Kunst- Antiek- en Inboedelveiling Mei

Joh. Tavenraat (Rotterdam 1809-1881 Rotterdam)

Joh. Tavenraat (Rotterdam 1809-1881 Rotterdam) - Landschap met herten - paneel - 10 x 15 cm

Hamerprijs
€ 2.045

Paar bronzen vaasjes met reliëf van klimop en maskers

Paar bronzen vaasjes met reliëf van klimop en maskers - F. Levillain, bronsgieterij F. Barbedienne - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 375

5 gekleurde Chinese kopjes en 5 schoteltjes met gecontourneerde rand

5 gekleurde Chinese kopjes en 5 schoteltjes met gecontourneerde rand - ca. 1900 (1 kopje barst en 1 schoteltje schilfer)

Hamerprijs
€ 4.200

Gesneden eiken antieke wandconsole met engelenkojes en composiet verlengstuk

Gesneden eiken antieke wandconsole met engelenkopjes en composiet verlengstuk - h. 25 cm

Hamerprijs
€ 100

Joh. Tavenraat (Rotterdam 1809-1881 Rotterdam) - Plasgezicht met eenden - paneel - 9,5 x 15,5 cm

Hamerprijs
€ 300

Blauw Chinese vaas met decor van figuren in landschap - Transition - h. 37 cm (3 glazuurschilfers aan bovenzijde)

Hamerprijs
€ 13.800

Blauw Chinese vaas met decor van figuren in landschap - Transition - h. 37 cm (schilfer aan rand uitlopend in barst in hals van circa 4,5 cm)

Hamerprijs
€ 4.450

Bronzen luidklok - Gerrit Schimmel, Daventria 1667

Bronzen luidklok - Gerrit Schimmel, Daventria 1667 - h. 21,5 cm

Hamerprijs
€ 1.525

H. (Hobbe) Smith ges. (Witmarsum 1862-1942 Amsterdam)

H. (Hobbe) Smith ges. (Witmarsum 1862-1942 Amsterdam) - "Stadsgezicht te Alkmaar" - doek - 31 x 50 cm

Hamerprijs
€ 540

Gesneden lindenhouten kruiswegstatie

Gesneden lindenhouten kruiswegstatie - De Judaskus - 17e eeuw of vroeger - h. 39,5 cm (resten van polychromie en enkele beschadigingen)

Hamerprijs
€ 2.900

G.(Georges) Van der Straeten (Gent 1856-1928 Gent)

G.(Georges) Van der Straeten (Gent 1856-1928 Gent) - Meisjesbuste - brons (gieterijstempel Parijs) op marmeren voet - h.17/25,5 cm

Hamerprijs
€ 240

Jos Leurs (geb. 1948)

Jos Leurs ges. (geb. 1948) - Frans kustgezicht - doek - 65 x 81 cm

Hamerprijs
€ 850

Grote goud geschilderde butlerspiegel met bekroning van adelaar en 2 lusters

Grote goud geschilderde butlerspiegel met bekroning van adelaar en 2 lusters - 19e eeuw - h. 100 (beschadigingen)

Hamerprijs
€ 415

Rechthoekige noten tafel op flessenpoten

Rechthoekige noten tafel op flessenpoten - Renaissance-stijl - bladmaat 350 x 86 cm

Hamerprijs
€ 1.095

8 noten stoelen en 2 armstoelen met bruin lederen zitting en bewerkte lederen rug

8 noten stoelen en 2 armstoelen met bruin lederen zitting en bewerkte lederen rug - Renaissance-stijl

Hamerprijs
€ 585

Paar diepe gelobde blauw Chinese asterborden

Paar diepe gelobde blauw Chinese asterborden - 18e eeuw - Ø 21 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 340

B.C. Koekkoek ges. (Middelburg 1803-1862 Kleef)

B.C. Koekkoek ges. (Middelburg 1803-1862 Kleef) - Landschap met figuren, vee en boerderij - aquarel - 15,5 x 20 cm

Hamerprijs
€ 2.215

Ovale diepe blauw Chinese schaal met decor van rivierlandschap

Ovale diepe blauw Chinese schaal met decor van rivierlandschap - 18e eeuw - 30 x 36,5 cm (schilfertje)

Hamerprijs
€ 460

C.A. Balwé ges. (Amsterdam 1863-1954 Blaricum)

C.A. Balwé ges. (Amsterdam 1863-1954 Blaricum) - Stilleven met rode geraniums en tinnen pan - doek (miniem scheurtje in tinnen pan) - 79 x 55,5 cm

Hamerprijs
€ 300

Paar wit marmeren dekselvazen

Paar wit marmeren dekselvazen met bronzen montuur - Louis XVI-stijl - h. 60 cm (schilfertjes aan voet)

Hamerprijs
€ 430

Bronzen kraanvogelpaar

Bronzen kraanvogelpaar - h. 87 en 114 cm

Hamerprijs
€ 245

Koperen Japans zeilvlot

Koperen Japans zeilvlot - 19e eeuw - h. 94 cm

Hamerprijs
€ 370

Blauw Chinese theepotje

Blauw Chinese theepot - 18e eeuw - h. 12,5 cm (bodembarst en deksel schilfer)

Hamerprijs
€ 75

Yixing theepot met reliëf van draken

Yixing theepot met reliëf van draken - 19e eeuw - h. 8 cm

Hamerprijs
€ 150

Gelobde blauw Chinese sauskom op bladvormige onderschotel

Gelobde blauw Chinese sauskom met decor van figuren in tuin op bladvormige onderschotel - 18e eeuw - l. 19 en 20,5 cm

Hamerprijs
€ 285

Jos Leurs ges. (geb. 1948)

Jos Leurs ges. (geb. 1948) - Frans landschap - doek - 89 x 116 cm

Hamerprijs
€ 950

Mahonie Engelse bank

Mahonie Engelse bank bekleed met groen velours - 19e eeuw - br. 204 cm (reconstructie aan voorpoten)

Hamerprijs
€ 360

Grote terracotta kruik

Grote terracotta kruik met oren - h. 97

Hamerprijs
€ 390

Grote terracotta kruik

Grote terracotta kruik - h. 80 cm

Hamerprijs
€ 270

Gustav Lange ges. (Mulheim an der Ruhr 1811-1887 Dusseldorf)

Gustav Lange ges. (Mulheim an der Ruhr 1811-1887 Dusseldorf) - Figuren in boomrijk landschap - doek - 81 x 118 cm

Hamerprijs
€ 550

C. Storm van 's Gravesande Jhr. ges. (Breda 1841-1924 Den Haag)

C. Storm van 's Gravesande Jhr. ges. (Breda 1841-1924 Den Haag) - Zeegezicht - doek - 130 x 202 cm

Hamerprijs
€ 750

5 blauw Chinese borden met decor van lange lijzen

5 blauw Chinese borden met decor van lange lijzen - 18e eeuw - Ø 23 cm (schilfertjes en 1 met glazuurcraquele)

Hamerprijs
€ 1.000

Oranje geschilderde metalen design kapstok

Oranje geschilderde metalen design kapstok - ontwerp Michiel van der Kley voor Van Esch - h.175 cm (kleine verfschilfers)

Hamerprijs
€ 95

Bronzen knobbelganzenpaar

Bronzen knobbelganzenpaar - h. 67 en 75 cm

Hamerprijs
€ 405

T.E.A. (Théophile) de Bock ges. (Den Haag 1851-1904 Haarlem)

T.E.A. (Théophile) de Bock ges. (Den Haag 1851-1904 Haarlem) - Vrouw op landweg - doek - 82 x 62 cm

Hamerprijs
€ 700

Charles Rochussen init. (Kralingen 1814-1894 Rotterdam)

Charles Rochussen init. (Kralingen 1814-1894 Rotterdam) - Herberg exterieur met figuren - marouflé - 13,5 x 23,5 cm

Hamerprijs
€ 360

J.W. van Rossum ges. (Den Haag 1881-1963 Rijswijk)

J.W. van Rossum ges. (Den Haag 1881-1963 Rijswijk) - Koeien aan de oever van de Rotte - karton - 24 x 48 cm

Hamerprijs
€ 220

Vergulde bronzen pendule

Vergulde bronzen pendule - Louis XV-stijl - 2e helft 19e eeuw - h. 44 cm (schilfertje bij sleutelgat)

Hamerprijs
€ 550

Mahonie Engelse open boekenkast

Mahonie Engelse open boekenkast met 4 deuren in onderkast - 2e helft 19e eeuw - h. 233, br. 200, d. 40 cm (beschadigingen)

Hamerprijs
€ 330

2-delige eiken staande klok

2-delige eiken staande klok - h. 244 cm

Hamerprijs
€ 110

Rechthoekige marmeren sokkel

Rechthoekige marmeren sokkel - h. 36, br. 25 en d. 25 cm

Hamerprijs
€ 73

Onbekend, manier van Rudolf Belling

Onbekend, manier van Rudolf Belling (1886-1972) - Kubistische compositie - brons (gieterijstempel Noack Berlin) - h. 50 cm

Hamerprijs
€ 1.640

D. Schulman ges. (1909) (Hilversum 1881-1966 Laren)

D. Schulman ges. (1909) (Hilversum 1881-1966 Laren) - Kustgezicht - doek - 36,5 x 53 cm

Hamerprijs
€ 460

H. (Harrie) Kuijten (Utrecht 1883-1952 Schoorl)

H. (Harrie) Kuijten ges. (Utrecht 1883-1952 Schoorl) - Strandgezicht Groet/Bergen - doek - 49,5 x 66,5 cm

Hamerprijs
€ 1.525

G. Geyer ges. (Wenen 1823-1912 Wenen)

G. Geyer ges. (Wenen 1823-1912 Wenen) - Kasteel in Alpenlandschap - doek - 34 x 59 cm

Noten bank bekleed met bewerkte bruine stof

Noten bank bekleed met bewerkte bruine stof - Louis XVI stijl - br. 133 cm

Hamerprijs
€ 270

Paar vergulde houten kandelaars als lampvoet

Paar vergulde houten kandelaars als lampvoet - h. 66 cm

Hamerprijs
€ 160

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst - 19e eeuw - 117 x 78 cm (2 hoekrozetten beschadigd)

Hamerprijs
€ 165

Mahonie met noten trumeau

Mahonie met noten trumeau met wit marmeren blad, gedragen door 2 polychroom gesneden houten Empire leeuwen - h. 74, br. 92, d. 44 cm

Hamerprijs
€ 420

Diep gelobd blauw Chinees bord

Diep gelobd blauw Chinees bord met decor van bloemen en konijnen - Kangxi - Ø 21 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 100

Delfts blauwe schotel met gecontourneerde rand

Delfts blauwe schotel met met decor van bloemenvaas en gecontourneerde rand - De Porceleyne Bijl - 18e eeuw - Ø 35 cm

Hamerprijs
€ 160

8-kantig blauw Chinees bord

8-kantig blauw Chinees bord met decor van lotusbloemen - 18e eeuw - Ø 20,5 cm

Hamerprijs
€ 165

Paar Yixing foo dogs op papier mache sokkels

Paar Yixing foo dogs op papier mache sokkels - 19e eeuw - h. 17,5/19 cm

Hamerprijs
€ 825

2 gegraveerde slingerglazen

2 gegraveerde glazen met knoop en rode spiraal - Molen De Hoop 1741-1791 - h. 17,5 cm

Hamerprijs
€ 360

3 antieke oorlam slingerglazen

3 antieke oorlam slingerglazen met 1 rode en 2 witte spiralen - h. 11 cm (1 met randschilfertje)

Hamerprijs
€ 220

Paar slingerglazen met knoop en 1 rode en 1 witte slinger

Paar slingerglazen met knoop en 1 rode en 1 witte slinger - 18e eeuw - h. 15,5 cm

Hamerprijs
€ 205

Lavastenen Javaanse kop

Lavastenen Javaanse kop - h. 70 cm (hoofddeksel gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 95

Lavastenen Javaanse kop

Lavastenen Javaanse kop - h. 43 cm

Hamerprijs
€ 155

Lavastenen Javaanse kop

Lavastenen Javaanse kop - h. 47 cm

Hamerprijs
€ 260

Onbekend - Dame met muziekinstrument - doek - 114 x 95 cm

Hamerprijs
€ 451