Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling April 2020

Louis XVI theekistje met parquetterie

Rozen- met satijnhouten Louis XVI theekistje met parquetterie - h. 11,5, br. 19 en d. 12 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

G. (Georges) Van der Straeten (Gent 1856-1928 Gent)

G. (Georges) Van der Straeten (Gent 1856-1928 Gent) - Damesbuste - brons (gieterijstempel Parijs) op marmeren voetstuk - h. 16,5/24,5 cm

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 250 - € 350
Bieden

Duitse druivenspoeler met beschildering van jachttafereel en spreuk

Glazen Duitse druivenspoeler met beschildering van jachttafereel en spreuk - h. 12,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Geelkoperen reisklokje

Geelkoperen reisklokje - h. 14,5 cm

Startprijs
€ 90
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

C. (Cornelis) Kuijpers ges. (Gorinchem 1864-1932 Soest)

C. (Cornelis) Kuijpers ges. (Gorinchem 1864-1932 Soest) - Zomers landschap - doek - 12 x 18 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Gekleurde porseleinen bonbonnière

Gekleurde porseleinen bonbonnière - Herend - Ø 11,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurde plateel dekselvaas

Gekleurde plateel dekselvaas - Jan Mijnlief, Utrecht - h. 21,5 cm (deksel schilfer)

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Blauw Chinese kraaikom

Blauw Chinese kraaikom - Wanli - Ø 14,5 cm (barst)

Startprijs
€ 200
Richtprijs
€ 300 - € 400
Bieden

2 gekleurde porseleinen beeldjes van 3 wolvenwelpen

2 gekleurde porseleinen beeldjes van 3 wolvenwelpen - Royal Copenhagen - h. 5,5 en 10 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Bronzen bison

Bronzen bison - h. 12 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Paar geelkoperen kandelaars

Paar geelkoperen kandelaars - h. 30 cm (gedeukt en gebruiksporen)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gekleurd porseleinen vaasje met decor van orchidee

Gekleurd porseleinen vaasje met decor van orchidee - Royal Copenhagen - h. 11 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Ovaal op porselein geschilderd miniatuurtje

Ovaal op porselein geschilderd miniatuurtje van moeder met kind in gesneden noten standaard - h. 19,5 cm (lijstje beschadigd)

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Antieke tinnen snavelkan

Antieke tinnen snavelkan - h. 22 cm (gesoldeerd en deksel ontbreekt)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gecontourneerde famille rose pattipan

Gecontourneerde famille rose pattipan - 18e eeuw - Ø 13,5 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gesneden eiken schooltasje

Gesneden eiken schooltasje - h. 19 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Biscuit reliëfportret in lijstje

Biscuit reliëfportret in rond lijstje - Wedgwood - Ø 15,5 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Reclame Leeuw op Rots

Gekleurde aardewerk 'Reclame Leeuw op Rots' - Societé Ceramique Maestricht 1905 - h. 16 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurde glazen vogel - Toikka, Littalla

Gekleurde glazen vogel - Toikka, Littalla - h. 7 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Wit marmeren met bronzen Frans ballonklokje

Wit marmeren met bronzen Frans ballonklokje - h. 21 cm (schilfertjes bij sleutelgat)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

J.S.A. initialen ('94)

J.S.A. initialen ('94) - Zittend vrouwelijk naakt - brons - h. 16 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

G. (Georges) Van der Straeten (Gent 1856-1928 Gent) - Damesbuste - brons (gieterijstempel Parijs) op witte onyx voet - h. 19/21 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Bronzen Franse reisklok in foudraal

Bronzen Franse reisklok in foudraal - h. 12,5/14,5 cm (foudraal gebruikssporen)

Startprijs
€ 70
Richtprijs
€ 150 - € 250
Bieden

Gematteerde persglazen Art Deco vaas

Gematteerde persglazen Art Deco vaas - Etling, France - h. 31,5 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

4 diverse portretminiaturen

4 diverse portretminiaturen - Ø 6,5 tot 14 cm

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gekleurd porseleinen beeldje van 2 eenden

Gekleurd porseleinen beeldje van 2 eenden - Royal Copenhagen - h. 4,5 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gebronsd zinken beeld van teckel

Gebronsd zinken beeld van teckel - h. 6 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 30 - € 50
Bieden

Gelakte papiermaché koffiefilterhouder ingelegd met parelmoer

Gelakte papier maché koffiefilterhouder ingelegd met parelmoer - 43 cm (reconstructies)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurde plateel dekselvaas

Gekleurde plateel dekselvaas - Zuid Holland Gouda - h. 32,5 cm (glazuur craquele)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Geelkoperen lantaarnklok

Geelkoperen lantaarnklok - ca. 1900 - h. 25 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 150 - € 200
Bieden

5 antieke slingerglazen

5 antieke slingerglazen - h. 17 cm (4 met schilfers aan voet en 1 met schilfers)

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

2 gekleurde cream ware "Oranje" kopjes

2 gekleurde cream ware "Oranje" kopjes wo. prins Hendrik en koningin Wilhelmina - Ø 6 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

2 diverse geelkoperen Empire blakers

2 diverse geelkoperen Empire blakers - h. 4 en 6,5 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

2 ovale op porselein geschilderde portretminiaturen

2 ovale op porselein geschilderde portretminiaturen in lijstjes - ovaal 8,5 x 5,5 en 15 x 12 cm

Startprijs
€ 60
Richtprijs
€ 100 - € 200
Bieden

Antieke tinnen Rembrandt kan

Antieke tinnen Rembrandt kan - H. Bours, Venlo - h. 17,5 cm (restauraties en gebruikssporen)

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Famille rose theebus met zilveren dop en montuur

Famille rose theebus - 18e eeuw - met zilveren dop en montuur van later datum - h. 13,5 cm (voet gerestaureerd en dop gedeukt)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Ovale famille rose schaal op voet

Ovale famille rose schaal op voet - 19e eeuw - 23 x 18,5 cm

Startprijs
€ 40
Richtprijs
€ 70 - € 100
Bieden

Ei-vormige blauw Chinese theebus met zilveren montuur

Ei-vormige blauw Chinese theebus met decor van lange lijs en zotje - Kangxi - met zilveren montuur van later datum - h. 11 cm (gerestaureerd)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Johannes Matthijs Lion (Schiedam 1856-1899 Den Haag)

Johannes Matthijs Lion ges. (Schiedam 1856-1899 Den Haag) - Scheveningse vissersboten op kalme zee en Vissersboot in havenmonding - ovale aquarel (2x) - 7,3 x 9,1 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

2 emaille herinneringsbekers

2 emaille herinneringsbekers - Kroning tsaar Nicolas (zgn. Khodynka cup), 1896 en kroning koningin Wilhelmina - h. 10,5 cm (schilfers en portret en wapen Wilhelmina gesleten)

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

Gekleurd porseleinen steenbok - Royal Dux

Gekleurd porseleinen steenbok - Royal Dux - h. 16 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 20 - € 40
Bieden

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Visser in landschap - O.I. -inkttekening - 14,5 x 17,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurde glazen schaal op voet

Gekleurde glazen schaal op voet - Kosta Boda - Ø 24 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 50 - € 80
Bieden

Blauw graniver cactuspot op zwarte onderschotel en 2-delig persglazen Colopal roomstel

Blauw graniver cactuspot op zwarte onderschotel en 2-delig persglazen Colopal roomstel op afwijkend plateel blaadje - A.D. Copier, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam

Startprijs
€ 50
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

C. Cornelisz ges. - Stilleven met fruit

C. Cornelisz ges. - Stilleven met fruit - paneel - 13 x 18 cm

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 80 - € 120
Bieden

2 ronde plaplaquettes met reliëf van engelen en kinderen

2 ronde plaquettes met reliëf van engelen en kinderen - Ø 13,5 cm (1 ophangoog gesoldeerd)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Ikoon - Hemelvaart van Christus

Ikoon - Hemelvaart van Christus - Rusland - ca. 1800 - 30 x 25 cm (gerestaureerd en randbeschadigingen)

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Ikoon - Heilige Michael, Bisschop van Sinadsk en Heilige Anisia

Ikoon - Heilige Michael, Bisschop van Sinadsk en Heilige Anisia - Rusland - ca. 1800 - 24,8 x 19,9 cm (randrestauraties en 1 hoek beschadigd)

Startprijs
€ 150
Richtprijs
€ 200 - € 300
Bieden

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Portret van man en vrouw - tekening (2x) - 10,9 x 9,5 cm (in één lijst)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Gekleurde tegel met reliëf van man en paarden

Gekleurde tegel met reliëf van man en paarden - 28 x 29 cm

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 30 - € 50
Bieden

3-delig Delfts blauw kaststel

3-delig Delfts blauw kaststel - 18e eeuw - h. 19,5 en 26 cm (deksel gelijmd en 1 stelvaas schilfer)

Startprijs
€ 80
Richtprijs
€ 100 - € 150
Bieden

Gesneden houten liggende leeuw

Gesneden houten liggende leeuw, personificatie van Marcus de evangelist - 18e/19e eeuw - h. 30 cm

Startprijs
€ 100
Richtprijs
€ 200 - € 400
Bieden

Onduidelijk ges. (19e eeuw)

Onduidelijk ges. (19e eeuw) - Stilleven met perzik en walnoot - aquarel (verkleurd) - 15,5 x 21,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Verzilverde wijnkoeler met oren

Verzilverde wijnkoeler met oren - h. 20 cm (doorgepoetst)

Startprijs
€ 10
Richtprijs
€ 20 - € 40
Bieden

Onbekend - Bronzen danseres

Onbekend - Danseres - brons op marmeren voetstuk - h. 12,5/18 cm

Startprijs
€ 30
Richtprijs
€ 60 - € 80
Bieden

Ovale geslepen kristallen jardiniere

Ovale geslepen kristallen jardinière - 26 x 17 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

2 diverse porseleinen bloempotten met bietenrood bloemdecor

2 diverse porseleinen bloempotten met bietenrood bloemdecor en vergulde rand - Herend - h. 9,5 en 15,5 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 70
Bieden

Corry Ammerlaan- van Niekerk en Onbekend

Corry Ammerlaan-van Niekerk en Onbekend - Spelend jongetje en Papierschepper - brons - h. 13,5 en 14 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 50 - € 100
Bieden

Paar Delfts blauwe stelvaasjes

Paar Delfts blauwe stelvaasjes - 18e eeuw - h. 12,5 cm (1 met schilfer)

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden

Onbekend - bronzen sculptuur

Onbekend - 2 figuren - brons - h. 31 cm

Startprijs
€ 20
Richtprijs
€ 40 - € 60
Bieden