz - ca. 1925 - h. 8 en 9 cm

Hamerprijs
€ 50

W.H. van den Berg monogr. (1945) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam)

W.H. (Willem) van den Berg monogr. (1945) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam) - Bolsters van paardekastanje - potloodtekening - 13,5 x 10 cm

Hamerprijs
€ 40

W.H. van den Berg ges. (1979) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam)

W.H. (Willem) van den Berg ges. (1979) (Den Haag 1886-1970 Amsterdam) - Zicht op Assisi - gemengde techniek - 12 x 21 cm

Jan Knikker Sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag)

Jan Knikker Sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag) - Polderlandschap - marouflé - 19,5 x 26,5 cm

Hamerprijs
€ 105

Porseleinen schoteltje

Porseleinen schoteltje met bloembeschildering en centraal een vogelpaar op tak - Meissen, ca. 1740 - Ø 13,5 cm

Hamerprijs
€ 85

Vergulde porseleinen theebus

Vergulde porseleinen theebus met bloembeschildering en koperen montuur - Frankenthal, 18e eeuw - h. 11 cm

Hamerprijs
€ 100

Gekleurde porseleinen kievit

Gekleurde porseleinen kievit - Bing & Grohndal - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 55

Famille rose kom - Guangxu

Famille rose kom met decor van onsterfelijken - Guangxu - Ø 16 cm

Hamerprijs
€ 150

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Vee in landschap en Man en vrouw bij schuur - paneel - 20 x 27 en 14,5 x 21 cm

Hamerprijs
€ 115

Blauw glazen vaas en dekselpot

Blauw glazen vaas en dekselpot met metalen montuur - h. 15 en 27 cm

Hamerprijs
€ 70

A. Vles ges.(Rotterdam 1880-1967 Brussel)

A. Vles ges. (Rotterdam 1880-1967 Brussel) - Viooltjes in vaasje - paneel - 18 x 14 cm

Hamerprijs
€ 40

Fles wijn - Chateau Petrus grand Vin Pomerol 1980

Fles wijn - Chateau Petrus Grand Vin Pomerol 1980

Hamerprijs
€ 875

Gekleurde glazen vaas - Schneider

Gekleurde glazen vaas met zilveren montuur - Schneider - h. 33,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Koperkleurige composiet edelman als schemerlamp

Koperkleurige composiet edelman als schemerlamp - h. 67 cm

Hamerprijs
€ 75

7-armige geelkoperen kandelaar

7-armige geelkoperen kandelaar - h. 83 cm

Hamerprijs
€ 110

Paar bronzen leeuwen

Paar bronzen leeuwen - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 370

Bronzen potretbuste van Stalin

Bronzen portretbuste van Stalin - h. 62 cm

Hamerprijs
€ 220

Bronzen buste van Lenin

Bronzen buste van Lenin - h. 78 cm

Hamerprijs
€ 370

Paar Willem III voltaires

Paar Willem III voltaires bekleed met gobelin

Hamerprijs
€ 180

Mahonie Willem III vlinderbank

Mahonie Willem III vlinderbank bekleed met gobelin - h. 125, br. 181 en d. 90 cm

Hamerprijs
€ 95