Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Maart

Bronzen olifant

Bronzen olifant - Japan, ca. 1900 - h. 7 cm

Hamerprijs
€ 135

Gekleurde Chinese theepot met mandarijnen decor

Gekleurde Chinese theepot met mandarijnen decor - 18e eeuw - h. 12 cm

Hamerprijs
€ 340

Marcel Debut (1865-1933)

Marcel Debut (1865-1933) - Oosterse man met kruiken, Prix de Rome - brons (met gieterijstempel) - h. 32 cm

Hamerprijs
€ 550

Paar porseleinen bordjes met beschildering van Chinoiserie decor

Paar 'Haags porseleinen' bordjes met beschildering van Chinoiserie decor - 18e eeuw - Ø 17 cm

Hamerprijs
€ 160

Paar 2-armige vergulde bronzen kandelaars

Paar 2-armige vergulde bronzen kandelaars - 19e eeuw - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 1.700

Bronzen met koperen pendule

Bronzen met koperen pendule - G. Oppenheim, Amsterdam - h. 31 cm (klokkenbeeld ontbreekt)

Hamerprijs
€ 65

L.F.H.(Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

L.F.H.(Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Figuren op winters pad bij invallende avond - aquarel - 54 x 38 cm

Hamerprijs
€ 4.300

H.W. Mesdag ges. (Groningen 1831-1915 Den Haag)

H.W. Mesdag ges. (Groningen 1831-1915 Den Haag) - Scheveningse bomschuiten voor anker - aquarel - 36,5 x 26,5 cm

Hamerprijs
€ 4.400

2-deurs mahonie Louis XVI hoekkast met lade en gebogen front

2-deurs mahonie Louis XVI hoekkast met lade en gebogen front - h. 84, br. 102 en d. 71 cm

Hamerprijs
€ 120

4 gelobde encre de Chine kopjes en 6 schoteltjes

4 gelobde encre de Chine kopjes en 6 schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw (2 kopjes en 1 schoteltje barst en 1 schoteltje schilfertjes)

Hamerprijs
€ 811

Paar famille verte zalfpotjes

Paar famille verte zalfpotjes - h. 5 cm (1 potje beschadigd)

Hamerprijs
€ 62

3 famille rose kopjes en 3 schoteltjes

3 famille rose kopjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw (2 kopjes en 3 schoteltjes barst)

Hamerprijs
€ 220

4 blauw Chinese kopjes met gecontourneerde rand

4 blauw Chinese kopjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw (1 kopje schilfertje)

Hamerprijs
€ 430

5 famille rose kopjes en 3 schoteltjes

5 famille rose kopjes en 3 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 2 kopjes en 3 schoteltjes barsten)

Hamerprijs
€ 200

Paar famille rose borden

Paar famille rose borden met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (1 met schilfer en 1 met barst)

Hamerprijs
€ 75

Ovale blauw Chinese schaal met gecontourneerde rand

Ovale blauw Chinese schaal met gecontourneerde rand - 18e eeuw - 28 x 35 cm

Hamerprijs
€ 160

Paar blauw Chinese kalebasvazen met deksels

Paar blauw Chinese kalebasvazen met deksels - 19e eeuw - h. 17 cm (1 dekselknop gebroken)

Hamerprijs
€ 381

Gelobd blauw Chinees vaasje

Gelobd blauw Chinees vaasje - Kangxi - h. 12 cm (hals barstje)

Hamerprijs
€ 65

Blauw Chinees dekseldoosje

Blauw Chinees dekseldoosje - 18e eeuw - Ø 4cm

Hamerprijs
€ 75

2 famille rose kopjes en 2 schoteltjes met decor van vogels, pioenen en vlinder

2 famille rose kopjes en 2 schoteltjes met decor van vogels, pioenen en vlinder - Yongzheng (1 schoteltje randschilfertje en 1 schoteltje schilfertje aan standring)

Hamerprijs
€ 3.000

Gekleurde Chinese dekselkop en schotel

Gekleurde Chinese dekselkop en schotel - ca. 1900 (alle met barst)

Hamerprijs
€ 300

Paar blauw Chinese dekselvaasjes

Paar blauw Chinese dekselvaasjes - 19e eeuw - h. 12,5 cm (deksel schilfers en 1 knop gelijmd)

Hamerprijs
€ 65

8 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes met gecontourneerde rand

8 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e/19e eeuw (2 kopjes barst, 1 kopje gelijmd, 3 schoteltjes schilfertjes en 3 schoteltjes barsten)

Hamerprijs
€ 1.095

6 blauw Chinese roomschaaltjes

6 blauw Chinese roomschaaltjes - 18e eeuw - Ø 17 cm (1 met bakfout en 1 met schilfer uitlopend in barst)

Hamerprijs
€ 950

Blauw Chinese kom

Blauw Chinese kom - Ø12,5 cm (barst)

5-delig blauw Chinees miniatuur kaststel

5-delig miniatuur blauw Chinees kaststel - 18e eeuw - h. 7 en 7,5 cm (schilfertjes, lijmresten aan onderzijdes, deksels vast gelijmd en 1 stelvaas gelijmd)

Hamerprijs
€ 40

6 blauw Chinese koppen en 6 schotels

6 blauw Chinese koppen en 6 schotels - 19e eeuw (3 kopjes schilfertje, 1 kopje en 2 schotels barst)

Hamerprijs
€ 245

9 blauw Chinese kopjes en 9 diverse schoteltjes - Kangxi

9 blauw Chinese kopjes en 9 diverse schoteltjes - Kangxi (randschilfertjes, 2 kopjes en 3 schoteltjes barstjes)

Hamerprijs
€ 460

2 grote blauwe Japanse dekselkoppen en 4 schotels

2 grote blauwe Japanse dekselkoppen en 4 schotels - 19e eeuw (1 kop barstje, 1 kop en 2 deksels schilfers, 2 schotels bodembarstje)

Paar diepe blauw Chinese borden

Paar diepe blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 22 cm

Hamerprijs
€ 85

8-kantige blauw Chinese schaal

8-kantige blauw Chinese schaal - 18e eeuw - 22 x 31 cm

Hamerprijs
€ 95

10 blauw Chinese kopjes en 10 schoteltjes met peterselie decor

10 blauw Chinese kopjes en 10 schoteltjes met peterselie decor - 19e/20e eeuw (schilfertjes en 2 schoteltjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 380

Rechthoekige houten documenten kist met parqueterie en verguld beslag

Rechthoekige houten documentenkist met parquetterie van diverse houtsoorten en verguld geelkoperen beslag - 18e eeuw - h. 14, br. 46 en d. 29 cm

Hamerprijs
€ 220

Noten Engelse wandtafel met lade

Noten Engelse wandtafel met lade - h. 69, br. 70 en d. 48 cm

Hamerprijs
€ 150

Chromen met teakhouten vintage fauteuil bekleed met zwart leder

Chromen met teakhouten vintage fauteuil bekleed met zwart leder (leder beschadigd)

Hamerprijs
€ 310

M.M. (Marte) Röling ges. (1982) (geb. Laren 1939)

M.M. (Marte) Röling ges. (1982) (geb. Laren 1939) - Portret van Koningin Beatrix - zeefdruk nr. 148/200 - 62 x 54 cm

Hamerprijs
€ 140

Mahonie Biedermeijer poppenlinnenkastje met toogdeurtjes

Mahonie Biedermeier poppenlinnenkastje met toogdeurtjes - h. 66, br. 48 en d. 20 cm

Hamerprijs
€ 55

Mahonie Biedermeier bank bekleed met gebloemde stof

Mahonie Biedermeier bank bekleed met gebloemde stof - br. 170 cm

Hamerprijs
€ 310

Mahonie Empire likeurkelder

Mahonie Empire likeurkelder met geelkoperen beslag en grepen, geslepen kristallen glaasje, paar karaffen en 3 glazen karafjes - h. 23,5, br. 21 en d. 16,5 cm (karaffen afwijkend en geelkoperen schildje in deksel ontbreekt)

Hamerprijs
€ 225

Rechthoekige mahonie wandtafel met lade

Rechthoekige mahonie wandtafel met lade - Louis XVI - h. 73, br. 73 en d. 45 cm

Hamerprijs
€ 220

Rozenhouten secretaire met marmeren blad

Rozenhouten secretaire met marmeren blad, bronzen beslag en porseleinden schildjes -18e eeuw - h. 142, br. 97 en d. 41 cm

Hamerprijs
€ 240

Met diverse houtsoorten gefineerde commode

Met diverse houtsoorten gefineerde commode met marmeren blad en bronzen beslag - 18e eeuw - h. 86 , br. 113 en d. 54 cm (fineerschade)

Hamerprijs
€ 310

Ronde mahonie Empire tafel

Ronde mahonie Empire tafel - Ø 113 cm

Hamerprijs
€ 105

Judith Beulink-van der Reve

Judith Beulink-van der Reve - 'Amoureux' - brons nr. 1/8 - h. 33 cm

Hamerprijs
€ 220

Gepatineerd zinken met marmeren Art Deco pendule

Gepatineerd zinken met marmeren Art Deco pendule - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 105

Francois Verwilt

Francois Verwilt - Italianiserend havenlandschap - paneel - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 1.075

Vergulde houten cartelklok

Vergulde houten cartelklok - h. 77 cm

Hamerprijs
€ 170

H. Weegewijs ges. (Amstelveen 1875-1964 Soest)

H. Weegewijs (Amstelveen 1875-1964 Soest) - Zicht op boerderij - doek - 21 x 38 cm

Hamerprijs
€ 65

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn)

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn) - Hoedster met koeien op zandpad - aquarel - 21 x 29 cm

Hamerprijs
€ 430

Gekleurde Chinese pot met decor van figuren en karakters

Gekleurde Chinese pot met decor van figuren en karakters - 19e eeuw - h. 34,5 cm (barstje in hals)

Hamerprijs
€ 85

A. Kruysen ges. (Boxtel 1898-1977 Chartres)

A. Kruysen ges. (Boxtel 1898-1977 Chartres) - Hollands landschap met molen - doek - 71 x 50 cm

Hamerprijs
€ 100

Th. (Theo) van Oorschot (Schijndel 1910-1989 Schijndel)

Th. (Theo) van Oorschot ges. (Schijndel 1910-1989 Schijndel) - Brabants landschap - board - 36 x 52 cm

Hamerprijs
€ 95

A.S. init.

A.S. init. - Duinlandschap - aquarel - 38 x 49 cm

Hamerprijs
€ 28

W.C. Staring (Laren [Gld.] 1847-1916 Zutphen)

W.C. Staring (Laren [Gld.] 1847-1916 Zutphen) - Cavaleristen ten tijde van de Slag bij Waterloo - aquarel - 26,5 x 21 cm - gemonogrammeerd l.o. en geannot. m.o.

Hamerprijs
€ 350

M. Kelting ges. (Amsterdam 1886-1969 Vleuten)

M. Kelting ges. (Amsterdam 1886-1969 Vleuten) - Stilleven met Boeddhahoofd - doek - 53 x 46 cm

Hamerprijs
€ 75

A. Becker ges.

A. Becker ges. - Duits stadsgezicht met fontein - board - 56 x 77 cm

J. Wigersma ges. (Hoorn 1877-1957 Haarlem)

J. Wigersma ges. (Hoorn 1877-1957 Haarlem) - Stilleven met Zinnias - doek - 60 x 70 cm

Hamerprijs
€ 75

L. Krijnse ges.

L. Krijnse ges. - Witte tulpen in gemberpot - doek - 50 x 65 cm

Hamerprijs
€ 75

H.P. Groen ges.

H.P. Groen ges. - Zicht op boerderij - doek - 50 x 60 cm

Hamerprijs
€ 85

Ovale vruchtboomhouten uitschuiftafel

Ovale vruchtboomhouten uitschuiftafel met 1 tussenblad à 50 cm - bladmaat 168 x 148 cm