Single Owner Sale March 9

Evert Moll (1878 - 1955)

Evert Moll (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Havengezicht - olieverf op doek - 40,5 x 60,5 cm - gesigneerd linksonder - Provenance: Kunsthandel de Protector, Rotterdam

Hamerprijs
€ 685

Evert Moll (1878 - 1955)

Evert Moll (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Havengezicht - olieverf op doek - 40,5 x 60,5 cm - gesigneerd rechtsonder - Provenance: Gebroeders Koch, Rotterdam. Veiling, Christie’s, Amsterdam, 22 juni 2004, lot 193

Hamerprijs
€ 685

Evert Moll (1878-1955)

Evert Moll (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Havengezicht - olieverf op doek - 30,5 x 24,5 cm - gesigneerd linksonder

Hamerprijs
€ 320

Gerrit Willem Dijsselhof (1866 - 1924)

Gerrit Willem Dijsselhof (Zwollerkerspel 1866 - 1924 Overveen) - Kreeften en vissen - olieverf op doek - 81 x 121 cm - gemonogrammeerd linksonder

Hamerprijs
€ 3.800

Gerrit Willem Dijsselhof (Zwollerkerspel 1866 - 1924 Overveen) - Vissen - olieverf op doek - 120 x 91 cm - gemonogrammeerd rechtsonder

Hamerprijs
€ 1.951

Gerrit Willem Dijsselhof (Zwollerkerspel 1866 - 1924 Overveen) -Steuren en karpers - olieverf op doek - 49,5 x 69,5 cm - gemonogrammeerd rechtsonder

Hamerprijs
€ 8.400

Gerrit Willem Dijsselhof (Zwollerkerspel 1866 - 1924 Overveen) - Goudvissen - olieverf op doek 34,5 x 28,5 cm - gemonogrammeerd linksonder

Hamerprijs
€ 2.825

Gerrit Willem Dijsselhof (Zwollerkerspel 1866 - 1924 Overveen) - "Studie van Langousten" houtskool op papier - 23,5 x 32,5 cm - gemonogrammeerd rechtsonder

Hamerprijs
€ 150

Adriaan van ’t Hoff (1893 - 1939)

Adriaan van ’t Hoff (Den Haag 1893 - 1939 Wassenaar) - "Witte Pauwen" - olieverf op doek - 66 x 86 cm - gesigneerd en gedateerd 1931 rechtsonder

Hamerprijs
€ 3.400

Bram Bogart (1921 - 2012)

Bram Bogart (Delft 1921 - 2012 Sint-Truiden [België]) - "Geelcircelgeel" - gemengde techniek op paneel - 122,5 x 153 cm - gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (14) Bram Bogart sept. 1967

Hamerprijs
€ 17.745

Rien Jansen (geb. 1952)

Rien Jansen (geb. 1952) - "Mispels" - tempera op masoniet - 20 x 25 cm - verso gesigneerd

Hamerprijs
€ 300

Adriaen van Ostade (Haarlem 1610-1685 Haarlem)

Adriaen van Ostade (Haarlem 1610-1685 Haarlem) - Drie groteske figuren, 1638 - ets - 8,9 en 6,4 cm - Bartsch 28 (afgesneden op de plaatrand)

Hamerprijs
€ 270

Adriaen van Ostade (Haarlem 1610-1685 Haarlem) - Herberginterieur met figuren, ca. 1646 - ets - 11,2 x 9,5 cm - Bartsch 42 (geringe schade aan de randen)

Hamerprijs
€ 180

Cornelis Dusart (Haarlem 1660-1704 Haarlem)

Cornelis Dusart (Haarlem 1660-1704 Haarlem) - Het dronken paar, 1685 - ets - 15,7 x 14,5 cm - gedateerd in de plaat - Hollst(ein) 7, enige staat (met ruime marges)

Hamerprijs
€ 300

Cornelis Dusart (Haarlem 1660-1704 Haarlem) - Het kussend boerenechtpaar, 1685 - ets - 16,4 x 12,2 cm - gedateerd in de plaat - Hollst(ein) 9, enige staat (afgesneden op de plaatrand)

Hamerprijs
€ 395

Rembrandt Harmensz. van Rijn (Leiden 1606-1669 Amsterdam)

Rembrandt Harmensz. van Rijn (Leiden 1606-1669 Amsterdam) - Bedelaar zittende tegen een heuveltje - ets, 1630 gedateerd in de plaat - 12 x 7,3 cm - Bartsch 174, enige staat (een wat latere, grijze afdruk met smalle marges)

Hamerprijs
€ 4.800

Jugendstil zilveren jardinière - C.G. Hallberg, Stockholm - 1906

Jugendstil handgedreven spitsovale zilveren jardinière met gestileerde lijnen en bloemen. Voorzien van uitneembare zilveren binnenbak met vergulde binnenzijde - C.G. Hallberg, Stockholm - 1906 - gehalte 900 - jardinière 2183 gram en binnenbak 1457 gram - 80.5 x 40.5 x 18 cm (gravures in medaillons zijn weg gerestaureerd, 2 randen van binnenbak zijn deels los)

Hamerprijs
€ 2.400

Jugendstil zilveren schaal - Luen Wo, Shanghai - rond 1900

Jugendstil handgedreven bolle ronde zilveren schaal met gestileerde bladeren en 3 gestileerde fijngeribde oren overgaand in poten. Staande op ronde voet - Luen Wo, Shanghai - rond 1900 - 3e gehalte - 1511 gram - Ø 28.5 cm en h. 27 cm

Hamerprijs
€ 1.096

Zilveren dekschaal - Portugal (1938-1984) - winkeliersmerk Joalharia do Carmo Lisboa

Ronde bolle zilveren dekschaal met getrapte rand waarop vlakke deksel met cirkellijnen en 2 kruisende halve bogen als bekroning. Staande op radvormige voet - Portugal (1938-1984) - winkeliersmerk Joalharia do Carmo Lisboa - meesterteken H13 in vierkant - periode 1940-1950 - 2e gehalte - 1626 gram - Ø 24 cm en h. 14.5 cm

Hamerprijs
€ 910

Art Deco zilveren schaal - Cooper Brothers & Sons Ltd., Sheffield - 1936

Art Deco ronde zilveren schaal met 2 cirkellijnen. Staande op ronde voet met brede standring en cirkellijnen - Cooper Brothers & Sons Ltd., Sheffield - 1936 - no. S2331/1 - 1e gehalte - 700 gram - Ø 24 cm, h. 6.5 cm

Hamerprijs
€ 510

Art Deco zilveren schaal - Barker Brothers Silver Ltd., Birmingham - 1938

Art Deco ronde zilveren schaal, met getrapte rand en paar abstracte waaiergrepen. Staande op ronde voet met brede standring - Barker Brothers Silver Ltd., Birmingham - 1938 - 1e gehalte - 547 gram - l. 32 cm, Ø 25.5 cm, h. 5 cm

Hamerprijs
€ 355

Art Deco zilveren dienblad - Hamilton & Inches, Edinburgh - 1934

Art Deco rechthoekig zilveren dienblad met afgeschuinde getrapte hoeken en twee handgrepen met ivoor - Hamilton & Inches, Edinburgh - 1934 en winkeliersmerk Hamilton & Inches, Edinburgh - 1e gehalte - 2731 gram - 60 x 37.5 cm (1 boutdop ontbreekt bij handgreep)

Hamerprijs
€ 1.000

Art Deco rechthoekig zilveren dienblad - William Suckling Ltd., Birmingham - 1940

Art Deco rechthoekig zilveren dienblad met getrapte rand, afgeschuinde hoeken en twee handgrepen - William Suckling Ltd., Birmingham - 1940 - 1e gehalte - 3163 gram - 63.5 x 40 cm

Hamerprijs
€ 1.125

2-lichts zilveren kandelaar in de Art Deco stijl

2-lichts zilveren kandelaar in de Art Deco stijl - meesterteken onduidelijk en gemerkt 800 - 3e gehalte - 423 gram - h. 16 cm (1 boutdopje ontbreekt aan onderzijde voet)

Hamerprijs
€ 410

Laat Art Deco zilveren sigarettendoos - A. Bros Ltd., Birmingham - 1948

Laat Art Deco rechthoekige zilveren sigarettendoos met guillochering op de deksel en vergulde bandversiering. Staande op 4 vergulde pootjes. Voorzien van houten binnenzijde en vergulde binnendeksel - A. Bros Ltd., Birmingham - 1948 - winkeliersmerk Goldsmith & Silversmith Co. - 1e gehalte - 661 gram - 17.8 x 9.4 x 5.5 cm

Hamerprijs
€ 430

Art Deco 4-delig zilveren theeservies - Gerritsen & van Kempen NV, Zeist - 1944

Art Deco 4-delig rond zilveren theeservies met coromandelhouten grepen - Gerritsen & van Kempen NV, Zeist (1926-1961) - 1944 - 2e gehalte - 921 gram - h. 6 tot 10 cm

Hamerprijs
€ 470

Art Deco zilveren kraantjeskan - Charles Boyton & Son Ltd., Londen - 1922

Art Deco ronde tapstoelopende zilveren kraantjeskan met gezwart houten greep, trechtvormige deksel met een fluitbekroning. Staande op 3-poot comfoor met brander - Charles Boyton & Son Ltd., Londen - 1922 - 1e gehalte - 689 gram - h. 31.5 cm

Hamerprijs
€ 580

Art Deco zilveren eierkoker - Roberts & Belk Ltd., Sheffield - 1933

Art Deco zilveren eierkoker - Roberts & Belk Ltd., Sheffield - 1933 - 1e gehalte - 695 gram - h. 24 cm (nummer 6202 GH)

Hamerprijs
€ 370

Zilveren schaalmodel van Sulemanke Headworks - William Frederick Wright, Londen - 1925

Zilveren schaalmodel van Sulemanke Headworks. Voorzien van sigarettencompartiment. Staande op gezwart houten basement - William Frederick Wright, Londen - 1925 - 1e gehalte - totaal 5095 gram - 20 x 23 x 21 cm, voetstuk 25 x 29 x 3.4 cm - aan weerszijden een plaquette met gegraveerde inscriptie; "Sulemanke Headworks S.V.P. Pakpattan, Sadiquia & Fordwah Canals. Walton Rising Sill Gate R and R" en "Presented to H.E. Sir Malcolm Hailey K.C.S.I., C.I.E. Governor of The Punjab On The Occassion Of The Opening Of The Sulemanke Headworks S.V.P. 12th April 1926"

Hamerprijs
€ 2.350

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen rond 2000

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen - rond 2000 - 1e gehalte zilver over een massieve basis - h. 25 cm

Hamerprijs
€ 1.100

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen - 1999

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen - 1999 - 1e gehalte zilver over een massieve basis - h. 15.5 cm

Hamerprijs
€ 550

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen - 1998

Verzwaarde zilveren olifant - Chantry Silversmiths, Londen - 1998 - 1e gehalte zilver over een massieve basis - h. 31 cm (slagtanden kleine breuk bij aanzet)

Hamerprijs
€ 1.025

7-delig geelkoperen theeservies

7-delig geelkoperen theeservies bestaande uit: theepot op komfoor, theebus, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en rechthoekig dienblad - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld, behalve komfoor en dienblad) - h. 4,5 tot 15 cm en dienblad 43,5 x 25,5 cm

Hamerprijs
€ 605

Geelkoperen koektrommel met kristallen binnenpot

Geelkoperen koektrommel met kristallen binnenpot - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - h. 18 cm - afgebeeld in: Annelies Krekel-Aalberse, "Jan Eisenloeffel 1876-1957" Zwolle 1996, p. 10, afb. 4

Hamerprijs
€ 580

Vierkante geelkoperen koektrommel

Vierkante geelkoperen koektrommel - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - h. 10,5, br. 13,5 en d. 13,5 cm - afgebeeld in: Annelies Krekel-Aalberse, "Jan Eisenloeffel 1876-1957" Zwolle 1996, p. 97, afb. 68

Hamerprijs
€ 310

Geelkoperen comfoor

Geelkoperen comfoor - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (stempel op deksel verpoetst) - ca. 1905 - h. 9 en Ø 13 cm - afgebeeld in: Annelies Krekel-Aalberse, "Jan Eisenloeffel 1876-1957" Zwolle 1996, p. 146, afb. 111 (standring gedeukt)

Hamerprijs
€ 150
121 object-121

7-delig geelkoperen theeservies bestaande uit: theepot op comfoor, theebus, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en rechthoekig dienblad - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca. 1905 - h. 4,5 tot 15 cm en dienblad 53 x 28 cm (stempel theebus verpoetst)

122 object-122

Geelkoperen réchaud

Geelkoperen réchaud - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca.1903 - h. 12 en Ø 22,5 cm

Hamerprijs
€ 190
123 object-123

Geelkoperen réchaud

Geelkoperen réchaud - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca.1903 - h. 11 en Ø 20,5 cm (deukjes aan bovenzijde)

Hamerprijs
€ 190
124 object-124

Rechthoekig geelkoperen inktstel

Rechthoekig geelkoperen inktstel met glazen inktpotje - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca. 1905 - h. 10 cm (gravering bovenzijde sleets en glazen inktpotje schilfers)

Hamerprijs
€ 200
125 object-125

Rechthoekig geelkoperen inktstel met porseleinen inktpotjes - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - ca. 1905 - h. 9 cm (pootjes gedeukt)

Hamerprijs
€ 190
126 object-126

4-delig geelkoperen mokkaservies

4-delig geelkoperen mokkaservies bestaande uit: mokkakan, roomkan en suikerpot op rond blad - Jan Eisenloeffel (gestempeld) - h. 6 tot 23 en Ø 26,5 cm (deksel suikerpot deukje)

Hamerprijs
€ 610
127 object-127

Geelkoperen theepot

Geelkoperen theepot - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - ca. 1903 - h. 16 cm - afgebeeld in: Annelies Krekel-Aalberse, "Jan Eisenloeffel 1876-1957" Zwolle 1996, coverpagina & p.14, afb.3 (deukjes en rieten bespanning beschadigd)

Hamerprijs
€ 65
128 object-128

Geelkoperen theepot op komfoor en roomkan

Geelkoperen theepot op komfoor en roomkan - Jan Eisenloeffel (theepot gestempeld) - ca. 1903 - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 170
129 object-129

6-delig geelkoperen theeservies

6-delig geelkoperen theeservies betaande uit: theepot op comfoor met gekleurd aardewek bovenzijde, roomkan, suikerbakje, theebus en rechthoekig dienblad - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (deels gestempeld) - ca. 1905 - h. 4,5 tot 21,5 cm en 37 x 25 cm (stempel op theepot, suikerbakje en theebus verpoetst, dienblad en comfoor niet gestempeld en theebus deukjes)

Hamerprijs
€ 300
130 object-130

Rechthoekig geelkoperen dienblad

Rechthoekig geelkoperen dienblad - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (stempel sleets) - ca. 1905 - 52 x 14,5 cm (deukjes in handgrepen)

Hamerprijs
€ 130
131 object-131

Ronde geelkoperen tabaksdoos

Ronde geelkoperen tabaksdoos - ontwerp J. C. Stoffels, uitvoering Onder den St. Maarten - h. 8,5 en Ø 11 cm (gedeukt)

132 object-132

Geelkoperen koffiemolen

Geelkoperen koffiemolen - Paul Pohlmann, Metall Warenfabrik Solingen - h. 19 cm

133 object-133

Koperen Amsterdamse School wijnkoeler

Koperen Amsterdamse School wijnkoeler opgelegd met 2 facet geslepen cornalijnen en geelkoperen oortjes - h. 20,5 en Ø 22 cm

Hamerprijs
€ 220
134 object-134

Koperen hengselbakje

Koperen hengselbakje - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca. 1905 - h. 8 cm

135 object-135

Koperen comfoor

Koperen comfoor - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - ca. 1905 - h. 10 cm

136 object-136

Koperen brander

Koperen brander - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel (gestempeld) - ca. 1905 - h. 22,5 cm

Hamerprijs
€ 55
137 object-137

Ajour koperen hanglamp

Ajour koperen hanglamp met 4 ovale cabochon geslepen mosagaten en centraal een rozet van vensteremaille waarin een facet geslepen cornalijn en roze zijden stoffering - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - Ø 31,5 en h. 35 cm - vergelijk afgebeeld in: Annelies Krekel-Aalberse, "Jan Eisenloeffel 1876-1957" Zwolle 1996, p. (1 glassteentje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 10.300
138 object-138

6-kantig koperen met geelkoperen Amsterdamse School rookkastje

6-kantig koperen met geelkoperen Amsterdamse School rookkastje - h. 74,5 cm (enkele deukjes aan bovenzijde)

Hamerprijs
€ 140
139 object-139

Geelkoperen ketel op gas-comfoor

Geelkoperen ketel op gas-comfoor - ontwerp en uitvoering Jan Eisenloeffel - ca. 1905 - h. 89 cm

Hamerprijs
€ 320
140 object-140

Geelkoperen met koperen staande olielamp

Geelkoperen met koperen staande olielamp met witte glazen kralen - Onder den Sint Maarten (gestempeld op voetstuk) - h. 185 cm - herkomst: Frans Leidelmeijer, Amsterdam (elektrisch gemaakt)

Hamerprijs
€ 2.725
201 object-201

Mahonie met coromandel Art Deco buffet

Mahonie met coromandel Art Deco buffet met 4 deurtjes, 2 laden en vitrineopstand waarin 2 schuifdeuren - ontwerp Jac. van den Bosch voor Het Binnenhuis - h. 128, br. 220 en d. 70 cm - brandstempel Jac. van den Bosch en winkelplaatje Het Binnenhuis aan binnenzijde linkerdeur - afgebeeld in Jac. van den Bosch", 1868-1948"., afb. 79 - herkomst: Drents museum, Assen (spanningsbreuk aan linker zijkant) vergelijk ontwerp Opus 2117

Hamerprijs
€ 5.000
202 object-202

Eiken Art Nouveau fauteuil

Eiken Art Nouveau fauteuil met gestoken rugleuning en gesneden schildpadden op armleggers, deels ingelegd met parelmoer en diverse houtsoorten

Hamerprijs
€ 1.600
203 object-203

Rechthoekige Art Deco salontafel

Rechthoekige mahonie Amsterdamse School salontafel met afgeschuinde hoeken en coromandel details - ca. 1930 - h. 65,5, br. 100 en d. 45 cm (fineerschade aan blad)

Hamerprijs
€ 400
204 object-204

Eiken Art Deco rookstoel

Eiken Art Deco rookstoel met geel koperen beslag en bekleed met rood fluweel - ontwerp toegeschreven aan Gustave Serrurier Bovy

Hamerprijs
€ 2.100