Online Only 20 April 2020

E. Villanis (Lille 1858-1914 Parijs)

E. Villanis (Lille 1858-1914 Parijs) - "Tanacra" - brons (gieterijstempel Parijs) op marmeren voetstuk - h. 19/22 cm

Hamerprijs
€ 490

2 antieke blauwe tegels met voorstelling van kikker en vis

2 antieke blauwe tegels met voorstelling van kikker en vis - 13 x 13 cm (2x)

Hamerprijs
€ 80

Faux bamboo geelkoperen reisklok met wekker

Faux bamboo geelkoperen reisklok met wekker en cloisonné panelen - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 270

5 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes met decor van zotje

5 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes met decor van zotje en gecontourneerde rand - 18e eeuw (glazuurschilfertjes)

Hamerprijs
€ 240

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld)

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Molen in landschap - paneel - 18 x 13 cm

Hamerprijs
€ 110

Paar blauw Chinese klapmutsen

Paar blauw Chinese klapmutsen - 19 eeuw - Ø 11 cm

Hamerprijs
€ 110

Porseleinen kop en schotel met beschildering van mopshonden en gekroond monogram

Porseleinen kop en schotel met beschildering van mopshonden en gekroond monogram - Loudwich Wessel, Bonn

Hamerprijs
€ 270

Bronzen everzwijn op geel marmeren asbak

Bronzen everzwijn op geel marmeren asbak - h. 7 cm

Hamerprijs
€ 65

Gekleurd Chinese dekselkop en schotel

Gekleurd Chinese dekselkop en schotel - ca. 1900 (barsten)

Hamerprijs
€ 205

Noten tafelklok met maanstand

Noten tafelklok met maanstand - Thomas Smith, London - h. 28 cm

Hamerprijs
€ 185

Blauw Chinees bord met decor van lange lijzen en zotje

Blauw Chinees bord met decor van lange lijzen en zotje - Kangxi - Ø 21 cm (schilfer uitlopend in barst)

Hamerprijs
€ 90

Paar geslepen kristallen karaffen

Paar geslepen kristallen karaffen - h. 24,5 cm (1 stolp schilfers)

Hamerprijs
€ 80

Antiek gesneden houten beeld van staande man

Antiek gesneden houten beeld van staande man met resten van polychroom, vermoedelijk afkomstig uit Kruiswegstatie - h. 52 cm

Hamerprijs
€ 260

Japans Imari theepot

Japans Imari theepot - ca. 1700 - h. 9 cm

Hamerprijs
€ 175

Famille rose theepot

Famille rose theepot - 18e eeuw - h. 14 cm (oor barstje, standring schilfer en deksel beschadigd)

Hamerprijs
€ 145

Blauw Chinese dekselvaas

Blauw Chinese dekselvaas met decor van lange lijzen - Kangxi, artemisiablad gemerkt - h. 18,5 cm (deksel schilfertje aan standring)

Hamerprijs
€ 660

Antieke loep met bronzen handgreep

Antieke loep met bronzen handgreep - l. 31 cm

Hamerprijs
€ 55

Onbekend - Figuren in landschap

Onbekend - Figuren in landschap - metaal - 27 x 31 cm

Hamerprijs
€ 65

Paar bewerkte bronzen kandelaars

Paar bewerkte bronzen kandelaars - 19e eeuw - h. 27 cm

Hamerprijs
€ 105

Geschilderde gietijzeren mechanische spaarpot

Geschilderde gietijzeren mechanische spaarpot - Tammany Bank, USA - h. 15 cm

Hamerprijs
€ 105

6 blauw Chinese schoteltjes met decor van lange lijs en zotje

6 blauw Chinese schoteltjes met decor van lange lijs en zotje - Kangxi - Ø 10 tot 10,5 cm (glazuurschilfertjes en 5 schoteltjes barstje)

Hamerprijs
€ 105

2 blauwe tegels met voorstelling van spelende kinderen

2 antieke blauwe tegels met voorstelling van spelende kinderen - 13 x 13 cm (beide 1 hoek beschadigd)

Hamerprijs
€ 70

Bronzen pendule met beschilderde porseleinen plaquette

Bronzen pendule met beschilderde porseleinen plaquette - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 50

F. Mas ges. - Op de Markt

F. Mas ges. - Op de Markt - paneel - 17 x 14 cm

Hamerprijs
€ 63

2 paar blauw Chinese kop en schotels

2 paar blauw Chinese kop en schotels - 18e eeuw (schilfertjes, 2 kopjes, 1 schoteltje barst en 1 schoteltje sterbodembarst)

Hamerprijs
€ 115

W.A. Lammers (Aalten 1857-1913 Ginneken)

W.A. Lammers (Aalten 1857-1913 Ginneken)Lamming ges. - Hoenderhof - paneel - 21,5 x 31 cm

Hamerprijs
€ 135

Onbekend - Bronzen faun

Onbekend - Zittende faun - brons - h. 19 cm

Hamerprijs
€ 150

2 diverse helderglazen Luikse bruidskaraffen

2 diverse helderglazen Luikse bruidskaraffen - h. 15,5 en 25 cm

Hamerprijs
€ 85

Bronzen plaquette met reliëf van Johannes Brahms en koperen plaquette van R. Wagner

Bronzen plaquette met reliëf van Johannes Brahms en koperen plaquette van R. Wagner - 6,5 x 5,5 en 8,5 x 14 cm

Hamerprijs
€ 65

Bronzen reliëfplaquette als wandschotel

Bronzen reliëfplaquette met voorstelling van elegante dame in geglazuurde stenen wandschotel - Ø 11/32,5 cm

Hamerprijs
€ 55

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen en roemer

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen en roemer - paneel - 20 x 25 cm

Hamerprijs
€ 150

4 blauw Chinese roomschaaltjes

4 blauw Chinese roomschaaltjes - 18e eeuw - Ø 16,5 cm (2 met schilfer)

Hamerprijs
€ 160

Blauw Chinese schotel - Wanli

Blauw Chinese schotel - Wanli - Ø 36 cm (barst)

Hamerprijs
€ 330

Groen gepatineerde bronzen vaas

Groen gepatineerde bronzen vaas - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 40

8 expositie-catalogi wo. Karel Appel en Peter Otto

8 expositie-catalogi wo. Karel Appel en Peter Otto waarvan 7 met tekening en/of handtekening op voorblad

Hamerprijs
€ 2.960

Rechthoekige cloisonne tegel

Rechthoekige cloisonne tegel - Wilhelmina koningin - De Porceleyne Fles - 29 x 20,5 cm

Hamerprijs
€ 30

7 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

7 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes - 18e eeuw (2 kopjes barst)

Hamerprijs
€ 185

Kartonnen kistje waarin speelgoed schrijfinterieur

Kartonnen kistje waarin speelgoed schrijfinterieur - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 38

A.H. mon. ('02)

A.H. mon. ('02) - Staande stier - brons - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 400

Met parelmoer ingelegde Japans lakwerk fichesdoos

Met parelmoer ingelegde Japans lakwerk fichesdoos met parelmoeren fiches - h. 7, br. 28 en d. 23 cm

Hamerprijs
€ 90

9 cloisonne herinneringstegels

9 cloisonne herinneringstegels - Nederland 1940-1945 - De Porceleyne Fles en Westraven - 12 x 12 en 15 x 15 cm (3 met schilfertje, 2 met schilfers)

Hamerprijs
€ 50

C. Cornelisz ges.- Stilleven met perziken en karaf

C. Cornelisz ges. - Stilleven met perziken en karaf - paneel - 24 x 30 cm

Hamerprijs
€ 140

Hoorn in geelkoperen met koperen montuur

Hoorn in geelkoperen met koperen montuur - h. 30 cm

Diep Chinees Imari bord

Diep Chinees Imari bord - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 70

Noten tafelklok met maanstand

Noten tafelklok met maanstand - Thomas Smith, Londen - h. 47 cm

Hamerprijs
€ 105

Rechthoekige vaas met gravering van Vikingschip

Rechthoekige vaas met gravering van Vikingschip - Strombergshyttan - h. 23 cm (schilfertje aan achterzijde van de bodem en paar minieme randschilfertjes)

Hamerprijs
€ 35

C. Cornelisz ges. - Stilleven met kruisbessen

C. Cornelisz ges. - Stilleven met kruisbessen - paneel - 13 x 18 cm

Hamerprijs
€ 115

Edwin Partoll - Bronzen surrealistisch vrouwefiguur

Edwin Partoll - Surrealistische vrouw - brons - h. 8,5 cm

Hamerprijs
€ 115

Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel

Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel - Ø 27 cm

Hamerprijs
€ 35

W.C. Rip ges. (Rotterdam 1856-1922 Den Haag)

W.C. Rip ges. (Rotterdam 1856-1922 Den Haag) - Polderlandschap - potloodschets - 10,5 x 14,5 cm

Hamerprijs
€ 35

5 blauw Chinese borden met decor van figuren

5 blauw Chinese borden met decor van figuren - Kangxi - Ø 23 cm (schilfertjes, 3 met barst en 1 gelijmd)

Hamerprijs
€ 170

Manier van Courbet - Stilleven met kruisbessen

Manier van Courbet - Vrouwenfiguur - karton - 30,5 x 21 cm

Hamerprijs
€ 120

Deels verzilverde geelkoperen dekselcoupe op zwart marmeren voetstuk

Deels verzilverde geelkoperen dekselcoupe op zwart marmeren voetstuk - h. 20 cm (doorgepoetst)

Hamerprijs
€ 55

Aardewerk Jacobakan

Aardewerk Jacobakan - h. 23,5 cm

Hamerprijs
€ 120

Diverse blauw Chinese kopjes en schoteltjes

Set van 4 blauw Chinese kopjes, 6 schoteltjes (1 kopje barst), set van 4 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes (beschadigd) en 4 afwijkende kopjes (schilfertjes, 1 met barst en 1 gerestaureerd) - 18e eeuw

Hamerprijs
€ 345

Geelkoperen halfreliëf van zittend aapje op eiken schild als wandhaak

Geelkoperen halfreliëf van zittend aapje op eiken schild als wandhaak - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 75

Ikoon

Ikoon - Heilige - Griekenland - 19e eeuw - 26,5 x 22 cm

Hamerprijs
€ 53

Doosje met 16 diverse snuff bottles

Hamerprijs
€ 195

J.C. Janse ges. (1867) - Figuren en vee in landschap

J.C. Janse ges. (1867) - Figuren en vee in landschap - paneel - 26,5 x 34 cm

Hamerprijs
€ 116

Meisjespop met gekleurd biscuit hoofd

Meisjespop met gekleurd biscuit hoofd, slaapogen en papier maché lijf en ledematen - Made in Germany 390 A.4.M - 53 cm (hoofd gerestaureerd en pruik los)

Hamerprijs
€ 80